ואלורדה הביתה! 0-1 לבסקים

מסכן ואלורדה, לא נותן לילדים לשחק אז הוא מייבש אותם, נותן לילדים לשחק אז הוא עושה להם דווקא ורוצה להכשיל אותם.
עובדים קשה באימונים הוא גורם לפציעות, נותן ימי חופש אז הוא אפס…
רוצים קישור בוסקטס, ארתור ודה יונג כדי להוריד את התלות במסי, אבל השלישייה הזאת ביחד תבקיע פחות מחצי ראקיטיץ’.
מסכן ואלורדה

איזה כיף שיש את ואלורדה. המאמן הכי אהוב על אוהדי ריאל. הלואי שהייתם מגינים על זידאן באותו חירוף נפש שאתם כל הזמן נכנסים לפה ומגוננים על הצנון. באמת שבשלב הזה, אני מרים ידים.

איפה שמעת שהתלוננתי על אימוני יתר?

איך המאמן המועדף אם לקח 2 אליפויות רצוף ? ולא היה מה להגן על זידאן, בשנתיים וחצי 3 צ’מפיונס, אליפות וכמעט אליפות אחרי שבחצי שנה הצליח לסגור פער 12 נקודות מברצלונה והפסיד על חודה של נקודה.
העונה אין עדיין מה לבוא בטענות נגד זידאן כאשר לא שיחקנו אפילו משחק אחד, וכתבתי זאת כמה פעמים אחרי שתקפו את זידאן אצלנו.

הסיבה שלקחת שלושה רצוף זה בין היתר בגלל ואלורדה (ואנריקה). הסיבה שהפכנו להיות הגירסה הקטלונית בצמפיונס לפסז זה בגלל ואלורדה.

בשלב הזה אין שום דברי הגנה על המאמן הזה.

“לקח שתי אליפיות ברצף” כל מי שראה את הליגה הספרדית שנה שעברה וראה את ברצלונה . מבין בזכות מי באמת זכינו באליפות. זה כבר לא אמיתי הסניגוריה שלכם. באמת.

רמז , שישה משחקים אחרונים בלי מסי , הוא הצליח לנצח רק במשחק אחד.

ומה עם מסי ? הוא לוקח אליפויות לבד על ימין ועל שמאל ונכשל בצ’מפיונס בגלל ואלורדה ? זה נשמע רציני ?
מה אשם ואלורדה שהשחקנים חירבו משחקים מול רומא וליברפול ?
והכי חשוב ואלורדה נשאר כי מסי רוצה, לא היה נשאר עוד דקה אם מסי לא רוצה.

ואו אני לא יודע אפילו איך לענות על זה. מערך שהוא עלה? שיטה? חילופים מאחורים? חילופים מוטעים? הרכב לא טוב? חוסר למידה מטעויות? להמשיך?

המשפט היחיד שאתה צודק בו. וזה לחובתו של מסי. בגלל זה בעיני הוא לא צריך להיות קפטן יותר.

ודרך אגב קו ההגנה המגוחך של חסידי ואלורדה הוא כל כך אבסורדי.ה טענה שלהם שהשחקנים אשמים (צודקים). אבל שואלורדה מעניק גב לאותם שחקנים שמאכזבים הם מגוננים גם על זה. אי אפשר לנצח פה.

אני דווקא חושב שהאחראי הראשי לאליפות האחרונה של ברצלונה זה פלורנטינו.
באמת שחירבן את ריאל כל כך שהם היו לא רלוונטיים בשנה שעברה. רק הקל על מסי לקחת את האליפות. עם ריאל בכוח הרגיל שלה לא היינו לוקחים אליפות עם כזו כמות של נקודות.

מסי רק מקום שני בשאלה מי הביא לנו אליפות בשנה הזו.

אי אפשר לטעון שמסי אחראי בלעדי להצלחות והמאמן אשם בלעדי למפלות, או שהמאמן אחראי גם על ההצלחות והאכזבות או שזה מסי. אני טוען שזה לא הוגן כלפי המאמן.

כל הרכב של ברצלונה אסור שיפסיד 3-0 לרומא ו 4-0 לליברפול, זה גם מאמן אבל בעיקר שחקנים חסרי עמוד שידרה.

אתה כרגיל מצטט מה שנוח לך. ההודעה שלי התלוננה שהוא “רך” מידי עם אותם שחקנים. אז איך אני מפיל אחריות רק על המאמן?

אני גם חושב שלזרוק את אנצלוטי אחרי הדאבל המדהים שלכם היה הרבה יותר לא הוגן. מעניין אותי מה חשבת אז.

באמת מסכן, ליבי אליו. יש לו את אחד הסגלים הטובים באירופה. אחת הקבוצות הפופלאריות באירופה אבל הוא מצליח להרוס גם את זה. אני ממש מרחם עליו. אבל אני מרחם על העיינים שלי יותר.

צודק. לא סתם פלורטינו אמר שברתומאו הוא חבר טוב שלו. הבחור יודע מה טוב בשביל ריאל מדריד לפחות מבחינת היריבות שלה.

אתה כנראה ערכת את ההודעה שלך אחרי שכבר ציטטתי והגבתי.

אנצ’לוטי עם הסגל הכי טוב של ריאל שאני זוכר לא הצליח במשך שנתיים לעשות את מה שואלורדה עשה כבר פעמיים, הוא טחן כל עונה את ההרכב עד שהתחילו פציעות שהרסו לנו במאבק האליפות, השיא היה באליפות של אתלטיקו שתוצאות סבירות במחזורים האחרונים היה מבטיח אליפות אבל לא הצליח.
אבל בכל זאת הייתי נגד העזיבה של אנצ’לוטי.

התגובה המקורית שלי התלוננה על ימי חופש מוגזמים לשחקנים ויד רכה שלו מולם.

אני לא טוען שזה היה טעות לפטר את אנצלוטי. פלורנטינו צדק במאה אחוז. ריאל מדריד זה לא נאפולי או ולנסיה. יש סדנדרט. אי אפשר לקבל בריאל מדריד “לוזריות” פלורנטינו בעיני עשה את הדבר הנכון. ברתומאו צריך ללמוד בהקשר הזה ממנו. כל חדר ההלבשה (לפחות השחקנים הכבדים) היה בעד אנצלוטי , פאקינג רונאלדו היה בעדו. אבל פלורנטינו הבין למה הם בעדו והוא הבין טוב מאוד שזה לא קשור לטובת ריאל מדריד אלא לטובת הפינוק שלהם. ואז הוא עשה מה שבוס קשוח וטוב צריך לעשות. “חתך” זה לא היה יפה או מנומס. אבל זה היה הדבר הנכון.

זה מה שצריך לעשות לואלורדה. וכתבתי את זה אחרי רומא.

החליף אותו בבניטז !! בפאקינג בניטז, זה מה אתה רוצה ? :slight_smile:

אגב, למה אף אחד אצלכם לא דיבר שהפציעה של סווארז וכניסת ראפיניה זה מה שגרם לכם להיראות קצת כמו קבוצה ?

טוב לא אמרתי שהוא מושלם. :grin::grin::grin::grin: מה שנקרא חצי עבודה.

זה הצרה, שראפיניה אחרי הכניסה הוא היה השחקן הכי טוב שלנו. זה בעיה. והשיפור שהיה רק קוסמטי. בעיטה אחת למסגרת…

הוא נכנס ועשה תנועה והשתתף בהנעת הכדור ועזר לקישור, מה שהשלישייה מקדימה לא עשתה והמשיכה לא לעשות(דמבלה וגרייזמן), אם מסי לא משחק אני הייתי מעדיף 4 בקישור, ואם מסי משחק אז רק אחד מסווארז וגרייזמן.

מה שמסי עושה זה חלום רטוב של כל מאמן, ואני לא מדבר על השערים והאסיסטים.
אני מדבר על ההבנה שלו למשחק של מתי לרדת ולארגן את המשחק מאחור ולעזור לקישור ומתי לשמור אנרגיה מקדימה.

אין שחקן בפלנטה שיודע לעשות את זה טוב כמוהו. זו אחת הסיבות שקבוצת וורד בלי מסי נראית חושך על פני תהום, ועם מסי רואים שבלונת כשורגל מסויימת.

מסי מחפה על החסרונות של וורד בכל אספקט אפשרי.
רק בזכות מסי אנחנו מרשים לעצמנו לדבר על צ’מפיונז. בלעדיו גם גביע הליגה זה משוכה קשה, וזה שוב כי אין מאמן ברמה מתאימה.

בלי קשר למאמן המעפאן, בכל פעם שמסי נפצע, למעט בעונה הראשונה מול צ’לסי, הקבוצה הייתה אובדת עצות ולקח לה קצת זמן להתארגן מחדש.

קצת קשה לי להאשים פה את הצנון בזה שהיה משחק חרא כי מסי לא שיחק. זה טבעי שנראה רע כשהוא לא על המגרש.

אם כבר אז אני מבואס עליו שעלה בלי בוסי מאחורה ביום שמסי לא כשיר.

די נו, זה שקר.

בארסה נראית ככה כל הזמן, רק שבד"כ יש לה את מסי שעושה אדוריץ.