ארנסטו ואלורדה מאמן ברצלונה והעולם שותק 0-0 עד מתי?

אין לי יותר מילים, טובידו ווגה ארתור ופירפו מחוץ לסגל. דמבלה חצי פצוע חצי בלוף בפנים. אומטיטי בעיני לא שחקן ברצלונה יותר.

יכול להיות שתאורית הקונספרציה של טל נכונה והוא פשוט מחפש שיפטרו אותו?.

אם דמבלה ואומטיטי היו נשארים מחוץ לסגל למרות שהם כשירים, גם היית כותב משהו שלילי.
אם טודיבו וואגה או פירפו היו נכנסים לסגל על חשבון שחקנים אחרים, גם היית כותב משהו על זה שהם היו בפריזר והאידיוט מכניס אותם לסגל על חשבון שחקנים חשובים.
בסגל הנוכחי, תמיד יהיה מישהו בחוץ, ותמיד אפשר להאשים את המאמן שדווקא את המושיע הוא השאיר בחוץ.
למה החלטת שדמבלה חצי פצוע? אתה לא מאמין לצוות הרפואי שנתן אור ירוק, ומעדיף תאוריה שהמועדון מסתיר פציעות ונותן לשחקנים לא כשירים אישור לשחק?
אם דמבלה ואומטיטי כשירים, הם צריכים להיות בסגל על חשבון המצורעים וואגה טודיבו פירפו ואלניה.
למה ארתור בחוץ, אני לא מבין.
וכן, אני כמו כולם לא מבין מדוע פירפו מצורע. הוא היה לא טוב כשאלבה היה פצוע, אבל הוא צעיר, עם פוטנציאל גבוה, עלה הרבה כסף ויכול להיות העתיד של המועדון בעמדה שלו.

תומכי ארנסטו, תייגו לי מהלך טקטי אחד שאהבתם שניתן לרשום לזכותו של המאמן ומהלך אחד שניתן לרשום לחובתו ואל תכתבו מי זה מי.

אגב
בהצלחה למסי ולחברים שלו בקבוצת הידידים על שם בארסה. אני לגמרי בעדכם.

אתה מכיר כאלו?

כן. אולי “קצת” מגיע להם.

אצלך הכל קיטורים. כל הודעה שלך זה רק זריקת חרא.
אומטיטי כשיר ונכנס לסגל? גרוע ביותר, ממש שערוריה, כי סימנת עליו X אז המאמן מטומטם כי הוא לא חושב כמוך.
דמבלה היה פצוע ביום שבת? אז עכשיו הוא לא פצוע , נכנס לסגל והמאמן מטומטם כי הוא לא שם X על דמבלה כמוך.
אם פירפו היה בסגל היית מקטר גם. משהו שקשור לפריזר בו הוא היה חודש.
איפה אני כתבתי “חצאי קונספרציות ושטויות” ? זה אתה החלטת שדמבלה לא כשיר והמועדון מסתיר משהו.
אתה זה שהחלטת שאלבה לא כשיר במאה אחוז, אז איך הוא קיבל אישור לשחק? אצלי זה נקרא תאורית קונספירציה.
לפירפו היו 2 משחקים גרועים, לא אחד. אבל לשם שינוי פה אני מסכים איתך וגם אני לא מבין מדוע הוא לא מקבל הזדמנות שניה. רק שהפעם סרג’י רוברטו לא אמור להסריח את הדשא אלא את הספסל.

בוא נפסיק פה באמת. זה לא שאין לי מה להגיד על ההודעה שלך, אבל בוא נעצור.

לי אכפת , ואני נותן לך לייקים כשאתה עושה את זה. הפעם לא קיבלת כי הוספת את דעתך איתה אני לא מסכים. אני מניח שזה לא ימנע ממך לישון טוב.

אני מקווה שננצח 7-0 תוך כדי הצגה ואולי אז תמצא נקודות אור בבארסה הנוכחית.

מחקתי את כל ההודעות שלי. אין צורך להיות מוטרד.

וזה ישנה איך ברצלונה נראית? דרך אגב, סיכוי גבוה שננצח אותם. זה לא ישנה שום דבר בביקורת.

בהזדמנות זו, מי שרוצה מוזמן לסקר או לפרסם הרכבים. לי כבר לא אכפת.

משה אל תיקח את דמיטרי אישית. לי נראה לפחות שהרוב המכריע של הדעות בפורום (שלנו, לא כולל אורחים ממדריד) קרובות יותר לשלך. ההודעות שלך לגיטמיות, וגם blowing off steam, עד רמה מסוימת זה לגיטימי. חוץ מזה, אני, ואני בטוח שגם אחרים, מעריך את התרומה שלך לשיח וגם את זה שאתה פותח שרשורים (:

דימטרי, הדעה שלך כמובן לגיטימית גם כן, אבל כאמור אני לא מסכים איתך ברוב המקרים.

