גומלין 1/2 גמר האלופות :: מודחים בבושת פנים עם 4-0 מול סיטי

הייתי פותח עם רודיגר מול המפלצת, אבל אני יכול לראות איזשהו יתרון שלא דובר עליו פה בפורום בבחירה הזו של צמד הבלמים.
גם מיליטאו וגם אלאבה מספקים כדורים ארוכים מעולים, ועם קו ההגנה הגבוה של סיטי, והמהירות של צמד הברזילאים שלנו, נוכל אולי לגנוב ככה גולים.
זו הסיבה שלדעתי לפחות קרלו בחר באלאבה ומיליטאו על חשבון רודיגר.
כלומר, גם מבחינה הגנתית קרלו חשב התקפה, וזה מרענן אחרי שהתרגלנו שגם בהתקפה אנחנו חושבים הגנה ומשחקים עם פדה כשחקן התקפה…
נראה אם זה יעבוד. אני עדיין הייתי בוחר ברודיגר.

אני מבין גם למה אלאבה לא פותח בשמאל אחרי התצוגות המבישות שלו בעמדה הזו העונה והבית ספר שסלאח עשה לו באנפילד.

בקיצור, הרכב סביר בהחלט של קרלו, לא מושלם, אבל גם לא גרוע.

לא נראה לי שהם יפלו לפח הזה שוב, לא ישחקו עם סילבה על קמא.

בתקופה האחרונה השילוב של סילבה בשמאל וההצטרפות של דה בריינה והפעלה של האלאנד מהצד זה אחד הנשקים הכי חזקים שלהם, אם קמאבינגה יצליח לגרום להם לוותר על הרעיון הזה אז זה טוב מאוד לריאל.

יש לסיטי כל כך הרבה כלים שזה הזוי.
לא רוצים את סילבה בשמאל? אין בעיה, הוא גם קשר 50-50 מהטובים בעולם.
רוצים לגוון את האגפים? אפשר לשחקן עם מאחרז ופודן.
זה פשוט הזוי

אם זה מבית היוצר של ”סלאח יקרע אתכם בגמר” ואז הוא נפצע, או ”לואיס דיאס יותר טוב מויני” אז אני ממש בעד התגובה הזאת.
מוכן לתרום גם קצת מכישרוני. שלושער להלאנד וצמד של קווין, חבל שהגענו לחצי!

אותו הדבר.

השחקנים זכו כבר 5 פעמים. על שחקני סיטי יש לחץ אדיר לזכות לראשונה. לחלקם זו אולי הזדמנות אחרונה

אתה רוצה להשוות בין שחקן שקרע צולבת ולא שיחק שנה לשחקן בריא שמשחק כל שבוע ?

אוף טופיק כמובן, דיאס חזר לאחרונה ולא נראה אפילו רבע מהחיה הרעה שהוא היה, מקווה שיעבוד קשה בקיץ ויחזור חזק לעונה הבאה.

סיטי לא משנה כלום, לדעתי זה טוב לנו.

טוב נו תזרום. תגיד משהו גם על גריליש או משהו כזה. לא על הלאנד כי כולנו רואים את הפלירטוטים וזה יכול להוביל למשהו.

גריליש שישחק כמה שיותר, שישאיר את פודן ומחרז על הספסל.

עם האלאנד אסור למצמץ, רודיגר היה מצויין נגדו, חביבך חזר להרכב ולצערי הוא מהממצמצים.

אם הוא מפשל היום אני מאשים אותך עם הנאחס שעשית לו כל העונות האחרונות.

אני מנסה נאחס הפוך, מקווה שיצליח לי, אתה רק תכתוב שהאלאנד עושה ממנו צחוק ופתרנו את הבעיה.

אהה, עכשיו שמתי לב שמקודם כבר הרסת להאלאנד את המשחק :smile:

לא מת על הקישור הרך שלנו. מודריץ’ בכושר רע, קרוס איטי מדי לרמות האלה. גם פדה לא מתעלה בזמן האחרון אבל הוא לפחות יעמוד בקצב.

הייתי מעדיף קישור שכולל את קמאבינגה וטשואמני ואז אפשר להתלבט את מי לצרף אליהם.
אלאבה היה יכול לעבור שמאלה ואז רודיגר נשאר בהרכב.
לפחות רודריגו נשאר בהרכב. את ההחלטה הזאת אהבתי, אם כי צריך קשרים שדוחפים את הכדור מהר קדימה בשביל למקסם את היכולות של ויני ורודריגו.

לא מעט החלטות “אמיצות” של קרלו הערב. צל"ש או טר"ש.

יש מצב שעד המחצית העסק כבר יהיה סגור.

אולי זה יישמע מוזר אבל מאז ההצהרה של פלורנטינו שאנצ’לוטי ממשיך בעונה הבאה, קצת ירד לי החשק מלראות אותנו. הייתה לי תקווה לראות כדורגל מודרני בעונה הבאה. לא יכול לחכות לעונה הבאה כשבלינגהאם יתפוס מקום בספסל ליד טשואמני, ונראה את מודריץ’ וקרוס פותחים בשלב הנוקאאוט של ליגת האלופות…

האמת שמאז שעברנו לשחק עם שלישיית ההתקפה והתחלנו לשחק כדורגל יותר יוזם ופחות מגיב ופסיבי, אני פחות עצבני על אנצ’לוטי.
רק שני דברים עדיין מפריעים לי: החילופים המאוחרים וחוסר הצ’אנסים לצעירים.

למשחק הלילה קמאבינגה חייב באופן חד פעמי מבלינתי לשחק מגן שמאלי, הייתי מעלה את צ’ומה ופדה יחד עם קרוס ומספסל את מודריץ’.

בכל מקרה ראינו משחק שעבר שפדה וקמאבינגה מצמצמים שטחים לכיוון קרוס כדי לעזור לו מול הקישור של סיטי, קמאבינגה בגלל שהוא קמאבינגה מצליח לעזור וגם לנעול את הצד שלו, מהצד השני המשחק המצויין של קרבחאל והניטרול של גריליש אפשר לפדה לעזור יותר בקישור.

עכשיו 2 בעיות

1. האם קרבחאל יכול משחק שני ברמה הנדרשת ?
  2. האם אנצ’לוטי מאמין שפפ לא ראה את המיקום של קמאבינגה ולא ינסה לנצל זאת ? למרות העזרה של מודריץ’ בצד שמאל.

נראה לי שכן. אני מתחיל לחשוב שהוא עדיין אותו שחקן, פשוט לא נותן מעצמו במשחקים ‘לא חשובים’.

מקווה מאוד שאתה צודק, אני לצערי רואה שחקן גמור שעדיין יכול לתת 2-3 משחקים טובים בעונה, לזכותו של קרבחאל הוא יודע מתי בדיוק לתת את המשחקים האלה.

מציין פה שוב שמיליטאו מאוד מדאיג אותו מול הלחץ של סיטי.

יכול להיות שהוא גם אס כי פפ למד את המצ’אפ של האלאנד מול רודיגר.

אנצ’לוטי משחק באש, צ’ומה חייב להיכנס במקום מודריץ’

רודיגר חייב להיכנס וקמא לאמצע, זה נראה רע מאוד בינתיים.