רבע גמר גביע המלך: מודחים מול סוסיאדד בברנבאו אחרי ביזיון הגנתי

אפשרות נוספת היא שאודגור ישתתף במשחק הכיסאות על העמדה הפנויה בקישור. ייתכן שמהעמדה הזו הוא יהיה יותר אפקטיבי, בדומה לאיסקו כשהוא נותן משחק טוב לעיתים רחוקות.

עבור האינטרסים של ריאל זו יכולה להיות אפשרות מעניינת, אבל עבורו עדיף פשוט להמשיך לשחק באופן רציף.

אפרופו פפ, חבל לי שלא נזכה לראות אותו מאמן את ריאל.

אני די חצוי בין להאשים את זידאן ולהגיד ‘ההפסד עליו’ לבין להפיל את רוב האשמה דווקא על ראמוס ומיליטאו שהפסידו בכל מאבק אפשרי, עשו טעויות מביכות והקפטן בכלל חשב שהוא משחק כ-‘9’. לגבי זידאן הבעייה שלי איתו, ולכל מאמן יש בחירות שהאוהדים עצמם לא מבינים - עושה רושם שאין אצלו באמצע. או הרכב בונקריסטי-מגעיל-הגנתי ובא לך להעביר ערוץ, חמישה קשרים למשל נגד אתלטיקו ו-ולנסיה - או מערך קצת התקפי מדי (בטח נגד קבוצה מוכשרת) למרות שלא חשבתי שתהיה התפרקות כזו וגם יום חלש של השוער לא תרם (הפסדנו בצדק, כמובן).
המשחק הזה גרם לי גם לחשוב שהשיפור בהגנה שלנו הוא לא כזה גדול, לא קבוצתית ולא אינדיבידואלית כי זה לא מתקבל על הדעת שבלי קאסמירו יש בית זונות באמצע, אלא פשוט מדובר נטו בהתבנקרות שלנו.

הלאה: הלך הגביע וזה באסה מצד אחד, זה תמיד קורה לנו, לא יודע איך להגיב להפסד של ברצלונה אחר-כך, ומצד שני אולי עדיף ליפול פה ולא במשחק ליגה ושהקבוצה שוב ‘תחשב מסלול מחדש’ כי מספר הניצחונות שלנו מטעה.
המטרה הבאה של זידאן לדעתי היא לשלב את הזאר שיחזור בעזרת השם וגם את ויניסיוס ביחד. ויני חייב לשחק אחרי ההופעה הגדולה שלו אתמול, היה כיף לראות אותו, היה הכתובת לכל כדור. אני תוהה מתי נראה יכולת של שחקן התקפה אצלנו כמו של איסק אתמול. דבר נוסף, לגבי בנזמה, יש את הימים האלה שהוא הכי גרוע על המגרש. עזבו שאי אפשר לתת לו כדור עומק כי הוא צב ושהוא יוצא מהרחבה כל הזמן והפעם אין כריסטיאנו - היו הרמות טובות של מרסלו, של נאצ’ו, של פיגו (צוחק) והוא לא היה קרוב לנגוח, לא ניצח באף מאבק מול שחקן הגנה, לא ידע איפה לעמוד, זה מרגיז.

אגב כבר קראתם שגארת’ בייל החליט שמספיק לו וחתך מהברנבאו ב-1:4? מילא היה משתמש בתירוץ של קרוס אבל המשחק היה בשעה שבע וזה לא שהוא צריך לישון מוקדם. הוא כזה מטומטם, בחיי.

זה ככה כבר חודשיים. הייתה פציעה, הייתה מגמת התבנקרות, ועדיין. חזר לעצמו.

אני חושב שמאז ראול והאפנדציט בחצי גמר 2003 לא חיכיתי ששחקן יחזור מפציעה כמו שאני מחכה להזאר.

אתה גורר אותי להעלות כאן זכרונות על הגלאקטיקוס ו-2002/03 הקבוצה שחשבתי שתביא את הדסימה ואחר כך תקטול אותי על זה.

