ככה פותחים עונה: 0:2 בסאן ממס במחזור הפתיחה| רודריגו וג'וד (On Fire)

מעניין כמה קרנות בזבזנו על טוני קרוס

אני לא יודע למה אבל במחשבה הראשונה שעלתה לי לראש משום מה היא אם אנגליה לא לוקחת תואר בין לאומיי עם הדור הנוכחי של השחקנים שלה זה חתיכת מחדל.

קמאבינגה וטשואמני פשוט דורסים את הקישור של בילבאו.

טשואמני משחק מצוין.

לריאל מדריד יש עודף של קשרים איכותיים. חלקם משחקים מצוין גם בצדדים.
לריאל מדריד אין באמת מגנים טובים.

קרלו חייב לנסות לשחק 3-4-3.

למי שצפה בקדם העונה, פראן היה כזה בכל קדם העונה גם?

זה חורק מאוד, המערך הזה גורם לויני ללכת לאיבוד, רואים את כל החסרונות (מגינים וחלוץ) אבל איזה עוצמות יש להרכב הזה אה ? פשוט דורסים אותם פיזית שולטים במגרש נגד אחת הקבוצות הפיזיות והחזקות הליגה בחוץ.

סוף סוף קבוצה אתלטית ומודרנית, פדה, צ’ומה קמאבינגה ובלינגהאם, הקישור הטוב בעולם ?

50 אחוז מהאיבודים שלנו זה גרסיה ו 40 אחוז זה קרבחאל, זה לא יכול להימשך ככה.

קמאבינגה ובלינגהאם, שני הקשרים המודרניים מהכי טובים בעולם ושניהם באותו הרכב אצלנו, ללקק את האצבעות.

תביאו כבר פאקינג חלוץ !

אני אומר כן, חלק פה חשבו שהיה טוב, אני ראיתי שחקן חלש מאוד.

אני לא מסתנוור מהתוצאה הזאת. אמנם אנחנו טובים בהגנה, שזה שיפור גדול לעומת מה שראינו בקדם העונה, אבל הכל מקרי בהתקפה.

ויני ופראן פשוט זוועה. חייבים להשתפר דחוף. בינתיים הוא נראה מנדי משונמך. בכל זאת לא איבדתי תקווה לגביו, אני יודע שהוא יכול לשחק כדורגל.

אני שמח על פדה, הוא נראה טוב.

אנחנו הולכים להינות הרבה בלינגהאם…

כן.

הוא לא נראה לרמה ואני מאוד אתפלא אם ישלים אצלינו יותר משנתיים.

אני גם די מוכן לחתום שמנדי עדיף עליו.

Jude is On Fire .נו יש על התחושה הזו של הכדור ברשת ושהקבוצה מובילה? איזה כיף קצת נחת אחרי הימים הקשים האלה. שמח שהקבוצה הצליחה לא לעשות טעויות, לשמור על ה-0:2 היקר הזה. חששתי שנאכל אותה מאיזה כדור גובה וטעות של אנדריי לונין שהיה בסדר. לא רוצה להסתכל רחוק על עונה שלמה כי ברור שיש אינספור בעיות אבל בינתיים - לא רע. רוצה ליהנות מהרגע.
בעוד ג’וד בלינגהאם פנטסטי וכל נגיעה שלו בכדור היא בונבון אמיתי וגם העזרה בהגנה, הרבה לפני הגולאסו שלו - ויניסיוס ג’וניור עם מהלך אחד טוב ועוד 5-6 נסיונות מבוזבזים וחבל, אני מצפה ממנו ליותר כשחקן הכי חשוב בהתקפה שלנו, שיסתכל על רודריגו. אין לי בעיה שהסלאלום העוצר נשימה הזה לא נגמר בגול. אבל הצלחנו לבודד אותו והוא לא היה טוב.

הפוטנציאל של הקישור הזה כל כך גבוה, אנחנו רואים אולי 25% ממנו. מבחינת הלחץ הגבוה שעדיין לא ממש קיים וההצטרפות מגל שני והרב-גוניות שפתאום פדה בכנף ימין וזה נהיה 4:3:3, המהירות בה ג’וד מגיע ממקום למקום. דווקא בדקות הראשונות הרגיש לי שאנחנו לא שקטים מספיק וחסר מישהו שיניע כדור אבל אחרי הגול הראשון משהו השתחרר.

