שמינית גמר האלופות :: מפסידים 1:0 בפריז במשחק נוראי ומביש

דווקא אני מבסוט שוולוורדה על הספסל. הוא בדיוק השחקן שארצה שיעלה מהספסל לטרוף את הדשא אחרי שקרוס ומודריץ יעייפו אותם.
בלי קשר אני לא אוהב כשהוא משחק באגף. באגף ימין הוא נעלם לרוב, ואנחנו לא מנצלים שם את היתרונות שלו לדעתי.

הייתי רוצה לראות 4-3-3 עם ואלוורדה במקום קרוס, ורודריגו במקום אסנסיו.
בהרכב שלנו היום יש רק שחקן אחד מהיר בשישיית הקישור וההתקפה. זה מעט מדי.

לאסנסיו יש בעיטה טובה והוא חד מול השער העונה אבל אם הוא לא מגיע למצב בעיטה נוח אז התרומה שלו למשחק היא די מינורית. רודריגו מאכזב העונה אבל בליגת האלופות הוא תמיד מתעלה. בנוסף הוא יכול לעזור הגנתית על אמבפה והוא גם יותר טוב ביציאה למתפרצת מאסנסיו.

האמת לא משנה עם איזה הרכב נעלה אני חושב שפ.ס.ז’ עדיין פייבוריטים, וגם היום מנוחה יותר שהיה להם ישחק תפקיד.

אני אשמח לטעות. הלוואי וקרלו ייתן נוק אאוט טקטי לפוצ’טינו.

אגף ימין שלנו מתקשה להתמודד, זו נראית שאלה של זמן. צריך להוסיף יותר מהירות לקבוצה. אין בעיה עם קו הגנה נמוך (אפילו להפך, אתה לא רוצה לתת להם שטחים) אבל בלי אופציות התקפיות זה קצת עקר

מחצית מבאסת. מרגיש כמו מול צ’לסי כשמנדי, ראמוס והזאר הוכשרו על הקשקש בשביל המשחק והיו גרועים. חבל, אנחנו לא מזכירים את הקבוצה שבלעה את הליגה ב2021.

מכיוון שאני לא רואה סיבה שהמחצית השניה לא תיראה כמו הראשונה כדאי להוציא את אסנסיו ולהכניס את בייל.

ויניסיוס הכי מאכזב עד כה.

משחק זוועה, המזל שלפריז אין תוכנית אחרי שהם זוכים בכדור.

כולם חלשים (אולי מילאטו בסדר) אבל בלטו בחולשתם - מודריץ ואסנסיו שנראה בכלל לא קשור לרמות האלו.

טוב קיבלתי תשובה למה אסנסיו לא מתאים למשחק הזה. פדה או לוקאס חייבים להיכנס במקומו.

הדבר היחיד שהפתיע אותי במחצית הזאת היא היכולת שלנו להתגונן. לא הייתי מותח את החבל יותר מדיי אבל זה איפשהו מעודד. בתכלס ציפיתי למהלך משחק כזה. או שאנחנו מתגוננים ותחת מתקפה תמידית או שאנחנו תוקפים וחשופים במתפרצות…

ההתגוננות היא רק תוצר לוואי של חוסר יכולת לעשות משהו.
כל מסירה שמגיעה זה בהרבה מזל.

1. צריך להסביר לקרבחאל שכשהוא מקבל את הכדור הוא אמור למסור למישהו בלבן, לא בכחול, וגם שיפסיק ליפול כל כך הרבה.
  2. בנזמה לא כשיר, להחליף במחצית.
  3. וניסיוס לא במשחק בכלל, עדיף הזאר.
  4. הקישור לא סוחב.
  5. קשה לשחק כדורגל עם מנדי, קרבחאל וקסמירו, גם מול קבוצה שלא לוחצת טוב כמו פסז’
  6. קישור של 4 כבר במחצית, עדיף עם שני הצעירים.

