ככה פותחים עונה: 0:2 בסאן ממס במחזור הפתיחה| רודריגו וג'וד (On Fire)

הבעיה בחוסלו זה לא שהוא חלוץ גרוע, הוא די סבבה, פשוט הוא בבירור חלוץ מוגבל ואנצ’לוטי לא יודע להשתמש בהם, כמו שלא ידע להשתמש ביוביץ’ ומריאנו וכמו שפחד להכניס את אלברו.

התפוקה שלו תיפול על כמה אספקה הוא יקבל לאורך זמן והאם ישתמשו בו כמו 9 אמיתי או כמו עמוד חשמל ברחבה. אני מהמר על אופציה ב’ בהתחשב במקרי העבר.

בנוגע לפראן גרסיה- הוא היה ממש בסדר. קצת שייקי בהגנה וכמה איבודים של האלוהים ישמור אבל:
א. מנדי מאבד כדורים מסוכנים באותה תדירות כבר מעל לעונה.
ב. יש לו פס מעניין והוא נתן קרוס עם יותר טכניקה ממה שמנדי נתן בכל הקריירה.
ג. מנדי שחקן מהיר אבל פראן מהיותר מהירים שראיתי, לדעתי יותר מויניסיוס גם.

צריך לראות כמה הוא קר רוח אבל כרגע זה מזכיר לי את קרבאחל במשחקים הראשונים ב13-14, אני די מבסוט עליו ביחס לאופציות האחרות בשוק ולמחיר. שוק המגנים השמאליים מאוד מוגבל וחוץ מאולי דיוויס ומנדש אין פנטזיות לעמדה הזו.

אם תשאלו אותי הייתי פותח עם חוסלו על חשבון פדה, אבל לא חושב שאנצ׳לוטי הוא הבעיה שלנו במערך הנוכחי, אלא מי שבנה סגל ללא חלוץ 9 ברמה.
גם אי אפשר להגיד שזה בא לנו בהפתעה, זה לא שבנזמה עזב במפתיע אחרי עונת שיא, מדובר בעזיבה צפויה של שחקן שנראה גמור בגיל 36.
בסוף יש גבול ליכולת ההתקפית של קבוצה ללא חלוץ 9 ועם שני שחקני התקפה ברמה מתאימה, סך הכל בהתחשב בכך שהיה משחק נוראי של ויניסיוס שרק איבד כדורים, לא נראינו כל כך רע.

וכן, הייתי פותח עם חוסלו, וכן, הייתי בעד שנחליף מאמן, לא סותר שזו לא אשמת קרלו, בטח לא המשחק הזה