מחזור 1 :: 4-0 על צ'לסי במחזור הפתיחה!! (ראשפורד 2X, מרסיאל, דניאל ג'יימס)

סולשיאר נגד למפארד, יונייטד נגד צ’לסי. אליפות או לא (לא), טופ 4 או לא (גם לא), הליגה חוזרת וזה מספיק מרגש.

מאטיץ’ על הספסל לטובת מקטומיניי ואנדראס. סמולינג, ג’ונס ורוחו אפילו לא בסגל. רוחות חיוביות של שינוי. יאללה יונייטד, תני לנו להנות לשם שינוי.

3 לייקים

הרכב טוב, אני לא אוהב לראות את לינגארד בהרכב אחרי העונה האחרונה ( היה מזעזע ) אבל אולי יפתיע עכשיו כשאולה נמצא פה כבר זמן מה והקבוצה תתחיל לשחק את הכדורגל שלו.
צ’לסי מצידה עם הרכב מאוד אפור, בלי קאנטה ועם מעט מאוד כישרון התקפי - חייבים לנצל את זה.

לא נראה טוב. אנחנו בדרך לעונה ארוכה

משחקים די גרוע. כל שחקני הקישור לא עושים כלום, שחקני ההתקפה מקבלים החלטות אחרונות גרועות, ג’סי יכל להיות על הספסל באותה מידה בה שיחק, מקטומיניי איטי, ושואו עם חורים בהגנה בנוהל.

צ’לסי הייתה צריכה להיות ב-2-1 קל. אף על פי כן, שחקנים לפחות רצים קצת ונחמד לראות את זה. אמנם משחקים גרוע, אבל לפחות מנסים. יש תקווה.

פוגבה אוהב את הדשא של אולד טראפורד. אחרת, איך אפשר להסביר את העובדה שבילה חצי משחק על הדשא?!

לייק 1

תוצאה סופר משקרת , לא היינו רחוקים להסתבך היום.
הקישור הזה מאוד מדאיג אותי , ועניין הקשר האחורי עוד יתפוצץ לאולה בפרצוף.
גמרנו את צ’לסי עם כמה מתפרצות קטלניות , אין ספק שיש לנו המון מהירות בסגל אבל מול קבוצות טובות יותר אני לא מאמין שנקבל שטחים כאלה.
פוגבה ככל הנראה שבר את שיא האיבודים למשחק ועדיין סיים עם 2 בישולים - קלאסי בשבילו.
העיקר שפתחנו עם ניצחון.

2 לייקים

לקבוצה הזאת יש פוטנציאל ענק אם רק הקישור היה ברמה נורמלית.
מחצית ראשונה פוגבה עושה שטויות פריירה לא ברור מה בכלל התפקיד שלו: חושך ובנס לא קיבלנו 2.
מחצית שנייה פוגבה מתעורר על עצמו ופריירה עם פעולה חיובית ראשונה בבישול: 4-0.
החדשות הכי טובות הן בעיקר הבכורה המצויינת של ואן ביסקה ומגווייר.

דרך אגב צ’לסי היו לא רעים בכלל עד ההתפרקות ורואים שהם לא מספיק מאומנים. אם יתנו ללמפארד זמן יש מצב שהוא יבנה שם משהו יפה.

לייק 1

בהחלט שקר גדול, אבל למי אכפת.

אנדראס היה בכל מקום, אבל לא עשה כלום עד הבישול שלו. רץ הרבה, משקיע, אבל אפס תרומה בהגנה או בהתקפה. אנחנו לא יכולים לבנות על זה לאורך עונה שלמה. מקווה שפרד יכנס לעניינים.
בכלל הקישור שלנו על הפנים, כשפוגבה משחק עם צ’לסי רוב המשחק עד ההברקות המטורפות שהוא כרגיל נותן, ומקטומיניי לא מצליח להחזיק, וזה עוד כשקאנטה בספסל שלושת רבעי משחק. זו נקודת התורפה שכולנו צפינו, ואולה יצטרך לטפל בנושא מהר מאוד כי אם זו הייתה סיטי היום היינו בוכים.

בהגנה היה צמד מרכזי מצויין, כשמגווייר נתן הופעה מצוינת, אחרי שנים שלא ראינו בלם רציני. ראשון כמעט בכל מאבק, לא מפחד לכדרר, מנטרל כל איום אווירי. ולידו לינדלוף עם משחק מצויין, סוף סוף מקבל שחקן כדורגל לידו ולא מוקיון כמו ג’ונס או רוחו (וקצת סמולינג, שיהיה בריא).
וואן ביסאקה עם גליצ’ים חולניים, בחור מפחיד לחלוטין. הוא שיחק לבד לחלוטין על אגף ימין, וזו עוד בעיה שצריך לתקן. אמרסון הגיע ליותר מדי מצבים, ואם היה שם שחקן רציני כמו הזארד (תודה לך ריאל), זה לא היה נגמר טוב.

שמח מאוד שראשפורד ומרסיאל כבשו, ועוד יותר שמח שדניאל ג’יימס כבש בהופעת הבכורה. החגיגה שלו הייתה מרגשת, עם ההקדשה לאבא שלו ושמחה של ילד שהגיע משום מקום למנצ’סטר יונייטד.

לייק 1

עוד חוזר הניגון…
אנחנו נעשה כמה תוצאות טובות לפני שקבוצת כדורגל רצינית תכה בנו היטב. סיטי היום הייתה מחוררת לנו את הצורה. ההתקפה שלנו לא מבריקה אבל היא לא מקבלת שום דבר מהקישור, אין לנו קישור בכלל. אפשר לדבר על מרסיאל ולהגיד עליו שהוא לא עשה קפיצת מדרגה וכו, אבל אם חושבים על זה, עצם העובדה שאין לנו אגף ימין הופכת אותו לקורבן, תסגור את מרסיאל ופוגבה , והקבוצה גמורה.

העזיבה של לוקאקו כל כל טובה לנו, זה יכריח את אולה לשחק עם מרסיאל כל העונה, היציבות בסגל תעשה לו רק טוב. יוצאים לעוד עונה בלי קשר ימני וזה פשע שעליו צריכה לקום ועדת חקירה.

בקיצור תוצאה טובה, נהנה ממנה כל עוד זה אפשרי, מאמין שתוך 5 מחזורים נחזור לרדוף אחרי הטופ 2 לפני שנתרחק למאבקנו הניצחי על הטופ 4. הקבוצה הזאת לא טובה מספיק ואין לנו מספיק עומק לשרוד פציעות של שחקני מפתח. חבל שיונייטד עושה ארסנל ומסתפקת במאבק על מקום רביעי

לייק 1