גמר הסופר קופה :: אלופים !

איפה מרסלו ואיפה בנזמה

אפילו האדום וההצגה המטורפת של קורטואה לא מנעו מהתופעה הזו ששמה פדה ואלוורדה לזכות בתואר המצטיין,איזה כיף שהוא שלנו.
רודריגו בדקות ששיחק בצד שמאל היה נהדר וחבל שרוב הזמן הוא מתבזבז בצד ימין,היום הוא העז הרבה יותר ואיזה ביצים בפנדל,שאפו.
יוביץ׳ במחצית השנייה היה נהדר וחבל שהוחלף בשלב מוקדם,סוף סוף היה פעלתן,בא לקבל כדורים,איים על השער ויצר מצב נהדר לפדה שכמעט נגמר בשער.
פשוט מדהים אותי המהפך ביכולת של קורטואה,תמיד העדפתי אותו על פני נבאס הלא יציב,אבל לא חשבתי שנזכה לראות את קורטואה מתקופת אתלטיקו אצלנו,שרק ימשיך ככה.
ואיזה ווינר זידאן,זה פשוט לא נתפס,9 מ 9 בגמרים,בלי אדן הזאר,בלי הבן האהוב בנזמה והבן השנוא בייל כשמוראטה דוהר בדקה 115 לאחד על אחד מול קורטואה ואתה פשוט יודע שזה ייגמר בגביע,לא היה לי ספק לרגע,אפילו רציתי שנשפיל אותם שוב בפנדלים,רק היה חסר שראמוס יגמור את זה בפאננקה.

את הMVP בחר לואיס אנריקה והצוות שלו, יפה מצידו :slight_smile: וכמו שכבר אמרו, גם צ’ולו העריך את הפאול הזה. וואלוורדה יכל להיות החייל המושלם עבורו.

הערת צד: אמנם העבירה הייתה מאוד חכמה ואלגנטית (דה יונג צריך ללמוד מפדה), אבל הייתי מתחרפן אם היא הייתה נגדי. דבר כזה שווה פנדל הרבה יותר מנגיעת יד סתמית בקצה הרחבה. זה לא ספורטיבי. במקרה הזה המצפון נקי כי זו אתלטיקו, “ברומא התנהג כרומאי” וזה.

האמת שמאוד פשוט יהיה לנסח חוק חדש: כל אדום מהסוג הזה יומר לפנדל וצהוב.

• אחח פדה פדה. מסוג המהלכים שמי שנגדך רוצה לרצוח אותך ומי שאיתך רוצה לנשק אותך. מזל גדול שהוא היה שם, כל שחקן אחר שלנו ומוראטה מוריד חולצה.
  • למה מריאנו עדיין פה?
  • כל פנדל כזה של ראמוס ואני מגדיל את הביטוח חיים. למה לא לבעוט כמו בנאדם במקום להרוג אותנו?
  • פנדלים מפתיעים של דני ורודריגו. חשבתי שהראשון ימשיך לרוץ וישכח לבעוט ושהשני יתעלף בדרך.
  • מה יהיה איתך אתלטיקו? כל המחמאות הרגילות לסימאונה על מה שהוא מפיק והתארי דרג ב’ שהוא לוקח, אבל האם לא הגיע הזמן לעבור לשלב הבא? אי אפשר לבוא לכל משחק כאילו זו מלחמה, לפעמים צריך גם לשחק כדורגל אמיתי. בזמנו ריחמתי על גריזמן אבל הוא די פרח בשיטה הזאת, מעניין כמה זמן פליקס יחזיק. היו לו יותר סגירות אלכסוניות ממסירות. היינו בלי 4 שחקני ההתקפה הכי טובים שלנו ועם 50 קשרים, ועדיין לכל מי שראה את המשחק היה ברור באיזו גישה כל קבוצה באה.

