מחזור 1 בספרד: פותחים את 21/22 עם 1:4 באלאבס (בנזמהX2, נאצ'ו, ויניסיוס)

אני כן חושב שזה לגמרי סביר שנראה תחת אנצ’לוטי קבוצה התקפית ושמחה יותר שמבקיעה יותר שערים. הבעיה היא שאני די בטוח גם שלצד זה נהיה יציבים הרבה פחות בהגנה (בלי קשר לשינוי בזהות השחקנים), יציבים הרבה פחות בכללי, ומוצלחים הרבה פחות במשחקים הגדולים.

בסוף, זידאן עשה ב-5 שנות אימון בערך כמו שאנצ’לוטי עשה ב20. זה לא אותה ליגה בכלל של מאמן.

אני קושר לעצמי כתרים לפני תחילת העונה, כמו כל עונה, אני בטוח שיש כאן כמה שישמחו להזכיר לי בסוף העונה כמה טעיתי, הם לא מצליחים כבר 2 עונות, גם בסוף העונה הזאת לא יצליחו.
כתבתי ביום הראשון שהזכירו את השם של אנצ’לוטי שאני מעדיף אותו ושמה שקרה אתמול זה מה שיהיה, כתבתי גם שנתחרה על האליפות אבל הסיכויים פחות טובים מאשר עם זידאן והכדורגל הציני שלו, ניפגש בסוף העונה.

אני עדיין הייתי מהמר על הרבה יותר 0:1ים דחוקים בשיניים עם קאסמירו במצב נייח כמו בעונה שעברה או גולים מרגשים כאלה של נאצ’ו בגליץ’ מאשר משחקים שבייל או הזאר יכריעו אותם עם הברקה. @titi_camara אני לחלוטין מעדיף את הסגנון שלך של אובר-ביטחון ולדעתי לפעמים אתה מסתלבט עלינו ולא באמת מאמין למה שאתה רושם, על פני אלה שרואים הכל שחור.

מעבר לכך אני מאוד-מאוד-מאוד אוהב את הזאר למרות הכל ועדיין מחייך כשהכדור מגיע אליו. אתמול חוץ משחקן בריא לא ראיתי כלום - לא אחד כזה שלוקח סיכונים, לא אחד ש"סוף סוף הציג את הקסם שלו" כמו שנכתב בכלי התקשורת - מנסים להחמיא לו בכוח. בצ’לסי הזאר היה שחקן שלוקח כדור בדהירה ואי אפשר לעצור אותו גם בפאול. הוא מאוד איטי וכבד, הבעיטה שלו מעמדה נוחה הייתה רעה, כמה דריבלים הוא הצליח באחד על אחד? פעם הוא היה מתסכל 2-3 בקלות. העקב שלו היה די בפוקס. אני לא מצפה אגב לשחקן של צ’לסי אלא ל-50% ממנו.

לדעתי נאצ’ו אנדרייטד מוחלט כאן וחבל. בהרכב אידיאלי נניח יש את קרבחאל שהוא יותר מאוזן ומודע הגנתית למצב מאשר לוקאס. הוא רשם מספיק משחקים גדולים נגד קבוצות גדולות כמו ברצלונה או באיירן בכל מיני עונות. למה אין לו מה שצריך להיות שחקן הרכב? בשנה שעברה הוא לא היה טוב מרפא שלנו? נאצ’ו שחקן מעולה זה לא רק שהוא מרגש, מדבר מקצועית בלבד. ללחוץ גבוה זה חלק מהתפקיד של בלם בריאל וזה מסורתי אצלנו. היירו היה ככה, הלגרה, גם קנבארו ופפה שלעתים פישלו, ראמוס. נאצ’ו הוא הבוס ולא מיליטאו ולא אלאבה.

אתה קושר לעצמך כתרים בתחילת כל עונה, מגיע להתגאות כשאתה צודק אבל לעתים מתאדה או ממציא תירוצים כשאתה טועה. זו לא חוכמה גדולה. שנה שעברה הימרת שנזכה באליפות למשל, בשניה שזה לא קרה שמענו בעיקר על VAR ועל שוד. זה אמנם היה צמוד, אבל לכולם ברור שבמקרה שהיינו זוכים על חודה של נקודה היית מסוייג הרבה פחות לגבי כמה מדויק היית.

