ככה פותחים עונה: 0:2 בסאן ממס במחזור הפתיחה| רודריגו וג'וד (On Fire)

חלילה, אבל תמיד חשוב להסתכל על חצי הכוס המלאה :sweat_smile:

כמובן שהכל בטעם טוב ואני לא מאחל לאף שחקן להיפצע, בטח לא פציעה כזאת

תשמע, מרסלו ביום הכי גרוע שלו היה unplayable באופן מוחלט. מ2007 עד בערך 2011 הוא היה מרשמלו, נוטים לשכוח לו את התקופה הנוראית.

לפראן אין טכניקה עילאית, אבל על סמך מה שראיתי ממנו בראיו הוא גם רחוק מלהיות מוגבל מהבחינה הזו. הוא שחקן צעיר שיש לו הרבה מה להוכיח את זה וריאל מדריד זה חתיכת דרקון, בטח באיצטדיון כמו הסאן ממס.

מסכים שגם במשחקי הידידות הוא לא היה נראה טוב אבל זה לא הזמן להסיק מסקנות.

עוד משהו שצריך לזכור-
אתלטיק בילבאו בסאן ממש זה משחק סופר קשה, חתיכת מוקש רציני בכל שלב בעונה, במיוחד במחזור ראשון
אלה נקודות ככ חשובות

אני מאוהב.

מאז יאיא טורה בימיו הגדולים לא ראיתי קשר כזה

היי ג’וד!!! גאם דאם מה רכשנו פה?! צ’לסי שופכת 110 מיליון פאונד על איזה קאסדייה ואנחנו הבאנו אותו ב100. הוא וקמא זה generational talents.

חייבים לעשות את התרגיל בעיטה חופשית הזה יותר, אם זה היה מזווית יותר נוחה מהרגליים של פדה 70% גול.

זה סתם חילוף, רק כדי לתת לקרוס דקות.

קרוס עם 3 איבודים ב5 דקות שהוא על הדשא.

סה״כ משחק חיובי. בלינגהאם, טשואמני וקמאבינגה מעל כולם.

פראן עם שיפור דרסטי ביכולת במחצית השנייה, משמח לראות.

עדיין יש בעיה בהתקפה וחייבים לפתור אותה.

היה בסדר עד שאנצ’לוטי התערב.

חלוץ חייב להגיע עכשיו ומגינים עונה הבאה.

איזה חלוצים מעניינים יש בשוק כרגע?

אף אחד לא יגיד את זה אבל מגיעה מילה טובה לדני על המשחק הערב…

ערב עגום עם הפציעה של מיליטאו…

ההיפך הגמור מהמשחק מול ברצלונה למשל, שם הפסדנו אבל נראינו טוב, היום נראינו גרוע אבל ניצחנו. עדיין אני מוטרד מהיכולת ההתקפית של הקבוצה.

@titi_camara בלינגהאם שכנע אותך או שאתה עדיין חושב שהוא פלופ כמו סאנצ’ו?

היה מצויין, אבל מתי אמרתי שהוא פלופ ? :thinking:
רק כתבתי שאני מעדיף לשים את הכסף הזה איפה שיותר צריך, כמו קיין ומגינים. שעוד קשר זאת לא עדיפות ראשונה במיוחד לא ב 120 מיליון יורו.

אוי אם רק היה לנו חלוץ אמיתי והיינו עולים ב 4-3-3 עם הקישור המטורף הזה של צואמני,קמאבינגה וג׳וד,היינו דורסים את הליגה הזו בלי להתאמץ בכלל.
ויניסיוס ורודריגו נעלמו במערך הזה כרגיל,רודריגו הצליח להבקיע איכשהו אבל ויני היה זוועה וזה פשוט פשע לשים אותו בעמדה הזו.

לתת לרביעיית הקישור הזו להיות מנוהלת תחת אנצ’לוטי זה פשע נגד האנושות. אין לי הרבה מה להגיד מעבר לזה.

מעבר לזה, קרבחאל היה מדהים והיה אמור להיות איש המשחק.

לא היה לנו דיון שהוא אוברייטד ויסיים כמו סאנצ’ו? אם זה לא היה איתך אז טעות שלי. מישהו פה אמר את זה אבל.

יש סיבה מאוד פשוטה למה ג’וד לא יסיים כמו סאנצ’ו.
היא לא קשורה לרמת הכדורגל אלא בעיקר לרמת התשוקה, המחויבות והבגרות.
יש הרבה קשרים מצוינים ברמת היכולות הטכניות. ג’וד יהיה אחד הגדולים גם ובעיקר בגלל האופי.

היה דיון איתי שבו טענתי שבמחיר כזה זה הימור במיוחד שהקישור שלנו כבר מצויין וחסר לנו שחקנים בעמדות אחרות, שעדיף לשים את הכסף קודם על חלוץ.

טב אז כנראה לא אתה. מישהו פה טען שבלינגהאם מנופח כמו שניפחו את סאנצ’ו כי שניהם אנגלים ושניהם מדורטמונד. לא משנה.

בכל אופן איזה שחקן… ולחשוב שהוא רק בן 20 ועדיין יש לו מקום לשיפור… ולחשוב שיש לנו עוד הרבה שנים איתו… והשגנו אותו רק ב100 מיליון יורו! ראיתי היום את דקלאן רייס, שחקן יותר יקר ממנו ואין לו רבע מהיכולת של בלינגהאם. איזה כיף שהוא אצלינו.