גרבג' טיים הדיון המתגלגל:: מחזור 36 - מפרקים את אלמריה עם 2:0 ענק בחוץ (פרמין 2X)

טוב, במקום לפתוח כל פעם דיון בחוסר חשק, אז אפשר לדבר פה בכיף על הגסיסה שלנו לעבר סוף העונה. תעשו חיים.

צ’אבי הודיע שהוא מתפטר בארסה התחילה לשחק.

צ’אבי הודיע שהוא נשאר בארסה הפסיקה לשחק.

עוד שנה מהחרא הזה.

תודה לאפורטה.

7 בעיטות לשער, 5 למסגרת, 4 שערים.

סטטיסטיקות שרק מול בארסה או במשחק FIFA על רמה בינונית אפשר לעשות.

אנחנו צריכים להגיד להם תודה שבעטו רק 5 פעמים למסגרת. יכל להיגמר בתבוסה עוד יותר רעה .
שיחקנו טוב במחצית הראשונה.
לא מבין את הקטסטרופה הזאת במחצית השניה. מיצ’ל עשה חילופים, צ’אבי נרדם ויחד איתו כל הקבוצה.
עיצבן אותי במיוחד פליקס. נכנס בדקה 82 ולא לחץ, לא רץ, לא ניסה לפתוח למסירה. בזמן הזה ראפיניה רץ באטרף אחרי שחקני ההגנה והקישור של ז’ירונה.

הפכתי קצת לאוהד של ז’ירונה בסוף. כל הכבוד להם, מאחל להם לקחת את ליגת האלופות.

כל מילה נוספת מיותרת…

image

אצל כלומאן נראינו מחורבן גם עם מסי בסגל. ניצחתי.

מטריף אותי חוסר לקיחת האחריות, של צ’אבי, של השחקנים של לאפורטה, כאילו נהיינו מועדון דרג ז וזהו.

אחרי המשחק עוד צ’אבי מתראיין ואומר שזה מרגיז אותו כי שחקנו טוב… ספגנו 4 שערים אבל שיחקנו טוב. עיוור היה מדבר יותר לעניין…

ואח"כ ארואחו ה’מנהיג’ שלנו מסביר שנשברנו אחרי השיוויון… אה? נשברת? אולי תתרום את המשכורת שלך לאוהדים או למועדון עם איך שאתה משחק,מה זה החרא הזה נשברנו? למה זה אמור להיות תירוץ למה אין לי כוח והמנטליות שלי 0 למרות שאני מקבל הון מהמועדון? והוא עוד פאקינג מנהיג אעלק. על הזריקת זין של קאנסלו אני לא אדבר.

מועדון שבור. בולשיט שהבעיה היא כספית, תירוצים של חרטא. יש לנו שחקנים שזורקים זין, מאמן חרא שלא מוכן לאמן אבל ‘כואב לו’ שבארסה נראית ככה ועוד נשיא ליצן שנשען על אדי ההצלחה של מסי וההברקה עם פפ.

צ’אבי אמר ששיחקנו טוב עד הדקה ה 60. לא “שיחקנו טוב” באופן כללי

יש אחד שכן לקח אחריות. סרג’י רוברטו אמר שהטעות שלו גרמה לשער שוויון ולהפסד, והוא מבקש סליחה מכל האוהדים.

מחר מודיעים על חידוש חוזה שלו. בדומה למנטור שלו שקיבל את החידוש אחרי הכישלון בקלאסיקו ובאלופות.

אין משהו יותר מתאים מזה.

איזה שלשול דפקנו העונה, וואו. יש נפילות מתח אחרי אליפות מרגשת, אבל לקבל פעמיים 4-2 מג’ירונה ולהפסיד לה על המקום השני זה כבר יותר משפיל למשחק בליגת האירופאית.

אם עונה הבאה צ’אבי לא מקום ראשון אחרי המחזור הראשון, הביתה. יש גבול. מה שראיתי אתמול ממש כאב לי בעיניים. דיי לבינוניות, לא יכול להיות שאחרי אליפות אתה עדיין לא תנסה להתקדם.

נ.ב
לא מקרי שכל הנפילה הקשה הזאת היא כאשר גאבי ופדרי לא משחקים בהרכב.

אין לי בעיה עם שחקן כמו סרג’י רוברטו בקצה הספסל.
מקבל פירורי דקות ופירורי שכר.
גם אתמול היה אחד הפחות גרועים, למרות הטעות.
יש לי בעיה עם כל אלה שזורקים זיין ונשברים בקלות.
יש לי בעיה עם המאמן שמרכיב אותם כל הזמן.

הבעיה העיקרית בסרג’י רוברטו היא לא סרג’י רוברטו בעצמו.
הוא מסכים לשחק בשכר זעום ולהיות שחקן ספסל, הבעיה היא שבאורח “פלא” בכל עונה בשלבים המכריעים השחקנים ה"מובילים" נפצעים והופ, אנחנו מוצאים את עצמו עם סרג’י כקשר פותח או מגן ימני.

אז מה אתה מציע?
לא לחדש לרוברטו ושהשחקנים המובילים יפסיקו להיפצע?
צ’אבי שורף שחקנים ולא מנהל עומסים. אחר כך מתלונן שיש לו"ז צפוף, כאילו גילה את זה רק עכשיו.
תראה את קוברסי. בן 17, משחק כל משחק מאז ינואר, למרות שאיניגו מרטינז זמין כבר כמה שבועות והעונה נגמרה.
או לאמין, או גונדוגן, או לבנדובסקי או קונדה.
פורט ורוקה לעומת זאת לא מקבלים דקות, ופרמין גם לא קיבל תקופה.
היו משחקים מול יריבות חלשות, בתווך בין משחקים חשובים, שהרוטציות התבקשו. אבל צ’אבי מספר לנו ולעצמו שהיינו במאבק האליפות, וחייבים הרכב הכי חזק בכל משחק.

היה צריך להעיף את סרג’י רוברטו מזמן. אני מציע להעיף פה שחקנים שהם סרח מקצועי, נטל, ולהכניס לפה דם חדש וצעיר. למכור שחקנים שאפשר להרוויח עליהם בעמדות שלא נחוצות לנו כמו דה נחמד, כי ברוך השם אנחנו יודעים לייצר קשרים, ולהתחיל לטפל בסגל לעונה הבאה.

קנסלו בחוץ, פליקס, סרג’י רוברטו, דה יונג, מרטינז, רומאו, חואן פראן. ביי, תודה רבה. תביאו להם דם חדש. תעלו את פיי כבלם שיגדל, תנו לאראוחו, כריסנטנאסן, קונדה וקובראסי להיות על עמדת הבלמים. באלדה שיחזור, תביאו מגן נורמלי, לא צריך קשרים כי גידו מגיע חינם. תביאו עוד קיצוני נורמלי+פאטי ורוצו. תתחילו לשחק כדורגל עם שחקנים שרוצים להיות פה, ומאמן שמחזיק את השחקנים שלו כמו שצריך.

כמה דקות העונה ראית את פיי ופאטי וגוידו רודריגז כדי לקבוע שהם יותר טובים מאלה שאתה רוצה להעיף?
אני ראיתי 0 דקות של פיי, בערך 60 דקות של פאטי ואני לא זוכר אם גוידו שיחק מולינו או מול ריאל.
את קאנסלו אתה רוצה להעיך כי אתה זוכר רק את החודש האחרון שלו, או גם מה שהוא עשה לפני כן?

אני שוב אחזור לעובדה שהבעיה היא לא סרג’י, אלא השחקנים המובילים שמבלים 3-4 חודשים מכלל העונה ביציע והסגל המקצועי מחליק את זה או טוען שזה חוסר מזל.

קודם כל להחליף את הצוות המקצועי, אחר כך את צ’אבי שלא בדיוק יודע לנהל סגל ועומס בלשון המעטה.
לצערי שני הדברים לא יקרו, אותם שחקנים ייטחנו וייפצעו.

האוטוריטה צריכה להיות מנהל מקצועי מנוסה, לא המאמן ולא מנהל מקצועי שהוא בכלל סוכן שהוא בכלל חבר של הנשיא שבכלל אין לו מושג מה לעשות חוץ מלנסות דברים שעבדו לו לפני 20 שנה, שהם בכלל עבדו כי היו איתו אנשים שיודעים לעבוד, אבל הם בכלל נמצאים במועדון אחר היום.

גם אם פיי פחות טוב ממרטינז, אין לי סיבה להשאיר בלם מבוגר ולא לתת את הזמן שפשוף לילד שיכול לתרום יותר בעתיד. אין לי שום תועלת מלתת לאיניגו עונה הבאה לשחק כבלם רביעי, כלום. הוא סתם תוקע לי התפתחות של ילד.
גידו מגיע כשחקן רוטציה, ראינו העונה שכריסטינסן יכול לשחק אחלה בתור קשר אחורי. אתה לא יכול להביא את רודרי או שחקן בעל שם עולמי אחר, אז תשחרר את רומאו. בנוסף, על דה עומד דובר רבות וכבר הסברתי למה אני מעדיף למכור אותו. הוא לא נותן לי מספיק בשכר הגבוה שלו, ולערך שוק שלו.

קנסלו אם היה מגיע בחינם הייתי משאיר כשחקן רוטציה, אבל הבנאדם חירבן לי עונה שלמה עם זריקת קצוץ מהגבוהות שיש. זאת לא המנטליות שאני רוצה פה, ובנוסף הוא יעלה לי לא מעט כסף שכרגע אין לי.

לא אוהב את הגישה שלך.
בוא נזרוק את מה שיש כי זה לא טוב, ובמקום נעלה שחקנים שלא ראית דקה מהם.
פיי אף אחד מאיתנו לא רעה כנראה.
פאטי לא מקבל דקות בקבוצה אנגלית בינונית.
רוקה שיחק 300 דקות ב 4 חודשים ולא הצליח להרשים. אני יודע שזה כלום זמן, אבל למה הוא עדיף על שחקן אקראי אחר לא ברור לי.
באלדה היה נוראי עד שנפצע, למה הוא יותר טוב מקאנסלו?
אתה רוצה לזרוק את קאנסלו בגלל כסף, אבל מגן רכש להרכב יעלה יותר ממנו.
את איניגו אני לא אוהב, והוא לא הרשים, אז לא אגן עליו. אבל אם מוכרים בלמים אחרים בשביל לממן רכש, אולי עדיף להשאיר אותו על פני פיי, או בנוסף. יש גם את אריק גרסיה שחוזר.