מחזור אחרון בפרמייר ליג :: נפרדים ממייקל קאריק עם 1-0 על ווטפורד (ראשפורד)

מייקל קאריק, קפטן מנצ’סטר יונייטד, השריד האחרון לקבוצה המופלאה של 2008, פורש ממשחק לאחר 12 עונות אדירות במדינו.

באופן אישי, זה הולך להיות אחד המשחקים העצובים שזכורים לי כאוהד יונייטד. מייקל קאריק הוא השחקן האהוב עליי מ-2007, בקבוצה בה שיחקו כוכבי על כמו כריסטיאנו, רוני, גיגס וסקולס. היחיד ששילמתי הון תועפות בשביל ששמו יהיה כתוב על חולצה שקניתי. החכמה, האלגנטיות והשקט שלו ראויים בעיניי להערצה מצד כל שחקן כדורגל מתחיל. קריירה רווית תארים אך בכל זאת עם הרגשה שהוא לא קיבל את ההערכה לה הוא ראוי.

מייקל קאריק במספרים:

• 5 אליפויות אנגליה (תבדקו לבד כמה יש לקשרים אנגלים ‘גדולים’ אחרים אהמג’רארדאהמ)
  • גביע אלופות
  • אליפות הליגה האירופית
  • 3 גביעי ליגה
  • גביע אנגלי אחד, עם פוטנציאל לשני בעוד שבוע
  • 464 הופעות במדי מנצ’סטר יונייטד, 34 במדי נבחרת אנגליה

ציטוטים:

• “הוא אחד מהקשרים הדפנסיביים הטובים ביותר שראיתי בחיי. הוא ברמה של צ’אבי אלונסו מבאיירן וסרג’יו בוסקטס מברצלונה”. פפ גווארדיולה

• “הרגשתי שחסר שחקן כמו מייקל קאריק בקישור האנגלי, מישהו שיודע להיות במקום הנכון בזמן הנכון. אתה מרוויח המון כששחקן כמו קאריק משחק לצידך”. צ’אבי אלונסו

• “קאריק מוסר איכותי והוא יכול לשחק בברצלונה; הוא יתאים למשחק שלהם באופן מושלם. אני חושב שהוא אנדרייטד באנגליה ולפעמים לא רק כובשי השערים צריכים להיות מתוגמלים, אלא השחקנים האמיתיים בלב המשחק”. ארסן ונגר

• “אני חושב שמייקל הוא הקשר המרכזי הטוב ביותר בכדורגל האנגלי. לדעתי הוא השחקן האגנלי הטוב ביותר”. סר אלכס פרגוסון, 2014

• “לא רק בעונה הזו אלא בכל שנה. אנשים לא יבינו את כמות העבודה שקאריק נותן עד שהוא יעזוב”. תיירי הנרי, אחרי שבחר במייקל קאריק כשחקן האנדרייטד ביותר ב-2015

כמה טוב שהוא לא אומר שלום, ונשאר איתנו על הספסל. מי יתן ויהיה המנג’ר הבא.

מוריניו פותח עם הרכב משני ונותן דקות לכל אלה שלא ישחקו בגמר הגביע
רומרו
בלינד-רוחו-באיי-דרמיאן
קאריק-מקטומיניי
יאנג-אלכסיס-מאטה
ראשפורד

ספסל: פריירה, שואו, ג’ונס, הררה, פוגבה, ולנסיה, לינגארד

מרסיאל לא בסגל, ככל הנראה כיוון שחברה שלו נכנסה לחדר לידה. לצערי לא הייתי מהמר על זה שנראה אותו בגביע במקום.

נראה כמו 5-3-2 כמו בחמישי.
באתר הרשמי כתבו שמרסיאל פצוע ולא התאמן אתמול מהסיבה הזו.

לא מחצית מרשימה במיוחד, אבל רגע קסם אחד של קאריק עם מסירה מופלאה למאטה ששובר בריצה אופיינית את מלכודת הנבדל ונותן לראשפורד שער קליל עשה את ההבדל.
אח איזה שחקן, כמה שהוא חסר בקישור.
וגם תודה לרומרו על הצלה נהדרת על סף המחצית שאפשרה לרדת ב1-0.

מסירה גאונית של קאריק, בתוספת טכניקה יפה של מאטה, מנצחת לנו את המשחק הזה. סמלי. שמח שלא ככה נגמרת העונה ויש לנו הזדמנות להישאר עם טעם טוב בשבוע הבא.