גומלין רבע גמר ליגת האלופות: היידה לונין! עוברים את סיטי בפנדלים אחרי 1:1 מותח |רודריגו כבש

לפעמים משחק נגד קבוצת מרכז טבלה כשהקבוצה בלחץ והאליפות על השולחן והדלי רק מחכה לבעיטה לא פחות חשוב ממשחק רבע גמר מול ריאל, אז הרשימות האלה לא כ’'כ עושות עליי רושם, מעל לשער למשחק בממוצע שנתי כן עושה עליי רושם :grin:

אנחנו התרגלנו לרונאלדו ומסי מעל 15 עונות שניהם מופיעים לכל עונה ולכל משחק קובע שהתחלנו לחשוב שזה הסטנדרט בכדורגל, אז זה לא ! חזרנו לסטנדרטים הרגילים שכולם אנושיים ויכולים לעצור אותם אם ממש מנסים

2 שערים, וחוץ מזה שדיברנו על משחקים גדולים, לא משחקים מול קבוצות בינוניות :upside_down_face: בכל מקרה רק תומאס מולר הבקיע מולם יותר בליגת האלופות, והוא רק בן 25 כשבארסה בחלק ניכר מהזמן לא הייתה נוכחת בתחרות. הוא אכן היה חלש בשני המשחקים האלה מול בארסה אבל הוא גם משחק בקבוצה קיקיונית והיחסים שלו שם הרוסים לגמרי.

אמבפה שם שלושה שערים וסחט פנדל בהתמודדות האחרונה שלו איתנו. אמבפה גם הצטיין במונדיאלים ובין אם נאהב את זה ובין אם לא, זו הבמה הגדולה בעולם. אמבפה מגיע למשחקים הגדולים, את זה אתה לא יכול לקחת ממנו.

הנה, מצאתי:

מגן קהילה ? סופר קאפ אירופי ? זה משחקים גדולים ?

תבדקו מה הסטטיסטיקה שלו מול טופ6 בפרמיירליג, זה משחקים גדולים.

לא יודע זה גם תלוי בזהות היריבה. סביליה הייתה היריבה בסופר קאפ האירופי למשל וכל מנצ’סטר סיטי הייתה אדישה במשחק הזה. להגיד שיש לו עונה חלשה אז אי אפשר, מצד שני אם היינו שמים חלוץ פחות טוב ממנו שבפריימרליג שישחק במקומו במנצ’סטר סיטי, פער השערים היה כל כך גדול לטובת ארלינג הולאנד? יש לו גם שישה שערים העונה בפנדל בכל המסגרות זה מספר יפה.

העונה הוא כבש שלושה ובישל עוד אחד בצמד המשחקים נגד מנצ’סטר יונייטד - דרבי וכו’ אבל קבוצה פח אשפה ממול.

בעונה שעברה: שער בכל משחק נגד באיירן מינכן, מעורב בחמישה שערים נגד מנצ’סטר יונייטד, שני שערים ושני בישולים נגד ארסנל, שער נגד ליברפול בגביע הליגה

כן, עונה שעברה הוא שבר את שיא השערים לעונה בפרמיירליג ליג, ככה שפער השערים שלו גדול מול כל חלוץ ששיחק בליגה בכל קבוצה ובכל תקופה, לא רק בסיטי, העונה הוא כבר עם 20 שערי ליגה ב 26 משחקים בעונה ‘‘חלשה’’

אני מדבר על העונה הנוכחית שלו. לא על העונה שעברה שגם הייתי עושה לו הנחות לגביה בגלל המעבר לליגה אחרת ואפילו קשיי שפה וסגנון אחר, בורוסיה דורטמונד ‘מתפרצת’ ומנצ’סטר סיטי מניעה כדור. העונה הוא לא נראה לי ‘וואו’, זו דעתי. אני הסתכלתי עליו ממש בפוקוס במשחקים הגדולים של סיטי. אני זוכר כמה פעמים נגד ליברפול ונגד ארסנל כשציפיתי ממנו לקחת בלם באחד על אחד לטיול, להצליח לשחרר בעיטה קטלנית או משהו כזה וזה לא קרה. לא רוצה להגיד טיפול לקוי בכדור אבל אם שחקן התקפה שלנו הייתי עושה את זה - אז הייתי מץבאס.

עןנה חלשה שלו העונה והוא עדיין עם 20 שערי ליגה בפרמיירליג ויכול להגיע בקלות ל 25 שערים שזה מספר שחלוצים אחרים רק יכולים לחלום עליו, ושוב זאת עונה חלשה במונחים של האלאנד.

מה זה לא לוקח בלמים לטיול ואין טכניקה ? חלוץ זה שערים ושערים זה האלאנד, מה זה חשוב איך הוא מבקיע ?

