רשמית :: סולארי פוטר, זידאן ממונה בשנית !

tactical
coaches

#114

בדיוק, המצב כל כך רע והשחקנים נראים מאוד לא מחוייבים, לזידאן יש הרבה מה להפסיד בטווח הארוך אבל לנו אין שום דבר להפסיד בטווח הקצר.
שחקנים יצטרכו להיות מחויבים יותר בשביל להוכיח שמקומם בריאל, גם הערפל לקראת שנה הבאה מתחיל להתפזר שברור הוא שהכיוון הוא רכש משמעותי בקיץ.


#115


#116

בתחילת השנה עם עזיבת כריסטיאנו וזידאן הרגשתי כאילו לקחו את הכתר מהסמל של המועדון, היום הרגשתי שהוא הוחזר למקומו הטבעי :grin:
החזרה של זידאן היא אמירה מבחינתי. שריאל לא תיפול קורבן לבינוניות שאפפה אותה העונה, שחלילה לא נשקע כמו מועדונים אירופאים גדולים ששקעו (מילאן, אינטר) אלא תהיה השקעה בפרוייקט חדש ומסקרן כשהאדריכל הראשי הוא אחד השחקנים והמאמנים המצליחים בתולדות המועדון.
השמועות אומרות שזידאן יקבל אשראי בכל הנוגע לרכש והתקציב ינוע באיזור ה300 מיליון יורו. בייל מבחינתי כבר רגל וחצי מחוץ למועדון ובנזמה יקבל בקרוב חוזה עד 2030, מעבר לכך, אין לדעת אילו שינויים העתיד צופן לנו. מה שבטוח - יהיה מעניין.


#117

זה כי אתה מסתכל על זה כמו כלכלן.

מבחינת רווח, לזידאן יש רק להפסיד מהמהלך וזה מה שעושה אותו כזה גדול.

אלא אם כן אנחנו לא יודעים משהו שזה תמיד נכון כמובן.


#118

למה להפסיד? העונה ראו שריאח מתרסקת בלעדיו (אם כי לא רק בלעדיו אבל זו השורה הסטטיסטית). ריאל ממש לא רחוקה מלהיות בטופ, שים 2 סופרסטארים למעלה ואנחנו לדעתי פייבוריטים לזכיה נוספת (עם רענון נכון בקישור).

זידאן חוזר כמושיע כשיש לו סיכוי טוב מאוד להצליח.


#119

האמת שהוא ריגש בהצגה שלו.
דבר ראשון, לפי שפת הגוף שלו הוא לא רצה לחזור השנה. שנית, ציין המון פעמים כמה הוא פשוט אוהב את המועדון, ושחזר כי פרז ביקש. זה באמת בא לו מהלב, מעריך אותו על זה.


#120

בדיוק, ולכן המינוי הזה לא עושה לי ממש שכל. נדמה לי שזידאן יכל להתעקש על הגעה בקיץ בלבד (ולראות לאן נושבות הרוחות), שגם בה יש לו בעיקר מה להפסיד. גם אם המועדון היה מאיים שבינתיים יביאו את מוריניו, מבחינת זידאן זה מה בכך, שהרי ברור שהוא לא ממש רצה לחזור. גם מבחינת המועדון, תנו לסולארי לגמור את העונה ואל תחמירו את השם שיש לכם על מחליפי מאמנים כמו גרביים.

מה שכן, החזרה של זידאן בהחלט מרגשת, שכן הוא גם אמר את זה בעצמו: הוא בא כי ביקשו ממנו והוא פשוט אוהב את המועדון. ברור שפרז הפעם הבטיח לו שיקבל בערך כל מה שהוא רוצה, ועדיין מכאן זידאן יכול רק לקלקל לעצמו את המורשת. והוא בא מתוך תחושת מחויבות, כאשר בערך כל העולם רדף אחריו. אנחנו צריכים להעריץ את האיש הזה על האומץ.


#121

כשאתה מגיע עם תווית של 3 זכיות רצופות בליגת אלופות,זה לא משנה איפה חתמת ומה המצב של המועדון,יש לך רק מה להפסיד כי יותר טוב מזה כבר לא יהיה,אז אם זידאן רצה לחזור לאמן מתישהו,הוא היה חייב לקחת את הסיכון מתישהו,ואם כבר לקחת סיכון אז במקום שאתה מכיר ועם צ׳ק פתוח.
מה שאני אומר בעצם זה שהסיטואציה הנוכחית היא הכי טובה שזידאן יכל להגיע אליה,כי אך אחד לא יצפה ממנו לזכות באלופות כבר בעונה הבאה,זה ברור שהוא בא לטווח ארוך,ויש לו אשראי לעשות מה שהוא רוצה.
ביובנטוס היו מצפים ממנו לאליפות אירופה באופן מיידי וכל דבר אחר היה נחשב לכישלון חרוץ,כי יש שם קבוצה בנויה עם רונאלדו בשפיץ,סיטואציה הרבה פחות נוחה לדעתי.


#122

לא יודע כמה לזידאן יש להפסיד. הוא לקח את הקבוצה כרגע מהקאנטים, גם אם לא יצליח אף אחד לא יאשים אותו. מנגד הוא עכשיו מצטייר כגיבור הגדול, כסופר הירו שבא להציל את אהובתו.

אנחנו לא יודעים מה היו המניעים של העזיבה שלו ולכן גם קשה להחליט למה הוא כן החליט לחזור. הוא בכל מקרה חוזר ככוכב האמיתי של הקבוצה ועליו אף שחקן לא יוכל לעשות שרירים.

אף אחד לא מצפה ממנו לשחזר את ההישג והוא לא יכול גם לפרוש מאימון רק כי הוא לא יוכל לשחזר שוב את ההישגים הקודמים שלו.


#123

מבחינתי זה פחות חודשיים עם המאמן הגרוע בעולם ועוד מי שמחליף אותו זה זידאן !! כבר חשבתי שריאל לא תצליח לשמח אותי יותר העונה, ואז זה קרה.
כל הניתוחים לא מעניינים אותי כרגע, סולארי כבר לא כאן וזה הכי חשוב !!!


#124

מעבר לרומנטיקה, יש לי תחושה שלכל הפחות ישנו סיכום בעל פה עם הזארד/מבאפה/דובר צרפתית כלשהו. זידאן הרי לא מטומטם.


#125

הזאר כמעט בוודאות יגיע. הצירוף של שנה אחרונה לחוזה, גילו המתקדם, הרצון שלו לעבור למדריד והעובדה שזידאן יהיה מאמנו לא תתן להעברתו להתמסמס הפעם.
השאלה היא מי יהיו השחקנים הנוספים.
אמבפה נראה כמו משימת בלתי אפשרית, אפילו במונחים של פלורנטינו. אנחנו נצטרך את עזרת הפיירפליי שתאלץ את הצרפתים לוותר עליו. וגם אז - הם יעדיפו לוותר על ניימאר לדעתי.

על פניו נראה שריאל תהיה רוויה בשחקני התקפה בקדם העונה.
בנוסף לאיסקו, בנזמה, ואסקז, אסנסיו וויניסיוס צריך להוסיף את המושאלים ואת שחקני הרכש. אנחנו נהיה כבר עם משהו כמו תשעה או עשרה שחקנים שזה המון. זידאן יאלץ לחתוך בצורה רצינית.

לפי הדיווחים יגיעו שלושה סופרסטארים כשהתקציב הוא 300 מליון פאונד לא כולל כסף שייכנס ממכירת שחקנים.
מעניין אם זידאן ישתמש בו גם כדי לחזק את ההגנה והקישור.


#126

חזרה למקורות מעניינת ביותר.
אגב, אתם חושבים שסולארי היה נכשל גם עם אמבפה וניימאר בהרכב שלו? או לחילופין שזיזו היה מוציא משהו אחר מהעונה הזו ללא הכוכבים מחד ועם 10 טון לחצים שיש תמיד במדריד? אה כן, אי אפשר לדעת, הוא פרש בשיא…


#127

אני לא רוצה לדבר על מה היה קורה אם, זה לא רציני.
אבל אני כן חושב שההדחה מול אייאקס רשומה קודם כל על סולארי. העקשנות שלו שהייתה טובה בהתחלה, עלתה לנו ביוקר.