לגבי הכדורגל השמח - לא אנצ’לוטי ולא פפ יכולים לשחק כדורגל שמח עם הסגל הזה ללא הזארד ובייל. נחייה ונראה, הלוואי ואתה צודק. בנוסף, כפי שדוד ציין, הסיבה העיקרית שבגללה לא שיחקנו כדורגל שמח היא כי זידאן מאמן טוב בהרבה מאנצ’לוטי ויודע מה עושים עם הסגל שלו (ונראה שגם אתה מסכים).

מקווה שאתה טועה,איסקו לא יכול לתרום לנו כלום מהסיבה הפשוטה שהוא כבר לא כדורגלן 3 שנים בערך,לא נראה כמו כדורגלן ובטח שלא משחק כמו אחד.
הבן אדם לא מתאים לכדורגל המודרני האינטנסיבי והמהיר,הוא תוקע כל התקפה עם הסיבובים שלו סביב עצמו,לא מאיים על השער,מאבד ים כדורים,אין לי מושג איך אתה עדיין רואה בו כדורגלן שיכול לתרום כי לעומתך כל השאר איבדו בו אמון מזמן,כמובן מחוק בנבחרת ספרד ובריאל הוא משחק רק כי רוצים למכור אותו ועדיין אף קבוצה לא מעזה להציע על השחקן עבר הזה אפילו לא 10 מיליון יורו.

ואלוורדה נעלם במחצית הראשונה אבל עדיין חילץ כמה כדורים,סגר מתפרצות עם המהירות והפיזיות שלו ובמחצית השנייה היה מעולה כמו כולם וקינח בפריצה אדירה שאיסקו לא היה יכול לעשות בחיים,זה מה שאנחנו צריכים,קשרים מהירים,חזקים עם טכניקה טובה שלא מפחדים להיכנס לרחבה ולאיים על השער,אם הוא יעשה את זה יותר הוא יקבע את מעמדו כוורלד קלאס לכל דבר,חייב להיות יותר מעורב במשחק.

לי לא היה ספק שעם אנצלוטי נהיה יותר התקפיים,השאלה מה יהיה במשחקים הישובים ונגד יריבות חזקות? את זה עוד נראה,בינתיים אני מבסוט ממה שראיתי אתמול גם בבחירת השחקנים וגם במשחק עצמו.

מסכים איתך לגמרי.

ידידי היקר, אני יצאתי נגד שוד ה var כי אני אוהד ריאל מדריד ושדדו אליפות מהקבוצה שלי, זה מאוד כאב לי, לא מבין מה כל כך קשה להבין פה…
לכתוב בתחילת העונה אליפות ולפחות רבע גמר ליגת האלופות ובסוף העונה לסיים נקודה מאליפות וחצי גמר ליגת האלופות זאת לא סיבה לחפש תירוצים אלא סיבה לקשור עוד כתרים.
גם בשפל של העונה שעברה לפני שבוע קריטי, משחק נגד אינטר הפסד ועפים בשלב הבתים ומשחקי ליגה נגד סביליה ודרבי( אם זוכר נכון) שמפסידים וגם אין ליגה כשכולם פה כבר קברו את העונה כתבתי שעולים ממקום ראשון באלופות עם ניצחון על אינטר וחוזרים למאבק האליפות, לפי מה שאתה כותב הייתי צריך להתחיל לתרץ מאז.

אותו בייל שרק אני כותב כאן כמה חודשים כמה טוב שהוא חוזר?

גם כאן בעונות של זידאן כתבתי מיליון פעם שזידאן משחק כך כי הוא גאון, אחרי כמעט כל משחק היה דיון מול kb9 שהיה נגד סגנון המשחק הזה.
עכשיו אתה כותב שכנראה אני מסכים שזידאן טוב יותר מאנצ’לוטי…

איפה היית אחרי העונה הכי גרועה של ריאל ב20 שנה האחרונות שכולם חשבו שאולי לא נצליח לסיים טופ3 ואני הייתי היחיד שכתב נאבקים על האליפות למרות שברצלונה התחזקה בגריז’מן וארתור? כתבתי בגלל שזידאן מאמן גאון וגם בגלל שלמרות מה שחושבים יש לנו סגל מצויין.

אז כן, אני קושר לעצמי כתרים, נראה אתכם מזכירים לי בסוף העונה כמה טעיתי…

לא משחקים בליגה האנגלית, לליגה הספרדית הוא עדיין מאוד מתאים, יותר מוואלורדה במשחקים מסוימים.

