הגביע האנגלי :: מארחים את ליברפול ברבע הגמר

דרבי קאונטי נגד מנצ’סטר יונייטד
אצטדיון: אולד טראפורד
שיפוט: קווין פרנד
שעה ותאריך: יום שישי 5 לינואר, 22:00

מסענו לוומבלי מתחיל במשחק בית נגד דרבי קאונטי בסיבוב השלישי של הגביע האנגלי, הגרלה מאוד נוחה בטח כשמסתכלים על הקבוצה ופציעותיה עם כמות משחקים הזויה שמספק הכריסמס.
אחרי ההדחה מגביע הליגה ובהנחה שכולם מבינים שהסיפור בליגה סגור וחתום, מוריניו יחפש לשים את יהבו על הגביע האנגלי ביחד עם ריצה יפה בליגת האלופות.
בשנה שעברה בשלב זה ניצחנו את רדינג של האקס יאפ סתאם 4-0 ולאחר מכן הודחנו ברבע הגמר ע"י צ’לסי, עונה לפני הנפנו את הגביע עם השער הענק של לינגארד בגמר בהארכה ב-10 שחקנים.
אם נזכה השנה זה יהיה מיוחד מ-2 בחינות:
א. הנפה של הגביע האנגלי בפעם הראשונה עם מוריניו כמנג’ר יונייטד
ב. השוואה של מספר הגביעים האנגליים למובילה ארסנל לה 13 גביעים.
לפי דעתי, זו הזדמנות טובה למוריניו לבצע רוטציה קלה בהרכב על מנת שנמשיך את התקופה הקרובה בשלום . מאטיץ’ הוא אחד השחקנים הכי חשובים במערך של מוריניו ואם לא יקבל מנוחה הוא בדרך למיטת הטיפולים.

מה שלומנו?
אנחנו מגיעים אחרי ניצחון בליגה במשחק חוץ על אברטון שלווה בתצוגה התקפית נהדרת עם גולים ששווה לקנות כרטיס כדי לראות אותם.
מבחינת פציעות המצב לא מעודד בלשון המעטה : לוקאקו שנפצע מול סאות’המפטון אובחן והוא בספק למשחק אבל יש סיכוי שיקבל דקות לפי מוריניו, סמולינג שהיה על הספסל נגד אברטון עם סיכוי טוב לפתוח מחר.
מלבד זאת, הרשימה שלנו כוללת את זלטאן,באיי,קאריק,פלאייני (מה נסגר ) וולנסיה. יאנג יעדר בעקבות ההרחקה שספג.
מוריניו יעדכן בהמשך היום במסיבת עיתונאים לגבי המצב.

הרכב משוער: רומרו
שואו-סמולינג-לינדלוף-דרמיאן
הררה-מקטומיניי
ראשפורד-מאטה-לינגארד
מרסיאל

עוד הרכב אפשרי למפגש

מה שלום דרבי?
המצב אצל היריבה מצוין , דרבי בדרך לעלות לפריימרליג כשהם בלתי מנצחים ב-17 המשחקים האחרונים שלהם .
למרות תיקו 1-1 בבית מול שפילד יונייטד הם מדורגים במקום ה-2 במרחק 12 נקודות מהמוליכה וולבס עם פור של 2 נקודות מהשלישית קרדיף.
שחקן ממנו אפשר לחשוש אצל דרבי הוא החלוץ הצ’כי מתי וידרה שכבש 15 שערים בליגה ובישל שלושה.
הקשר ג’ו לדלי בספק בעקבות פציעה בגב, אקס יונייטד טום לורנס בספק.
המאמן גרי רואט טען שיעשה שינויים בהרכב בעקבות לוח המשחקים והזמנים ולא יהסס לשנות את כל ההרכב.

הרכב אחרון: קרסון
פורסיט-דיוויס-קיאו-ברד
ג’ונסון-האדלסטון
ויימן-וידרה-ראסל
נוג’נט

מאזני עבר:
מתוך 104 מפגשים ניצחנו 45, 29 הסתיימו בתיקו ו-30 הינם הפסדים. הפעם האחרונה שפגשנו את דרבי הייתה ב-2009 בגביע הליגה אז ניצחנו 4-3 בחצי הגמר ( 2 משחקים ).

