הגביע האנגלי :: מארחים את ליברפול ברבע הגמר

פוגבה חולה, כנראה שדיברנו עליו יותר מדי…

רומרו
יאנג סמולינג לינדלוף שואו
מאטיץ’ קאריק מקטומיניי
אלכסיס לוקאקו מאטה

בהפסד הליגה בהאדרספילד, חואן מאטה איבד כדור שהוביל לשער אחד, ולינדלוף איבד כדור שהוביל לשער אחר. שניהם פותחים בהרכב. הגנה שתגרום להרבה דפיקות לב, אבל לפחות אנחנו עם שלישיית קישור לשם שינוי. הבעיה שבהיעדר פוגבה באמת אין התקפה. יאללה אלכסיס.

עוד משחק מביך שלנו. משחקים בלי נחישות. לקבוצה הזאת אין התלהבות.

עוד משחק שלוקאקו מראה כמה הוא משתפר משבוע לשבוע. הטכניקה משתפרת, התיאום עם החברים משתפר וההבנה הטקטית משתפרת. אני חושב שביחד עם מרסיאל, הוא עשה את הקפיצה הכי גדולה השנה וזה עוד בסיטואציה מאד לא פשוטה בה הוא צריך פתאום להיות החלוץ המוביל בקבוצה עם ציפיות, כשכל העולם מסתכל עלייך בכל שנייה. הרעב שלו להשתפר זה מה שייקח אותו לרמה הבאה. אין לי סבלנות לראות באיזה רמה הוא ישחק בעונה הבאה. הוא עוד לא בן 25.

סמולינג שכבר הוספד ונשלח לתחתית ליג 1 במשחק מעולה. רוב הקרדיט על ששרדנו את המכבש של האדרספילד בלי לספוג (שעצם קיומו בהחלט היה ביזיון אבל זה דיון אחר), מגיע לו. זה ברור שהבלמים שלנו נראים כמה רמות מעל שיש חיפוי כמו שצריך של הקישור.

פוגבה ואלכסיס בספסל. שואו פותח. קישור נורמלי.

לא היה מעניין במיוחד, אבל עוד לא ספגנו בגביע האנגלי. לא רע.

עוד משחק מזעזע התקפית מבית היוצר של זוז’ה מוריניו, לא ציפיתי ליותר מדי כי הביטחון העצמי של השחקנים נמצא גם ככה ברצפה כרגע. אם מישהו התלבט לגבי מעמדו של שואו בקבוצה אז הוא גמר את הסיפור שלו אצלנו אחרי האמירות של מוריניו.
אני מקווה מאוד שיגיע מגן שמאלי בכיר בקיץ, לא יכול להיות שכבר כמה שנים ברצף העמדה הזאת מוזנחת.
די התביישתי לצפות במשחק כשלא היה ברור מי ממוקמת במקום ה-2 ומי במקום ה-12 , ברייטון לא הפסיקה לבעוט לשער ואנחנו אדישים למצב בתוספת חוסר חדות רצינית של כל החלק ההתקפי.
ביכולת הנוכחית אנחנו לא עוברים את החצי מול כל קבוצה שתישאר.

קיבלנו את טוטנהאם בחצי, צ’לסי תפגוש את סאות’המפטון.

אם איך שאנחנו נראים כרגע וכזו הגרלה גם גביע לא יהיה.

הכי גרוע שיש, טוטנהאם באצטדיון הביתי שלה. הסיכוי היחיד שלנו הוא פנדלים, וזה לא מתבוסתנות אלא מהיכרות עם הטקטיקה של מוריניו במשחקי חוץ. 30 אלף אוהדי יונייטד לא יהפכו את זה למשחק נייטרלי.

בהחלט לא טוב לנו. טוטנהאם קבוצה פיזית עם הנעת כדור נהדרת כך שהיתרון המשמעותי שלנו - גובה , הולך לפח. הדרך היחידה שלנו לעבור אותם זה כדורגל יוזם עם הרבה מאוד לחץ, אנחנו לא נראה את זה.

לכן אני מצטרף להימור שגם גביע לא יהיה פה (או גמר) ואיך אנחנו אומרים כבר 5 שנים הלאה ל2018/19

מנצ’סטר יונייטד נגד טוטנהאם
חצי גמר הגביע האנגלי
אצטדיון : וומבלי
שעה ותאריך: יום שבת , 21 לאפריל, 19:15
שופט: אנתוני טיילור

עונה לא צפויה עוברת על הקבוצה בכלל ועל האוהדים בפרט כמו שנוכחנו לדעת במהלך השבועות האחרונים - ניצחון חוץ גדול על האלופה השנואה שבדרך הפך להפסד בית סופר מביך מול האחרונה בטבלה . ההבדל בגישת השחקנים הייתה אסטרונומית ובמיוחד בלט פול פוגבה שניפק הופעה מעליבה בלשון המעטה ושמו ממשיך להיקשר בעיתונים לעזיבה אפשרית בקיץ עקב יחסים רעים עם המנג’ר.
אין ספק שהמשחק הזה הוא הגדול ביותר העונה ( וחבל שהגענו למצב הזה בשלב כזה של העונה ) אחרי שהודחנו בצורה פתאטית מליגת האלופות. הקבוצה לא מצליחה לספק עקביות ולצד ניצחונות גדולים על ליברפול,סיטי וצ’לסי הגיעו גם תוצאות מאכזבות בשילוב יכולת לא מספיק טובה.
עוד סיבה לרצון של השדים לזכות השנה בגביע היא השוואת השיא של ארסנל במספר הגביעים האנגליים שעומד כרגע על 13.

באמצע השבוע הספקנו להגיע למשחק חוץ מול בורנמות’ ולנצח 2-0 משערים של סמולינג ולוקאקו , מוריניו שינה לגמרי את ההרכב לדבריו על מנת לקבל אינדיקציה לזהות השחקנים שצריכים לפתוח במשחק המכריע מחר.
המיוחד בראיון לאחר המשחק היה מאושר מההופעה של כל השחקנים ואף אמר שהם הוכיחו את רצונם לשחק בוומבלי. הוא אישר שארבעה שחקנים יפתחו בהרכב : פוגבה,מאטיץ’, לוקאקו וולנסיה.
שמועות בעיתונים מדברות על ראשפורד שיחליף את אלכסיס באגף שמאל אך הן לא אומתו עדיין כשגם מרסיאל אופציה לפתוח שם.
הפצוע היחידי בסגל הוא סרחיו רומארו שעדיין מתאושש מפציעה שספג בפגרת הנבחרות.

%D7%9E%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%95

מוריניו, מה יצליח להוציא מהעונה הזו?

הרכב משוער למשחק:
דה חאה
יאנג-באיי-סמולינג-ולנסיה
מאטיץ’-הררה
ראשפורד-פוגבה-סאנצ’ז/מאטה
לוקאקו

מה המצב אצל התרנגולים?

חניכיו של פוצ’טינו ממשיכים את המגמה של השנים האחרונות כאשר לרגעים קצרים הקבוצה נראית כמועמדת לאליפות בשילוב יכולת מצוינת במשחקים אך תמיד חסרה את הגרוש ללירה ובעונה כזו של הסיטי אין לאף קבוצה סיכוי להתקרב אליה.
בליגת האלופות טוטנהאם הראתה את הפוטנציאל שלה והייתה ראויה לעבור את יובנטוס אך כמה דקות נוראיות שלה במפגש השני הדיחו אותה מהמפעל.
בגזרת הפציעות טוטנהאם תחסר את מגנה השמאלי דני רוז ואת הקשר הארי ווינקס.

אחד החלוצים הטובים בעולם

נותר רק לומר לשחקנים שיחזירו לנו את החיוך לפנים אחרי העונה המאכזבת הזאת.

אני לא זוכר שום משחק העונה ששיחקנו טוב והפסדנו. מול הגדולות או ששיחקנו נורא ואיום (סיטי בית, טוטנהאם חוץ, ליברפול חוץ), או ששיחקנו מצויין לפחות מחצית אחת וניצחנו (סיטי חוץ, ליברפול וצ’לסי בית). מול טוטנהאם בבית היה משחק גרוע לשני הצדדים, הרבה בזכות הבונקר של פוץ’, והצלחנו לנצח בסופו של דבר.
כנראה שגם מחר נקבל את אחת משתי האופציות - גועל נפש או מלכי אנגליה. נקווה שהנדנדה תיפול הפעם בצד שלנו.

למאטה אסור לשחק, וג’סי מנגד כמעט חייב לשחק בוומבלי. ההגנה צריכה להיות מרוכזת, כי את המשחק הקודם הפסדנו בגלל שטות גדולה תוך 10 שניות, ושער עצמי. סמולינג וג’ונס, למרות השער העצמי ההוא והטעויות ברביעי, צריכים לפתוח לדעתי. באיי עושה יותר מדי שטויות לאחרונה ועדיף שיחזור לעצמו לפני שהוא חוזר להרכב.
לא רואה שום סרט שאלכסיס לא פותח, למרות שאשמח לראות את מרסיאל או ראשפורד בהרכב.

שיהיה לנו בהצלחה.

המפגש הזה הוא הסיכוי היחיד שלנו לדבר על תואר בעונה הזו, לכן אני מאוד אופתע אם נראה יכולת טובה מהקבוצה. יונייטד הוכיחה העונה שהיא לא מופיעה למשחקים חשובים.

טוטנהאם קבוצה הרבה יותר מסודרת והיא משחקת כדורגל טוב ולוחמני, אנחנו לעומת זאת יכולים לספק דקות טובות אבל הן מועטות מאוד.

אני הולך עם ניצחון של טוטנהטאם וסיום עונה ראוי לעונה באמת לא יציבה שלנו

ג’ונס חוזר להרכב , מלבדו אין הפתעות בהרכב.

טוטנהאם טובים יותר, לא חושב שמישהו ציפה למשהו אחר. רואים אצלם את עבודת המאמן בטח בחלק ההתקפי בעוד שאצלנו הרוב זה יכולת אישית של השחקנים.
כל התקפה שנייה של טוטנהאם רואים שטחים מתים ששחקני ההתקפה שלהם יכולים לרוץ אליהם באין מפריע, ההגנה לא עומדת בזה ובמזל חטפנו רק אחד.
יאנג נוראי הגנתית ולא היה קרוב לרחבה בגול, פוגבה עם כמה פעולות טובות במיוחד בשער שרשום כולו עליו.

אנחנו בעניינים אבל אני מסכים עם מה שנכתב מעליי, טוטנהאם קבוצה הרבה יותר מאומנת. מה שכן אפשר לתת מון מחמאות לשחקנים שלנו שנלחמים ולא נותנים לטוטנהאם לשלוט במגרש. המשחק הזה מדגיש את החשיבות לרכש של שני מגנים חדשים שיודעים לעשות התקפה והגנה

אני מצטרף עכשיו, אבל השדרים של BT אמרו שהמצב ‘Perfectly balanced’. מה הם מפספסים?

אחחח, ההרגשה הזו כאשר מנצחים משחק כזה. הלוחמה, התעוזה והרצון של כל השחקנים… ללא יוצא מן הכלל! אפילו הררה שיחק מצויין, וזה אומר הכל על ההופעה של מנצ’סטר יונייטד.

מזכיר נשכחות!

הופעה עמוסה באופי האבוד של יונייטד הישנה והטובה.
אם היינו משחקים באינטנסיביות הזאת בשאר העונה היום יכול להיות שהיינו רלוונטיים גם בליגה

בדיוק. זה היה המשחק הכי יונייטדי שאפשר לקבל בעידן פוסט פרגי. הפעם האחרונה בה התמוגגתי בצורה כזו הייתה במהלך הניצחון על צ’לסי בליגה בשנה שעברה!