כל ההודעה שלך כתובה כאילו שטענתי שאתה טועה תמיד. לא מבין מה אתה רוצה, בחיי.

כן, בדיוק אותו אחד. כי אם יתחיל להיפצע בתדירות שהוא נוהג לאורך השנים האחרונות - העובדה שהוא ליגה מעל כל אלטרנטיבה בסגל לא תשנה הרבה.

אני לא גיא ולכן לא מבין למה זה מופנה אלי, אבל אם אני זוכר נכון ההקשר היה שאי אפשר לשחק ככה לנצח וכדאי באיזשהו שלב לחזור לכדורגל (כמובן שעדיף עם רכש של שחקנים שמתאימים לזה ו/או שחיטת כמה פרות קדושות, דבר שזידאן לא מצטיין בו).

לא יודע… פה. אני אמור לתת לך מדבקה של כוכב אחרי כל פעם שאתה צודק? התווכחתי איתך וטענתי אחרת? מה זה השאלה המטומטמת הזאת?

הפואנטה שלי היתה שאתה עוסק בקרב הבולבולים הזה כמעט באופן בלעדי ולא ממש מודה בטעויות שלך כשהן קורות (והן קורות), ומאידך מפאר את עצמך כשאתה צודק או כמעט-צודק. אני בהחלט מסכים שהיו מספר דעות מיעוט שהחזקת בהן וצדקת, פשוט אין לזה קשר למה שכתבתי.

גם אם יפצע עדיין עומד מאחורי התחזית שלי העונה.

תזכיר לי מתי זה קרה…
כי אם זה היה קורה כל אותם שניהלתי נגדם קרב בולבולים, ויש הרבה כאלה כאן בפורום היו מזכירים לי לבטח, כמו שאתה לא מצאת(ונתלית בטענות שלי כלפי שוד האליפות כדי לנסות להוכיח משהו) גם הם לא מצאו.

בייל, מרסלו, איסקו, חאמס וגם מודריץ’ לתקופה, כל אלה ראו ספסל אצל זידאן.

העונה שעברה זו תחזית שגויה שלך, כפי שכבר ציינתי. יש הרבה דמגוגיה, שלא לומר חוסר הגינות, בלהשתמש בטיעון “הייתי קרוב” כשמפסידים אליפות על חודה של נקודה ולא להגיד “הייתי קרוב לטעות” (ממש להיפך, למעשה) כשזוכים באליפות על חודה של נקודה + מיליארד פנדלים + מגיפה עולמית. גם אני התבאסתי מאד ולא הסכמתי עם השיפוט בסביליה, זה פשוט לא קשור.

אף אחד מהם לא היה פרה קדושה של זידאן פרט למודריץ’ ומרסלו, הראשון ראה מעט מאד ספסל וגם זה לא בשלבים מכריעים בד"כ, השני התחיל לראות ספסל רק בעונה האחרונה כשהוא על קביים. לא מבין על מה הדיון, זה פחות או יותר הטיקט של זידאן (בטח בקדנציה השניה) - הגוורדיה הישנה בטוב (והיה הרבה טוב) וברע. כמובן שהיו גורמים נוספים שהשפיעו על היעדר הרכש, אבל זה הקונטקסט.

באמת?
אחרי אחת העונות הגרועות של ריאל בהיסטוריה, אחרי שכולם כולל כולם( חוץ מבנזמה) נראו גרוטאות שאי אפשר להוציא מהם כלום, אחרי דאבל קליל של ברצלונה שהחתימה את גריזמן ודה יונג, אחרי שכל החברים כאן קבעו שנסיים במקום הרביעי דיברתי על תארים, אמרו אני הזוי אמרתי תצלמו את התגובה ונדבר בסיום העונה, והנה אחרי עונה לקחנו אליפות, ואתה רוצה שאכתוב כמעט טעיתי? צדקתי כנגד כל הסיכויים.
עונה שעברה אם כבר מדברים על טעויות שלי, כתבתי שנשחק כדורגל טוב כי האמנתי שאין סיכוי שהזאר יהיה פצוע עוד עונה שלמה, טעיתי, שיחקנו חרא.

בייל וחאמס הם הפרות הקדושות של פרז, הרבה יותר קשה לשחוט אותן, ובכל מקרה אתה דיברת על פרות קדושות, נתתי לך 5, פרות מכל צד של המפה.