אין חדש תחת השמש :: מפסידים 0-3 בברנבאו לברצלונה

נירו אני חושב שאתה מגזים והכעס שלך כלפי רונאלדו והתוצאה קצת משפיעים על האובייקטיביות-הרבה רגש ותסכול מורגש ואני יכול להבין אותך כמו כולנו, אבל רונאלדו יודע לבעוט והיה צריך לבעוט במצב הזה. מפה ועד טכניקת בעיטה לקויה וכאלה זה כבר לעוות את המציאות.

השחקן הכי טוב בעולם כן צריך לדעת שיהיה מישהו מצד ימין, כי מגינים ברמות הגבוהות עולים כמעט תמיד למעלה, במיוחד בקבוצות מאמונות היטב כששחקנים אמורים לשחק ‘כמעט’ על עיוור. המצב במהלך הזה היה שונה, זה לא שרונאלדו פרץ על הקו ובלי להסתכל נתן כדור ימינה למגן שחייב להצטרף; הוא קיבל כדור טוב לבעיטה עם סיכוי לא רע למסגרת ועשה מה שצריך לעשות. מסכים איתך שזה מתאים לבייל, רובן והחברים, אבל רצה השם (בנזמה? :joy:) ורונאלדו היה שם.

גם ככה הקבוצה הזו נכה ואף שחקן לא היה מבקיע את זה.

תכל’ס הכעס שלו ממש לא מוגזם והוא עוד מתון יחסית. רונאלדו כבר מעבר לשיא והוא זוכה לחסד רק בגלל כמות השערים שהוא כבש. האמת? אם לא היינו חולבים את שני גביעי האלופות האחרונים הייתי מגדיר את התקופה של רונאלדו בריאל ככשלון למרות כל השערים שהוא הבקיע, כי בזמן האמת הוא די נכשל.

אז נכון, הוא שחקן גדול ואחד הגדולים בהיסטוריה, אבל לכל אחד יש סוף והסוף שלו בקבוצה כבר היה צריך להגיע לפני עונה-שתיים לדעתי. אני חושב שאם תשים במקומו שני שחקנים מוכשרים יותר, הקבוצה תראה פי אלף יותר טוב.

טכני? אני לא יודע כמה רונאלדו של השנים האחרונות טכני. מה שאני רואה זה חצי נכה על המגרש שאפילו כשהוא מנסה מסירה עלק ‘‘עיוורת’’ לא יוצאת לו יותר מפאדיחה במקרה הטוב. ושלא נדבר על רוב הפעמים שהוא מנסה דריבל ואו שנופל ומרים ידיים לפאול או מחליק כמו ילדה.

רונאלדו מעולם לא היה מוסר טוב והבעיטה שלו אף פעם לא הייתה נקייה. הוא עובד על כמויות ולא על איכות.

דניאל, אין שום קשר למשחק הזה, אני מנסה להבליט מהלכים בהם רונאלדו פשוט הורס לנו. זו דוגמה מצוינת.

מה זאת אומרת אם תקח את 2 הגביעים האחרונים אז רונאלדו לא הצליח?
שחקן לא יכול להצליח 100% מהזמן אז ברור שאם תקח לשחקן את האחוז הצלחות אז הוא יכשל.
רונאלדו מאז שהגיע הוא מלך השערים שלנו בכל עונה ועונה והזכיות שלנו הן הרבה בזכותו.
העום רונאלדו לא מספיק טוב להרכב ריאל זה נכון, אך אל תורידו אץ מה שעשה עד השנה.
גם ראול בעונותיו האחרונות היה גרוע, כמוהו גם קאסיאס, לא צריך להוריד לשחקן גדול את מה שעשה בגלל עונה אחרונה.
גם אם רונאלדו היה האשם העיקרי בכשלון של העונה זה עדיין לא שווה למה שהוא נתן לנו. ואגב הוא לא האשם העיקרי, לפניו יש נשיא שלא הביא רכש ומכר שחקנים שהיה צריך להשאיר, מאמן מקובע, וולשי שבנו עליו לרשת את הקבוצה ולא עשה זאת וצרפתי ששנים בהרכב מבלי להצדיק זאת.

לפני קצת יותר משנתיים קיבלנו רביעיה בקלאסיקו בברנבאו וחשבתי שנגמר לי הכדורגל. הפעם אני לא הולך כזה רחוק אבל העונה גמורה. חשבתי להתחיל לכתוב על כל השגיאות מהקלאסיקו הרי יומן המסע שלי היה בעיקר גוש אמוציות וסיפורי מדריד - לכתוב כמה קובא מעל במקצוע כשפינה לראקיטיץ’ את הדרך - אחוות הקרואטים; שאנחנו תמיד מאבדים את הראש מולם; שרונאלדו אמנם היה עם מוטיבצייה וכידרר באגף אבל שוב החמיץ במאני-טיים - היה חייב למסור לקרבחאל וכמובן שפספס ברגל שמאל, אז לא הוא לא היה טוב; או על הפחדנות של זידאן עם ההרכב ושעצוב לקבל שלישייה מבארסה כזו ברוורס, ושמרסלו לדעתי לא הצליח במאבק אחד. אבל אין טעם להרחיב.