לגבי בנזמה: יש משחקים בעונה האחרונה של רונאלדו שהוא החמיץ בלי סוף אם זה ולנסיה בברנבאו (כריס היה מושעה), טוטנהאם בליגת האלופות, אבל לפחות היה מעורב והגיע למצבים והיה מה להראות בתקציר. אתמול? עם כל הכבוד למהלך בתחילת המשחק שהוא הצליח לעבור שחקן - זה היה רע מאוד. אני כן חושב שזה היה משחק התקפי מספיק טוב שלנו עוד לפני שזידאן העלה טריליון שחקני התקפה (יוביץ’ ורודריגו) והוא לא היה קרוב אפילו לאף כדור רוחב, הגבהה לרחבה, לא ידע איפה לעמוד, הזכיר אפילו את יוביץ’ בחלק מהמשחקים שלו כאן.

האמנתי שהזאר בריא שווה עד עכשיו לא רחוק מעשרה שערים ואני לא צוחק וכמות סבירה גם של בישולים (אולי הפוך). מה שכן, תמיד כתבתי ‘מרסלו יחזור’ ואני מתחיל להבין שזה לא יקרה. למרות שבינינו אתמול מרסלו גם באיטיות של החיים היה מסוכן מאוד.

Again? Not again

סתם, גם אני גדלתי על הקבוצה הזו :heart:

מה עם אוריולה?
למעט גול אחד, כל הגולים באשמתו הישירה.
גולים מביכים גם ברמת ליגת העל הישראלית.

לא קרה שום דבר יוצא דופן, אוריולה לא הפך משוער סביר בהחלט לפח אשפה ישראלי בין לילה, זה מה שקורה כשלא עומדת מול שוער הגנה ותוקפים אותו בשצף… עושים טעויות
(לא כל אחד טר שטגן :wink: )

אגב- אתמול כל הערב שיגעה אותי המחשבה על למה לעזעזל לא הראו הילוך חוזר של השער שנפסל לויניסיוס… היום הבנתי שפשוט לא היה להם

רודריגו ו-ויניסיוס. השער השני שלנו אתמול - חגיגה ברזילאית. מבצע ענק של ויניסיוס, רודריגו במקום הנכון דוחק בקלילות לרשת. כמה תמונות כבר יש להם יחד? נגד אוססונה, כשאחד החליף את חברו, ונגד ברוז’ במשחק חסר חשיבות. היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם די ברורים. רודריגו עם קרח בורידים, נראה שהוא צריך מצב אחד כדי לכבוש, קבלת ההחלטות נכונה, ומצד שני הוא לא מעורב מספיק. ויניסיוס יוצר מצבי הבקעה, רוצה את הכדור בכל התקפה ומאוד שאפתן. תנו ציון לעונה שלהם עד עתה?

הסטטיסטיקה:

ויניסיוס עם 3 שערים ו-2 בישולים ב-22 הופעות (1060 דקות)
רודריגו עם 7 שערים ו-2 בישולים ב-20 הופעות (1190 דקות)

שווה דיון: אולי עמדת המוצא של רודריגו היא לא באמת בכנף אלא יותר חלוץ שני, וגם זו בעיה מסוימת. הוא מכדרר טוב במעט הפעמים שהוא מנסה. ולגבי ויניסיוס, זה הזמן לתת לו כמה משחקים ברצף גם אם דבר כזה לא קיים בריאל מדריד. הוא בכושר טוב, במגמת שיפור אדירה, חזר לו הצבע, מזכיר קצת את העונה שעברה. רק שלא יהיה הראשון שיוחלף ובטח שלא נראה איזה בייל על חשבונו (וגם לא את לוקאס). כמובן לא מדובר על קלאסיקו או סיטי - המערך יהיה אחר ויהיה זה זמן הזאר. עד אז מחכות לנו אוססונה (חוץ), סלטה ויגו (בית) ולבאנטה.

בקרוב בקאטאר:
גמר מפסידות הגביע