מחזור 6 באלופות: מושלמים בשלב הבתים האחרון של הצ'מפיונס

אלאבה היה צריך לפתוח בכל מקרה,למודריץ אסור להתקרב לנקודת הפנדל.

ואסקס נורא ואיום

ואסקז עם 56 הרמות,50 פגעו ביריב ו 6 הלכו ליציע.
רודריגו עם הרמה אחת בול לראש של חוסלו.

ואסקס טוב מאוד, אחד הטובים אצלנו.

חוסלו מוכיח שוב ושוב שהוא חלוץ מצויין, אם משתמשים בו נכון הוא מביא קבלות.

רק אומר, עוד 6 בישולים ופראן גרסיה משתווה לפרלאנד מנדי במספר בישולים בריאל מדריד.

איזה חילוף של מאמן שמרגיש את המשחק- הכניס את רודיגר וישר כבשנו.

למה אנצלוטי כל כך שונא את קסטיליה?

:joy::joy:
אחד הטובים שלך טיטי.

חבל שהוא לא יודע להשתלט על כדור, ומאבד מלא כדורים באזורים המסוכנים.

זה לא נכתב כדי להרים לו.

כן, יותר כדי להוריד למנדי. אני באמת מתכוון שחבל, כי בקלות הוא יכל לתפוס את המקום של מנדי

בפרו אבולושן 13 האגדי היה אפשרות לשחק קריירה. עשיתי שחקן עם 99 בכל הפרמטרים ושיחקתי איתו.

ג’וד בלינגהאם הזכיר לי את השחקן הזה. לא יודע מה איתכם, אנצ’לוטי או לא, אלאבה, כל זה לא מעניין. אני פשוט מאושר לראות את בלינגהאם משחק כדורגל. זה לא שחקן שדופק מהלך יפה פעם במחצית, זה שחקן שכל נגיעה שלו בכדור היא קסם. אני פשוט אוהב אותו.

לא מבין מה אתם רוצים מקרלו, באמת שלא.
לונין ומנדי קיבלו מנוחה, בראהים נכנס רק בדקות הסיום. האמ-אמא של הרוטציות.

מאמן הזוי, כמו הקרנות שלנו.

מה זה אחד הטובים שלי ? אם לא הצלחת לראות שואסקז במשחק טוב היום אז זאת בעיה.
היה טוב הגנתית למרות שלא היה לו הרבה מה לעשות, התקפית הניע כדור טוב מאוד עם הרבה צירופי מסירות, והוא אחד הבודדים אצלנו שיכול לעבור את השחקן שלו באחד על אחד על הקו, האחרים שיכולים לעשות זאת אצלנו הם רק ויני ורודריגו.
כן כמה הרמות לא טובות, אבל היה לו משחק טוב, אתה רק באת עם תגובות מוכנות מהבית.

מיליון אחוז. בלינגהאם זה שחקן שבשבילו אני פותח (או מכבה, אם הוא לא בסגל) את הטלוויזיה, ברמה שלא היה לי כבר הרבה מאוד שנים.

אבל זה פשוט לא משחק כזה. זה משחק שאתה אמור לפתוח את הטלוויזיה, להתבאס שבלינגהאם לא בהרכב (אבל להבין טוב מאוד למה זה), ועוד יותר להתבאס מאיך שאנחנו נראים בהרכב טלאים מול קבוצה גרמנית בינונית, תוך כדי שאתה שואל את עצמך למה לעזאזל אתה רואה את המשחק חסר החשיבות הזה, במקום לראות את המשחק של באיירן-יונייטד שמתקיים במקביל, ושאשכרה משפיע על משהו. אבל אחרי זה אתה מבין שזה מה שהופך אותך לאוהד כדורגל, ואתה משלים עם זה.

זה לא משחק שאתה אמור להנות ולהתענג על כל נגיעה של בלינגהאם. הפינוקים האלה אמורים להיות שמורים להמשך, למשחקים האמיתיים. כי אם לא נסבול עכשיו - סיכוי לא מבוטל שלא נזכה להתפנק כשזה באמת יהיה הזמן לזה.

איזה כיף לראות סוף סוף מגן פעלתן שעושה עקיפות כמו שפראן עשה היום. הגול השני היה תענוג לעיניים. מהחטיפה ועד לספריט המטורף שהוא דפק שם. וכמובן הבישול.

נ.ב - פשוט מפחיד כמה בלינגהאם טוב.

אני קורא את הטענות שלכם כאן בנושא הזה, ובאמת שאין לי משהו חכם להוסיף. אני מבין את הפחד שהשחקן יפצע, ובכל פעם שהוא רק מתקרב לדשא אני מחסיר פעימה, אבל מצד שני השחקן עצמו מעדיף לשחק, יש צוות שמנתח את מצב השרירים שלו וקובע עד כמה הוא חשוף לפציעות. הוא בסך הכל בן 20 וכן הלאה. אני לא מבין גדול בנושא, ואין לי שמץ למנות את עצמי גם למבין גדול, ולכן אני פשוט לא מותח ביקורת מצד אחד, ומאידך לא מגן על אנצ’לוטי נגד הטענות שאתם מציגים.

צריך לזכור גם שאמנם אנחנו חווים הרבה פציעות העונה, אך רובן ככולן, או למעשה כולן למעט ויני ששיחק רק כ50% מהדקות עד כה העונה ונפצע יחסית בתחילת העונה, אינן פציעות שריר.

ואחרי הכל, עזוב אותך, בלינגהאם כבר משחק, תהנה ממנו.

זה לא שרירים ועומס, ככל שאתה משחק יותר דקות הסיכוי שלך להיפצע עולה, יש משחקים כמו היום שעדיף שבלינגהאם לא ישחק, גם אם המצב הפיזי שלו 100% יש סיכוי שיכנסו בו חזק והוא יפצע סתם, סתם כי זה משחק שלא קובע כלום.

בגול הראשון אלאבה אשם חד משמעית אבל מגן נורמלי היה יודע לשים גוף ולמנוע את הגול,חוץ מזה כמה עוד עבודה הגנתית בכלל הייתה לו?
הנעת הכדור שלו לא מרשימה אותי,בטח לא במשחק כזה שאנחנו עם 75% החזקת כדור ויריבה שיושבת על הרחבה שלה.
הוא היה נוראי התקפית,הרמות גרועות,לא זוכר שום דריבל שלו.
אני לא אדבר על מי בדרך כלל בא עם תגובות מהבית כי אני מעריך אותך ונהנה מהתגובות שלך.

היה יכול לשים גוף יותר חזק אבל אז היה מסתכן בפנדל ואולי אדום.
הנעת הכדור שלו כמגן מצויינת, במיוחד יחסית למגינים שלנו, פראן מהצד השני כל נגיעה ראשונה שלו בכדור מאוד בעייתית ופוגעת בשטף המשחק.
כמה פעמים עבר את המגן שלו והכניס כדור רוחב, והמגן שלו היום היה חזק פיזית ומהיר, לא מגן שעוברים בקלות.
כדורי הרוחב שלו לא היו משהו, אבל הוא בדרך כלל הרבה יותר מדויק.

מה אני אגיד,לא זוכר שהוא עבר את המגן שלו היום,ובסופו של דבר פראן בישל וסידר עוד איזה מצב או שניים עם כל זה שהוא פחות טוב בהנעת כדור ופחות טכני מואסקז שלא יצר כלום.