טריווית כדורגל :: יש כאן מספיק מוחות כדורגל, הגיע הזמן לאתגר אתכם

מה שמו של השוער הספרדי ששיחק גם בברצלונה וגם בריאל מדריד בשנות השלושים…?

הגזמת, ריקארדו זאמורה

מי שרוצה שישאל

תנו את רשימת המארחות של המונדיאלים לפי הסדר

אורוגוואי, איטליה, צרפת, ברזיל, שוויץ, שוודיה, צ’ילה, אנגליה, מכסיקו, גרמניה המערבית, ארגנטינה, ספרד, מכסיקו, איטליה, ארה"ב, צרפת, קוריאה ויפה, גרמניה, דרא"פ וברזיל.

עד וכולל שוויץ שאלה לא קלה. לאחר מכן כבר יש סיפור קטן או גדול שמזכיר כל מונדיאל.

נמשיך באותו קו, מה סדר הזוכות?

אכן תשובה נכונה ומדוייקת.
האמת שאני יודע את התשובה של סדר הזוכות בעל פה ככה שאתן צ’אנס וכמה שעות לאחרים לנסות את שלהם לפני שאענה.

אורוגוואי, איטליה, איטליה, אורוגוואי, גרמניה המערבית, ברזיל, ברזיל, אנגליה, ברזיל, ארגנטינה, גרמניה המערבית, איטליה, ארגנטינה, גרמניה, ברזיל, צרפת, ברזיל, איטליה, ספרד, גרמניה.

דייקתי?

כמעט, יש לך טעות אחת קטנה…

טעות קטנה בסדר של הזוכות.

להחליף בין ארגנטינה וגרמניה ב-74-78?

נכון, ארגנטינה זכתה תחת חסותה של החונטה הצבאית ונהנתה מהיעדרותו של קרויף. גרמניה המערבית נהנתה מסיפור אחר שלא ברור אם הוא נכון או לא אבל גם קשור לקרויף.

נמשיך עם המונדיאל - שחקנים שכבשו בשני גמרים שונים?

נראה לי זידאן ופלה, אני לא זוכר מי עוד :blush:

אני מכיר את הברזילאים, פלה ב 58 וב 70, ואווה ב58 ו 62. זידאן כמובן ב 2006.

חסר אחד (לא מאד קל).

בא לי להמר על בקנבאוור?

גדול אתה, גרמני אחר 74 ו 82 ברייטנר. קטע שעד עכשיו לא קלטתי את זה.

לא יודע מאיפה באה ההרגשה שבקאנבוור, אבל הוא לא כבש, העיקר שמצאנו עוד שחקן שכבש :ok_hand:

יפה, שלך.

לא מרשים לי פחות מ20 תווים אז קבלו עוד משפט.

זה עיצבן אותי גם אז הורדתי ל-10 :slight_smile:

קצת בסגנון השמואל רוזן ז"ל,

• תחילת שמו כשמה (הפרטי) של אלופה אולימפית בקפיצה במוט, סוף שמו כשמו (משפחה) של בן ארצו שזכה בגראנד טור בענף האופניים,
  • שמו השני כשם (פרטי) מאמן טניס שהוליך שחקן טניס לזכייה בתואר שבו הוא עצמו לא זכה,
  • כינויו, קפד סופו של שמו הפרטי של אבי שיטה בכדורגל,

רמזים,
אימן בקבוצה בה שיחק בעבר מאמן מכובד בליגה הספרדית כמו גם שחקן המשחק תחתיו בקבוצתו הנוכחית, אימן קבוצה בה אימן מאמן בעל ותק איטלקי, שיחק בסקוטלנד עם אח של שחקן ששיחק בצמד יריבות מספרד.

יאללה תנו בראש (כמעט גיליתי הכל…)