הפורום שלנו :: די עם הספאם !

או לצ’יפ שהיה בכדור

כש*

פליקס מבקיע, תן באן לכל אוהדי ברצלונה !

תמיד חשדתי שנירו אוהד ברצלונה בסתר. מינה את רביע , רביע שונא את פליקס פליקס כובש.

סיבה ותוצאה.

נירו הגיע הזמן לצאת מהארון!

אני אוהד ריאל מדריד ומסי, זה הכי טוב שתוציא

נירו קברת את אתלטי היום. שהיה ברור לך :slight_smile:

@Aragones לא טיטי ולא חנן.

מצאנו את המלך :slight_smile:

עזוב, שום נחס לא עובד מול ברסה. אני מעדיף את פסז’ בחצי. גם אם הם טובים יותר מברסה, לפחות מולם יש סיכוי.

לא נעים לי להיות האיש הרע אבל אתה בטוח שאתם עוברים את דורטמונד?

יופי של מינוי. מזל טוב ובהצלחה רביע! :clap:

קודם כל, מינוי ראוי בהצלחה רביע. עוד הוכחה שאין פה אפרטהייד ;).

לגבי ההודעות והנודא שעלה בעקבות ההודעה שלי. אני מתנצל אם אתם מרגישים שהעובדה שכתבתי את זה בצורה פומבית הייתה לא במקום, אבל קיבלתי את הרושם שהפעולה של המחיקה קרתה בכמה מקרים לא קשורים ולא עקביים (קרי, לא בהכרח בארסה מול ריאל) ויצא לי לשמוע כמה תלונות בעיניין ממשתמשים שונים. אני באמת ובתמים מאוד אוהב את הפורום, ואני ממש לא חושב שהדבר הנכון במצב כזה זה לנסות לטאטא נושא כזה מתחת לשטיח, וגם מאוד הופתעתי כי מאוד מורגש כמה הפורום משמעותית יותר מאפשר לעומת ספורטאנטר, וזה מבלי לגרוע מאומה מהרמה פה. על כן, לא הצלחתי לראות שום ערך מוסף, אלא בעיקר הורדת ערך של מה שנבנה פה וללא שום הצדקה.

תודה לכולם על ההתייחסות.

מלא בהצלחה רביע!!! מינוי מעולה וחשוב.

מקובל, אני גם חושב שלהעלות את זה בפומבי עדיף מלא להעלות בכלל. אבל מציע למי שפנה אליך בתלונות שידבר עם המנהלים. אם מישהו אי פעם פנה אליי, לנירו או למישהו אחר מהמנהלים ולא קיבל מענה אני ממש אשמח לשמוע על זה (אפשר גם בפומבי במקרה שלי). פונים לא מעט ואני כמעט תמיד מנסה לתת מענה, גם אם לא מסכים (כי מה לעשות שגם לי יש דעות). תדגלו, תדווחו, תכתבו לנו. אם זה לא יעבוד אז כמובן שכל הפוסטים הפומביים בעולם מוצדקים.

@Aragones - יא מלך, וולקאם.

יש פה מנהל פולני?

אפרטייד נגד פולנים

לא יודע אם זה היה בצחוק אבל בטח שיש :slight_smile:

@asafbarca
@Cockroach_Crazy
@Ender
@Uriah (כשהוא פה)

לא באמת חושב שיש אפליה נגד פולנים…

חשבתי שזה הרפרנס.

ואני כבר ניסיתי להבין מאיפה אנחנו מכירים בחיים הפרטיים שאתה יודע על הרבע הפולני הדומיננטי שלי…

הבעיה שאנחנו לא מנהלים, הפורום הזה פשוט לא צריך את זה.

בגדול, כשהתחלנו אחרי שהבעלים של ספורטאנטר השתגע וברחנו לפה, אז כן היו מנהלים וכן ניסינו לאתחל פורום טוב בנוי לפי הנוסחה הטובה של ספורטאנטר מינוס הדברים הרעים.

ואז אני נעלמתי (זמן, חיים ועוד) אוריה נעלם, אסף ראיתי כן אבל גם הוא לא על תקן ‘מנהל’ וגם אדם. אנחנו לא מנהלים, סתם משתמשים מוכרים/משתמשי איכות (מדבר עלי בעיקר… :sunglasses:)

אני חושב שהתנהגנו ב’מנהלות’ רק מול הטרול ההוא שקיבל באן עולמית. שכחתי את שמו.

זה השנקל שלי. אם הייתי מנהל כמו שאני מנהל פה העסק היה פושט רגל.

מנהלים יקרים אנא שקלו להוריד את החוק המעצבן על אי אפשרות לכתוב עוד הודעה אחרי 3 הודעות רצופות.

גורם לי לממש תסכול בכמה תרדים שאני מגיב יותר ראשי בהם.

תודה

העליתי ל-5, מקווה שלא יבוא הפסדנו בשכרנו…