וואו זה היה קשה לצפייה. אנחנו לא נראים מאותו ענף בכלל. ומנדי לא נראה קשור אפילו לענף שאנחנו מנסים לשחק (לא שקרבחאל נראה הרבה יותר טוב… נראה כאילו עלה עכשיו לבוגרים).
אנחנו חייבים-חייבים ללמוד להשתחרר מהלחץ - להאט את המשחק, להתמסר על שטח קטן, לשים את הגוף ולספוג את התיקולים והעבירות. כל כדור שוער שלנו אנחנו פשוט מעבירים באדיבות ליריבה.
לקראת סוף המחצית זה התחיל להיראות קצת יותר טוב, אבל בעיקר בגלל שהם הורידו את הרגל מהגז. אני לא בטוח שאין להם אנרגיות לסיבוב שני.
הנחמה היחידה שלי היא שעם כל הבליץ ופערי הכוחות האלה, הם היו די רחוקים מלסכן אותנו.

השחקנים מגיבים לויניסיוס בתסכול כמו שהיה בעונות הקודמות. מעניין כנראה שהם עדיין לא משוכנעים לגביו

הנחיתות האתלטית שלנו מטורפת. אי אפשר לצאת למתפרצת כשיש לך רק שחקן אחד מהיר מהקישור ומעלה.

זוכרים את הוידאו שקאסמירו רצה לקבל צהוב ולהחמיץ את המשחק האחרון בשלב הבתים מול אינטר, ואנצ’לוטי אסר עליו? עכשיו הוא לא ישחק בגומלין מול פ.ס.ז’. לפעמים לא כדאי להיות יותר צדיק מהאפיפיור.

במזל יצאנו מהמחצית הזאת עם 0-0. קרוס ואסנסיו מתקשים לבוא לידי ביטוי מול האתלטיות של פ.ס.ז’. זה לא הליגה הספרדית פה. מודריץ’ נראה בן 36 ובנזמה לא נראה ב-100% כשירות.

מקווה לראות חילופים במחצית. אי אפשר להמשיך לבנות על המזל.

אנחנו פשוט מביכים. מחצית מביכה מול קבוצה בינונית במקרה הטוב, לא מסוגל לקבל יכולת כזאת. (אנצלוטי צריך להתבייש שזה מה שהוא מציג במועדון הגדול בעולם וזה עוד אחרי שחודשעם הוא התכונן).
פדה חייב להיכנס, לפחות נראה טיפה אינטסיביות ממישהו.
ויני חלש, בנזמה לא מקבל כדורים והם עוד השחקנים הסבירים במחצית הזאת.
לדעתי, המשחק תלוי לגמרי במודריץ אם הוא יצליח להיכנס למשחק אנחנו גם יכולים לנצח בטעות.

משחק מביך של ריאל.
נוקאאוט טקטי של פוצטינו + עליונות פיזית של כל שחקן בפריז עושים את שלהם, אבל סה עדיין לא מצדיק את זה שלא עשינו מהלך כדורגל אחד כל המחצית. על בעיטה לשער אני בכלל לא מדבר. זה מזכיר לי את המשחק נגד צ’לסי שנה שעברה.

עד עכשיו כישלון של אנצ’לוטי. כל העולם יודע שתפתח עם קרוס קאסמירו ומודריץ…0 תחכום, 0 תחבולה או הפתעה, ו-0 תגובה לטקטיקה של פוצטינו. נקווה שיתעורר במחצית השנייה.

לצערי קרחבאל מוכיח סופית שהוא כבר לא לרמות האלה. אמבפה אחד הטובים בעולם וזה לא בושה כשהוא עובר אותך, אבל להיראות כמו שהוא נראה במחצית הזאת זה פשוט לא מקובל.

הקישור שלנו כל כך איטי ולחיץ, האיטיות של אסנסיו וחוסר היכולת של מנדי להניע כדור תחת לחץ פשוט מחסלים לנו את המשחק. חשבתי שיש לנו יתרון בעמדת המאמן אבל עד עכשיו פוצטינו מנצל בצורה מושלמת את החולשות שלנו (ונעזר בקיפאון של אנצ’לוטי שפשוט לא עושה כלום), פשוט חונק את הקישור שלנו ומבטל כמעט לחלוטין את בנזמה וויניסיוס (משחק חלש מאוד לשניהם עד עכשיו).

