גומלין 1/2 גמר האלופות :: מפסידים 2-0 לצ'לסי ומודחים

2 הסנט שלי: ריאל מדריד של השנים האחרונות תמיד התקשתה מול קבוצות מתגוננות שמתבססות על מהירות ופיזיות בכדי לחטוף את הכדור ולצאת קדימה. אתלטיקו מדריד תחת סימואנה (בשיאה) עשתה לנו את המוות בקטע הזה. אתמול שחקני צ׳לסי לא הפסיקו ללחוץ, ועם ההתקפה העקרה שלנו קשה לראות איך משהו היה יכול להשתנות. אולי זידאן היה צריך להימנע מהרכבים מוזרים בהגנה, אבל אני לא רואה איך זה היה פותר לנו את הבעיה ההתקפית. בסופו של דבר, היינו צריכים לכבוש לפחות שער אחד ולא היינו ממש קרובים לזה.

בנימה אישית, אני לא ממש מאוכזב מההפסד אמש, כי הסגל הנוכחי הוא בינוני מינוס והגעה לחצי גמר ליגת האלופות היא מעל ומעבר במצב שנוצר. המאבק על האליפות עדיין פתוח, בעיקר בגלל החולשה של בארסה ואתלטיקו העונה, אבל אני מאוד מקווה שנראה פה מהפכה בסגל בקיץ. די לבינוניות.

באופן מוזר אני לא מאוכזב. כי כל מה שהשגנו באלופות השנה זה בונוס. נראה לי שאני אפילו שמח שהגענו לשלב גבוה שמשמעותו בונוסים כספיים שיוכלו לשמש אותנו בקיץ.
מבחינתי אם נסיים עם אליפות, זו תהיה עונה מוצלחת הרבה מעל לציפיות. בתקווה שנחזור להיות קבוצה תחרותית.
לראות את המחליפים של צ’לסי אתמול ואת אלה של סיטי ולהבין כמה עבודה יש לנו …

נ.ב.
אף פעם לא אפסיק להתמרמר על כך שלא הבאנו את קאנטה.

אי אפשר להגיד שזה כישלון להגיע לחצי גמר עם סגל כזה.
יש לנו 4 משחקי ליגה עכשיו שאנחנו חייבים להוציא את כל הנקודות בהם אחרת העונה הזאת באמת תוגדר ככישלון.
לא רואה אותנו עושים את זה יש לנו משחקים קשים, נקווה לטוב.

הרבה מחמיאים לזידאן שמצליח להוציא מים מהסלע עם הסגל הזה. כאילו אין לזידאן יד ורגל בעובדה שהכדורגל שלנו נראה מתקופת האבן… הוא בנה את הסגל. הוא מקובע על הגווארדיה הותיקה. הצעירים לא קיבלו הזדמנויות מספקות, שחקני רכש יובשו. ללא הפציעות מיליטאו לא היה רואה מגרש עד היום. אודגור ויוביץ’ יובשו וברחו. רגילון ויורנטה לא נספרו אצל זידאן. אשרף אפילו לא היה אופציה, לא לפני ההשאלה לדורטמונד ולא אחריה.

יש שחקנים שיקבלו הזדמנויות לא משנה כמה רע הם נראים, ויש שחקנים שלמרות פוטנציאל מבטיח לא יקבלו הזדמנות הוגנת. כשאתה מתכחש לצעירים ולא סופר את הרכש שלא אתה בחרת בפינצטה, אז מה הפלא שאתה נשאר עם קבוצה זקנה, תשושה ומוגבלת. אז כל הכבוד לזידאן שהצליח להביא קבוצה מוגבלת עד לחצי הגמר, רק שהוא זה שהפך אותנו לקבוצה מוגבלת.

לא כישלון, אבל גם לא הצלחה מטורפת.

וכמו שנאמר, הסגל הזה הוא גם אשמת זידאן.
מיליטאו נראה רע בהתחלה כשלא קיבל דקות והיום הוא נראה כמו הבלם הכי טוב שלנו בסגל.

אולי איך ששחקן נראה כשהוא מקבל דקות פעם באף פעם לא מאוד מדויקת.

אני אוהב את זידאן אבל אפשר להצביע גם כשהוא טועה.

מה שקצת מבאס זה בשלוש שנים האחרונות רונאלדו פשוט תפור על ריאל וריאל זו הקבוצה היחידה בערך שתפורה אליו. שיטת המשחק שרונאלדו פורח בה היא בדיוק השיטה שמשחקים בריאל והשחקן שחסר לריאל זה בדיוק שחקן כמו רונאלדו. העברה כל כך מיותרת בהינתן החוסר במהפכה…

לא חושב שאפשר להאשים את זידאן בזה שהוא לא רץ עם שחקנים כמו אודוגור ונגיד בלאנקו ומיגל העונה, לעומת זאת זה שהוא הבריח את יורנטה ורגילון שנתנו תפוקה בימים האחרונים של סולארי, יוביץ’ בתחילת הדרך וכמעט את מיליטאו זה לגמרי עליו. גם פדה למיטב זכרוני התחיל לשחק רק בגלל פציעות של אחרים ויובש לא מעט אח"כ.

אוסיף גם שההתמודדות שלו מול טוכל במשחק אתמול הייתה מחרידה, מילא לנסות את המערך הזה במשחק הראשון אבל כבר ראינו לאיזה בלאגן הוא גרם וזה שאף אחד מהבלמים שלנו לא יודע לשחק כשלישיה, אז לנסות את זה שוב ועוד עם ויניסיוס כווינג באק ימני? כל המשחק היה אסון, כל חטיפה, מסירה טובה או דריבל של שחקן צ’לסי הפכה לחצי גול בלי תגובה מצדו.
יש כאן חבר’ה שמזלזלים בצ’לסי יתר על המידה(כן, אם היינו משחקים 433 עם וראן וקרבאחל היינו עולים בקלות, פחחח) אבל מצד שני הם באמת לא קבוצה מלאה בפרסונל איכותי במיוחד. ריאל מדריד של לפני כמה שנים הייתה לוקחת את זה בשינה.

מצד אחד מה שהוא הוציא מהסגל העונה זה לא פחות מנס, מצד שני כן יש לו חלק משמעותי במצבו כמו שאמרת. לא יודע כבר לאיזה זרם להשתייך :sweat_smile: