ואלורדה הביתה! 0-1 לבסקים

ארתור ווידאל מחוץ לסגל, וואגה וטובידו מסיבות מקצועיות.

ובפינת הנוסטלגיה

עשיתי לרקאיטיץ נאחס. חחח

פרנקי פותח :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

אומרים שקוטיניו נופה מהסגל. כנראה לקראת המעבר לבאיירןן.

זה לא בארסה, זה אוסף שחקנים מינוס מסי.
ואלוורדה הביתה

יש כמה מסקנות מהערב הזה:

כל אוהדי הבר מצווה שלנו יכולים לזלזל בבוסקטס ולגמור לו את הקרירה. במציאות הוא השחקן השלישי הכי חשוב שלנו אחרי מסי וטר שטגן.

בלי טר שטגן זה נגמר בתבוסה. הוא באמת מסכן. וקורבן נוסף של המאמן.

כל מי שחושב שמסי מצליח בזכות ברצלונה מוזמן לראות את המשחקים האלו. מסי סחב את ואלורדה לשתי אליפויות וגביע, כל השאלה אם הוא באמת חייזר ויכול לסחוב אותו לעוד אליפות.

יש לנו אוסף שחקנים טוב, מאמן שלא יודע לנהל קבוצה כזו. העינים שלי כואבות מעוד משחק משמים של העלאק מיסטר.

לילה טוב!

וואו זה היה פשוט מזעזע. השאלה אם באמת זעזוע בעמדת המאמן ריאלי…

בטח לא אחרי משחק אחד.

דרך אגב, אדוריץ מרגש. איזה גולאסו ואיזה סטייל!

למה בוסקטס לא שיחק? מקצועי או פצוע?

יששש… בחיי שמח על ההפסד.
כדורגל אקראי -בחיי ברמת קוביות ששבש- כזה שנים לא ראיתי, ולא ארצה לראות מהקבוצה שאני אוהד.

בשנתיים לפני פפ זה היה חוסר מוטיבציה וזריקת זין אבל לעולם לא אובדן שיטה, בשנות החושך טרום רונאלדיניו הייתה בינוניות בסגל, אבל השיטה ברורה.

עם הפח על הקווים זה נראה בדיוק ההפך, כל הכלים האפשריים, סגל לדעתי הטוב באירופה ואוליי אפילו בפער, ומאמן שלא מסוגל להסביר לסמדו מתי מצטרפים להתקפה ומתי נשארים מאחור… וזה רק שצ’ופצ’יק של קצה הקרחון.

גריזמן נגע בכדור במחצית השניה אולי 3 פעמים, בעיקר כי אין לו מושג מה קורה על המגרש בתוך הבלגן הזה.
דמבלה מוסר מסירות עומק אבל אין שם אף אחד וכולם מסתכלים כזה “רגע, מי מאיתנו אמור להיות שם? ואיך זה שמישהו שלא קוראים לו מסי עושה מסירה חותכת פנימה?”

אי אפשר ככה. פשוט אי אפשר עם המאמן הזה.

ואז יבואו ויסבירו לי שלכל מאמן שיש את מסי לגיטימי ששיטת המשחק שלו תהיה “מסי תציל לי את התחת”. אוי לעולב העולבים שהפכנו להיות.

נקודת האור במשחק הזה הייתה עבורי פרנקי.
כמה חבל שבעודי מתמוגג מעוד חילוץ כדור אומנותי שלו (איפשהו בדקה ה- 86) ומפנטז כבר על שיתוף הפעולה בינו לבין ארתור, בא אדוריס ותקע את המספרת המהממת הזו.

המשחק לא היה מפתיע.
לא עם הצנון על הקווים, לא עם החיסרון של מסי, לא עם סוארז פצוע כבר מתחילת המשחק ובטח לא עם מערך שלא ראה אפילו משחק רשמי אחד ביחד עד היום.
באמת שלא היה למה לצפות מהמשחק הזה, ולא החסרתי דקת שינה אחת אחרי המשחק הלילה. להיפך, ממש נהניתי לראות את המספרת היפיפייה של אדוריס. עד כדי כך לא היה אכפת לי…

גריזמן לא מצא את עצמו, ובחלקים מהמשחק הייתי צריך להזכיר לעצמי שהוא על המגרש, ושהוא כוכב (עד כמה שאני מרשה לעצמי להאמין בזה), ויש סיכוי שעוד נראה ממנו דברים טובים העונה.

למען ההגינות, לא הייתי מחליף אותו בקאוטיניו, ומסתמן שזה מה שקרה הקיץ. קאוטיניו היה קצת חסר לי אתמול במשחק, אבל מובן לאור העזיבה למה הוא לא שיחק.

לא ברור לי למה בוסי ישב על הספסל, ועוד במשחק שבו הרבה שחקני מפתח פצועים. למרות שאהבתי את התעוזה לפתוח עם קישור של פרנקי, רוברטו ואלניה (ממש קפצתי משמחה), היה חסר לנו עוגן והעוגן הזה היה צריך להיות בוסי ולא ראקי.

כאילו המאמן אומר בוא נעיז לשחק יפה, ואז כשדברים לא עובדים הוא חוזר לשבלוניות האופיינית שלו ומשעמם אותנו למוות. מישהו צריך להסיר לו ש"להעיז לשחק יפה" זה משהו שצריך המשכיות מעבר למחצית אחת.

ועדיין לא ברור לי למה ראקי ולא בוסי אם אתה כבר רוצה להציל את המולדת בקישור.

התחלתי בפרנקי ואני רוצה לסיים איתו.
נהניתי, התמוגגתי והתחלתי לפתח ציפיות.
משחק ראשון העונה ואני מוכן להשליך אותו לפח. מה שראיתי מדה-יונג עושה לי יותר אופטימיות מכל דבר אחר.

לשחק יפה? עם קשר כמו סרג’י? אחרי שזרקנו את קוטיניו, כדי לשחק יפה צריכים להיות 4 מ:בוסקטס, דה יונג, ארתור וריקי, על המגרש.

אמנם אלנייה היה לא נורא (אני לא מחזיק ממנו), אבל סרג’י יותר גרוע כקשר מאשר כמגן. אני לא מבין למה הוא הפך לבנזמה שלנו וחייב לשחק בכל משחק. חאלס.

בעונה הראשונה היינו עם סגל מוגבל אחרי עזיבת ניימאר והגעת פאוליניו והיו לצנון כל הסיבות לשחק אותה בלבאו.
ולמען האמת הלך לו לא רע.

אבל ברגע שהסגל התחיל להשתדרג וכבר צריך לשחק מדוייק מהיר ותנועה אין סופית פשוט הלך לאיבוד.

התקרה של וורד כל כך נמוכה בהרבה מכל מאמן שהיה לנו בעשור וחצי האחרונים שזה מדהים.

זה פשוט לא נכון. אני לא מבין איך אפשר להמשיך לפמפם את זה. אז הבן אדם איבד את ניימאר. נשאר המסכן רק עם מסי וסוארז, ועף ע"י קבוצה של אדין דז’קו. אפשר לחשוב שעם ניימאר הכל היה נראה אחרת. זה לא נראה אחרת עם קוטיניו, זה לא נראה אחרת עם דמבלה, זה לא נראה אחרת עם ארתור וזה לא נראה אחרת עכשיו עם דה יונג.

2 האליפויות האלה שייכות אך ורק למסי. אין לצנון ולו 0 אחוזים בזכיות האלה.

נקודות האור שלי מהמשחק הזה:

1. אולי עכשיו מישהו יסכים לשלם את ה 15 מיליון שבארסה דורשת על רפיניה.
  2. טר שטגן כרגיל.
    כל השאר חושך.

נ.ב. מוריד את הקובע בפני אדוריץ. בגיל 38, דקה על המגרש ובאםםםם!!!

לפעמים ואלוורדה מפתיע, אבל מה שהוא מנסה להשיג זה: הא לכם כל המבקרים, אני אשים את ראקיטיץ על הספסל (כשבוסקטס ומסי לא משחקים), ואתם תראו שהקבוצה נראה רע ושאנחנו מפסידים. מסקנה, ראקי לנצח, אלניה עציץ וארתור רוטאציה. זה משנה שאנחנו נראים רע באותה מידה כשראקיטיץ משחק? לא. זה משנה שמסי ובוסקטס לא שיחקו? לא. מבחינתו של ואלוורדה זה מ.ש.ל.

הוא עשה את זה כמה פעמים בשנה שעברה - במקום לתת לשחקנים מסוימים הזדמנויות לאורך העונה הוא זרק את כל השחקנים שהיו בהקפאה בספסל יחד להרכב במשחק נתון אחד כדי להוכיח כביכול שכולם גרועים ושלגיטימי לפתוח עם ראקי ווידאל בקישור לנצח.

כ-ן…
אני מודה שהמחשבה הזו עוברת לי בראש בכל פעם שהוא עושה את זה.

ואלורדה נותן לשחקנים שלושה ימי חופש.

כל מי שלא למה השחקנים עומדים מאחוריו, זה הסיבה. לא טובת המועדון או איכות של בתור מאמן. אלא חוסר עמוד השידרה שלו. כזה פחדן. אתמול היה קטע שאלבה חטף את הכדור לגריזמן . אם יש דבר אחד שהקבוצה צריכה יותר זה יותר ויותר אימונים…