#128

אני מודה שממזמן לא שמחתי על הודעת רכש של ריאל כפי ששמחתי על חזרתו של זיזו. ברגע שהשמועות יצאו לאור, פיצצתי את חבריי בוואטס-אפ על כך.

החיסרון הבולט הוא שאנחנו ניתקע עם בנזמה לנצח, היתרון שכפי שזידאן הוכיח בעצמו, לריאל צריך מאמן שהוא פוליטיקאי ופיגורה, ואין יותר מתאים ממנו לכך.

300 מיליון פאונד בשוק של היום יביאו בערך 2 שחקנים, שלא כולם כוכבי על. שחקן כמו אמבפה או ניימאר לבד יעלו מעל 200, יותר בכיוון 300. לא הייתי מביא את ניימאר בשום צורה, והייתי מתאבד בכל הכוח על אמבפה.
לא יודע מה איתכם, אבל השמועות אומרות שבארסה רוצה להיפטר מקוטיניו; ברור שמעבר ישיר בין הקבוצות הוא לא עניין פשוט, אבל לאור הכישרון של השחקן, ואולי הרצון שלו לעבור קבוצה, הייתי מחתים אותו ב100 מיליון יורו.

אשרף חכימי צריך לחזור, כמו גם קובאצי׳ץ (אני מודה שלא ממש עקבתי אחרי הקרואטי השנה). אדן הזארד נראה כמו אחד השחקנים בעלי הסבירות הגבוהה ביותר להצטרף, אם כי היו שמועות שצ׳לסי לא יכולה לרכוש שחקנים. בעיקרון צריך שחקן בכל חלקי המגרש: חלוץ, קשר ושחקן הגנה.

קרוס, מודריץ׳, בייל הם הראשונים שצריך להעיף, הראשון והשלישי כי הם מסריחים את הדשא, והשני כי הוא פשוט לא הולך ונהיה צעיר יותר.

דבר אחד בטוח, החיוך חזר למדריד.


#129

זידאן לא היה מצליח עם הסגל הזה ובלי רכש,זו בדיוק הסיבה שהוא עזב ובדיוק הסיבה שהוא חזר.
לזכותו (ולזכות סולארי השעיר לעזאזל) ייאמר שגם פפ עם קלופ כעוזר לא היה מוציא כלום מהסגל הזה.


#130

צריך להיות ממש מיוחד (זיזו, מוריניו בשעתו, קאפלו) בשביל להיות יותר מבובה על חוט במדריד (וגם בברצלונה, אבל לכם יש קוסם שמאריך את אורך החיים על המדף של כל הבובות באופן קסום).
להביא בובה לסגל שהנמצא באמצע מחזור החיים שלו זה בסדר, אבל בשביל לנהל מהפכה צריך קראק רציני עם מספיק ביצים לדרוש ולקבל מה שהוא רוצה.

לזידאן לא היה את זה לגמרי בסוף השנה שעברה. גם פפ לא היה מצליח עם הסגל הזה, אף אחד לא היה מצליח איתו, החבר’ה פשוט לא מסוגלים לשים גול. מקסימום התרסקות סולידית יותר. בכנות, סולארי עשה טובה ענקית וגרם לפרז לרדת על הברכיים אל מול זיזו, ולפתוח את הארנק- מה שהיה צריך לקרות כבר לפני שנתיים, אבל הזכיות בצ’מפיונס דחו זאת.

זהו מצב מאוד נדיר אצלנו- מאמן שהנשיא והאוהדים מאוהבים בו, ומקבל אשראי חופשי וסמכות על הסגל.


#131

כל התיקווה שלכם לגבי זיזו היא מושתתת על ‘מה היה קורה אם’. בנתיים יש סיטואציה מאד מעניינת, לא בטוח שהליגה סגורה, אני חושב שזיזו מאמן נפלא ובהחלט יכול לרתום את העגלה על גבו ולסחוב קדימה. הוא עשה מהלך מבריק לדעתי שנכנס כעת, די בטוח ששנה הבאה ינחתו אצלכם כמה ‘נפילים’, זיזו כבר יהיה עם קילומטר’ז בשביל לעשות להם מקום בטוח.


#132

טור נחמד של מיכאל יוכין בוואלה על חזרתו של זידאן:


#133

אגב, אותו מיכאל יוכין לפני 7 שנים.
מעניין מה דעתו כעת.