מחזור שישי: יוצאים לפגרה עם 1:2 על אתלטיקו ומאזן מושלם, רוקדים| רודריגו ופדה!

לא אכפת לי למה לא אכפת לי איך ולא אכפת לי על חשבון מי אבל פדה ואלוורדה ורודריגו צריכים לפתוח בהרכב בכל משחק.

נ.ב
החולצה של אתלטיקו מדריד היא הכי מכוערת שראיתי ב20 שנה שאני אוהד כדורגל
המעצב הסדיסט צריך להיענש בחומרה

אנחנו עושים אקורדיון. לפעמים זורקים את הכדור קדימה כדי להחזיר את היריבה אחורה ומייד מחזירים את הכדור חזרה לאחור כדי למשוך אותם חזרה קדימה.
אם אתה קורא לכדורגל שראינו עכשיו קצב גבוה אז אנחנו לא משדרים על אותו גל.

בכל אופן אני לא מתכוון להתווכח לגבי זה. אם עד היום לא הצלחת להבין שאנחנו משחקים כדורגל איטי עד סביבות הדקה ה60 אז זה אתה. במיוחד אחרי שאנצ’לוטי אמר את זה אתה אמור לקלוט.

אתם באמת מעיזים לבקר את ההרכב של הדון?? מגיע לכם להיות אוהדי יונייטד תחת ואן חאל.
הריאל הזו מייאשת. נראית כמו סתם קבוצה אבל זה סתם לא נכון. כנראה היא תבקיע מתי שבא לה… היא מתאמצת בכמות המדויקת כדי לא לבזבז אנרגיה.

טושמני כנראה יהיה יותר טוב מקאסימירו והוא משחרר לחלוטין את קרוס ומודריץ’.
שני אלה יכולים להרשות לעצמם לתת לילדים לרקוד ולרוץ כמה שהם רוצים ואם תהיה בעיה, אז הם יעלו את הרמה. וזה ממש ממש מפחיד ומייאש.

ומעל כולם וואלוורדה. הבן אדם הזה משהו מיוחד. ברגע שהתחיל לפרוץ צעקתי שיורידו את הבן זונה כי לא נתארגן בזמן.

אם מונדיאל הנפט לא יהרוג לכם את הקבוצה הבלתי נסבלת שלכם, אני לא יודע מי יוכל לעצור את ריאל הזו. וזה רק יהפוך לגרוע יותר כשיתבגרו ותביאו את האלאנד עוד שנתיים.

תיחנקו.

אני ממש לא חושב שאנחנו משחקים לאט.
הרבה התקפות הן פשוט כדורים ארוכים לרודריגו, או הובלת כדור ומיד צירוף מסירות לקראת הרחבה.

כן יש הנעת כדור איטית בעיקר כדי להרגיע לעיתים.

אקורדיון עושים מצד לצד, להעביר את הכדור מאחורי ההגנה כדי למשוך את ההגנה אחורה ואז להחזיר את הכדור להגנה זאת טקטיקה לא הגיונית, אם הגעת אל מאחורי ההגנה למה לא להבקיע ולחזור אחורה ?

הקצב גבוה, אנחנו לא מנסים להוריד קצב ולהניע אותו לאט, אנחנו משחקים יותר אינטנסיבי מהם, דוחפים כדור קדימה כמעט בכל הזדמנות, זה לא הכדורגל השבלוני מקודם שניסינו להשתלט ולגרום לכדורגל איטי.

לא היום.

המחמאה הכי גדולה שקיבלנו עד עכשיו העונה, תודה :+1:t2:

וואלורדה הוא שחקן מהמשחקי מנג’ר של פעם שגדלתי עליהם כשהריאליזים לא היה 100 אחוז

מגן ימני/קשר ימני/קיצוני ימני/קשר אחורי/קשר אמצע/חלוץ

אני באמת מתחיל לחשוב שאנחנו מגדירים קצב ואינטנסיביות בצורה שונה. להניע כדור בהגנה, עד כמה שאני הצלחתי להבין עד היום, לא נחשב כדורגל אינטנסיבי, גם אם אתה עושה אותו דיי מהר.
בכל מקרה זה דיון לפעם אחרת לא באמצע משחק.

אחד הדברים שמצליחים לנו טוב היום והוא מאוד משמעותי זה התנועה ללא כדור, רודריגו עם תנועות נהדרות ומנצל את המהירות שלו. מודריץ׳ נראה כאילו לעולם יהיה פנוי לא משנה איפה הוא נמצא ולא משנה כמה ינסו למנוע ממנו לקבל כדור (לא מדבר על הבניית התקפות מאחור) וגם וזה שונה מבד״כ - כשפדה היה מוצב בימין אז כל הזמן קרבאחל היה עולה גבוה, פדה נשאר טיפה מאחור ואז היינו מפסידים בזה - היום בחלק גדול מההתקפות אנצ׳לוטי עושה את אותו תרגיל של קרוס ומנדי בצד ימין, מודריץ׳ בונה ומנהל את התחלת ההתקפה בימין כשקרבאחל כרגיל עולה - מה שזה כן נותן זה יותר חופש לפדה ללכת גם לאמצע

בין שלל הדברים הנהדרים היום יש משהו שבולט לי לשלילה וזה פרלאן מנדי.
לא חושב שהוא שחקן רלוונטי לרמות האלו. חסר טכניקה לחלוטין, לא יודע למסור, 0 חוכמת משחק.
מבאס.

צ’ואמני הוא כמו פלאפון חדש שאתה מקבל, ובכל פעם מופתע פתאום מפיצ’ר נוסף שיש בו ולא ידעת עליו.

מנדי לא כדורגלן טייק 296. אפילו לא הייתי מגדיר אותו כדורגלן גרוע הוא פשוט לא קשור לענף אין לו אף יכולת ששחקן כדורגל צריך, אתלט ותו לא.

גדול מימדים
פיזי
מתקל נקי ובאלגנטיות
קורא את המשחק ונמצא בכל מקום על המגרש
מה אני אגיד לך - נשתוק ולא נדבר שלא נפריע.
רק שימשיך כך.

מנדי הוא מיצ׳ל סלגאדו משונמך.
הבעיה עם מנדי זה חולצת ההרכב. לא להאמין שיש לנו אלאבה כבלם ואת רודיגר על הספסל (!) רק בשביל לאפשר לו להמשיך למסור כדורים לאחור.
אני כן אגיד שבתור שחקן רוטציה הוא בסדר גמור.

אנצ׳לוטי והצוות שאננים. חילוף נכון ואנחנו ב 3-0.

איזה שער מיותר. אבל יותר מיותר מהשער זה הקצב שלנו מתחילת המחצית. סתם יהירות ושאננות.

כמובן שמיליטאו :person_facepalming:

אי אפשר שכל משחק שהוא משחק נחטוף גול באשמתו הישירה.

לעולם יהיה קשר בין מיליטאו ובין גולים מוזרים שאנחנו סופגים. לעולם.

מה הקשר מיליטאו? טעות של קורטואה שהיו לו 2 יציאות לא טובות היום.

אתה צודק שמילטאו אשם משהו בשער, אבל בוא…לא מילטאו החליט להפסיק לשחק במחצית השנייה.

ניהול משחק מחפיר של קרלו. אני לא מבין את ההתנהלות שלנו מהרגע שעלינו למחצית. הכי עצוב שאני לא מזהה את השחקן שיצרח על השחקנים שיתאספו על עצמם.

אם נאבד פה נקודות זה עלינו.

עריכה: האדום הוא על הטיפשות. שחקן טיפש. סבאיוס לברודוואי

טיימינג מושלם של אנצלוטי להכניס את סבאיוס ורודיגר בדיוק לקטטה

לקח לי מחצית שלמה להבין/להיזכר למה אוהדי אתלטיקו שורקים לקורטואה כל פעם שהוא נוגע בכדור. איזה כיף שהוא אצלנו (דווקא פחות בהקשר של היום, אבל סתם באופן כללי).

איך זה שמנדי מצליח לטעות במסירה האחרונה… גם בהגנה?

רודריגו הגבר הזה. מעבר לשער ולפעולות הטובות בהתקפה - פשוט הסתכל עין בעין עם הכסחנים של אתלטיקו שגדולים ממנו בראש. וניצח. אגב, דיברו כאן על החוסר בברזילאי מבוגר שירגיע את הצעירים. הצד החיובי של זה - נראה שוויני הדביק את רודריגו בחוצפה שלו, שעלה במוד ויני היום - כולל הדריבלים וכולל הלחץ על המגנים. שלא לדבר על הריקוד המרגש כמובן.
על פדה כבר לא צריך להרחיב בהקשרים האלה. שחקן כ"כ מוכשר, שאני עדיין לא יודע בדיוק איך לאכול. רק אומר בפראפראזה על המשפט ההוא - פדה הוא שחקן שאתה קודם כל שם בהרכב, ורק אחרי זה חושב מה לעשות איתו.

קצת מסכן ויני. עם כל הסיפור מסביב, מרגיש שהרבה מהפעולות לא הלכו לו שלא באשמתו בכלל. נראה שגם החברים חיפשו אותו קצת בכוח בגלל הסיפור שמסביב, לא פעם בצורה שלומיאלית למדיי (ע"ע המסירה הגרועה של רודריגו אל ויני לשטח). אבל לדעתי הוא הרגיש שיצא המנצח הגדול היום, וזה מה שחשוב.

ולסיום - אחחח צ’ואמני. ולחשוב שבתסריט אחר ולא רחוק בכלל, היינו צריכים לספוג משחק אחרי משחק את הטעות התורנית של קאסמירו השבע, ולטחון דיונים מיותרים של האם נכון וכדאי לתת יותר הזדמנות לצ’ואמני הצעיר ו"חסר הניסיון".