חצי גמר ליגת האלופות: מחלצים 1:1 ביתי בקושי נגד צ'לסי, גולאסו לבנזמה

a blessing in disguise
לא שייך לרמות האלה

דה ליכט בלום טוב בהחלט. אבל פשוט עשו ממנו יותר ממה שהוא. ההייפ שהיה ועדיין יש סביבו לא תואם את היכולת על המגרש.

יכול מאד להיות.
באופן כללי גם על מיליטאו עד לפני חודש היו כאלה שאמרו שהוא לא ברמה, לפני שנה היו גם כאלה שאמרו את זה על דה יונג ויש כאלה שאומרים את זה היום על דונארומה.
בסופו של דבר מדובר על שחקנים צעירים מאד ובתפקידים על המגרש שהניסיון חשוב מאד להצלחה שלהם, בוא נראה ונסכם בסוף הקריירה שלהם.

מיליטאו נתן עונה טובה מאוד בפורטו ולאחריה לא שיחק. מיליטאו הגיע כדי להיות בלם שלישי לצד צמד בלמים שלא נפצע.
דה ליכט הגיע כדי להשתלט על ההרכב מיידית.
אגב, ההשוואה של מיליטאו לדה ליכט מדויקת הרבה יותר. פה גם בדיוק הנקודה שלי.
דה ליכט לא ברשימה של ואן דייק וראמוס לדוגמה. אפילו לא ברשיה של רובן דיאס שהגיע לקבוצה גדולה ועשה קסמים. הוא עדיין בשל מיליטאו - היה נהדר בקבוצה קטנה ועדיין לא השתלט על ההרכב בקבוצה גדולה.
עדיין לא הצדיק את ההייפ המטורף סביבו שגבוה בעשרות מונים מההייפ סביב מיליטאו.

גם לגבי דה יונג. הוא קיבל מעמד של סופרסטאר בעולם לפני שהיה כזה.

אני לא אומר שהם פלופים או לא שווים את הכסף, רק שדי עם הערכת היתר שלהם. לדה יונג של עד תחילת העונה ולדה ליכט לא מגיע יותר כבוד מלואן דה ביק לצורך העניין.
דה יונג עכשיו מרוויח אותו.
דב ליכט עדיין לא.

להצליח בקבוצה קטנה נותן לך את הכרטיס כניסה להתמודדות בליגה של הגדולים, הוא לא מציב אותך בצמרת שלה

אני באמת שלא רוצה לחטוף את השירשור, אבל זה כל כך מטומטם שאני לא יכול שלא להגיב.
עצוב שבמדינה מערבית מחייבים אזרח לקחת חלק במערך של הבחירות בניגוד לרצונו, פשוט מגוחך.

מה זה שונה ממילואים?

מתישהו קרה ששחקן לא הגיע למשחק כלשהו בגלל שהיה במילואים?
חוץ מזה, במילואים אפשר לטעון טענה ביטחונית, שזה מציל חיי אדם, חיי אדם קודמים למשחק כדורגל, מה בשיתופו בבחירות כזה משמעותי שעולה על זכותו להגיע למשחק?

א. אני לא מצדיק את המקרה ה(מאוד מאוד)ביזארי הזה.
עניתי נקודתית לטענה של בני שהוא לא מאמין שבמדינה מערבית יש דבר כזה

ב. אני אמנם לא ספרדי ולא מכיר שם את התהליך והחוקים אבל מניח שזה מקרה שקצת נופח. בטח מרסלו עלה באיזה גורל ואוטו׳ זה נופח על ידי התקשורת שהוא לא יוכל להשתתף. אני מרשה לעצמי להניח שגם בלי הקשרים של פלורנטינו, ובטח איתם, הוא ישוחרר מזה.

ג. אחרי הדעות עליו פה לאחרונה (בכלל, ואחרי אתמול, בפרט) הייתי בטוח שתהיו מאושרים שיהיה מה שימנע ממנו לשחק.

האמת שבהחלט. שלא יעלה בדעתו של זידאן לתת לו לשחק בטעות.
בקו של 4 ממעדיף את מנדי, ואם לא הוא אז נאצ׳ו ובקו של 5 כבר מעדיף את רודריגו (בהנחה שלא מנדי ואם נצטרך גול אז אפילו על אף מנדי)

אני חושב שיש הבדל עצום בין עניינים ביטחוניים לבין פאקינג בחירות לעיריית מדריד.
אגב, כמה ספורטאים ישראלים עושים מילואים? 90% מהם היו עובדי רס"ר.
בכל אופן זה נראה לי כל כך מגוחך לחייב אזרחים אשכרה לעבוד בכפייה בבחירות. בישראל לצורך העניין מי שעובד בבחירות מקבל שכר שעתי שהוא קרוב למינימום ועדיין אנשים קופצים על “ההזדמנות” הזאת. נראה לי שבספרד עם 20%+ מובטלים גם היו קופצים על המציאה.

פסז’ קבוצת התקפה מהממת. יהיה קצת חבל להוציא את אמבפה משם בשביל קבוצת ה"סובלים" שלנו

אל תדאג להם. הם כבר ימצאו כוכב אחר לקנות במאות מיליונים. אם לא הקורונה והנזק הכלכלי אין לי ספק שהצרפתי היה נוחת במדריד, קשה לראות איך אחריי שנה וחצי של קשיים כלכליים ננחית סטאר בכזה קליבר.

רונאלדו הגיע לריאל מדריד התקפית - פשוט סתם גרועה.
כרגע אנחנו סופר מותאמים לאימפוטציה ההתקפית שלנו. מקווה שזידאן ידע להחליף דיסקט ושנזכה להנות קצת מכדורגל אחרי לא מעט שנים.

עריכה: תגובה לתגובה שנמחקה :confused: