ככה פותחים עונה: 0:2 בסאן ממס במחזור הפתיחה| רודריגו וג'וד (On Fire)

אני נוהג להטריל את אוהדי פפ כשיש לי זמן להרוג.

אם זה רק קרוס ובהנחה שקמאבינגה ובלינגהאם משחקים זה בסדר, מודריץ’ וקרוס זה בעיה.

מקווה שנעלה עם חלוץ, כי ויני כשאין לו קו הולך לאיבוד.

פתח וילה ניוקאסל, לא תתאכזב.

ב20:30 נראה עד כמה התחזיות האופטימיות של @Oleguer23 לגבי מאיורקה בעלות בסיס אמיתי.

קדם העונה לא היה מסחרר, הוא היה ‘מסחרר’ ביחס לשחקן שאיבד את עצמו מאז המונדיאל לטעמי. ראיתי קצת יותר סגירות וקצת יותר נכונות לרדת לגליצ’ים וזה חשוב, כמובן שעם הכדור הוא טוב. גם העובדה שדחו (אולי לא רשמית) הצעות מבאיירן מינכן לגביו אמורה לתת לו את כל הביטחון שיש. בוא נגיד שההייפ של התקשורת הספרדית מהיכולת של ג’וד בלינגהאם בהתחשב בכך שאלו היו הדקות הראשונות שלו בקבוצה היה יותר הגיוני לדעתי.
אין צורך לחפש סיבות להתרגש - זו ריאל מדריד שלנו, זה המחזור הראשון, עם כל החרא שיש. לגבי ההרכב אגב, נצטרך לחכות חצי שעה. אני מהמר על טוני קרוס ב-11 במקום פדה ואלוורדה. אבל עדיין עם טשואמני-קמאבינגה-בלינגהאם-רודריגו וגם פראן גארסיה - אפשר ללחוץ גבוה.

אני כבר מכין את האליבי: ברצלונה בשנה שעברה זכתה באליפות אחרי תיקו במשחק הראשון, ועוד בבית, וכנ"ל אנחנו ב-2006/07.

מי שרוצה יכול לראות את המשחק של הפועל תל אביב ב-20:00 בגביע הטוטו אבל יש סכנת הירדמות קשה מה שנקרא אז אני לא אחראי ל…

בול. ההרכב יהיה:
לונין
פראן אלאבה מילי דני
קמא טשואמני קרוס
ג’וד
ויני רודריגו

הרגשה שלי אנחנו נשחק בסגנון כמו ששיחקנו מול היונייטד. הרבה חילופי מקום, בוקס מידפילד, החלוצים בורחים לאגפים. סתם הימור אופטימי.

יש הרכב

היתרון של פדה הוא שאיתו אפשר לעבור ל433 בלי חילוף, כשרודריגו נכנס לאמצע ופדה כקיצוני ימני.

יש המון המון יתרונות לפדה הבעיה שמהמונדיאל הוא לא שחקן כדורגל…

למעט חוסלו בשפיץ ו-4:3:3 זה ההרכב הכי טוב שיכולנו לבקש, אני מופתע ולצערי זה גורם לי לפתח קצת ציפיות. כמו שאמרתי, לפתוח את המשחק בלי טעויות, אין צורך להיכנס לבורות מיותרים. נגד יובנטוס ספגנו כבר אחרי דקה. היילייט לפני המשחק: השחקנים יעלו עם חולצת תמיכה בטיבו קורטואה שנפצע בצורה אכזרית באימון.

image

נדמה לי שזו הפעם הראשונה בה מודריץ’ וקרוס על הספסל במחזור פתיחה. טוני פתח את 2021/22 פצוע וחזר לשחק באוקטובר אז זה לא ממש נחשב. אשתקד מודריץ’ עלה במחצית נגד אלמריה.

הרכב מצויין, אין חלוץ אבל לפחות כל האתלטים בהרכב, מקווה לקצב מהיר מאוד כבר על ההתחלה.

קרבחאל ואלאבה בהרכב, אבל יש לציין שאנצ’לוטי מפתיע פה בגדול, רק שלא יתהפך אם במחצית התוצאה לא תהיה משהו.

