הדיון המתחדש של הצ'מפיונס:: מודחים בשמינית אחרי 1:1 בגומלין נגד פסז' (מסי)

הקלאסיקו הולך להיות חגיגה, לשומרי השבת כמובן.
שיממון של 0-0 כשאף קבוצה לא מצליחה לעבור את החצי (שלה, בחזרה להגנה, כן?!).

** אזהרה לחולי אפילפסיה **

הסגל שקומאן מטיס לטורינו -

בחוץ:
קוטיניו וטר-שטגן - פצועים.
אומטיטי - ויתר על פסטה ועל הקונספט של לחזור לשחק.
פיקה - מושעה.

משחק ראשון בלי ברתומאו כנשיא!

דרך אגב מה עם רונאלדו, באמת ובתמים אני רוצה שהוא ישחק מחר.

יצא חיובי גם היום בבדיקה, סיכוי נמוך מאוד שישחק מחר, חבל.

אם הוא יצא חיובי היום אז מחר הוא לא ישחק.

באמת מעצבן.

גם ברתומאו עזב, וגם פיקה לא משחק היום.

אני לא יודע מה לעשות עם כל הטוב הזה.

מה הפסדתי?

גם רונאלדו לא משחק, ולא צריך לראות את הפרצוף של קומאן על המסך היום.

שוקל ללכת למלא לוטו…

קצת הרכבים משוערים:

las-posibles-alineaciones-juventus-barca-1603833205315

מסתמן שיש 9 מובטחים בהרכב.

ההתלבטויות, כצפוי, הן בין פיאניץ’ לבוסקטס, ומה לעשות עם הפציעה של קוטיניו.

אני בעד לתת לגריזמן את העמדה שמאחורי החלוץ, ולדמבלה/טרינקאו את האגף הימני. או לפחות לפחות שפדרי ישחק שם.
לשים את פדרי או גריזמן שוב בימין, ישאיר אותנו עם אותה בעיות של מחסור בשחקן טוב בצד הזה, ויותר מידי דריכה על הרגליים אחד של השני.

עם כל הסופרליג הזאת התבלבלתי בין הצ’מפיונס לליגה :joy:

אני כרגיל חושב שהמקום של גריזמן בחוץ. אני רוצה את פדרי בעמדה מאחורי החלוץ, וקיצוני מהיר בצד ימין.
עכשיו כשברטומיאו עזב, אני מקווה שמסי יראה קצת תשוקה.
מבחן מעניין לאראוחו. נראה ממה הוא עשוי.

דווקא אני חושב שאם כבר בהתחשב באין חלוץ שלכם זה יכול לעבוד טוב עם חילופי מקומות רבים בין מסי לגריזמן.
רק שבגלל היות שניהם לא חלוצי 9 הם צריכים לשים לב שהם לא יורדים יותר מידי למטה, ובמצב כזה שאנסו יכנס לרחבה.

מערך שעל הנייר יכול לעבוד טוב, אבל בפועל היעדר חלוץ 9 כנראה שיורגש ממש.
השאלה היא כמה הקבוצה מאומנת בנושא. ואני לא חושב שמספיק.

אבל הכל שאלה של חלופה, זה לא שיש לכם איזה חלוץ ענק על הספסל (אני חושב שברייטוויט יהיה עדיף שם על גריזמן אגב, אבל זה יותר בגלל תפקוד ולא יכולת)

אני חד משמעית מעדיף את ברייטוויט כחלוץ במקום גריזמן.

לגריזמן יש בעיה דומה לזו של קוטיניו - הוא רגיל להיות המסי של הקבוצה שלו ולשחק באמצע עם הכדור ברגל. לגריזמן אין מקום בהרכב של ברצלונה אלא אם גם מסי וגם קוטיניו פצועים. יש לו כרגע אחד מ-2 - אם מסי נפצע אני בעד לתת לו הרכב, אבל עד אז מבחינתי הוא יכול לבלות את מרבית הזמן שלו על הספסל ולהחליף את מסי נגד אוססונות אלא אם אנחנו רוצים לעשות מה שנעשה לצ’אבי בעונה שתיים האחרונות וגם לסוארז ולטחון למסי את הצורה. עם כל הכבוד, הילד כבר לא ילד וצריך להתחיל לתת לו לנוח.

בהנחה ומסי פותח, הייתי ממש שמח לראות שחקני אגפים באגפים- שזה חידוש לא נורמלי, מי היה חושב לשים שחקני אגפים באגפים? אז פאטי, דמבלה או טרינקאו ואז מסי וברייטוייט, או מסי מקדימה ומאחוריו פדרי\פוץ.
עוד אופציה, שזה באמת קצת הברקה מעניינת של קומאן, זה דמבלה וטרינקאו באגפים, פאטי כחלוץ ומסי מאחוריו.