שאר משחקי הגביע האנגלי:
Friday 5 January
Liverpool v Everton (19:55 GMT)

Saturday 6 January (15:00 GMT unless stated)
Fleetwood Town v Leicester City (12:45 GMT)
Bolton Wanderers v Huddersfield Town
Bournemouth v Wigan Athletic
Coventry City v Stoke City
Exeter City v West Bromwich Albion
Fulham v Southampton
Manchester City v Burnley
Newcastle United v Luton Town
Watford v Bristol City
Wolverhampton Wanderers v Swansea City
Norwich City v Chelsea (17:30 GMT)

Sunday 7 January (15:00 GMT unless stated)
Shrewsbury Town v West Ham United (14:00 GMT)
Tottenham Hotspur v AFC Wimbledon
Nottingham Forest v Arsenal (16:00 GMT)

Monday 8 January
Brighton v Crystal Palace (19:45 GMT)

בהצלחה לנו!!!

קצת ממסיבת העיתונאים של מוריניו:
על לוקאקו:
“Romelu is back, Romelu is back,” Jose told Gemma Thompson. “As I said it was not a concussion, it was a precaution, a protection for him. He wanted to play against Everton, but this time he is back.”

על רומרו :
“I’m going to play Romero because Romero is a top, top goalkeeper and he deserves to play,” the boss told reporters at the Aon Training Complex. "David deserves a rest.
“And Romero’s going to be the Argentina goalkeeper in the World Cup in a few months, so for all what Romero means to us, Romero plays and I am going to play what I consider to be a very strong team.”

ממש קורא עיתונים הבחור.

על שאר הפצועים :
“From the injured players, Fellaini is back,” Jose said. “And Michael Carrick is back to training, not to competition, but is back to training with the team. Antonio Valencia will be back to the team next week, so he is not playing tomorrow but will be back to the team next week. The situation is improving for us.”

משחק התקפי מאוד של הקבוצה, קישור לא בדיוק היה לנו כשהררה היה אמור להיות האחורי אבל בפועל גם עם כל התיקולים שלו הוא לא אחורי קלאסי. אתמול זה לא הפריע לנו מול קבוצה שניסתה אבל מוגבלת מבחינת איכות התקפית.
חבל לי על מקטומיניי שלא שיחק אתמול- משחק קלאסי לתת לו להיות אחד מ-2 הקשרים לפני פוגבה ובמקום זאת המשכנו לראות את מחטריאן למרות שאין לו עתיד אצלנו.
מאוד התאכזבתי לא לראות את טזונבה אפילו בסגל, בלינד למרות שהיה טוב אתמול (לא נדרש להרבה מול קבוצת צ’מפיונשיפ ) לא יכול לשחק בעמדה הזו עם כל החסרונות שלו והורס כל התקדמות אפשרית של שחקן בית מוכשר שבסוף ילך למקום אחר עם דקות משחק מועטות כל כך.
נהדר לראות את לינגארד עם תנועה שפותחת שטחים ומסיים עם גולאסו מרהיב, טוב שהארכנו את החוזה שלו ופתאום 100,000 פאונד מתקבלים הרבה יותר על הדעת.
ראשפורד חסר ביטחון ולא עוזר שעבר במהלך המשחק מחלוץ ל-2 האגפים אבל נלחם גם בהגנה, מגיע להזדמנויות וכישרון תמיד יהיה שם- הגולים יגיעו עוד מעט.
לוקאקו הביא אפקט אדיר למשחק והשלמות במהלך של הגול שלו מראה כמה הוא שחקן מיוחד וכזה שאם ישחקו איתו כדורגל טכני עם דאבל פסים יביא גם תוצרת- התקפה יפהפיה מלאת פירגון.
מרסיאל בכמה דקות מראה לנו למה הוא הכי מוכשר בקבוצה (מתחרה עם פוגבה ) - עכשיו נשאר להנות ממנו ולקוות שהסוכן שלו לא יתחיל לשדך אותו לקבוצות אחרות.
שואו נותן לנו אופציה התקפית משמאל שאני לא זוכר מאז עונת הפריצה שלו, יכול להפוך בקלות לאחד המגנים הטובים בליגה אם ישמור על יציבות וימנע מפציעות ( מאמין שמוריניו ירענן עם יאנג מדי פעם ).
עכשיו קצת מנוחה לפני משחק ביתי מול סטוק המתפרקת, הגיע הזמן שנפרק איזה קבוצה .