אני חולה על ג’וד אבל אני לא חושב שיתנו לו לנשום הערב. אנחנו נהיה חייבים את פדה בגרסה לפחות סבירה שלו.

רודריגו בקדם העונה הזה לא הראה כלום. נאדה. אנחנו נהיה חייבים שיקח על עצמו חלק, כי ויני, בייחוד במשחקי החוץ, לא יכול לקחת הכל עליו.

אני מפזר פה הרבה הודעות אופטימיות אבל האמת שאני בלחץ מאיך אנצ’לוטי ישחק הערב. אנחנו יכולים בקלות לראות הרכב פסיבי שכביכול מבטל את יתרון המהירות של ההתקפה הבאסקית וניסיון לצאת למתפרצות. דברים יכולים להסתבך לנו בקלות במשחק הזה. אני עדיין מקווה שלא, שנראה משחק מודרני ואינטנסיבי.

דני קרבחאל הוא החוליה החלשה בהרכב שלנו, ואני מצפה מפדה לתת לו עזרה שם.

הבעיות בהגנה… עד כמה אנצ’לוטי הצליח לייצב אותה מאז המשחק מול יובנטוס. עד כמה לונין יעמוד בלחץ הערב. הרבה מאוד ספקות גם בקשר לחלק האחורי.

מלחיץ…

טוב אז אנצלוטי ממתיק קצת את הגלולה ושם את פדה במקום קרוס,תהיה יותר עזרה לקרבחאל בהגנה ונקווה שהיתרון האתלטי יבוא לידי ביטוי כמו נגד יונייטד ונראה כדורגל מהיר והתקפי,Halla madrid!!!

הבעיה שלי עם ה 442 הזה שבמערך כזה אחד החלוצים צריך להיות המוביל, זה שמניע מהלכים ובונה התקפות ומרכז אליו את המשחק, במקרה שלנו ברור שזה צריך להיות רודריגו, הבעיה שויני הוא היותר בכיר בין השניים, ההרבה יותר בכיר בין השניים, זה בעיה, כי זה מונע מרודריגו לקחת על עצמו יותר כפי שהוא חייב לעשות כדי שהמערך הזה יעבוד, במקום זה ויני יקבל את מרבית הכדורים בשטח שהוא לא מתמצא בו יותר מדי ויאבד הרבה כדורים ויהרוס התקפות.

לוקה טוני מסופסלים! יש פה הצהרה הייתי אומר, אני עדיין הייתי פותח עם אחד מהם בהרכב אבל אולי אני נוסטלגי מדי… יאללה ישחקו הילדים לפנינו. חוץ מרודיגר במקום אלאבה זה ההרכב הכי מעניין שלנו.

מקווה שפדה ילך כמה שיותר ימינה וישחרר את רודריגו למרכז וזה ידחוף את ויני לקו, זה יהיה הרבה יותר אפקטיבי.

רק עוד חצי שעה

הטכניקה של פראן זוועה ממש, בעיה.

לא היה פה אחד שחשב שויני שם את זה אחרי התרגילים. אחד.

אני מאמין שעד עכשיו כבר הבנת למה העדפתי את אלאבה כמגן שמאלי.

• 35 דקות ויניסיוס לא עובר בול עץ, מוסר חצי מהכדורים ליריבה. מהלך אחד ופתאום הוא כוכב על שצריך לשאוף לכדור הזהב.
  • האם פראן גארסיה הוא מנדי רק יותר חמוד ופחות פיזי?
  • האם בלינגהאם הוא החבילה המלאה?

ההגנה והקישור טובים. ב70 המטרים הראשונים אנחנו מעולים.

פראן לא טוב. עצירות הכדור שלו לא טכניות. הוא כמו מנדי, פשוט רץ יותר קדימה.

ויני גם לא משהו.

ג’וד מעולה.

בלינגהאם נראה טוב. לא סתם מדברים עליו כקשר השלם.

קמאבינגה. כמה שהוא נפלא.

יש מצב שקרלו ראה אותו באימון והבין שבנוסף להכל זה גם החלוץ הכי טוב שיש לו בסגל? עוד מוקדם וכו’, אבל בכל זאת