אני רוצה להיות אופטימי ולכתוב, עם סימן קריאה - תואר ראשון ולא אחרון העונה! בגמר בסן סירו רעדו לי הביצים בדו קרב הפנדלים, אין כמו ליגת האלופות, והיום פחות היה כואב לי מן הסתם אם היינו מפסידים, המאזן הנפלא של זיזו בגמרים היה חייב להסתיים מתישהו ולא היה נורא אם זה קורה היום - אבל נחגוג את הדסימה של זיזו, עוד תואר על הפרצוף שלהם, כיף בסה"כ. אני רק מקווה, מאוד מקווה, שנצליח להשיג איזה 0:1 נגדם בדרבי בברנבאו בליגה, זה אוטוטו, ולא חשוב איך, ואולי נגיע למשחק הזה בהרכב נורמלי מבחינת שחקני ההתקפה: אדן הזאר(ועוד פעם אדן הזאר), גם קארים בנזמה וגם מרסלו.

היה ברור שאתלטיקו מדריד זו לא ולנסיה ומדובר בקרב חפירות, חצאי מצבים עד שנפל איזה כדור אחד ברחבה, לדעתי לא הייתה סיבה שלא להעלות את מרסלו מהספסל אפילו לכמה דקות כי הוא משפיע משמעותית על המשחק שלנו גם ביום בינוני, קרוס ומודריץ’ היו מאוד לא טובים. אני יוצא מהמשחק הזה עם תחושה של החמצה לגבי לוקה יוביץ’.

המצטיינים כמובן - טיבו קורטואה שבתקופה שהכל נדבק לו, עוד לפניכן הוא היה גדול אבל תומאס בעט פצצה בפנדל, זו לא הדיפה שגרתית שחלוץ מגלגל בחוסר ביטחון והשוער קורא את הפינה, קורטואה גם אמר שהוא למד היטב את הבועטים. וכמובן פדה, נבחר בצדק למצטיין, הוא מסמל את ריאל מדריד של העונה הזו לדעתי, אנחנו קבוצה מעצבנת במובן מסוים, נלחמת. במחצית הראשונה עשה כמה מהלכים בכנף ימין והייתה לו פריצה מרשימה גם במחצית השנייה. את האדום שלו נזכור עוד הרבה זמן ובמארקה אפילו השוו את זה ללואיס סוארס במונדיאל. ילד שהוא תותח, שלא ייגמר לעולם.

ואם כבר הפנדלים וזה:
רשימת הבועטים שלנו בגמר בסאן סירו ב-2016: לוקאס ואסקס, מרסלו, גארת’ בייל, סרחיו ראמוס וכריסטיאנו רונאלדו.
רשימת הבועטים שלנו הערב: דני קרבחאל, רודריגו, לוקה מודריץ’ וסרחיו ראמוס.
ראמוס בתפקיד רונאלדו כמובן ואפילו לא היה צורך בבועט חמישי. ורבים רואים נק’ דימיון בין לוקאס שבזמנו סיבב את הכדור על האצבע לבין רודריגו שבעט פנדל של אלוף. רודריגו אמר לאחר המשחק שקרוס הכריח אותו לבעוט (תרגמתי מלא ראיונות באתר - אתם מוזמנים). אגב פחדתי שקרבחאל יחמיץ כי אני חולה עליו והוא נראה חסר ביטחון.

ברצלונה שברירית העונה. אני מודע לזה שמסי יכול להכריע כל משחק וגם טר שטגן יחזור, אבל צריך לקחת אליפות. רק בלי פציעות…ואמוס!

אף אחד לא יחשוד שיש לי אהבה מיותרת לריאל או לשחקניה … אבל בחיי שמחיתי כפיים מכל הלב לוורדה אחרי מה שעשה. גבר על.

מאז שאיבדנו את ראול גרסיה פשוט לנו אין לוחמים אמתיים כמוהו בקבוצה ומאז אנחנו כמעט ולא מדגדגים את ריאל… הייתי מת לקבל את גבר האדיר הזה אצלנו.