עזבו הכל, ג׳סי לינגארד. מי היה מאמין שלא מזמן הגדירו אותו כשחקן בלי סיומת.

עד כמה שאני רוצה ומחכה למשחקים, אני שמח שסוף סוף יש הפסקה ממשחקים, התקופה הזאת הייתה ממש כמו הליכה על חבל דק מאוד. מול סטוק לא יהיו תרוצים של עייפות ואנחנו צריכים למעוך את הקבוצה המטונפת הזאת.

שוב משחק מאוד מהנה לצפייה.

נראה שהררה הפסיק עם המנהג המגונה למסור כל כדור אחורה. דוחף קדימה המון, ומחלק כדורי עומק שמבטלים שניים-שלושה שחקני קישור חשובים. כשג’סי הוא זה שמקבל את הכדור, זה אפילו טוב יותר. משתלט מצוין בנגיעה הראשונה, וטס קדימה בלי לחשוב יותר מדי על סיכונים.

לוקאקו הראה בדיוק את מה שדיברנו עליו בתחילת השבוע. הוא יודע לשחק כדורגל יפה מאוד, וההחלטה היחידה בנוגע לשימוש בו היא של המאמן. כשאין הוראה לזרוק אליו כדורים ולקוות לטוב, הוא מסיים עם בישול ושער. אין לו נגיעה ראשונה של חואן מאטה, אבל יש לו איכויות אחרות שמאפשרות לו לתת פס קטן לג’סי בלי שלבלם יהיה סיכוי להגיע לכדור, או לנער מעליו את ההגנה במתפרצת ולשים את הכדור ברשת.

היינו חסרי מזל והייתה הרגשה שהכדור לא יכנס. טוב שהוא נכנס בסופו של דבר, כי הגיע לנו לנצח בלי שום ספק. דרבי לא היו רעים והצליחו להגיע למספר מצבים, אבל אם היינו כובשים חמישייה אתמול, היא הייתה מגיעה בזכות ולא בחסד.

יאוביל טאון מהליגה הרביעית תארח אותנו בסוף החודש בסיבוב הרביעי של הגביע.

אחלה של הגרלה בעולם, אם היה בבית בכלל היה מושלם.
מצפה לראות את הצעירים שלנו מקבלים הזדמנות, אין סיבה שלא נראה הרכב משני בטח מול קבוצה נחותה כזו. כמובן שהם יבואו עם התלהבות אבל מקטומיניי וטזונבה חייבים להיות בהרכב הפותח .

יאוביל טאון נגד מנצ’סטר יונייטד
הסיבוב הרביעי של הגביע האנגלי
שישי, 26 בינואר, 21:55
הויש פארק

4 משחקים בחודש ינואר עד כה, 4 נצחונות, 0 שערי חובה, 1 אלכסיס סאנצ’ז. את המגמה הזו נרצה להמשיך, ואת השחקן הזה נרצה לראות הערב במסגרת הגביע האנגלי, מול הקבוצה המדורגת נמוך ביותר מבין הנותרות במפעל - יאוביל טאון מהמקום ה-21 בליגה הרביעית. 86 מקומות מבדילים בין מנצ’סטר יונייטד לגלוברס הצנועים.