לא נעלב ולא בטיח, זה פשוט לא בריא. ספורט צריך לגרום לך להנות ולא לריב כל הזמן. זה לא משהו שאני ממש להוט עליו לפרסם הרכבים או סגל למשחק ובטח לא משהו שאני מעונין לריב או להכנס לעימות עם אוהדים או משתמשים פה. אם אני “שלילי” מידי. אז האופטמיסטים מוזמנים לכתוב פה סיקורים.

וואלקם

נראה שכן נעלבת, ואני לא מבין מדוע.
הכי גרוע שכתבתי לך זה “אצלך הכל קיטורים. כל הודעה שלך זה רק זריקת חרא”, כשאתה כינית את דעותיי “חצאי קונספרציות ושטויות”.
אם נפגעת מזה אישית, אני מבקש סליחה.
ההרכבים שאתה מפרסם גם אני אוהב, וגם כתבתי את זה.
זה שדעה שלי שונה מאוד משלך אתה לא אמור לקחת ללב. אני לא חושב שעברתי גבול כלשהו.

אני ממש לא יודע אם אני רוצה שבארסה ינצחו או יפסידו. ואני בטוח שחלק גדול מאוהדי בארסה כמוני.
ממש דילמה. אני בטוח שאם היו אומרים לנו שמעיפים את וולוורדה אם מפסידים, היינו לוקחים את זה ב שתי ידיים.
הבעיה היא שיש לנו הנהלה כל כך מפגרת שאני לא בטוח שאפילו אם נפסיד 5 הפסדים רצופים הם יעיפו אותו.

לא נעלבתי, אתה כותב שאני בכל מקרה היתי מקטר, אבל אני כותב במפורש מה אני רוצה שיקרה. וזה שפירפו יהיה בסגל וישחק במקום אלבה מידי פעם. אני רוצה שטובידו (בתור ברירת מחדל ) יזרוק את פיקה לעשות טיפה חשבון נפש בספסל ואני רוצה שאומטיטי לא יראה דקה משחק עד שהוא לא יעשה את הניתוח. דמבלה. כתבתי במפורש זה לא שאלה של אם הוא בסגל או לא. שאלה מה קרה במשחק מול לבנטה הודעה של המועדון ואז שינוי של הסטטוס שלו.

אבל אתה משיב לי שאני בכל מקרה יקטר …

ושוב, אני פסימסט וקוטר? תאמין לי שזה לא מבחירה. כמו שכתבתי , עד לפני כמה שנים שהפסדנו אולי היתי עצוב ומבואס. אבל ידעתי שאני יהנה מברצלונה. מה יש לי מברצלונה הנוכחית?

אני חוזר ואומר, אתם מוזמנים לסקר ולפרסם הרכבים. לא נעלב ולא כועס.

ואלוורדה לא חיכה להחלטה מי מפרסם פה הרכב. איזה אפס -

ההרכב הכי חזק שיכל לעלות, ביחס לסגל שנלקח למשחק.

ויסקה תיקו במשחק השני בבית!

נ.ב. מה יהיה עם גרפיקת פיפא 97 הזו?

מה אתה רוצה, אין כסף, השקיעו את כולו בגריזמן :wink:

רואה על הנייר מסי גריזמן דמבלה, לוקח אויר ומתמלא בתקווה.

מתחיל המשחק רואה שבפועל דמבלה בימין מסי באמצע גריזמן בשמאל, מקלל את הדקה שאמא של וורד נכנסה להיריון באדיוט הזה.

קבוצה מגיעה לקאמפ נואו עושה קו הגנה כמעט על האמצע וזה לא נגמר שהם חוטפים.

בחיי שהיה בי חלק שהתבאס ששחקן סלאביה היה בנבדל.

אלבה יוחלף במחצית, הוד בינוניותו במקומו.
30 ומשהו מיליון יורו כרגע במזנון, מחכים לתורם לקנות קולה במחצית.

אההה הנה. אלבה עלה פצוע, פירפו ביציע, וסמדו שוב בשמאל כשסרג’י מסריח את האגף הימני.

דייייייייייייייייייייייייייייי

שלושה משחקים פירפו נזרק ליציע. שלושת המשחקים אלבה נפצע או לא היה יכול לשחק בגלל פציעה.

דורטמונד סלאביה ולבנטה. הדיוחים שאלבה ירד בוכה. אז כנראה שזה פציעה לא קלה.