1/2 גמר האלופות :: מפסידים לסיטי 4:3 במשחק משוגע| בנזמהX2 ו-ויניסיוס

הבעיה העיקרית היא שמשום מה ואלוורדה מתופקד כקשר הקדמי מתוך השלושה, ואז יש בור ענק בין הרביעייה ההגנתית לקישור כשקרוס ומודריץ’ צריכים לג’עג’ע חזרה מול דה בריינה ושות’. סיטי עליונים אבל לא ברמה של 2-0 דקה 10, זה פשוט 2 טעויות אישיות קטלניות של אלאבה וקרבחאל ואת זה אי אפשר לצפות, ושוב כמו נגד פריז וצ’לסי (עד הכניסה של רודריגו) אנצ’לוטי אומר לכל השלישייה ההתקפית לחכות קדימה במקום לרדת למטה ולאפשר לקישור העייף והמגנים הלא אפויים שלנו עוד אופציות מסירה.

מ2-0 אפשר לחזור, מ3-0 הרבה פחות, הם צריכים להתאפס על עצמם. אפשר להתעודד שברמת הכדורגל אנחנו נראים הרבה פחות גרוע מנגד פריז שכל התקפה שלהם נראתה כמו 100% גול עד המחצית השנייה בברנבאו, וכמובן המשחק השני נגד צ’לסי.

עריכה: הנה גם סיטי עושים טעויות קשות בהגנה, זה לא אבוד.

לראות את קרוס במשחקים האלה זה גבר מביך, הבחור בכלל לא לרמות האלה.

מאוד מקווה שרודיגר בא להחליף את אלאבה, כמה טעיות לא יאמן

ואלאבה את מנדי.

דה בריינה זה פשוט קשר על חלל איך הוא לא משחק אצלנו אין לי מושג.

די בטוח שזה היה נראה אותו דבר על שלישית הקישור האגדית של קסאמירו, קרוס ומודריץ’.
חבל לחיות באשליות ותירוצים שקסאמירו היה עושה את ההבדל.

קאסמירו היה עוזר ודווקא קרוס לא רע. רודריגו, מיליטאו, ואלארדה - מתקשים מאד להתמודד. והמגנים גם כן, כמובן

אני לא יודע אם הוא לא שייך לרמות כבר, כקשר אחורי הוא בדיחה מהלכת. לוקח לשם את חאלד חלאיילה לפניו.

משחק כדורגל פשוט הזוי. אינסוף החלקות, טעויות מטופשות, גולים רכים - ושקט אימים מהקהל הביתי.

למזלנו סיטי עושה טעות מטופשת בהגנה אחת ל5 דקות בערך, לשם קדושת הנעת הכדור.

רודריגו לא מורגש, ההגנה כולה מפשלת, הקישור פרוץ ועדיין הכי חלש זה ויני.

גול ענק של בנזמה. זה היה מצב קשה

דווקא קרוס נראה לי קטסטרופה - תצוגת הליכה קלה אחרי איבודים מהמפוארות שלו.

כשמגיע מגיע - אלוהים יודע כמה ביקרתי אותו על דפי הפורום הזה, אבל בנזמה אולי עם העונה האינדיבידואליות הגדולה שראיתי משחקן שאינו רונאלדו בריאל מדריד. ייגמר איך שייגמר המשחק הזה והגומלין.

בלי קמאבינגה זה עדיין עלול להיגמר רע מאד. להכניס ולקוות שיתעלה, כרגע הקישור לא עומד באינטנסיביות של סיטי.

פה אני מסכים, הייתי מכניס אותו

מרגיש כאילו השחקנים של סיטי חושבים פי 4 יותר מהיר מכל שחקן של ריאל.

עם כל משחק שעובר אני מאמין יותר שמילטאו יהיה זה שישלם את המחיר עם ההגעה של רודיגר

עם כמה שמיליטאו רע אלאבה מחבל מוחלט, לא יודע להתמקם, לא לוחץ בזמן, לא מגיע לשום 50-50. זה בסדר מול כל מני קאדיסים שאין להם שחקנים שישגעו אותו בתנועה בלי כדור אבל מול סיטי זה נראה זוועה.

לא מאשים את מיליטאו כשהוא משחק לצד אלאבה+קרוס+קרבאחל. אף אחד מהם לא קרוב ללדעת להתמקם.

קמאבינגה.

קרוס לא קשר אחורי. חייב למצוא לזה פיתרון. קמא שם זה סכנה תמידית לשחק ב10 שחקנים.
המשחק הכי גרוע שראיתי ממנו אי פעם.

ראינו לזה תקדים בשער של למלה כשהוא לא כיסה את מיליטאו, ורואים את זה היום בכל מהלך כמעט.

השתכנעתי, צריך להוציא הרבה כסף על מפגינים וקשר אחורי אתלטי יותר.

רק אני חושב ששיחקנו טוב במחצית הזו? סך הכל התמודדנו עם פתיחה חלומית מושלמת של הקבוצה הכי טובה בעולם באופן לא רע בכלל. עם הגנה קצת יותר יציבה וויניסיוס יותר חד יכלנו אפילו להוביל.
קמבינגה במקום רודריגו ואנחנו טובים. חייבים להעביר את ההתמודדות לברנבאו, לסיים עם הפרש נמוך מ3 ויש לנו סיכוי לא רע להגיע לגמר.