אקסים ומושאלים ברסאים

מי יתחיל להניף דגלי פלסטין? אבדה? הפחדן הזה שמקשיב למה שלפורטה אומר לו?
לא אכפת לי מה אבדה חושב בפנים על ישראל. לא אכפת לי מה כל שחקן אחר חושב, אם הוא לא עושה מזה סיפור .
אבדה מוזמן להראות מה הוא שווה על המגרש, ואני אקלל אותו בדיוק כמוך אם יהיה גרוע, אבל לא בגלל סיבות פוליטיות.

אם המדד שלך זה מה חושבים על ישראל, כדאי שתוותר על כדורגל אירופאי.

אני יודע מה חושבים על ישראל. יש הבדל אם עושים את זה בפרהסיה או לא.

אני לא מנסה לשכנע אותכם. זה דעתי.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1662034801627414528

ברתומאו מסטרקלאס.

הבוס הכי נדיב והכי פראיאר בעולם. גם הכי מטומטם הכי פושע והכי טיפש. והכל באותו אחד. צריך כישרון לזה.

זה עיתומאי של ספורט, נתחיל בזה.
הסכום כולל את התשלומים הדחויים כשהם הסכימו לדחות שכר כדי לעזור לקבוצה.
לא קראתי שהם וויתרו ככה על כל מה שבארסה חייבת להם.
בכל מקרה זה סכום הזוי ולא אמין.

אני לא יודע כמה זה נכון וכמה לא. אבל ברור שהסכומים שהם קיבלו בסוף החוזה שלהם זה היה מעבר לכל פורפורציה למה שהגיע להם.

כמובן שאני לא מאשים אותם בזה. זה הכל עליו. זה בסופו של דבר גם מטרה שלי. שנבין כמה ביזה היה פה.

דיברנו אז על שכר הזוי של 20 מיליון ברוטו לשנה לכל אחד.
אז בוסקטס בכל מקרה סיים חוזה. איך העיתונאי הגיע לחיסכון של 120 מיליון בשנת חוזה שפיקה ואלבה ויתרו עליה?
הוא כנראה לקח את כל מה שחייבים להם, הניח שבארסה לא תצטרך לשלם את זה, פלוס השכר לעונה הבאה, והגיע ל 120 מיליון.
יש כתבה שלו מספטמבר 2022 בה הוא טוען שבעונות 23\22 ו 24\23 השלושה ירוויחו 200 מיליון, כולל שכר דחוי.
עברה שנה, פיקה ויתר על החוזה כבר בנובמבר, ולפי הטענה של העיתונאי עדיין חייבים להם 120 מיליון? לא הגיוני בשום צורה.

אנחנו לא באמת נדע מה נכון ומה לא, כי כמו שאתה מבין ברתומאו לא עשה את זה באופן שקוף. הכספים שנזרקו על שחקנים, היו לדעתי הרבה שחור והרבה דברים לא חוקים. אתה יכול להסביר לי את עיסקת פאוליניו? אי אפשר לדעת.

השחיתויות של ברתומאו, לדעתי ואתה כתבת על זה עוד יגיע אלינו גם מהכיון של איטליה . הם לא גמרו אם יובה שם…

אם אני לא טועה, כשהעפנו את אומטיטי דיברו על זה שברגע שהוא לא שחקן ברצלונה, כל ההתחייבויות כלפיו יורדות מתקרת השכר. אז אולי זה המקרה עם השלושה האלה, שמהרגע שהם לא שחקני בארסה החיסכון הוא באמת של 120 מיליון.

וואללה, יכול להיות.

אחרי שהסבירו לי שפימי לא מאמן מספיק טוב בשביל ברצלונה ב היום הוא בשנה השניה שלו מעלה את לאס פאלמס ללה ליגה.

כזכור הגיע אליה במחצית העונה השניה של שנה שעברה שהם היו קרובים לרדת ליגה וסיים איתם בפליאוף ועכשיו בשנה השניה העלה אותם ללה ליגה (שברוב השנה הוא שמר על יציבות במקום הראשון).

דרך אגב אחלה קבוצה. אני מקווה שגם אייבר איכשהוא יעלו ליגה. בלי חאטפה ואספניול ועם שתי הקבוצות האלו ותהיה לנו ליגה טיפה יותר טובה.

פדרי בדרבי אישי…

לצ’ה מבטיחה את ההישארות שלה בסריה A.
הם רוצים שאומטיטי יישאר אצלם, ויש סיכוי לא רע בכלל להוציא מהם כמה מיליונים בודדים עליו.

לא צריך להיות חמדנים. פשוט להניע את האוטו ולברוח

אתה מתכוון בצוק גבוה כשאומטיטי אזוק בפנים?

צ’אבי סימונס סיים כמלך השערים של הולנד עם 19 שערים ו-8 בישולים

זה מספרים הזויים לקשר אמצע. מה הוא משחק שם?

לא כקשר אמצע אלה כקיצוני שמאלי במערך של 3-3-4

לאן נעלם התרד על פפ?

אחד הפשעים הכי חמורים של רוסל-ברתומאו נגד ברצלונה שהם הצליחו במזימה שלהם לגרש את פפ מברצלונה. רק לחשוב מה היה קורה אם היה לנו הנהלה שלא היתה משקרת לו ומנסה בהצלחה לדחוק אותו החוצה מהמועדון…

מישהו יודע אם המשחקים של אינטר מיאמי ישודרו באחד מערוצי הספורט? בוסי ומסי ביחד תענוג…

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1670527307382153217

תיכף גם אלבה מגיע.