אקסים ומושאלים ברסאים

image

WTF?
חשבתי שהוא עזב כדי להוכיח את עצמו.
לא שאכפת לי יותר מדי. אנחנו לא נקבל כלום , רק אחוזים אחרי מכירה עתידית.

הבנתי שבטיס במצב קטסטרופלי, הם החתימו עוד שחקנים והיו חייבים להשאיל את אחד מהם כדי לעמוד בפייר פליי.

אני מקווה שהוא יצליח להתעלות מעל זה ולפתח קריירה, כי הוא קצת נפל בין הכיסאות בגללנו.

בטיס במצב לא טוב, אני יודע, אבל גם קויאדו ידע את זה.
לא ברור למה החליט ללכת דווקא לשם.
אני מבין את בטיס, אבל לא מבין את קויאדו.
אולי הסעודים הציעו לו שכר הרבה יותר גבוה, וזאת השאלה לשנה בלבד, אז הוא הסכים. אני לא יודע.

עוד אקס שולי, סרג’י סאמפר, חוזר מיפן וישחק באנדורה בליגה השניה. הקבוצה בבעלות של פיקה והמאמן שלה האקס אדר סראביה.

קויאדו היה אמור לעבור בהשאלה ללאס פאלמס, העדיף ללכת לסעודיה. אם ירשים שם יזכה לתשומת לב של בארות נפט ויקבל חוזה.

פבלו טורה, שמושאל לג’ירונה, עלה לשחק בדקה ה-64 בתיקו מול ריאל סוסיאדד (1:1). מה שאומר שכבר עכשיו הוא שיחק יותר מכל העונה שעברה ביחד.

אראוחוב פתח על הספסל במשחק של לאס פאלמאס נגד מאיורקה. מה שזה אומר, זה שפימי נותן פור לליגה.

שלושער של דני אולמו על הראש של באיירן מביא את הסופרקאפ לרד בול לייפציג :hushed:

שלושער שכולל וואחד שער שני -

קוטיניו נפצע. הלך המעבר לסעודיה והכסף הפוטנציאלי שבארסה יכלה לקבל.

לקרלס פויול נמאס לשבת בבית , אז הוא הולך לחלטר קצת אצל הבוס פיקה באנדורה.

אראוחוב ומיקה מארמול פתחו ושיחקו 90 דקות בתיקו הביתי המאופס אתמול בין לאס פאלמאס, בראשות פימי, לריאל סוסיאדד.

גם מוניר מידועינו השלים 90 דקות, וסנדרו כוכב עליון עשה ראפיניה ויצא בדקה ה-79.

לאס פלמס שקיבלה מחמאות בשנה שעברה בינתיים עם שער זכות אחד ב 3 משחקים.
גם נראית חרבנא מהמעט שראיתי
לא שמתי לב למשהו יוצא דופן אצל אראוחו, פרט למהירות שלו. זה יש לו. וגם שיער ורוד

מישהו יודע מה קורה עם מוריבה? איפה הוא משחק עכשיו?

חזר לליפציג אחרי עונת השאלה בולנסיה.
לא שיחק העונה דקה אחת. הם כנראה מנסים למכור אותו.
אתה מחפש שוטף כלים למסעדה שלך?

זהו שאני מחפש אותו ברשימת סגל למשחקים הוא אפילו לא מופיע שם.

הוא רשום כשחקן לייפציג לעונה הזאת באתר של הבונדסליגה.

לא חפרתי כל כך עמוק, פשוט הסתכלתי אתמול על אפלקציה של משחקים וחיפשתי אותו. הוא כל כך מחוק שהוא לא מופיע שם.

הוא הלנגלה של לייפציג רק שלנגלה פחות חצוף ממנו. ועדיין היתה לו קרירת כדורגל יותר טובה.

עריכה:

אכן פלופ מוחלט.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1696774810586558722

זה עצוב לי להגיד, אבל אני מאושר על זה. פשוט מגיע לו, חתיכת חזיר. זה מראה כמה הכדורגל זה משחק הפכפך לשחקני כדורגל צעירים.

יש אחרים שזה מצליח להם. אולמו וסימונס למשל

ויכול מאוד להיות שבגלל שהסוכן שלו יודע את זה הוא שיכנע אותו לקחת את הכסף הגדול כאן ועכשיו, אני מבין שקיבל חוזה הרבה יותר גדול בלייפציג, תחשוב מה היה קורה אם היה נשאר בברצלונה ב"משכורת רעב" ומתגלה כפלופ…לפחות עכשיו הוא מסודר כלכלית.

אין קשר בינהם לבין מוריבה.

אולמו לא זוכר את העזיבה שלו. סימונס לא באמת היה חזיר. פשוט רצה שיביטיחו לו דקות בבוגרת. כל הספינים נגדו הגיעו מהפרו ברתומאו שרצו “להכתים” את השם שלו.

אין לי שום טענה נגדם. הלואי שיצליחו מלבד אם סימונס יחזור לפסז ואז אני יאחל לו כישלון :slight_smile: