פרהטמפורדה 2018

לוח משחקים למסע לארה"ב:

International Champions Cup
Match day 0
29/07/2018
05:05 CET

FC Barcelona

vs
Tottenham

Match day 0
01/08/2018
04:05 CET

FC Barcelona

vs
Roma

Match day 0
05/08/2018
02:05 CET

AC Milan
vs
FC Barcelona

Spanish Super Cup
Final
12/08/2018
22:00 CET

FC Barcelona
vs
Sevilla

גביע גאמפר:

15.8- ברצלונה נגד בוקה גוניורס קאמפ נואו

*כל השעות ברשימה זה השעון מקומי…

הסגל לקדם עונה:

12 שחקני בארסה ב יצטרפו לקדם עונה:

יוקין אסקיטה, פאלנסיה, קוקורייה, אוסקר מינגזה, מיראנדה, מונצ’ו, קויאדו, ריקי פוץ’, אבל רואיס, קרלס פרס, צ’ומי, באלו.

מהבוגרת, מי שיחסר מהמסע לארה"ב אלו :

מסי,מינה, פיקה, בוסקטס, אלבה ,ורמאלן ,דמבלה, אומטיטי, סוארז, ראקיטיץ. קוטיניו.

טר שטגן יצטרף באמצע למסע לארה"ב.

לורד גומש הבטיח עוד שנה בברצלונה…

גולאסו של ארתור.

טוב מנצחים את טוטנאהם בדו קרב פנדלים.

מחצית שניה של גרבאז טיים מצידנו, אחרי שרוב השחקנים שנכנסו היו שחקני ברצלונה ב.
מלקום מראה ניצוצות. וגם כבש את הפנדל המכריע.

עידכון:

גומש בחוץ לחודשיים. מה שמבטיח לו למעשה להמשיך עד ינואר לפחות בברצלונה.

דניס סוארז לשבועיים שלוש. אני רוצה לשבור את הראש בקיר עכשיו.

ריקי פוץ נגד מילאן, שימו לב למסירות אומן שלו לראפיניה וסמדו ( 2:30 5:30)

מי הדביל שאישר את שילוב התלבושות האלו?

אבל לענייננו - מעניין אותי מה משתמשים שונים פה חושבים בקשר לדרך הכי נכונה לתת לילד לצבור ניסיון, בהתחשב בעובדה שלפחות כרגע, בקבוצה הבוגרת יש 11 קשרים בסגל. האם כדאי לתת לו להתבשל בבארסה ב’, שם הוא יותר מתחבר לשיטה, ולמועדון, אבל הוא בליגה השלישית, או שמא כדאי להוציא אותו החוצה לקבוצה קטנה, שאמורה להתאים לו לפחות בתכנון, כדי שיתנסה ברמה ובמעמדים גדולים יותר?

אגב, יכול להיות שזו גם שאלה שלא מתאימה לדיון הזה, אז אשמח אם היא תועבר למקום מתאים יותר, במידה ויש כזה.

הדרך הכי טובה זה לשחרר את גומש ולא להחתים גרזנים בקישור ואז לתת לו לשחק בבוגרת. כך לומדים הכי טוב.

אם רוצים להשאיל, צריך ללמוד ממקרה סאמפר. לא להשאיל לקבוצות קטנות שנלחמות על החיים שלהם.
אלא לקבוצות יחסית חזקות שיש להם מאמנים שמאמינים בכדורגל התקפי. לצורך העניין כמו סארי בצלסי וקיקה סטיין בבטיס. בשום פנים ואופן לא לקבוצות סטייל גרנאדה. הוא צריך מאמן שמקדם אותו ונותן לו גב. לא קבוצות שמחליפות מאמן כמו גרביים משומשות.

בליגה השלישית אין לו יותר מידי מה ללמוד.

לא רלוונטי למה ששאלתי. גם אם תשחרר את גומש + 2 אחרים, עדיין יש לך 8 שחקני קישור, מה שאומר שלפחות כרגע אין לריקי מקום בבוגרת.

השאלה שלי הייתה בהתאם למצב הנוכחי, לא בהתאם למצב שהיינו או לא היינו רוצים להימצא בו.

אז עניתי לך בפיסקה השנייה.

מעולה. לאיזו קבוצה, לדעתך, כן כדאי להשאיל אותו?
כי לא תמיד מי שמתוכננת להילחם על חייה בליגה, באמת תילחם, ולהיפך. כמו כן, אותו דבר לגביי מאמן הקבוצה השואלת - לפעמים המאמן הנוכחי מעולה לשחקן, אבל עוד חודש הוא מפוטר, ואז הכל הולך לפח.

עריכה: ראיתי עכשיו שהצעת את בטיס, וזה באמת רעיון לא רע. יש עוד אפשרויות?

אני לא מכיר קבוצה ספיציפית שמחפשת קשרים . אי אפשר לדעת בביטחון דברים כאלו, אבל אם ניקח לדוגמה את קיקה סטיין של בטיס. אני יכול להניח שהיא הקבוצה הכי מתאימה לו. לדעתי ביחד אם סימואנה הוא המאמן הכי טוב בספרד . בטח בסגנון ההתקפי שלו:

https://twitter.com/coachdogge/status/1025479322767974400

תשים את ריקי תחת מאמן כזה, והוא ישביח אותו בשנה אחת מה שעשר שנים בליגה השלישית לא יעשו לו. לצורך העניין אני מעדיף ששנה הבאה סטיין יאמן אותו ולא ואלורדה. גם המאמן הנוכחי שלו, של ברצלונה ב, עושה רושם טוב (אישית אני לא עוקב יותר אחרי ברצלונה ב , אז אין לי מושג).

אבל שום קוסם לא יהפוך את הליגה השלישית לליגה מתאימה לשחקנים כמו ריקי פוץ.

דרך אגב , עיתוי רע. שנה שעברה, נאפולי של סארי היתה עוד קבוצה נפלאה. שמתאימה לו. אולם השנה סארי עזב. וכנראה הסגנון שם ישתנה. צריך לחפש לו קבוצה התקפית ראויה. בברצלונה הבוגרת יחד אם המיליארד קשרים שלנו, אין לו מקום.

לא יודע איפה לבקש את זה, אז כאן:
שבוע הבא אני מתברך באלף מגה בגלישה ביתית, מה שאומר: בי בי one ושאר ירקות. Welcome שידור מחו"ל.
מישהו יכול לנווט ולהדריך איך מוצאים לינקים לשידורי ace (ככה קוראים לזה?) או sopcast.
ואפילו לפתוח אשכול הגון בשביל זה.

תודה מראש

כבר קיים אחד, קבור קצת במעמקי הפורום:

מהמשחק של אתמול אני רוצה למרקר את ריקי. בתוך כל ליגיון הזרים שמנחיתים עלינו אם לטובה ואם לרעה, נשאר לו מקום בתוך המגרש (והלוואי שגם בתוך הסגל), הוא לא ממלא חורים ידועים כמו הזרים שלנו, הוא מייצר תפקיד משלו בתוך הנראטיב של המשחק. היה אצלנו פעם אחד שידע לעשות את זה, קראנו לו בשמות משונים מה שגרם להקרחתו המהירה והיום הוא עושה קסמים ביפן.
ריקי הזה, הוא כל מה שחסר לנו (גם סאמפר כלול בזה), חוצפה שלא חייבת הוכחות לאף אחד, אין עליו תג מחיר, אין לו שם עולמי, אבל יש לו את הדבר הזה שמחפשים במסטאייה, כישרון לעשות יש מאין והרבה טיקי טאקה. אה, וגם בכורה מרגשת בקאמפ, כדי לשים את הסטאמפה שיש עוד קסמים שמתרחשים מבית.