מחזור 1: פותחים את עונת 23/24 עם 0:0 מול חטאפה בחוץ (ראפיניה וצ'אבי הורחקו)

ברוח הדברים אפשר היה פשוט לחוקק שעבירה ברחבה היא עבירה לכל דבר כמו מחוץ לרחבה (בעיטת עונשין מנקודת העבירה) ורק מקרים של מניעת שער ודאי הם פנדל. ואז הבעיה היחידה היא להגדיר מצב ודאי.

30 פוסטים אוחדו לנושא קיים: הפורום שלנו :: די עם הספאם !

זה בדיוק הבעיה שעליה דיברתי למעלה. אני חושב שכולם מסכימים שהמצב כרגע הוא לא אידיאלי אבל אין ברירה אחרת.

איזה קשקוש.

ההצעה שלך נותנת יתרון לא פיירי להגנה. לא מספיק שבכל מקום במגרש חוץ מהרחבה ההגנה מקבלת יתרון? אם כבר אז אולי אפשר להחליט שעבירות שנעשות בתוך הרחבה נבעטות מאותה נקודה שבה נעשתה העבירה, רק ללא חומה. זה מוריד משמעותית את האחוזים של כל העבירות שנעשות בקצות הרחבה ומרגישות לא פייריות מצד אחד, אבל משאירות העונה על עבירות בתוך הרחבה חמור מספיק.

לרגע לא הבנתי מה הקטע הזה שכל אוהדי ריאל כותבים ספרים.

המלצה להבא - לא לפתוח את הדיון זה בתוך דיון המחזור שבו נשדדנו בצורה קשה, במשחק בו השופט זיין אותנו על ימין ועל שמאל רגע אחרי המשחק. את הדיון התאורטי הזה יכולת לפתוח בתרד שיפוט כללי, או בכדורגל הספרדי - ככה היית נמנע:

1. מלמרוח את זה בפנים שלנו רגע אחרי ששדדו אותנו, כפי שאתה מודה בעצמך.
  2. להצטייר כיפה נפש. אני לא נכנס לפורום שלכם, ואין לי מושג מה אתה כותב שם או לא. הדבר האחרון שמעניין אותי זה ללכת לחפש כמה נחרץ היית בדיונים כשאתם קופחתם על פנדלים דומים.

לטעמי הגענו לתקופה האחרונה אחרי שהייתה הפנמה מהצד שלכם לתלונות שעלו מהצד שלנו עשרות פעמים על זה שאתם מגיעים לפה להטיף ולהטריל אותנו. ואז שודדים אותנו, ואנחנו מקבלים פה תגובות של שני אוהדי ריאל שטוענים שלא היה בכלל פנדל ושל אוהד נוסף שמנסה דווקא עכשיו לפתח פה דיון על למה זה לא צריך להיות בכלל פנדל.

את טיטי אנחנו עוד יכולים להכיל, השאר זה עליכם.

מתי תבין שלדבר נגד סיטי זה לא נגד ברצלונה ? :person_shrugging:

לא שאנחנו צריכים אותם להבין את זה, אבל בשביל לסגור את הפינה אפילו הם מודים שברצלונה נשדדה.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1692510646821077024

ואל תתרשמו מההשעיה של השופט בעוד שבועיים הוא יחזור לעבודה רגיל.

וואה וואה, מה קרה פה?

בכל אופן, אם אפשר לזרוק את השנקל שלי לדיון-לי זה לא משנה אם אראוחו עשה מזה יותר או פחות, או לצורך העניין ויני יעשה מזה יותר או פחות. לדעתי יש שם מגע של פנדל, הוא בעט לו ברגל ולא בכדור. זאת עבירה. אם נתחיל לדמיין אם זה מגע “מספיק” בשביל לא להמשיך את המהלך, אין לזה סוף. לא יהיה בחיים שיפוט אחיד. בשורה התחתונה, בעטו לאראוחו ברגל ופספסו את הכדור. מבחינתי זה פנדל. השופטים בספרד הם השופטים הכי גאוותנים בעולם, הוא החליט שזה לא פנדל ושברצלונה “בכיינים”, ולא יעזור כלום. הוא היה גם טוען שגאבי עשה עבירה אם לא היה ספק יד. ואם לא זה, אז הוא היה גם כמו ניר מתחיל לדמיין בראש האם זה מגע מספיק בשביל להמשיך את המהלך או לא. יכול להיות שזה לא מגע מספיק חזק שאראוחו ייפול, אבל זה מגע ברגל, בלי קשר לכדור. וזה בטח לא ליטוף או מגע “רגיל” של מהלך המשחק.

אבל עם כל זה, ברצלונה לא נראתה טוב, וציפיתי ליותר בגרות מראפיניה, וגם יותר בייצים בחלק ההתקפי. פאטי היה צריך להיכנס לפני, ולדעתי גם גאבי.