הפורום שלנו :: די עם הספאם !

רק אומר שאצלי זה היה בצד התחתון של העמוד, ואז זה הפריע רק לצ’אטים. אחרי שהערת לגביי זה, עכשיו זה מופיע אצלי למעלה ומפריע להרבה יותר דברים.

אז -

dr-phil

פשוט להשתמש בדפדפן בשם brave ואז אין פרסומות לא פה ולא בשום מקום אחר.

אני חושב שהביקורת של נדב הייתה מאוד לגיטימית ונכתבה למרות כעס בצורה לגיטימית ודווקא לא לטאטא מתחת. לשטיח אלה לדבר את הדברים.

מניסיון עבר מנהלים חושבים שאנחנו סוג של אלוהים אבל אנחנו לא :wink:

לא אסון העולם מחיקת ההודעה שצריך להרוס את הסדר של הפורום הזה אבל כן לגיטימי לדבר את זה

ציינתי במפורש - הביקורת שיא הלגיטימית ולכן גם נקלחה ברצינות. אני חושב שכשיש תלונה כללית על הפורום או על ההנהלה אפשר לפרסם את זה בכיף בפומבי, אבל כשזה על אדם ספציפי, לדעתי, עדיף להמנע. בכל מקרה אין פה שום שיפוטיות כלפיכם, מבין את האמוציות ומבין שהיה כעס.

אפשר לעבור הלאה

אני לא יודע מי מוחק, ולמען האמת זה לא מעניין גם מי. יש פה לאחרונה מחיקות על ימין ועל שמאל, לטעמי כמעט בלי אבחנה, וזה מיותר.

אתה טועה, אבל לא מגלה לגבי איזה חלק מבין שני חלקי המשפט.

שמעו אני בן אדם מה זה נחמד במציאות, נשבע לכם. בשורה התחתונה ברצינות בלי ציניות: קודם כל שלחתי לדימה הודעה והתנצלתי אם הוא נעלב או משהו כזה. היו לי פה גם כמה לא תאקלים כי זה מוגזם אבל ויכוחים עם אוהדי ריאל והתנצלתי בפרטי או אוהד ברצלונה שנגררנו לשיחות של שעות על כדורגל ואפילו לא בוואטספ אלא בצ’אט בפייסבוק. המקום הזה וגם ספורטאנטר כילד בכיתה ח’ שמתנשא על החברים שלו בשכבה - “אני כותב בפורום של גאונים” - נתנו לי המון ומקום לברוח. כדורגל-אמוציות-הילד שבי (אולי גם כי כל היום אני עובד עם ילדים ובמחשב מותר להתפרק) אז אולי קרה מה שקרה. אני מחקתי באותו יום גם כמה הודעות בפורום של ריאל (קשה לי עם תגובות של שורה במחצית וכמה כאלו בתדירות של 10 דקות אז בכלל). אין לי בעיה להגיד כשאני טועה.

שוב אני חושב שההודעה שנמחקה, גם בתזמון בו היא נכתבה - זה לא סוף העולם, זה לגיטימי, אבל אני רואה שאני ממש פה בדעת מיעוט. בואו נגיד שהיא לא הגיעה מנקודת המבט שלי כדי להוסיף לדיון. אבל מחילה מכולם והמשך שבוע טוב.

נעים לראות שבסה"כ כולם מנסים לשמור על רוח טובה.

כן, פה ושם יש עקיצות בשביל הריגוש, פה ושם יש הודעות ירודות מעייפות או מתסכול, מדי פעם יש ויכוחים רדודים כי נתקענו על אחת השריטות שלנו.

אבל באמת שכולם שומרים על רוח טובה, ולא כי המנהלים “מחנכים” את המשתמשים, אלא כי כולנו גדלנו, התבגרנו ועברנו הרבה מאוד ביחד. כמו משפחה מורחבת, לא את כולם אנחנו אוהבים, ועדיין כולם כבר משפחה.

דור, קח באיזי את העולם ואותנו, וקח באיזי את החיים.
כדורגל ופורום זה מפלט והנאה, בואו נשאיר את זה ככה :heart:

לא מבין למה נפלתם דווקא על דור, גם בצד הברסאי המחק עובד שעות נוספות, אנחנו פשוט לא יורדים לרמה של אותו מוחק כפייתי ולא מתלוננים, זה כל ההבדל.

אז בבקשה, או שלא מוחקים לכולם או שתעזבו את דור שלנו, חבר פורום רציני אחושרמוטה

הבעיה עם המחק זו חוסר העקביות

אני חושב שצריך להחזיר את המדיניות של ספורטאנטר, לפחות באופן זמני, עד שהמצב ירגע, להפרדה בין הפורום של ריאל לברצלונה.

כל צד יהיה אוטונומי עם מדיניות מחיקה משלו. יש פורום ספרדי להחלפת דעות. כך כמה שבועות עד שכולנו נרגע.

כולם רגועים, הבעיה היא עם מחזיקי המחק שברוב המקרים סתם מוחקים.
עד עכשיו לא נתקלתי בפורום הזה בפוסט שיש למחוק אותו, אבל לחלק מהמנהלים לפעמים קופץ הספוראנטר החבוי שבהם.

אני לא רואה את הפורום מחולק לאוהדי ברצלונה וריאל או אוהדי יונייטד וליברפול, כולנו אוהדי כדורגל.

המצב מאוד רחוק ממה שהיה בספורטאנטר ומעולה שכך.

אני פשוט חושב שפה הלכו יותר מידי קיצון לצד השני, שאוהד של x נכנס לחלק של קבוצה y הוא צריך לגלות צניעות. גם אם יש הטרלות על הקבוצה שלו.

זה תקף לשתי הקבוצות.

משה, הפרדה לא תהיה, אין סיכוי. זה נגד כל מה שאני מאמין בו וחוץ מזה חלק מהדיונים הטובים ביותר מתרחשים על הקו הזה. לגבי היד הקלה יותר לאחרונה על המחק - כמו שאמרתי קיבלנו ונתקן.

לא צריך לחלק ומסכים עם נירו שאנחנו ילדים גדולים
אין ספק שלכבד את הפורום הביתי של כל קבוצה זה חשוב אבל לא צריך להגזים

תשים לב שכל הדיונים היותר טובים ופורים קורים בחלקים הניטרלים של הפורום. וזה לא במקרה.

אמרתי את שלי. מבחינתי כולם ברוכים הבאים,

אני לא רוצה הפרדה תמידית. אלא שכמה ימים או שבועות יהיה שקט. בזמן האחרון יש חיכוך תמידי. זה כנראה השפעה של המלחמה עלינו.

אני מספיק מעריך את שתי הקהילות פה כדי לסמוך על שיקול הדעת שלהם. הפתרון הוא לא הפרדה אלא חיכוך שילמד את כולנו להיות יותר פתוחים וסבלניים.

מקרים חריגים תמיד היו ויהיו וזו הסיבה היחידה שמחזיקים פה מנהלים בכלל. תדגלו, תדווחו, תתלוננו בפרטי, מה שצריך.

מה אני אמור לעשות במקרה כזה?

לכתוב בפורום של ריאל שם מקומך.

אתה בטח בעד תיקו היום כדי שלא תתקרבו לריאל

:joy:

תמיד יהיו לך דיוני הקורונה והפרוגרסיביות.