אקסים ומושאלים ברסאים

קראתי עכשיו כתבה על משפט אלבס, וכל הסיפור נראה לי מנופח מעבר לכל פרופורציה.

יש בספרד חוק חדש, “רק כן זה כן” או משהו כזה, והחליטו לעשות מאלבס דוגמא.
שרים בממשלה מתראיינים, שרים בברזיל מתראיינים, כולם מדברים רק על קייס אלבס.
אין בספרד או בברזיל אנסים אחרים?

איך זה שאלבס קיבל רק 4.5 שנים, שמתוכם הוא כבר ישב 1.1 שנים וישתחרר עוד כמה חודשים על התנהגות טובה? איזו דוגמא זאת ?

אלבס שילם לקורבן 150 אלף יורו עוד לפני המשפט וזה עזר לו מאוד לקבל עונש יותר קל ממה שביקשה הפרקליטות.
זה דוגמא למה בדיוק?

השרה בברזיל השתלחה בעונש הקל מדי לטעמה שאלבס קיבל, ואמרה ש 150 אלף יורו לא מקל על הסבל של הקורבן.
אז למה הקורבן הסכימה לקבל את הכסף ובכך להוריד את העונש שלו? בואי תסבירי לי את זה כבוד השרה. אולי סכום כזה איכשהו כן מקל על הסבל?

ועוד פרט פיקנטי - אלבס לווה את הכסף מניימאר. אז גם ניימאר מקבל את המנה שלו בעיתונים, ואני סוגר מעגל וחוזר לדבר על האקסים.

למה אלבס צריך את ניימאר בשביל 150 אלף יורו?
מה קרה לכל הכסף שהוא קיבל אחרי קריירה מקצועית של עשור+ ככדורגלן עלית?

לא יודע, אולי שילם לקורבנות אחרים.
לא אכפת לי.

אני אחרון שאפשר להאשים אותו באובר pc ושהוא woke אבל אם דני אלבס כפה על עצמו על אישה אחרת בלי רצונה ומה לעשות הוא הוא הורשע בזה, אז מבחינתי הארבע וחצי שהוא קיבל זה הרבה פחות ממה שהוא היה אמור לקבל.

אם זה היה רק ה"טרדה" מינית אז מכיון שאני מכיר איך העולם המודרני עובד אולי הייתי חשדן יותר.

sexual assault אני חושב שזה מדבר בשם עצמו.

מסתבר שניימאר שילם לאלבס 150 אלף דולר תמורת 25% מזכויות המרצ’נדייס של אלבס למשך 30 שנה.

קראתי עכשיו - כל החשבונות שלו הוקפאו מאז המשפט.
באותה כתבה גם מסבירים שהוא תבע את רשויות המס בספרד, ופסק הדין הגיע בדיוק ביום בו נשפט על אונס/הטרדה. בית המשפט קבע שרשויות המס צריכות להחזיר לו 1.2 מיליון יורו.
כך ש 150 אלף זה כסף קטן בשבילו, וגם בשביל ניימאר.

בעקבות הרשעתו בתקיפה מינית, בבארסה הסירו את השם של דני אלבס באגף של אגדות המועדון.

אנסוּ פאטי פותח בהרכב ברייטון עוד 40 דקות.

איך היה?

בינתיים לא ממש היה
מחצית ברייטון מפסידים 1-0 לוולבס בגביע האנגלי ופאטי שמתפקד כחלוץ מרעזי ספג צהוב

אולי דל"פ, אבל מבחינתי זה המקום הראוי לו.
כשלעצמי פתרתי את הסוגיה הזו כבר לפני עשורים. אבחר בדוגמא הכי מוכרת - רוג’ר ווטרס.

רוג’ר ווטרס הוא אדם נאלח ואומן נערץ.
אני כבר עשורים מפריד את האומנות מהאיש. אני כנראה אמשיך לשמוע את הפינק פלויד עד סוף חיי (לא מתחייב), אני נהנה מהם היום כפי שנהניתי מהם בגיל העשרה - גם אם הם תופסים הרבה פחות נפח בפלייליסט.

ווטרס היה גורם משמעותי בחיים שלי ויש לי הכרת טובה והכרת תודה אליו על התיווך שהוא עשה למוזיקה פורצת דרך ומשנת גבולות.

חרא של בן-אדם…

ואלבס?
שום הרשאה בתקיפה מינית לא תיקח את ההנאה הרבה שהוא העניק לי ברוך השם. מה שהיה היה ואין מזה דרך חזרה.

אני בטוח שיש מספיק שלא נתפסו ומספיק שלא הורשעו - זה עושה אותם ליותר טובים? לא, רק לכאלה שאנחנו לא יודעים עליהם.

סלחתי לאנשים גרועים יותר על דברים גרועים יותר ואמנם תקיפה מינית נמצאת אצלי מאוד גבוה ברשימת הדברים הנתעבים,

ועדיין, אגדה…

הכל סבבה אבל מה הקטע להוריד ואז להחזיר, זה לירות לעצמך ברגל. עדיף שלא היו מורידים וזה היה עובר בשקט.

הוא קיבל את המעמד לפני שהוא הואשם…

בניגוד למקרים אחרים, המועדון חיכה עד שהוא יורשע ואז הוציא אותו. זה ראוי להערכה בימים אלו. ניתנה לו הזדמנות להגן על עצמו .

דיוד גילמור יותר טוב.

:joy:

יאללה מלחמה בין שתי היפים. אני טוען שבלי גילמור לא היה פינק פלויד (גם סיד בארט היה יותר טוב).

זו בעיה, אנחנו באותו צד…
בלי להוריד מווטרס, גילמור הוא בלי ספק הגיטריסט הנערץ עליי בכל הזמנים. כל החמישה היו מדהימים אחד אחד.

ולגבי סיד… ובכן חלק מהדברים שלו היו רחוקים מדיי עבורי לתוך הפסיכדליה, אבל כולם כולל כולם היו פורצי דרך.

אם דיון המוזיקה יקום לתחייה, אני אהיה מוכן לסלוח לדני אלבס ואולי גם לרוג׳ר ווטרס.

מותר לי להגיד שפינק פלויד להקה אוברייטד או שזה נחשב לכפירה?

לא כל כך כועס על ווטרס כי תמיד היה ברור שהוא פוץ. המסיכה ירדה.

אבל אני שומע את המוזיקה של דארק סיד ווwish you where her בלי יסורי מצפון מעבר לזה זה כל הדיסקים שלהם עד שווטרס עזב או גורש הפכו להיות מניפסטים שמאלנים של ווטרס.

אותה אוהד ריאל מדריד. הכל נסלח ומובן.

פינק פלויד לגמרי אובר רייטד… גם הביטלס…