שחקנינו בנבחרות: קיץ 2024 עם יורו וקופה

אי אפשר אולי למכור את שניהם?

חחח כמעט שכחתי כבר מממפיס :sweat_smile:

בכנות - כן, סתם כי אפשר לקבל עליו יותר כסף ואני רואה בו כגריזמן 2 רק הרבה פחות טוב.

טורס, אם אני לא טועה, חוזר מפציעה בעצם המסרק.
אולי זה לא אומר שהוא ״פציע״, אבל כף הרגל זה איבר מעוד עדין ומעודן, ועדיין אין לי מושג איך הוא הולך לחזור מזה.

קצת קשה לי להעלים שני חלוצים שלנו על חשבון פאטי - ילד פלא הפציעות, דמבלה - כבר לא ילד אבל עדיין ״הפציעות״, ופראן. מישהו צריך לשבת על הספסל ולתת לנו גיבוי.

בוא נגיד שאם מגיעה הצעה של 10+ על ברייטוייט - אני בעד למכור, והצעה של 20+ על ממפיס - כנ"ל.

עם זאת, אנחנו עדיין נשארים עם אותה בעיה שגרמה לי להתנגד להגעה של טורס מלכתחילה - אין חלוץ אחד אמיתי לרפואה.

בסנאריו הכי טוב מבחינתי, אבל הלא ריאלי כל כך, קבאני יגיע בחינם וממפיס ובריטוייט יעזבו - בהנחה ופראן זה כבר עניין ודאי.

אז חוץ מזה שהוא הכובש המצטיין שלנו העונה וזה שהוא בכמעט חינם (שכר נמוך, העברה חופשית), יש לי בעיה עם למכור אותו בגלל המאמץ שהוא השקיע בלהגיע לכאן בקיץ, והמאמץ שהוא נתן בתחילת העונה.

לא, אנחנו לא מועדון צדקה ולא צריכים להתנהל לפי עקרונות של מה מוסרי ומה נראה פחות טוב, אבל לא הגיוני בעיני שהתגמול על המאמץ שלו יהיה למכור אותו בינואר.

למה? כי זה ציני. ואנחנו בדיוק עובדים על לשפר את התדמית שלנו. מבקשים משחקנים לקצץ בשכר, מחתימים שחקנים בשכר נמוך ממה שהציעו להם במקומות אחרים, מנסים לחדש חוזים בשכר מופחת לשחקנים לפני סיום חוזה. אם אחרי כל זה השחקנים יראו ש״השתמשנו וזרקנו״ שחקן כמו ממפיס על כל מה שהוא עשה עבורנו בקיץ, מה זה יגרור? לא ולא. ממפיס חייב לקבל את ההזדמנות שלו, גם אם צ׳אבי יחליט שההזדמנות הזו תהיה ישיבה על הספל וחילוף רק כרוטציה.

אגב, מקרה כזה אני כן מכבד כי זה מקצועי ולא ציני - יש שחקנים שפוגעים יותר ברגע זה, ולכן זה מוצדק. זה לא כמו ״עשינו עליך קופה, יאללה סע…״.

יש היגיון במה שאתה אומר.
בסדר, אז נמכור אותו בקיץ אחרי שהוא יאכזב במה שנשאר מהעונה :upside_down_face:

הולך.

הבנתי שקבאני ירד מהפרק כי רוצים להביא את האלנד או חלוץ בסדר הגודל שלו בקיץ. ואני שואל, אז בשביל מה פראן?

אופטימלית, אם נצליח להסתדר תקציבית, אני בסדר עם השארה של ממפיס כגיבוי לפאטי בשמאל, ופראן אמור להיות רוב הזמן בימין כי דמבלה פצוע. אבל זה עדיין לא עונה על השאלה מה יקרה באמצע? האלנד עם קבאני כגיבוי? נשמע חלום. אבל אז מתעוררים, ונזכרים שאין לנו כסף.

הדיבור הוא שפראן לא מגיע כדי לשחק באגף. הוא לא מתאים למה שאנחנו צריכים- אין לו את הדריבל.

לפני הפציעה שלו פפ הפך אותו ל-9 מזויף, והוא כנראה היה לא רע בעמדה הזו.

כעיקרון אני מאה אחוז איתך- קבאני בינואר, ואז הלאנד בקיץ עם קבאני בתפקיד לארסון.

אין ספק שאחרי טורס אין שום סיכוי שהאלנד יגיע לברצלונה בקיץ. נראה לי המשחק החדש הוא לנסות לשכנע אותו לחכות עוד שנה בדורטמונד ולהביא אותו בקיץ הבא.

אבל מה נעשה- צ’אבי התעקש על טורס. מקווה ששנינו טועים והוא צודק.

מפחיד אותי מאוד ריאל מדריד עם אמבאפה+האלנד.

ממה שאני מבין, הקיץ הזה סעיף השחרור שלו יורד לאיזור ה 75 מיליון. לכן כל קבוצה מהגדולות יכולה להביא אותו ״בחיני חינם״. אני לא יודע מה קורה בקיץ הבא ואם המצב יישאר על כנו. בסוף היום גם לשחקן יש אינטרס לחדש חוזה, ואם זה יקרה כשהוא בדורטמונד אז סעיף השחרור לא יהיה 75 מיליון.

נשמע לי מוזר סעיף שחרור שיורד ל-75 לקיץ אחד ואז עולה בחזרה. הגיוני יותר אני חושב שזה יהיה 75 עד סוף החוזה.
אם הוא רוצה לעזוב, ולא הצליחו לשכנע אותו שאנחנו היעד הכי טוב עבורו - הוא יעשה את זה בקיץ הקרוב.
אם לא דחוף לא לעזוב בכללי בשנים הקרובות - אולי הוא יאריך חוזה. אם מצליחים לשכנע אותו להגיע לברצלונה כמנהיג הפרויקט החדש, אולי הוא ישאר עוד עונה אבל לא ייחדש חוזה.

הסיכויים לזה הם לא גבוהים.

לגבי ממפיס, צריך לזכור שהוא חתום רק לשנתיים, כך שאם לא נמכור אותו הקיץ, הוא יעזוב בחינם ב 2023.
הוא שחקן של קומאן, ולא היה בא אלמלא קומאן. אני מהמר שהוא בעצמו ירצה לעזוב הקיץ, כי הוא יכול להרוויח יותר במקום אחר, ולהיות שחקן הרכב מובטח.
אני מניח שינסו גם למכור את בריטוויט אבל לא פוסל שהוא יישאר בהיעדר הצעות טובות. אני לא הייתי מוכר אותו ב 10M, לדעתי אפשר לדחוף אותו לקבוצה בינונית באנגליה ביותר כסף. זאת הרמה שלו, והוא יוכל להרוויח שם הרבה יותר.

זה לא משנה מה רשום לגבי הקיץ הבא כי האלאנד בכל מקרה יחתום על חוזה חדש. דורטמונד כבר הציעו לו חוזה חדש, עם שכר כפול, והוא כרגע מתלבט. כל קבוצות צמרת יכולה להוציא 75M של סעיף השחרור, וגם דורטמונד יודעים את זה ולכן קופצים מעל הפופיק מבחינתם. אבל הוא יכול להרוויח הרבה יותר בסיטי או בליברפול, ולכן לא סביר שיישאר בדורטמונד.
בארסה יכולה לנסות למשוך אותו בעזרת השם שלה והיחסים הטובים עם ראיולה, אבל יש בעיה של תקרת השכר.
גם ריאל יכולה לנסות, להם אין בעיות בתקרת השכר והם יכולים להציע לו פרויקט ספורטיבי שכרגע נראה יותר טוב מזה של בארסה. ותמיד יש את PSG.

דני אלבס זומן לסגל של נבחרת ברזיל לצמד המשחקים הקרוב בסוף ינואר

בעקבות זה שברזיל כבר הבטיחה העפלה ודנילו המגן הקבוע לא זומן הפעם אלה אלבס ומיודעינו אמרסון שנותן עונה מצויינת בטוטנהאם יש סיכוי גדול שאלבס גם יראה הרכב פותח באחד מהמשחקים נגד אקוודור או פארגוואי

דווקא שמעתי מאוהדי טוטנהאם שהם מאוד מאוכזבים מאמרסון, יכול להיות שזה הישתנה עם ההגעה של קונטה.
בכל מקרה, לא מרגיש לי מקצועי לצרף שחקן שלא שיחק כמה חודשים וגם הזימון של קוטיניו הזוי, אבל כנראה שבברזיל מעדיפים להתרפק על העבר במקום לתת לשחקנים חדשים הזדמנות.

או שזה משחק לא חשוב ורוצים להמנע מפציעות של שחקנים חשובים אז דוחפים את אלבס בשביל הכבוד ואמרסון כי יש לו פוטנציאל.

משה,זו ההודעה הכי תמימה שלך שקראתי, אתה באמת חושב שלנבחרות מעניין פציעות??

אמרסון נותן עונה טובה
פתח ב-14 משחקים והוא בהחלט מגן ראוי לברזיל.

כמו שכתבתי ברזיל הבטיחה עלייה וזה המקום לבדוק אופציות

הזימון של קוטיניו הזוי, ולא בפעם הראשונה. גם למשחקים הקודמים הוא זומן, ואז אפילו לא היה לו חבל הצלה עתידי של אסטון וילה.

מה מצב הסגל של ברזיל בעמדה שלו? יש שם תחליפים ראויים?

אתה צודק בגישה הלא מאמינה שלך , אבל אני יתן לך דוגמה לואיס אנריקה לא זימן כמה שחקנים מברצלונה בסיבוב הקודם כי אני מניח שהמועדון ביקש ממנו לא לזמן בגלל חשש מפציעה…

זה יכול לקרות. אתה יודע.

זה תלוי סגנון, אבל לברזיל לא באמת חסר שחקני התקפה ראויים. מה שבטוח שהזימון שלו לא נובע משיקולים מקצועיים נטו, הרבה שמועות שניימאר מתחזק את הזימון שלו.