מוריניו אוהב גביעים, ואחרי ההדחה העלובה מגביע הליגה אצל בריסטול סיטי, אנחנו לא צפויים לראות זלזול הערב. אמנם באמצע השבוע מחכה לנו משחק ליגה חשוב מול טוטנהאם בוומבלי, אבל בגביע אנחנו עוד עשויים לזכות. ההרכב החזק ביותר צפוי לפתוח, כדי לא להיכנס לדקות הסיום עם אפשרות הדחה משפילה.

במסיבת העיתונאים הודיע המנג’ר שהאריך את חוזהו בעונה אחת, כי אלכסיס סאנצ’ז יהיה חלק מהסגל למשחק. לא בטוח שיפתח בהרכב, אבל מספר 7 החדש צפוי לקבל דקות ראשונות ביונייטד.
הקפטן מייקל קאריק, ששיחק לאחרונה בספטמבר במסגרת גביע הליגה, עשוי לחזור לסגל ולקבל דקות בעצמו, בהתאם להתפתחות המשחק.
אריק באיי החל באימוני ריצה ועשוי לחזור לקראת שמינית גמר ליגת האלופות בפברואר.

יאוביל טאון
הגלוברס לא ניצחו משחק ליגה מאז מחזור הבוקסינג דיי, והם רחוקים 2 נקודות מהמקום המוביל לליגה החמישית, ליגת חובבים.
בסיבוב הקודם של הגביע, גברה יאוביל 2-0 על ברדפורד סיטי מהליגה השלישית. כבר אז היית היאוביל הקבוצה המדורגת נמוך ביותר במפעל, כך שעצם המפגש הביתי מול מנצ’סטר יונייטד בסיבוב הרביעי, הוא הישג שהקבוצה החביב יכולה להתפאר בו.

מיד לאחר הצגתו של אלכסיס ביונייטד, יאוביל צייצה את הציוץ הבא בחשבון הטוויטר הרשמי שלה:
https://twitter.com/YTFC/status/955518130067070977?ref_src=twsrc^tfw

חוש הומור בהחלט יש שם.

תקציר המשחק מול ברדפורד סיטי:

מפגש אחרון
ב-2014/15, עונת לואי הראשונה, יצאנו להויש פארק וגברנו 2-0 על הקבוצה הביתית. אנדר הררה כבש שער נפלא, ודי מאריה הוסיף את השני:

שיהיה בהצלחה.

פריוויו מעולה.
המסגרת הכי ריאלית לזכות בה ומוריניו כבר אמר שיעלה הרכב חזק , בכל זאת אני לא רואה סיבה שמקטומיניי לא יפתח - אלו דקות שהוא בהחלט מסוגל וצריך לקבל.
ההרכב שלי:רומרו
שואו-רוחו-לינדלוף-יאנג
הררה-מקטומיניי
מרסיאל-סאנצ’ז-מאטה
ראשפורד

אלכסיס פותח ומרסיאל לא בסגל, מקווה שלא נפצע.
פרירה חזר?

אני מניח שהתכוונת לפריירה מולנסיה שעדיין נמצא שם, פריירה השוער פתח על הספסל.

משחק שהפך קל מאוד ברגע שראשפורד ניצל את השטות של ההגנה של יאוביל. מאותו רגע רק אנחנו היינו קיימים במשחק וגם התוצאה שיקפה את יחסי הכוחות.
ההגנה לא תיפקדה במחצית הראשונה : דרמיאן שוב מראה למה הוא הולך לאיטליה בקיץ, את לינדלוף נשפוט בעונתו השנייה למרות שזו לא רמת התקפה מאיימת בכלל, רוחו סביר מינוס וכך גם שואו.
קאריק הוריד חלודה וצריך להמשיך לקבל דקות מתי שאפשרי, אנחנו נצטרך כל טיפת מנוחה של מאטיץ’ ומעציב שקאריק לא יהיה על הדשא בעונה הבאה.
אלכסיס עם כמה איבודים מעצבנים אבל רואים את הקלאס במשחק ובבישול הנפלא להררה ( סוף סוף כובש ).
ראשפורד עם כל כך הרבה כישרון וכל כך קצת תכלס מזכיר לי את לינגארד של פעם, אולי צריך את הכמה שנים לפני שיתפוצץ כי כשזה יתפוצץ ההגנות בפריימרליג יפחדו.
שמח שמקטומיניי מקבל הזדמנות להוכיח את עצמו ועכשיו האחריות עליו להוכיח, אני אהיה בשמיים אם יהיה לנו שחקן בית שהוא קשר 50 50 - האופי נראה נכון מאוד וניכר שמוריניו ביחסים טובים עם הבחור.
לינגארד עם גול ענק, נגמרו לי הסופרלטיבים עליו רק שימשיך כך.
מאטה לא מורגש ולא סתם ירד מוקדם, כשחקן רוטציה למשחקים כאלה אני בהחלט מקבל הישארות שלו.
אנחל גומז בפעולה אחת הלהיב הרבה אוהדים , הדרך עוד ארוכה אבל הכישרון הטבעי שם והלוואי ונראה את הבחור מקבל דקות במשחקים גמורים.
הלאה לשלב הבא והעיקר שנקבל את ההגרלה הכי נוחה בבית.