איזה גבר סימאונה: “אמרתי לפדה שלא ידאג, כל אחד אחר היה נוהג כמוהו במקומו. עשה מה שהיה צריך לעשות, נראה כמה משחקים בחוץ הוא יקבל על זה”.

ואכן, האס טוען שהוא יחמיץ לפחות את סביליה ואולי מעבר לכך.

אם חיסרון שלו יוביל לאיבוד נקודות בליגה, יצא שכרנו בהפסדנו.

ההרחקה מול סביליה היא ודאית? אדום ישיר גורר הרחקה לכל המפעלים הספרדיים?

עכשיו אני כבר פחות שמח.

האמת שלא, לפי מה שאני זוכר זה תלוי במשך ההרחקה, אם הוא מקבל הרחקה ממשחק או שניים אז זה באותה צסגרת, אם הוא מקבל הרחקה ליותר משלושה משחקים אז זה תקף בכל המסגרות.

ואלוורדה לא ישחק נגד סביליה, לא רק במארקה פורסם ככה אלא גם בכלי התקשורת בברצלונה, גם סרחיו ראמוס ייעדר, שיחק עם קרסול פגוע והוא בחוץ לשבועיים. אדן הזאר צפוי לחזור רק לדרבי בליגה בפברואר.

בשנייה אחת כל הכיף של אתמול ירד,אם נאבד נקודה אחת בליגה בגלל הסופרקאפ המיותר הזה אז זה לא היה שווה כלום.

לא מסכים עם הגישה. מעדיף את ההרחקה של פדה על פני הפסד בדקות האחרונות של ההארכה. זה התואר הראשון (מול יריבות רציניות) מאז העזיבה של זידאן ורונאלדו. השחקנים קיבלו חיזוק חיובי על העבודה שהם נותנים העונה וזה מה שחשוב, לא הגביע כגביע. בנוסף, יוביץ’ נכנס קצת לעניינים וזה ממש חשוב.

מאמין שנסתדר. מיליטאו תותח ומרסלו וחאמס חזרו אלינו. הייתי נותן למרסלו לשחק במקום פדה, בצד שמאל, יחד עם מנדי. כרגע הוא שחקן ההתקפה הטוב ביותר בסגל.

תיהיה בטוח שזידאן השלים והבין שהתקפה אין לו, והיות והוא יחסר גם את פדה - ריאל קישור מעובה מדריד תמשיך בשלה.
החיסרון של פדה יורגש, אבל יתמוסס קמעה.

אם בתחילת העונה היו אומרים לנו שיש איזשהו שחקן צעיר שחיסרון שלו ממשחק אחד יגרום לנו לשקול האם תואר היה שווה את זה או לא, היינו צוחקים.

עצם הדיון הזה ממחיש איזה שחקן הרווחנו לעשור הקרוב (פחות המשחק מול סביליה). הוא היה מצוין מול פסז, מול ברצלונה, מול אתלטיקו אתמול. שימו אותו מול קבוצה גדולה והוא שחקן אפילו יותר טוב. אני לא חושב שיש שחקן כזה בסגל שהקונצנזוס עליו כזה החלטי, כולם אוהבים ומעריכים אותו.

מול סביליה נסתדר. זה בברנבאו וסביליה העונה פחות טובה. וגם אם לא, עדיין היה שווה את השתיים שלוש נקודות האלה. ברצלונה עוד יאבדו נקודות וזה לא סוף העולם.

תרשו לי להיות פסימי על כל איבוד נקודה בליגה אחרי העשור המסויט שעברנו במפעל הזה,אני כל כך רוצה השנה את האליפות שלא אכפת לי לוותר על כל השאר מראש,מזל שזידאן לא חושב כמוני.

מתי עולה הסרטון המסורתי של אסנסיו ואיסקו?

התבלבלת בגביע, עם התחת של זידאן אולי עוד נראה אותו בסוף מאי.
עריכה: עדיין בציפיה לראות עוד אחד בסוף מאי :sweat_smile: