מחזור שישי: יוצאים לפגרה עם 1:2 על אתלטיקו ומאזן מושלם, רוקדים| רודריגו ופדה!

אבל המטרה היא לא לשחק כדורגל מהיר.

עד השבוע זה היה רק תיאוריה, השבוע אנצ’לוטי אמר את זה בפירוש.

אמר או לא אמר, זה עדיין פחדני ועלוב, יש סגל לכדורגל מודרני ומהנה והוא רוצה לשחק כדורגל מרדים ומשעמם.

תאהב את זה או לא, ככה בדיוק לקחנו אליפות ואלופות בעונה הקודמת, וככה בדיוק ניצחנו את כל המשחקים העונה. גם אני לא מת על זה, חייב להודות, אבל זה עובד.

פחדני או עלוב? אנחנו משחקים ככה גם מול נמושות הליגה. זה פשוט עובד.

מזה פחדני ועלוב?מדוע אנחנו חייבים לרוץ 90דקות כל משחק כאשר אנחנו יכולים להגביר קצב מהדקה ה60?
אתה יודע מי אוהב שהשחקנים שלו רצים 90דקות כל משחק?קונטה.
אתה יודע מה קורה לשחקנים שלו?הם מתחילים לקרוס בתחילת פבואר.

להגביר בדקה ה60 זה לא שיטה, במקום להשתמש ב כל ה 90 דקות כדי לנצח להסתפק ב 30 ? ככה הסיכויים שלך יורדים.

קמא כבר השתלב, פדה השתדרג, צ’ומה ורודיגר הגיעו, העונה אנחנו כבר בנויים לשחק כדורגל אחר, אז לדעתי זה עלוב ופחדני לא לנסות.

יפה לראות דיון על מי משחק ומי לא כשכולם יודעים שהמשחק הזה תלוי אך ורק בשופט.
עם כל הרעש מסביב, אם בעשר דקות הראשונות הוא לא קובע רף לאגרסיביות (שתהייה בכמויות) המשחק הזה יהיה הכל חוץ מכדורגל ולא משנה מי משחק.

כשאתה רץ 90 דקות אתה חשוף יותר לפציעות ולעייפות. עיין ערך ברצלונה בעונה שעברה.

30 דקות מספיקים לנו לנצח, אחרי שתיזזנו את היריבה שעה.

נאלץ שוב להסכים שלא להסכים.

כל קבוצות הטופ משחקות ככה ועובדה שהן קבוצות עילית ונשארות כך.

אני אשמח לפירוט של כל הקבוצות האלו.

בדקה ה60 השחקנים של היריבה עייפים כאשר אתה עם המון אנרגיה. כיצד זה בדיוק מוריד לך את הסיכוי לנצח?

זאת דעתך, כפי שכתבתי אני חולק עלייה.

ליברפול, סיטי, צ’לסי, באיירן, פסז’ וכל קבוצה שמכבדת את עצמה, כמו ברצלונה, נאפולי, טוטנהאם, ארסנל

כי נשאר לך רק 30 דקות במקום 90, בגלל ש 30 פחות 90 אז הסיכויים פחות.

וואלה רודריגו נראה כמו חלוץ
לא יאומן שהיינו צריכים לסבול את מריאנו כחלוץ מחליף בשנים האחרונות
הוא חייב להמשיך לשחק קרוב לשער, מקסימום בשמאל

צ׳ומא עם כדור ענק!

טייק #753908 של:
אף-אחד לא סיפר לי שצ’ואמני יודע לעשות גם את זה

אני לא יודע אם זה היה טשואמני או בוסקטס שמה…

בכל מקרה כצפוי ויני בא להתכסח היום ולא לשחק כדורגל. האמת, מובן. אי אפשר לעמוד בלב סערה כל כך ענקית ולהישאר קר.

טוב אומנם זה לא מקצר בכלום אבל הכינוי החדש של טשואמני הוא טשואדאדי, איזה שחקן! קשר על מודרני הרווחנו קראק לעשור.

אין לי אף לא טענה אחת לויניסיוס אבל דבר אחד שקאסמירו היה עושה שצ’ואמני עדיין לא יכול לעשות זה לאפס את ויניסיוס.
נראה שהוא קצת נגרר לפרובוקציות.

תהרגו אותי, איך זה לא אדום? פקקים ישר לברך, הכדור לא באזור.

אפשר כבר לאמץ את שיטת הצ’לנג’ים שממומשת בענפי ספורט כבר שנים!?
לא יכול להיות ששלושה צופים בהילוכים חוזרים ולא מאותתים לשופט

אז אנצ’לוטי הבטיח ולא קיים, קצב גבוהה, פשוט שוחטים אותם !
זה לא הכדורגל של קרוס, זה הכדורגל של וניסיוס ופדה, איזה כייף

כרגיל אתה מעוות את המציאות כדי שתתאים לנרטיב שלך. 5050 החזקה בכדור, 4 בעיטות לשער מצידנו, 7 מצידם. איפה בדיוק אנחנו שוחטים אותם?

הקצב הגבוה שלנו מתבטא במסירות בין קרוס מנדי מיליטאו אלאבה וקורטואה. הרוב בתוך הרחבה שלנו.

ואתה כרגיל לא מצליח להבין מה שאתה רואה, שוחטים אותם זה כבר לא החזקת כדור 90%.בהרבה מקרים אנחנו דוחפים את הכדור קדימה, לא מניעים אותו מאחורה, כמו בשער הראשון, בשער השני, במצב של רדריגו, בעבירה שעשו על רודריגו.

אנחנו לא מנסים להאט את הקצב, כשהם מגבירים אנחנו מגבירים יותר, כשהם דוחפים אנחנו דוחפים יותר, כל דבר אנחנו עושים בקצב ובכוח יותר מהר מהם.

לא יודע מה אתה ראית.

פדה עם התנועה והכוחות שלו יאפשרו לרודריגו לשחק ליד בנזמה במרכז ולא בצד ימין כשהצרפתי יחזור.