אני חושב שהבחירה באלכסיס כאיש המשחק בעיקרה ‘פוליטית’, והתאפשרה כי אף אחד לא התעלה באופן מיוחד. אלכסיס היה מאוד לא מדויק, מתמזמז עם הכדור יותר מדי, והבישול שלו לאנדר היה בנאלי לחלוטין. מצב של 4 מול 2, לא חכמה גדולה.
אני כמובן לא לוקח שום דבר רע מהופעת הבכורה שלו כי ניכר שהוא הגיע לעבוד, ומבין שבא להוביל את ההתקפה. אני כן חושש מההשפעה על מרסיאל, שיכול להיות הכוכב הגדול הבא בכדורגל. מקווה שמאטה יהיה זה שירד לספסל, אחרי עוד 0 תרומה במשחק חוץ, אפילו מול קבוצת ליגה רביעית. אגב, שמתי לב שאלכסיס קטן פיזית אפילו ממאטה, ותראו איזה הבדל בגישה. אחד בא לטרוף את היריב והשני מארח אותו לברביקיו של שבת אחר הצהריים.

הררה היה טוב, והכניס כדור עומק מדהים לג’סי. זה בישול אמיתי. חבל שג’סי פיספס את הכדור אחרי התנועה הנהדרת שלו. אהבתי את החגיגה של אנדר, כמחווה לשער הקודם שכבש בהויש פארק. אותה חגיגה בדיוק, רק עם פרצוץ של ‘כבר עשיתי את זה קודם’.

ואחרון חביב, מרכוס רוחו. בלם עולה בדקה ה-93 להתקפה אחרונה סתם בשביל הקטע. הוא מקבל כדור בעמדה טובה לבעיטה. אף אחד לא באמת היה כועס על רוחו אם היה מחליט לבעוט. כנראה שגם אם היה מוריד ציפור, הרוב היו צוחקים. בכל זאת הוא מחליט למסור ללוקאקו, ומשחרר מסירה לא פשוטה. משחקן שבעבר הלא רחוק בכלל היה בועט מ 45 מטר, לא ציפיתי, ושמח שהופתעתי לטובה.

אלכסיס במימדים של מאטה אבל הוא חתיכת פיטבול, הוא עמוס בכוח ויציב בצורה מדהימה, מאטה הוא אירופאי כזה מנומס רך נאיבי. אני מאוד אוהב את מאטה אבל זה ברור מתקופת מויס, הוא לא האיש שיעשה שינוי. אלכסיס לעומת זאת נראה ויינר רציני עמוס בשרירים ותשוקה.

לא ראיתי את המשחק אבל גם אם אלכסיס היה הכי גרוע על המגרש זה לא היה מטריד אותי, הוא מתאמן יומיים עם הקבוצה ושיחק עם ההרכב השלישי נגד קבוצה מהליגה הרביעית , כשמאוד קשה להביא את המוטיבציה ועוד במגרש פסולת.

