מחזור 5 ליגת האלופות:: משחק לפרוטוקול בלבד. פ ס וו נגד ברצלונה

במשחק כמעט לפרוטוקול. יוצאים למשחק חוץ נגד פ.ס.וו .

שאלה אוף טופיק, יש מישהו שרוצה לקחת את הסיקורים?

דקה 85, נגד פסוו. בארסה מסתגרת ומבזבזת זמן. מי היה מאמין.

אנשים ממשיכים להתסכל על התוצאות על הנייר. אבל ממשיכים להתעלם שעדיין לא גמרנו משחק אחד השנה במחצית הראשונה.

ההגנה שלנו מחוררת.
הקישור שלנו לא קיים, שמשהו בבקשה בבקשה יסביר לי למה לעזזל ראקיטיץ׳ מקבל כל כך הרבה קרדיט?
לשחקן שמשחק טוב לא צריך לתת כל כך הרבה.
ואנחנו לא מגיעים לרחבת היריבה בלי מסי.

אני באמת באמת מקווה שיחכו עם הארכת החוזה של וולורדה. יש לו את אחד מ2-3 הסגלים הטובים באירופה.
והוא איכשהו מצליח לגרום לו להראות כל כך יבש וחלש.
נכון לעכשיו אם נמשיך ככה לא נזכה בכלום. קשה לי להאמין שריאל תמשיך להראות כל כך חושך.

נהניתי הרבה יותר מהמשחק מול אתלטיקו. היה משחק כדורגל ולא קרב חפירות.
כן , ההגנה לא נראית משהו, אבל לפחות הגענו להרבה מצבים והיה מעניין.
קוטיניו היה חסר מאוד, הוא היחיד חוץ ממסי שמסוגל ליצור מצבים לעצמו ולאחרים.

ראיתי רק כמה רגעים וכמה חלקי דקות (המשחק באמת לא עניין אותי), אז רק נקודה אחת.

הגול של פיקה הוא אומנות. כי הוא לא כשרון נטו אלא תרגיל מתוכנן לפרטי פרטים. נראה לכם כמו בוני גינזבורג האידיוט ו’המהלך המדויק’ שלו? ובכן, בכלל לא.

שימו לב לקטנה הזו, מסי מאחורי הכדור, פיקה הקיצוני מדבוקת השחקנים שעומדת לימין החומה עליו שומר מס’ 18 של איינדהובן. שניה לפני שמסי בועט/מגביה/מבשל בוסי עובר לכיוון החומה, מס’ 18 משחרר לשניה את פיקה וזז מעט לכיוון בוסקטס, שניה אח"כ יש כדור לרגל של פיקה החופשי.

מזה אני נהנה, וכיון שיש את התרגילים והמאצ-אפ’ים הללו בכדורסל וביותר בפוטבול - לכן הלב שלי בעיקר בעיקר שם. טקטיקה זה הדבר.

יאללה להמשיך מומנטום אם ישנו כזה. (יש אחד של לספוג שער אחד למשחק, על זה דווקא אפשר לוותר ולא להמשיך ב’מומנטום’)

צר לי לשבור לך את התאוריה, אבל זה היה פוקס.

חרטא… לא מאמין לו, מסי לא ‘מגביה’ ככה.

אתה קורא למסי שקרן :wink:

אני מניח שלא נדע את האמת, צד אחד מסי אומר שזה פוקס, אבל תאורית הקונספרציה טוענת שהוא רוצה בכונה לשמור על “ערפל”. כדי לא לגרום להגנות להתכונן לתרגיל דומה גם במשחקים הבאים.

מספיק לראות תרגיל כזה ולנסות אותו במשחק הקרוב. לא אומר שהם התאמנו על זה אומר שזה לגמרי היה מתוכנן. מסי לא מגביה כדורים ככה. לא קרוב…

אם אני מבין נכון את מסי הוא לא טוען שזו הגבהה אלא בעיטה נוראית (יענו לכיוון השער) שבפוקס הגיעה לפיקה.

אני לא מאמין למסי

מה שלא יהיה, פיקה בטכניקה מרשימה מרשית בנגיעה. זה צריך להדאיג את סוארס