הדיון המתחדש של הצ'מפיונס:: מודחים בשמינית אחרי 1:1 בגומלין נגד פסז' (מסי)

images

חנוכייה- ככה כינו את מה שכנראה נחשב לאחת התוצאות הכי רעות בהסטוריה של ברצלונה, אולי שנייה רק ל10-1 המיתולוגי בקלאסיקו ההוא. מה שמרגיש כמו הסטוריה רחוקה נמצא קרוב מאיי פעם. ברצלונה צריכה לקחת על עצמה את כל הנטל הזה ולהתחיל מסע חדש האלופות.

זה הדיון המתחלף בו נעלה כל פיסת מידע לקראת משחקי האלופות הקרובים. אנסה בהמשך למצוא מידע על פראנצוורוש. מוזמנים להעלות דעות ופיסות מידע לקראת המשחק.

יאללה, זרמתי עם הקונספט החדש.

הנה הסגל למשחק הערב (שלישי, 22:00, +Sport5)

אין שינוי מיוחד בסגל - אלבה, טר שטגן ואומטיטי עדיין בחוץ בגלל הפציעות שלהם.

קצת הרכבים משוערים -

בכנות, ובהינתן ההנחה שכל מי שבסגל כשיר לגמרי, הייתי שמח לראות את ההרכב הלא מציאותי הבא -

נטו
פירפו, לנגלה/אראוחו, פיקה/אראוחו, דסט
פיאניץ’, דה-יונג
פאטי, קוטיניו, טרינקאו/דמבלה
גריזמן

אם יש משחק בו מסי ובוסקטס (ואולי גם פיקה/לנגלה) יכולים לנוח, דסט יכול להשתפשף בימין, פיאניץ’ יכול לקבל קצת דקות ואולי גריזמן גם טיפה ביטחון - זה משחק בית מול פראנצוורוש.

לעלות עם מסי הערב, שנייה לפני קלאסיקו ויובנטוס, זה אומנם מה שכמעט בטוח שיקרה, אבל זה גם בטוח טיפשי. כנ"ל העלאה של דסט בשמאל, אם פירפו כשיר.

תגיד אייל, איך בכל ההרכב הלא מציאותי הזה לא מצאת מקום לריקי?..
אתה אומר שזה כבר מעבר למדע בדיוני?

בדיוק. ניסיתי לשמור על טיפה חיבור למציאות.

חבל שהמאמנים שלנו לא מתחברים יותר למציאות…
אולי הם כן היו מוצאים מקום ליהלום :man_facepalming:t2:

לפי טראנספרמרקט , פרנצוורוש שווה 24 מיליון יורו.
לשם השוואה, בארסה ב’ שווה 28.
אני יודע שכסף זה לא הכל ובלהבלהבלה, אבל באמת שפערים כאלה לא ניתן לגשר.
כנראה הם הקבוצה החלשה ביותר בשלב הבתים השנה.
הדבר היחיד שאני יודע על פרנצוורוש זה שמאמן אותה סרגי רברוב. אותו אחד שעזר לשבצ’נקו לקרוע אותנו לפני 23 שנים. הוא דמות אלוהית שם.

אני מקווה שכל מי שצריך יקבל מנוחה. מסי, פיקה, רוברטו בעיקר. מקווה לראות את טרינקאו , פוץ’, אראוחו ופדרי.

לוגית, זו אולי המשבצת היחידה למנוחה לפני ריאל ויובה, בפועל? לא רואה תסריט בו נותנים לשחקנים לנוח או נותנים להם חופש.

בד"כ במשחקים כאלו יש גם שיקול כלכלי, שיש קהל ומגיעים הרבה תיירים, אתה לא יכול לא לתת להם לראות את הכוכבים משחקים. זה שיקול שאי אפשר להתכחש אליו. אבל מן הסתם, זה לא קיים היום.

מצטער אין שום תירוץ.

דרך אגב מי שיקבל מנוחה מלהיות באצטדיון זה ברתומאו שהיה בנוכחות חולה קורונה.

ההרכב -

גריזמן ובוסקטס בחוץ, פיאניץ’ וטרינקאו בפנים.

דסט ממשיך לחלטר בשמאל, מסי ממשיך להעמיד פנים שהוא בן 20.

