תקשורת שדרנים וערוצי ספורט

איציק זוהר: “אתלטיקו הופכת להיות הברצלונה של מדריד”.

ההיסטריונים של עוד 500 שנה לא יאמינו שהיה פרשן כזה.

חייב לשאול אתה עדיין חושב שהיה תיאום בנהם :stuck_out_tongue_winking_eye:

למה ? כיסא לידו יושב אבי נימני. ואז הכל יסתדר להם לבד.

אחח, אין כמו לראות הודעות עם ביטחון של 1000% שמתבררות כלא נכונות…

לא יודע מה היה מאחורי המהלך של עופר שלח. אחזתי ממנו בנאדם חכם. אם הוא יצא למהלך כזה בלי שהוא יודע שיש לו בסיס ברור של תמיכה אז זו שגיאה קשה או שנמאס לו מהפוליטיקה וזו היתה הדרך שלו.

מצטער אבל לא יכולתי להתאפק. למי שרואה את גמר אליפות אפריקה: אייל לחמן מדבר על המערך של סנגל.

ככה זה הולך:

״מאנה לא יורד להגנה. מי שמכפה עליו זה גאיי של פסז׳. נדב, שים לב שגאיי יוצא מהאמצע ולמעשה מכפה על מאנה, שלא יורד להגנה, בצד שמאל. מה זה בעצם אומר נדב? זה אומר שמאנה לא יורד להגנה (לעעע אחי איך אתה עלית על זה!) ושגאיי מכפה עליו. מה זה אומר במילים אחרות? זה אומר על מערך 4-3-3 אמיתי של חלוצים שלא יורדים להגנה ולמעשה מראה את תהליך המודרניזציה שהמערך עובר שבו חלוצים לא יורדים להגנה״

יבן של ז*** סתום כבר. עוד מישהו צופה בגמר ויכול להצטרף אליי בבקשה? לא יכול לסבול אותו.
ובכלל, האם היה איזשהו תקדים בטלוויזיה שבו שדר, נגיד כמו נדב יעקובי, העיר לפרשן שמדבר שטויות? האם הם מנועים מלהגיב? זה כל כך התבקש שנדב יסתים את המעצבן הזה.

אני צופה במשחק כמעט במיוט כדי שיעקובי לא יעיר את הקטנה שלי, לא לשמוע את הפרשנות של לחמן זה פשוט בונוס נלווה.

אני פשוט לא מבין איך בשיא הרצינות מאפשרים ללחמן לפרשן. אפילו בהפסקה כששרון שאלה את הפנאל מספר דברים יכולת לראות איך מיכאל ונדב פשוט לא מבינים מה לחמן רוצה. זה לא הגיוני שהוא מאמין לעצמו ושנותנים לו במה בלי שאף אחד יגיד משהו. אין סיכוי שכולם מסכימים איתו או מקבלים את מה שהוא אומר בלי להרים גבה.

אגב אחלה גמר, חבל שריאל משחקת עכשיו. נאלץ לזפזף.

“שמתם לב רבותיי שמכבי תל אביב אינה בין שלושת הראשונים, אילו הייתה מכבי תל אביב בין שלושת הראשונים אזי אחת מבית שלושת הראשונים לא הייתה בין שלושת הראשונים, מה שאומר לנו בוודאי שרק אחת שהיא מבין שלושת הראשונים נמצאת בין שלושת הראשונים ולא אחרת שאינה מבין שלושת הראשונים…”

(הגשש החיוור כמובן)

כאחד ששקוע בתקופת מבחנים, מעניין אותי אם לחמן עדיין נראה ככה או שיש שיפור?

עד ממש לאחרונה היה לי אתר עם שידורי ספורט באיכות גבוהה. לצערי, הורידו אותו. יש למישהו אתר מומלץ שאפשר לראות בו שידורים בעברית או אנגלית?

מה רע לך עם האתר של reddit? לא 4k אבל שורד יופי

לינק?

לינק ששלחו לא מזמן בפורום ועזר לי לראות את בארסה נגד פרנקפורט בחמישי

https://redi1.soccerstreams.net/

כל משחקי הכדורגל בכל יום. תתפנק

שכוייח עוצום

מהדורת חדשות הספורט עם תקצירי כדורסל משמימים זה ברמת הלתקוע פרסומות. למה לטנף את המסך עם כדורסל ישראלי באמצע אולפן ליגת האלופות?

You had one job…

One או ספורט 5?

נראה כמו one

יש סביליה ויאריאל, אבל בערוץ וואן החליטו לשדר את ויאדוליד נגד אייבר מהליגה השנייה כי הם חושבים ששון וייסמן מעניין עוד מישהו חוץ מהמשפחה שלו פה בארץ. מעצבן.