אתה מפספס, לא העליתי טענה של ‘הגולים שלו מכוערים’. אני מדבר על המצבים שלא נגמרו בהזדמנות לשער אפילו, קצת באשמתו. כשהוא מקבל את הכדור למשל במרחק 20 מטר השער על בלם אחד ובגלל כדרור לא טוב או קצת איטיות וירג’יל ואן דייק מצליח לסגור לו את הבעיטה גם בגירסה הפחות טובה שלו וכן הלאה. לא עפתי עליו העונה. שים לב שאני מדבר על 2023/24 בלבד, לא קרעתי אותו לגזרים כמו רוי קין וכן הלאה. כשחלוץ מחמיץ ממטר במשחק גדול זה קורה, הולאנד לא ממש מצליח להגיע למצבים. ואני לא חושב ששחקני הקישור שלו אשמים.

קרציה!

אשתקד בפרמייר ליג:
מול ארסנל: 2 שערים ו-2 בישולים ב-180 דקות.
מול ניוקאסל: 1 שערים ו-1 בישולים ב-180 דקות.
מול ליברפול: 0 שערים ו-0 בישולים ב-90 דקות.
מול ברייטון: 2 שערים ו-1 בישולים ב-180 דקות.
מול אסטון וילה: 1 שערים ו-1 בישולים ב-180 דקות.

העונה בפרמייר ליג:
מול ארסנל: 0 שערים ו-0 בישולים ב-180 דקות.
מול ליברפול: 1 שערים ו-0 בישולים ב-180 דקות.
מול אסטון וילה: 0 שערים ו-0 בישולים ב-90 דקות.
מול טוטנהאם: 0 שערים ו-0 בישולים ב-90 דקות.
מול ניוקאסל: 0 שערים ו-0 בישולים ב-90 דקות.

לשאלתך, שנה שעברה הוא נתן מספרים מול הטופ 6 באנגליה. השנה גם זה אין.

מה שכן, הוא ממש אוהב את יונייטד: 6 שערים ו-2 בישולים ב-360 דקות.

השנה, אבל בעונה טובה הוא תורם שער למשחק מול טופ6 בפרמיירליג, אז אי אפשר לטעון שלא מופיע למשחקים הגדולים.

עובר עונה גרועה מאוד במונחים שלו ועדיין יסיים כמלך השערים בפרמיירליג ליג עם כ 25 שערי ליגה.

אבל גם היגוואין היה מבקיע במשחקים גדולים. הוא היה נחנק במעמדים הגדולים, וזה שונה. בליגה תמיד יש אפשרות לתקן, אז הלחץ לא ממוטט אותך. משחקי נוקאאוט, בטח חצאי גמר וגמר זה קצת אחרת. לא בדקתי מה קרה איתו בודרטמונד וזלצבורג, אבל בסיטי הוא לא הבקיע עדיין בחצי גמר או גמר.

אגב, זה לא אומר המון. ליגה זה הטורניר הכי קשה, והוא יודע לתת שם את המספרים כדי לעזור לקחת אליפות.

בעונת 2021-22 ארלינג הולאנד היה פצוע ושיחק שלוש פעמים בלבד בליגת האלופות.
בעונת 2020/21 כבש שני צמדים נגד סביליה ונאדה נגד מנצ’סטר סיטי בנוקאאוט.
-בעונת 2019/20 יש לו צמד נגד פריז סן ז’רמן בשמינית הגמר במשחק הראשון ואז הם עפו| בשלב הבתים כבש נגד ליברפול החזקה.
-כשחקן בורוסיה דורטמונד יש לו חמישה שערים בשבע הופעות נגד באיירן מינכן בבונדסליגה זה הדבר הכי קרוב למשחק נוקאאוט

כשאני רואה את המשחק הזה אני מתחיל לחשוב שאולי דמיינו שדים ורוחות. צ’לסי מעזה לתקוף אותם בניגוד אלינו, ולמרות שהיא קבוצה דיי בינונית היא לא נראית נחותה מהם.

נראה לי שזה עניין של מוטיבציה של סיטי, עם כל הכבוד לFA cup.

במיוחד אחרי ההדחה לפני שלושה ימים.

סיטי אחרי מאמץ אדיר ו 120 דקות מולנו אל מול צלסי באיזה גביע שוקו, אין בכלל השוואה.

מוטיבציה,עייפות ובעיקר העובדה שצלסי לא היתה ביתרון כמונו מדקה 12.

אני לא מכחיש את זה, ויכול להיות שסיטי עשו להם הנחות בסיטואציה שנקלעו אליה, אבל בכל זאת בכל פעם שצ’לסי יצאו קדימה בהתקפה מסודרת הם היו מסוכנים. מרגיש לי שהמחויבות שלנו לתקוף רק דרך מתפרצות וכדורים ארוכים לויני הייתה מוגזמת.

סיטי עשו עלינו עבודה מדהימה החל מהחצי השני. בכל נסיון מתפרצת, חנקו באופן מושלם את השחקן התורן שקיבל כדור.
הערכתי עוד יותר את התיאום מרגע החילופים של פפ ששיחררו את את המשחק (בלית ברירה).

2 פוסטים אוחדו לנושא קיים: מחזור 32: מארחים את ברצלונה בקלאסיקו - ניצחון והאליפות מה-זה קרובה (ראשון, 22:00)