אני חושב שמרסיאל נח לקראת טוטנהאם ואני כמעט בטוח שנראה את אלכסיס ומרסיאל ביחד במשחק הזה

בשמינית הגמר נצא למשחק חוץ בהאדרספילד או בברמינגהאם, בהתאם לתוצאה במשחק החוזר בין הקבוצות בשבוע הבא. הגרלה נוחה בסך הכל ואין סיבה שלא נגיע לרבע, למרות שהאדרספילד כבר עשו לנו צרות בליגה.

הגרלה מצוינת, כל הגדולות קיבלו הגרלה קלה אז משחקים גדולים נראה רק מהרבע והלאה. משחקי חוץ יכולים להיות טריקיים אבל אין סיבה שלא נעבור.

האדרספילד נגד מנצ’סטר יונייטד
הסיבוב החמישי של הגביע האנגלי
תאריך ושעה : 17 בפברואר, יום שבת, 19:30
שופט: קווין פרנד
אצטדיון: קירקליס

אווירה לא משהו בגזרת הקבוצה בשבועות האחרונים, 2 ההפסדים נגד טוטנהאם וניוקאסל הורידו את מצב הרוח של האוהדים ויצרו ספקות בנוגע לתפקודו של המנג’ר ז’וזה מוריניו. כמובן שהעיתונים חוגגים ומעלים ספקולציות על שבר בין המאמן לכוכב הקבוצה פול פוגבה כשהטענות שעולות הן שפוגבה מאוכזב מעמדתו הנוכחית ורוצה לשחק תפקיד התקפי יותר בקישור.
החדשות הרחיקו עד כדי דיבור על מעבר לריאל מדריד בקיץ- לא נראה שיש מה להתרגש מאוסף השטויות הללו.
במסיבת העיתונאים לפני המשחק מוריניו מדווח שאריק באיי הבלם המצוין שנעדר למעלה מחודשיים בעקבות ניתוח החלים והוא יעמוד לרשות הקבוצה בראשון בעוד שהררה,ראשפורד,פלאייני וזלטאן לא יהיו בסגל.
כשנשאל על פוגבה טען מוריניו שאין בעיות בינו לבין פול ושאין לו רצון לדבר על השיחות שלו עם שחקניו, פוגבה יפתח מחר בהרכב.

הסיבוב החמישי של הגביע האנגלי מפגיש אותנו עם האדרספילד טאון שתחפש להפתיע אותנו כמו שעשתה בליגה, מאחר והאליפות כבר לא ריאלית הגביע הוא בהחלט מטרה ראויה ואטרקטיבית.
מעניין יהיה לראות האם מוריניו יכלול בסגל את אנחל גומז/ טהיט צ’ונג המוכשרים שמככבים בקבוצת המילואים של הקבוצה וישמחו לקבל דקות בקבוצה הבוגרת.
בפעם הראשונה בהיסטוריה במשחק של הקבוצה יעזרו שופטי המשחק בטכנולוגית ה-VAR שנכנסה השנה לראשונה למשחקי הגביע, מוריניו נשאל על כך ואמר שכל עוד לשופטים אין בעיה עם הטכנולוגיה אז הוא בעד.

בינתיים קאריק ממשיך להראות את הקלאס שלו ומשבח את הקשר הצעיר מקטומיניי:

Carrick: “Scotty has done great. I know he will take my place some day and that is not something I would be afraid of. It is my responsibility to do all I can to help him. It is something I really enjoy, to see the younger lads coming in and getting a chance.” #mufc [mutv]

הרכב משוער למשחק:
רומרו
שואו-רוחו-באיי-ולנסיה
מאטיץ’-מקטומיניי
מרסיאל-פוגבה-אלכסיס
לוקאקו

אצל האדרספילד גם מצב הרוח בזבל כשאת המשחק האחרון הם הפסידו לבורנמות’ בתוצאה 4-1 , הם ממוקמים במקום ה-17 בפריימרליג ונמצאים בכושר רע מאוד.
ככל שממשיכה לה העונה אני לא מצליח להבין איך איבדנו נקודות מולם בחוץ , עכשיו הזמן לתקן ואולי להביס קבוצה מפורקת עם סגל שחקנים חלש.

שאר משחקי הסיבוב:
Friday 16 February
Leicester City v Sheffield United (19:45 GMT)
Chelsea v Hull City (20:00 GMT)
Saturday 17 February (15:00 GMT unless stated)
Sheffield Wednesday v Swansea City (12:30 GMT)
Brighton & Hove Albion v Coventry City
West Bromwich Albion v Southampton
Sunday 18 February
Rochdale v Tottenham (16:00 GMT)
Monday 19 February
Wigan Athletic v Manchester City (19:55 GMT)

מצוין שבאיי חוזר כבר למשחק הזה. מקווה שיקבל מחצית או 60 דקות כהכנה למפגש מול סביליה, שם הוא יהיה תוספת כוח משמעותית לבונקר המתפרצות שאנחנו הולכים לראות בספרד.
בכלל, אני מקווה שמוריניו ישתמש במשחק הזה כחזרה גנרלית לקראת סביליה. שהמערך יהיה זהה לחלוטין, בשינוי שחקנים מסוימים (מקטומיניי וקאריק לדוגמא). שהחבר’ה המרכזיים יוחלפו לפני שיספיקו לקבל מכות מהאדרספילד, במיוחד אלכסיס אותו נראה שהקבוצות האנגליות מבלבלות עם נחום תקום.

מוריניו הגיב היום לשמועות האלה:
I think you are nice with your words because when you say a lot of speculation you should say a lot of lies because I accept and can speak on Paul’s behalf without any kind of problem.

Paul accepts he has not been playing well in the last few matches but that’s all and if you want to speak about it, then that’s one thing and your word speculation makes a little bit of sense but the majority of things you can read and listen. Don’t be nice, be objective and say ‘lies’.

אני מסכים עם מוריניו. מבחינתי, אם היחסים ביניהם ידרדרו מאוד, אני אעדיף שפוגבה יעזוב ולא מוריניו, אבל מוקדם מאוד לדבר על זה.

כמובן שמדובר בשטויות גמורות שכל אחד שיש לו טיפה הבנה בכדורגל יכול לראות איפה פוגבה משחק, ואיך הוא הציג יכולת מחפירה במשחק האחרון כשכל כך הרבה מסירות שלו ברגעים קריטיים היו רשלניות ולא מדויקות.

מכאן ולטעון שהוא לא משחק בעמדה האהובה עליו(כמובן שהוא משחק בעמדה האהובה עליו, זו אחת הסיבות שלינגארד כל-כך מוצלח לאחרונה, והסיבה שמיקי עזב) או שיש איזשהו ריב בינו לבין המאמן זה מגוחך. פוגבה היה מביך במשחק האחרון, ממש כך, אבל זה משהו שיכול לקרות.

יונייטד היא המותג הכי גדול ביי פאר בכדורגל הבריטי והרבה גופים מרוויחים את היומית שלהם בהמצאת שקרים כאלה, אבל במקרה הזה בסך הכל צריך חצי מוח וזוג עיניים כדי להביט במשחק ולראות שמדובר בשטויות.

שכחתי לציין גם שבמהלך מסיבת העיתונאים מוריניו דיבר על פוגבה בהקשר של שלושה קשרים באמצע :
“The position is quite ridiculous to speak about it because I think we have I don’t want to be - what’s the opposition of nice - I don’t want to be nasty with other countries punditry industry but we have here a number here the biggest pundit industry because there are hundreds of them with great background and knowledge in football and I would like somebody to tell me which position you think Pogba played in against Newcastle.
“Any one of you want to tell me.
“Okay midfield, but we played with one number six and numbers eights, or two six and one 10, we play with one six and two eights, we play with Matic as a six, Lingard on the right side of Matic and Pogba on the left side, you know which is the Pogba preferred system? 433? “Do you know Pogba’s favourite position in 433?
“Eight on the left, so it’s easy and honest and objective to say Paul didn’t play well against Newcastle

:man_facepalming:
מתי הוא יבין שאנחנו צריכים 2 קשרים מתחת לפוגבה?