פראן גארסיה צריך לשחק פשוט, זו לא בושה להעיף כדור, שיהיה הרבה יותר מרוכז, הופעת בכורה די מזעזעת שלו למען האמת - לא אומר שהוא נפילה או משהו, מבסוט מזה שחזר הביתה, מנתח רק את היום. משחק ההגנה די טוב, בילבאו עם איום אחד. דויד אלאבה עם הכדור ברגל - חוויה, ובכלל - אחד ממשחקיו הטובים ביותר.

אני מאמין שעוד מחזור-שניים כבר לא נראה את המחויבות ההגנתית המקסימה הזו של כולם שבטירוף ונותנים 300% מעצמם, צריך לקחת את זה בחשבון.

אני לוקח מהמחצית השנייה את ההשתטחות הזו של טשואמני אחרי שהיה צריך לשרוק לעבירה על טוני קרוס, זה בדיוק השחקן שאני רוצה לראות. חבל שהיינו פאסיביים מדי, בקושי תקפנו על אף שבילבאו עלתה עם יותר שחקנים קדימה, לא היה שיפור מצד ויניסיוס בחצי הזה. הייתי רוצה לראות את חוסלו עולה לשחק קודם לפני הדקה ה-77.

בלינגהאם מזכיר את זידאן בצורה שבה הוא מטפל בכדור. מיוחד, מיוחד.

משפט שלא העזתי לומר בקול אבל הרבה זמן שאני מרגיש ככה

רודריגו הכי חלש אצלנו. אבל הוא סקורר טבעי היחיד אצלנו. אז שימשיך ככה.
פראן עד שהגיע לראיו היה קיצוני, זה נראה ככה. אבל זה בסדר מבחינתי כל עוד שאר השחקנים מרוכזים. הוא עדיין מאוד מהיר במשחקי המעבר וזה קריטי לנו שחקנים שרצים מאחור עם הכדור ובלעדיו.
בלינגאהם, קרבאחל ופדה הטובים במחצית. אחלה ג’וד, נראה כמו הדבר האמיתי. אשרינו.

לא הייתי ממהר להסיק מסקנות על פראן, הוא היה אחד המגנים הטובים בליגה בעונה שעברה וניכר שהוא מאוד מתרגש. אם זה יימשך ככה זה יותר ידאיג.
כפרפרזה על רומא, גם מרסלו לא נבנה ביום.

ממשחק למשחק אני מבין כמה קמאבינגה אנדרייטד.

מרסלו ביום הכי גרוע שלו אי פעם החזיק עדיין בטכניקה עילאית, הבנת משחק ניתן לשפר טכניקה לעומת זאת בגיל הזה כבר די מקובעת.

עונה שעברה ראיתי את פראן כמה פעמים והיה מצוין בשני צידי המגרש, לדעתי היה המגן השמאלי הטוב בליגה עונה שעברה אז אני לא ממהר לשפוט ולאבד תקווה, נקווה שישתפר.

טיטי רשם את זה לפני המשחק ואני מסכים לחלוטין וזאת נקודה כל-כך חשובה: המערך של היהלום מצריך חלוצים קילרים, כאלו טכניים שיכולים לתת גול בנגיעה- לרודריגו זה מתאים ולויני ממש לא. הבעיה היא שכל הנסיונות לייצור מצבים בצורה שיטתית הם על ויני-או כדור עומק, או ליצור בידוד שלו באגף. אם היו מנסים קצת על לייצר מצבים לרודריגו בתוך הרחבה הייתי מבין
בסוף אנחנו מנסים לייצר מצבים עם אנצלוטי בצורה דומה כבר הרבה זמן וככה זה גם במערך הזה וזה קצת בעייתי:

1. יכולת אישית
  2. החלפת עמדות ומסירות באגף ואז כדור רוחב - היה מעולה כשהיה את בנזמה, אבל עכשיו גם לא מנסים ללכת ולייצר לרודריגו וגם (שוב) אין לנו מספיק שחקנים שנכנסים לרחבה
  3. בעיטות מרחוק

חייבים חלוץ דחוף וזה זועק לשמים, ועדיין היכולת שלנו לייצר מצבים היא מוגבלת וכמעט הכל מקרי
אם יגיע אמבפה אנחנו צריכים לעבור ל4231 עם טשואמני/פדה + קמא וג׳וד

נ.ב כמה חבל שהניסיון של ג׳וד לכבוש עם העקב לא הצליח

אולי ההחלקה היחידה של מיליטאו שטיטי יהיה מבסוט עליה

מי פתח עלינו עין?

תשמע, טיטי לא יקווה ששחקן יקרע את הצולבת…

החליק עצמו לדעת…

סתם סתם, המון בריאות למיליטאו, מקווה שזאת רק מתיחה קלה. שחקן סופר חשוב בסגל.