התקווה הגדולה היא ואלוורדה.
הוא צריך לשחק כמו די מריה בעונת הדסימה - קשר רביעי כשהכדור אצל היריבה וקיצוני ימני כשהכדור אצלנו.

עריכה:
כמובן שאנצלוטי לא עושה חילוף.

אני לא רואה אותנו מגיעים לשוםמקום עם אנצלוטי, מאמן מיושן וחלש להחריד, לא יודע לעשות התאמות בתוך המשחק.

וואו כמה שמגיע לנו

באו כדי להפסיד| עצוב לי לכתוב אבל מגיע לנו, אני גם חושב על עצמי מנסה לצעוק למשל ‘ישש’ אם היה נגמר בתיקו במשחק כזה עלוב ופשוט לא מסוגל. משחק מביש מההתחלה ועד הסוף, בלי שום שיפור מינימלי. ריאל מדריד לא יכולה להיראות ככה, אנחנו לא חטאפה. מישהו צריך להזכיר למאמן שלנו באיזה קבוצה הוא נשמע. ראיתי כל כך הרבה רגעים מטורפים עם הקבוצה אבל גם את החרא של שמינית הגמר למעשה. גם בשש השנים הרעות לא שיחקנו בצורה כל כך מרושלת. לא עשינו פשוט שום דבר. אפשר לעוף נגד יריבה שטובה מאיתנו, אבל זו לא מנצ’סטר סיטי ולא באיירן מינכן, ולא ככה.
שחקנים לא עצרו כדור פשוט (פ.ס.ז’ נראתה נגדנו כמו קבוצה נמרצת שמפעילה לחץ) ולא מסרו פס על מטר, נפלו בלי הפסקה (קרבחאל שאיום ונורא התקפית, מיליטאו, קרוס), גם כלפיהם יש לי טענות מלבד קורטואה הגדול. התאכזבתי קצת מוויניסיוס אבל ניחא, הביקורת שלי כפיו היא סבירה. הוא לא יכול להרים אותנו כשהוותיקים פח אשפה.
אבל, בוגרים נגד ילדים. אלה לא צריכים להיות הפערים. ומי אשם? אנצ’לוטי עם ניהול משחק הכי גרוע שראיתי ממאמן אצלנו אי פעם, והיו כל מיני קיירושים, לופז קארו, לושמבורגויים. כזה עיוור ואטום. מילא ההרכב, רצה 4:3:3, זכותו, הוא הרי רואה מה שאנחנו לא רואים, אבל עד שהוא מגיב, ואז פתאום כאילו כל החילופים בלי קשר למה שקורה. “90 דקות בברנבאו הן הרבה מאוד זמן”, אבל…אין קבוצה, ובלי מנדי וקאסמירו יהיה קשה מאוד. אפשר לקבל את זידאן רק למשחק אחד נוסף? ואין לי חשק לראות את הגומלין.

לפני כמה חודשים היו פה כאלה שטענו שברגעים המכריעים הם יעדיפו שויניסיוס יהיה שם ולא אמבפה.

מקווה שהיום כולם מבינים את ההבדל העצום בין השניים.

בשנה הבאה ההוא ישחק בצד הנכון ויהיה בסדר.

זה היה עוד אחד מהמשחקי חפירות האלה מול הקאדיס למיניהן, שמנסים ומנסים ושום דבר לא הולך, ופשוט לא מצליחים לחדור את הקיר הזה.

רק שאנחנו בתפקיד קאדיס. כולל אפילו הקטע הזה של “השוער תפס יום אדיר”.
ההבדל בינינו לבינם במשחקים כאלה? שלהם יש אשכרה שחקן וורלד-קלאס.

אגב, מישהו כבר ספר כמה משחקים גרועים היו לוויניסיוס השנה לעומת משחקים טובים? הסטטיסטיקה מתחילה להתיישר… אני חושש שזאת הייתה הבלחה שלא מעידה על הכלל.