חלום שלי שלצד טרינקאו יהיה מגן ימני שאשכרה עושה עקיפה ופותח לשטח. הלוואי והיה לנו אחד כזה.

הדבר הכי טוב שאני יכול לכתוב על טרינקאו בשלב הזה, שסוף סוף שחקן עם ביצים וחוצפה חיובית. שלוש בעיטות בלי לחשוב ישר על למסור למסי.

גם פאטי יש לו את זה.

לגבי האדום של פיקה, לא ביטלו את העונש המשולש ?

עזוב. הוא כל כך טיפש ואיטי, שמגיע לו, ולנו, העונש הכפול. אם כבר משכת בחולצה של שחקן לאורך חצי מגרש, לפחות תפיל אותו לפני הרחבה.

אני לא יודע מה יותר עינוי בשבילי הפרשנות או יותר נכון החפירות של עומרי אפק, או המשחק עצמו…

במקרה כזה העבירה צריכה להישרק איפה שהתחילה, לא איפה שהשחקן נופל. היה צריך לקבל אדום , אבל לא פנדל.
בכל מקרה, מטומטם מצידו לקבל אדום כשאנחנו מובילים 3-0 20 דקות לסיום.

טוב, מבירור קטן עונש משולש בוטל רק במקרה שהעבירה לא מכוונת, למשל אם השחקן גלש לכדור ופספס, אז ייצא רק צהוב.
אם העבירה מכוונת (ומשיכת חולצה זה מכוון חד משמעית) העונש המשולש נשאר בעינו.

אז מה היה לנו?

1. אני מאוד אוהב את טרינקאו ופדרי. נכון, הם צעירים. נכון, זו רק ההתחלה וקשה מאוד ללמוד מזה משהו. אבל סוף סוף הרגשתי שיש לנו טייייפה אגף ימין (ועם דסט במקום המתאים ולא בשמאל, זה יבלוט אפילו יותר), וטיייפה שיש לנו עתיד בשמאל (בנוסף לילד אחר שתופס שם בעלות) ובאמצע ההתקפי. השלישייה הזו - פדרי, טרינקאו ופאטי, עם המון חוצפה חיובית ועם רצון לא לחפש בכוח ובכל מחיר את מסי. חייבים לשמור עליהם בברצלונה, ולפתח אותם כמו שצריך. חייבים.
  2. מסתבר שעד שאלוהים בכבודו ובעצמו לא מתערב, סרג’י רוברטו לא יורד מהדשא. היה צריך שאלבה ייפצע, ואז שגם רוברטו ידדה, כדי שאשכרה נקבל מגן ימני בימין, ומגן שמאלי מנודה בשמאל.
  3. פיקה מטומטם. באמת. יכול להיות שהעבירה הייתה צריכה להישרק מנקודת תחילת המגע, אבל זה ממש לא העניין. בלא מעט פעמים במשחק הוא רץ ריצה קלה להגנה (כזכור - הוא בלם) בזמן מתפרצת של פרנצוורוש (בלט במיוחד בגול שלהם שנפסל), ובשאר הוא פשוט איטי וכבד. אבל היי…הוא האריך חוזה. איזה יופי.
  4. היו לנו בערך 10-15 דקות טובות (בשלב שלפני ההתפרקות של פרנצוורוש). זהו. סוג של. אולי עדיף לקרוא להן “סבירות”. מול קבוצה הונגרית, בבית. יותר מידי שחקנים דורכים אחד לשני על הרגליים, יותר מידי שחקנים בקושי זזים, יותר מידי שחקנים עונים על 2 ההגדרות.
    זה לא יספיק מול יובנטוס, ועם כל הכבוד לקאדיס - זה גם לא יספיק מול ריאל.
  5. איזה יופי שמסי ופיקה לא יורדים לספסל גם ביתרון 3:0 בדקה 60-70, נכון? כמו שמישהו כתב במקום אחר - מסתבר שככל שאתה יותר מבוגר, ככה אתה צריך פחות רוטציות.
  6. אבד - פיאניץ’. המוצא הישר מתבקש להחזירו. ליובנטוס.
  7. גריזמן הורגש בחסרונו.

כמו שהדברים נראים, אני חייב לתקן אותך - זה אולי יספיק לריאל, אבל לא יספיק לקאדיס.