1/2 גמר האלופות :: מפסידים לסיטי 4:3 במשחק משוגע| בנזמהX2 ו-ויניסיוס

לא נראה לי בכלל ההרכב הזה, אם פדה לא נותן משחק על אנחנו בבעייה, גם וניסיוס ורודריגו חייבים לרוץ כל המשחק כאילו אין מחר.

ובקשה אישית ממנדי- בבקשה אל תעשה.

התארחנו 3 פעמים אצל סיטי, 2 תוצאות תיקו והפסד אחד.
מזכיר לי את המאזן נגד צ’לסי-4 מפגשים רשמיים ו0 ניצחונות. אז מה יהיה יותר טוב בתור שבירת נאחס יותר מניצחון היום.

בדרך כלל טוני קרוס נעלם מול קבוצות מהירות ואתלטיות. לסיטי יש את היכולת לשחק בקצב מסחרר, נקווה שטוני יעמוד בקצב לשם שינוי. אישית הייתי מעדיף את קמאבינגה למרות חוסר הניסיון.

לא מבין למה אנחנו מפרסמים הרכב שעתיים לפני המשחק כשהכללים מחייבים לפרסם רק שעה לפני. אנחנו נותנים צ’אנס למאמנים טקטים כמו גווארדיולה לעשות התאמות של הרגע האחרון.

בינתיים יש דיווח שסטונס יפתח בהרכב. החיסורים של סיטי פחות משמעותיים ממה שחשבנו.

אני בטוח שלפני משחקים בסדר גודל הזה תמיד משחררים הודעות שחצי הרכב פצוע רק כדי לנסות לערער פוקוס של שחקנים/קבוצות.
כשריאל באים וחושבים שכל ההגנה לא משחקת משפיע על רמת הכוננות הנפשית של השחקנים.
אני מקווה שהקבוצה מבינה שהמעמד יותר גדול משחקן שמשחק או לא משחק.

לא מת על ההרכב, מרגיש לי שחצני מידי.
אתה רוצה את רודריגו בהרכב, לגיטמי (במיוחד שהמגנים של סיטי לא ישחקו כנראה) אבל כשאין לך את קאסי אז אין לך שחקן שיחזיק את הקבוצה מאחורה (ואלורדה, קרוס ומודריץ זה קישור מאוד פריץ).
תחליף אותו בקרוס או מודריץ במקום קמא, לזכות אנצלוטי יאמר שהוא לא מראה פחד. בכל מקרה זה יכול להיות החלטה של סקנדל או פסטיבל.
לי לפי ההרכב של סיטי נראה שהוא ינסה להתיש אותנו באמצע.
קשה לי להמר בלי להפעיל רגש כשמדובר בריאל, אבל יש לי הרגשה ל1-1.

במשחקים הקודמים שלנו מול הגדולות היינו פאסיביים ושאפנו להיות סולידיים ואכלנו חזק. אני לא יודע אם מדובר בשינוי מגמה, לא נראה לי, אבל אנחנו יוזמים וזה כבר חדשות טובות. בכדורגל המודרני לא מספיק להיות סולידי, בניגוד לעבר. אתה צריך להכריח את היריבה לשנות את עצמה כדי להתכונן אליך. איך זה יגמר? לא יודע. אנחנו לא פייבוריטים בשום מצב בכל מקרה. אבל לפחות בהרכב הזה אני כן רואה איזשהו סנריו שאנחנו מצליחים לצאת משם עם תוצאה.

בנוסף רודריגו וויני, אמנם שחקני התקפה מובהקים אך כאלה שעושים גם לא מעט עבודה טקטית ויורדים להגנה.

אהבתי את ההרכב. הנושא היחיד בו אני לא לגמרי בטוח הוא קרוס על חשבון קאמבינגה, אבל זה ייתן לנו קצת סדר במשחק מול קבוצה שאחת החוזקות הכי רציניות שלה הוא משחק הלחץ, בגלל זה החסרון של קאסמירו פחות יורגש.
קאמבינגה יעלה באמצע המשחק בערך ויכניס המון אנרגיות
שבהחלט נצטרך במיוחד כשסיטי יהיו טיפה פחות מסודרים

הכל יפול בסוף על הגישה. כל חשיבות הטקטיקה שמקטיקה פוחתת במשחקים כאלה. לא לטעות, לנצל מצבים וזה שלנו.

כמובן שהם פייבוריטים, אבל אני מקווה לטוב. הסיכוי ישנו וזה מאוד תלוי בנו.

המחשבה שדה ברויינה דוהר עם הכדור מול קרוס לא עושה לי טוב, מקווה שקרלו הכין פיתרון טקטי לעניין הזה, אני בספק.

תן לי להתיר לך את הספק.
הוא לא.

עוברים את המגן השמאלי והמגן הימני שובר את קו הנבדל.

אבל גם, אלאבה סוגר כאילו היה מגן ולא בלם, והחור שקסמירו אמור להיות בו פרוץ ומחרז נכנס לשם.

טעויות של כדורגל נוער.

מגן אחד סביר הגנתית עם תרומה אפסית בהתקפה ומגן שני בדיוק ההפך. בפועל אנחנו עם 2 מגנים פותחים שלנו שאין להם יכולת לתקוף ו/או להגן.

ההגנה נתנה למחרז יותר מידי ריספקט.

אין לנו קישור.

זה מביך, כמו שצפיתי…

מישהו צריך לספר להגנה שלנו שרודיגר עוד לא משחק אצלנו.

למה קרבחאל לא יוצא לדה בריינה ונותן לו את השטח הזה לקבל כדור ולהכניס אותו לרחבה?

תקרא 4-5 תגובות מעל
אין לנו מגנים שיודעים לתקוף או להגן. אז מול אוססונה זה נראה טוב ואפילו מול סביליה זה שווה בישול או שניים, אבל מול קבוצה מאומנת ואיכותית הבלוף מתגלה

האגף של דני מביך. מנדי חולם. בבקשה לא עוד משחק בסגנון הקלאסיקו האחרון

עד כה משחק מחריד של כל הרבעייה האחורית, פשוט מזעזע.

חברה בבקשה להרגע. עוד מעט תגיע דקה 70 וקרלו יגיב.

דווקא הקישור שלנו נותן להם לטייל, אין לחץ, צפיפות, כלום.
זה יכול להיגמר רע מאוד.