1/2 גמר האלופות :: מפסידים לסיטי 4:3 במשחק משוגע| בנזמהX2 ו-ויניסיוס

קמאבינגה במקום רודריגו שלא קיים ופדה לצד ימין לעזור מול דה בריינה וזינצנקו שעושים שם מה שבא להם,קרוס זוועה אבל אולי עם קמאבינגה מאחור הוא יבוא לידי ביטוי.

הבעיה יותר מהיכולת של הקבוצה היא החוסר בטחון של הקבוצה.
אם נצליח לשרוד כלשהו ,ההגנה של סיטי רעה. חבל שלא מנצלים את זה.

קרוס חייב לעוף לספסל זה כמו לשחק עם שחקן פחות, עדיף לפתוח עם סבאיוס אם מפחדים שקמאבינגה יקבל צהוב מוקדם. אם היה לנו קשר פיזי ומהיר במקום קרוס סיטי היו מגיעים ל3-4 מצבים פחות. ועם כל ‘הניסיון’ הוא עשה פאול מפגר על ז’סוס כשהוא עם הגב לשער דקה לפני המחצית.

מעבר לזה, סיטי משחקים טוב אבל לא נותנים הצגה כמו שהפרשנים מתארים, פשוט ביום כל כך גרוע של הרביעייה האחורית שלנו וקרוס בתור קשר אחורי זה מעליב כמה קל לייצר נגדנו התקפות מסוכנות. בצורה מאוד מפתיעה הלחץ שאנחנו עושים עליהם מקדימה עובד לא רע ומייצר הזדמנויות.

יצאנו מאוד בזול, אם המשחק יגמר ככה זאת תהיה תוצאה טובה בשבילנו, למרות שלדעתי אם קמאבינגה/ואלוורדה נצמדים לדה בריינה ואחד מהם נשאר קרוב לבלמים המשחק ייראה אחרת לגמרי, אפשר להקטין משמעותית את ההתקפות המסוכנות שלהם אם היה לנו עוד שחקן פיזי שעוזר להגנה. ובצד השני ויניסיוס הגיע לכמה אחד על אחדים לא רעים בכלל שעם קצת יותר מזל וחדות יכולים להפוך לשער/בישול/פנדל, ועם בנזמה תמיד יש סיכוי שיהפוך חצי מצב לגול או יגרום לאדרסון למסור לו מול שער ריק.

בנזמה - בלון ד’אור, באמת אין מה להגיד יותר. ווואו איזה גול!!! ואגב מי שבישל זה מנדי…עם כמה שבכינו על התרומה ההתקפית שלו בסוף נתן בישול גדול.

אגב, וניסיוס ב 2 מצבים מצויינים אחרי איבוד כדור שלהם כשההגנה לא מאורגנת והוא כבר בתוך הרחבה, לוקח לו 3 שניות להחליט מה לעשות, ברמות האלה חייבים להחליט תוך מאית שנייה.

קמאבינגה חייב להיכנס, הייתי מוציא את וניסיוס ונותן לרודריגו לעבור לצד שמאל.

הייתי מכניס את נאצ’ו במקום מנדי ואלאבה מגן שמאלי, כבלם היום הוא קטסטרופה נאצ’ו לא יפסיד כל כדור גובה מול ג’זוס.

וכמובן, השחקן הטוב בעולם משאיר אותנו בחיים, פעם אחר פעם אחר פעם.

אנצ’לוטי שוב עם המון טעויות טקטיות בהכנה למשחק גדול, למזלו לריאל יש 7 נשמות.

ואגב 2, קרוס במשחק טוב, אם לא הוא אנחנו לא מצליחים להחזיק כדור יותר מכמה שניות, זה שהוא חלש כקשר אחורי כולם יודעים, חוץ מקרלו כמובן.

קמא במקום רודריגו בבקשה

הרבה בעיות יש לנו, הבעיה העיקרית לדעתי זה שואלורדה נמשך לימין בשביל לכסות על קרבאחל שבמשחק איום.
ברגע שהוא שם, אנחנו נשארים רק עם מודריץ וקרוס הקשישים מול כל האמצע וההצטרפות של ההגנה של סיטי.
סיטי הייצה אמורה להביא לנו חמישיה, הם עוברים אותנו בהתקפות מעבר ומגיעים ביתרון מספרי מולנו כל פעם שהם רוצים פחות או יותר.
קמאבינגה זה מאסט, עם כל זה יש לי תקווה גדולה והרגשה קטנה לתוצאה טובה היום.

מכיר את הפתגם ״גם שעון מקולקל…״? אז בדיוק זה.

חבל שלא ניצנו את הטעויות של סיטי בהגנה. ויני ורודריגו בקבלת החלטות לא טובה. בנזמה ממשיך לצבור נקודות בדרך לכדור הזהב.
אם לא נתפרק ונכניס קצת קצב למשחק שלנו אפשר להוציא תוצאה טובה

טוב, אני אופטימי, מנצחים 4-2 :stuck_out_tongue_winking_eye:

הבעיה הכי גדולה במחצית הזו הייתה היציאה ללחץ של אלאבה ומיליטאו. זה נראה נורא, על גבול החובבני. כל יציאה שלהם ללחץ נגמרת בשבירה שלו ובחיסרון שלהם מאחורה.

הבלמים שלנו יוצאים ללחיצות האלה מאז שאני זוכר את עצמי. תמיד יש מי שמכסה עליהם. הפעם, אין.

רצינו חילוף במחצית… זה מה שקיבלנו.

מיליטאו בלי ביטחון << ואייחו.
Change my mind.

הסיבובים של ז’סוס על המקום הורגים את השחקנים שלנו יותר מאשר קורונה לבן 90 עם מחלות רקע.

לארבע וחצי אוהדים שיש לסיטי לא מגיעה קבוצה ברמה שיש להם.

התצוגה של מיליטאו עולה פי כמה על ואראן מול סיטי בשמינית לפניי שנתיים.

ברור ברור אני איתך באותו ראש.

זאת התצוגת הגנה הכי גרועה שאני זוכר מריאל בשנים האחרונות, ויש הרבה אפשרויות לבחור מהן!

ועדיין אנצ’לוטי לא מעלה את קמאבינגה שיעזור להגנה, נחכה לדקה 80 או ל4-1.

עריכה: כמה שזה טעות של נאצ’ו/מיליטאו במיקום וקרבחאל כמובן הגול הזה על הראש של אנצ’לוטי שלא עשה חילוף, כל כדור בחצי שלנו הוא פוטנציאל לגול כי ואלוורדה היחיד שעוזר להגנה.

מנדי פשוט שחקן מוגבל ברמות.

מנדי ומיליטאו בערב שחור

מסתבר שזאת לא הייתה פסימיות, סתם ריאליות…

מישהו פה אמר שויני לא יכול לרוץ עם הכדור בקו ישר @titi_camara

איזה משחק שכונה.

@SantiagoBernabeu

ראית מה וניסיוס עשה עכשיו? זה מה שאמרתי שהוא לא מצליח, הלוואי יעשה כזה כל פעם, יהיה אחד הטובים בעולם