תקשורת שדרנים וערוצי ספורט

למה לצרלטון מותר לשדר בערוץ סגור את הפרימיר ליג? ולפרטנר אסור?

פרטנר זה אותו מעמד כמו YES או HOT .

דרך אגב, אני רואה כמעט קבוע את נאפולי בשנתיים האחורונות, תענוג של קבוצה. משחקת כדורגל מרהיב. אומנם לוזרית. אבל עדיין תענוג.

זהו בדיוק שפרטנר היא לא ערוץ אלא ספק טלויזיה כמו יס או הוט.
אם אני רוצה לצפות בפריימרליג אני יכול להזמין את ערוץ צרלטון מכל ספק טלויזיה (כמעט כל ספק, בפרטנר אין אותם גם בתשלום).
אם ארצה לצפות בליגה האיטלקית אני אהיה חייב לעבור לפרטנר כספק טלויזיה וזה חסם בתחרות.

ערוץ one רכש את הזכויות ועשה הסכם בלעדי עם פרטנר. אותו דבר היה השנה שערוץ one היה בכבלים. ואני לקוח של פרטנר לא יכלתי לראות את הליגה הספרדית. אני לא עורך דין , אבל אני מניח שנחתם הסכם שמלווה בעורכי דין. ולכן זה חוקי…

קצת סדר:
לפני כשבוע פרטנר רכשה סוף סוף את ערוץ וואן אחרי הרבה זמן שהם סירבו. למה? כי הם הבינו שוואן רכשו את האיטלקית, אז הם הראשונים לקבל את ההסכם.

עם יס והוט זה יקח קצת זמן, וואן יודעים שאם לא פותחים להם ערוץ נוסף, הוט ויס מסתכנים באובדן לקוחות.

וסלקום טיווי?

ולא הבנתי, פרטנר לא רצו את הערוץ עם מסי ורונאלדו אבל ברגע שהערוץ קנה זכויות על היגוואין הם עפו עליו?
קצת תמוה

אתמול מרוב שעמום החלטתי לצפות קצת באולפן ליגת האלופות.חוץ מזה שלערוץ הספורט אין מה למכור יותר, כולם שם טמבלים חסרי ידע בסיסי בחוקים של המפעל שהם משדרים.כולם שם היו בטוחים שזידאן לא פתח עם קאסמירו כי אם הוא מקבל צהוב הוא לא ישחק בגמר,יותר מזה אני לא צריך להסביר לא?

זה שהם בובות מדברות זה ידוע, עצם הנוכחות שלהם שם היא זאת שמעניינת.

אני זוכר את הלילות המתוקים באמצע השבוע של ליגת האלופות, כשאני גונב שעות לפני יום לימודים. כמה הערצנו בזמנו את הידען הדגול אבי מלר!

התפקחנו מהאשליה, אבל ערוץ הספורט מוכר קודם כל את התוכן ואילו הפרשנים מתפקדים בתור ריפוד. הם לא באמת מהווים שיקול מבחינת רייטינג, רק זהות הקבוצות משנה.

זו בדיוק הסיבה לכך שמדינה קטנה עם שרידים של תרבות עבודה קלוקלת מנוהלת על ידי ועדי עובדים (ברכות לבן של חיים כץ על הזכייה בתעשייה אווירית, תחת חקירות), אנחנו כציבור לא דורשים מספיק ולגופים ששולטים אין אינטרס משמעותי מספיק לשנות את סדרי העבר.

אתה מרגיש קצת ניכור כלפי המדינה פתאום? אז בשביל לאזן בואו נזכיר לכולם שהשנה היא 2018 ואנחנו עדיין מסתמכים על שופט אנושי עם משרוקית שמתרוצץ בין השחקנים, שהמונדיאל הקרוב יהיה במדינה מפוצצת בגזענים (גזענים אמיתיים - כאלו שמאמינים בתורת הגזע) וזה שאחריו יהיה בחתיכת מדבר מפוצצת בנפט.

זהו טבע ארגוני בסופו של דבר.

בסופו של דבר הקיץ עוד ארוך. פרטנר פשוט היו הראשונים להודיע על ערוץ חדש. ערוץ חדש זה לא דבר של מה בכך.

וזה לא מסי ורונאלדו לא, היגואין כן. זה מסי, רונאלדו והיגואין.

כתבתי את זה בתגובה לדברים האלה;

אני הבנתי שהמסרבים הם פרטנר עד שהם הבינו שONE רכשו את האיטלקית. ועל זאת תמיהתי.

זה תמיד נשמע תמוה, הרי הקלאסיקו לא שודר ללקוחות פרטנר. עכשיו ללקוחות פרטנר יש גם את האיטלקית, לפני כולם. כנראה שהתוכן הדל קודם לכן של הערוץ מנע מהם להתלהב.

וואו. אלי פאקינג גוטמן. עברנו כל כך הרבה שדרנים ופרשנים נוראיים, אבל אחד כזה באמת לא זכור לי. הוא הנורא מכל. עילג, חרטטן, מיושן, לא שם לב למה שמתרחש באמת, חסר מושג והקשר. באמת, האוזניים מדממות מלשמוע אותו.
מדהים שאדם כזה הגיע לעמדה שהוא נחשב לגדולי המאמנים הישראליים.

מתי כבר אפשר יהיה להעביר בין שדרים ופרשנים בעברית / אנגלית / צליל המגרש בלבד?!

ולמרות התלונות צפית בצורה מרוכזת מחוייבת ולא עזבת את השידור

@whykds חחח סבבה. הייתי צריך לכבות את השידור של הקבוצה שאני אוהד כדי לחפש אלטרנטיבה לא חוקית וכנראה באיכות צפייה נמוכה…

אתה מכיר שירות סטייל NBA League-pass של ליגת אלופות?

למה צריך תמיד לחפש חלופה שאנשים לשרות שאנשים משלמים כסף ומצפים לקבל תמורה ראויה עבור הכסף שהם משלמים?

אני שנה שנה וחצי רואה רק בסטרים כי אני לא יכול לסבול את יהורם ארבל וערוץ הספורט, אבל זה לא אומר שזה בסדר.

התגובה שלי היא בהומור, סתם חזרתי על קלישאות שגוטמן אומר כל משחק.

אה, פספספתי :slight_smile:

בכל מקרה, מסתבר שזאת אפשרות שבודקים לעוד כמה שנים:

לפני כמה שנים היה אפשר לקנות סטרימינג לכל משחק באתר של אופ"א. מעניין למה הפסיקו עם זה.

איזה כיף עופר שלח חוזר להיות פרשן כדורסל

https://twitter.com/OferShelah/status/1301087016751423488

בא נגיד שתיאום שקוף יותר מזה, לא נראה בקרוב.

רמת אמינות ׳איני הנהג׳ בוייז.