כל מה שאני כותב כמובן זה מאוד הגיוני ולכן לא יקרה עד ההנהלה החדשה המיוחלת שאני מקווה שתבהיר כמה נקודות למאמן.

וואוו, לילה ראשון בלי ברתומאו, האיש שהוכיח שתנועת קריימיניסטר יכולה להפיל נשיא מכהן. יהיה מעניין לראות אם חוטי המריונטה נקרעו מעל גפיו של קומאן, כעת שהמעסיק שלו התפוטר, האם ימריא לשבילים חדשים (פוץ’ מקבל את סרט הקפטן) או שימשיך בנוהל לא ברור של 10 חילופים סביבות דקה 80.
מניח שיוולד הלילה אמצע חדש לשני הקטבים הללו, אמצע שכולו טוב. ייתכן והיום יתחיל הפרוייקט הספורטיבי של צא’בי כגנרל מנג’ר בשנה הבאה, היום תיהיה יריית הזינוק של דף חדש שייפתח.

אגב
חוטפים רביעייה ואין נשיא להאשים אותו… קלאסי בארסה

אגב 2
מנצחים רביעייה ומרגישים שחר של יום חדש

ויסקה!!

יש לי ראיון לאופטימיות חדשה בנוגע לגריזמן.
הוא רכש של ההנהלה ולכן אולי היה לחץ מסוים על קומאן להרכיב אותו. עכשיו הלחץ התפטר, ואולי גריזמן ישחק לפי הכושר והתרומה שלו לקבוצה. כלומר ישחק שש-בש עם אלניה.

אגב, אני התכוונתי שמסי יהיה החלוץ, ופדרי מאחוריו. בלי ברייטוויט.

גריזמן הוא רכש של ההנהלה, וההנהלה לא קיימת, אבל הוא עדיין רכש של 120 מיליון (פלוס מינוס). גם אם הגב האנושי שלו כבר לא קיים (גם שלי לא, בגלל החגיגות אתמול), הגב השני, בצורת תג המחיר וההיסטוריה שלו - עדיין שם אותו הרבה מעל אלניה, פדרי וריקי. אין פה תחרות בכלל.

לא חושב שיש טעם לקוות לשינוי מהותי בסטטוס קוו לגביו. אולי הוא לא יפתח כמה משחקים, ואז הוא יפתח בכמה אחרים ויתבצר שוב בעמדת ה"דורך על הרגליים". עד שהוא לא יעזוב (או קוטיניו, או מסי, או שניים מהשלושה) - זה לא ישתנה.

אני חושב שאתה טועה אייל. לא קומאן רכש אותו ב 120 מיליון, אבל קומאן הוא זה שקידם את פדרי וסירב להשאלה.
לכן לקומאן לא צריכה להיות שום מחויבות למחיר של גריזמן. זאת טעות של מישהו אחר שקומאן צריך לתקן.
אלניה ופוץ’ זה סיפור אחר. קומאן רצה להיפתר מהם, ולכן הם האחרונים בהיררכיה, עד שלא ישכנעו אותו שהם שווים יחס.

יכול להיות. אבל אתה משחק על הקלף של מחוייבות לשחקן שנלחמת עליו, אני לא. אני אומר שחלק גדול ממה שמשפיע ומכריע בהחלטות על סגל והרכב (וממש לא רק בברצלונה), הוא לא רק היכולת או מי קנה את מי, אלא המחיר והשם. אפילו לא באופן מודע. ובמקרה הזה - גריזמן עוד רחוק מאוד מאוד מלשבת ליד אלנייה והתנור בחורף, גם אם קומאן הוא לא זה שהביא אותו למועדון.

הלוואי ואני טועה, כן? ולפחות קומאן מראה שיש לו אמון בצעירים מסויימים (שזו התקדמות מדהימה ביחס לעבר), וטיפה פחות ראש בקיר, אבל אני עדיין חושב שלכסף ולשם יש משקל גבוה ומכריע מאוד, ושגריזמן עוד לא נמאס על קומאן סופית. בטח לא כשקוטיניו פצוע.

אני מקווה שלקומאן יש ביצים להתעלם מהשמות והכסף, ולפעול אך ורק לטובת הקבוצה.
עכשיו התנאים האופטימליים מבחינתו, וגם הוא צריך להוכיח את עצמו עבור ההנהלה החדשה שתבוא.
זה לא הזמן לפשל בגלל שמישהו רכש מישהו מתישהו.

הייתי שמח לראות היום ניסוי כלים בדמות טרינקאו ודמבלה באגפים, פאטי בחלוץ 9, ומסי מאחורי חלוץ.

או בהנחה וההולנדי יבין שה4-2-3-1 שלו מחורבן, אז לשחק רק עם 2 קיצוניים באגפים, לתת למסי לשחק פאלסו אמיתי, ולשים שלישית קישור, שתעזור לדה יונג ובוסקטס לא לדרוך אחד לשני על הרגליים.