1/4 גמר הצ'מפיונס :: ממשיכים לחצי הגמר בשיניים עם הפסד 1-3 בברנבאו ליובנטוס

לקראת יובנטוס

עם יתרון נפלא מהמשחק בטורינו וכשחצי הגמר כבר מעבר לפינה, ריאל מארחת את יובה לגומלין 1/4 הגמר בברנבאו ורוצה להשלים את המשימה. ואראן שבתמונה יהיה שר ההגנה, כשלצידו כנראה קאסמירו.

image

המדרידיסימו צמא לליגת האלופות. לא חשוב שעושה הרושם שריאל עשתה את העבודה בטורינו. אתם יודעים שתהיה חגיגה גדולה הערב בברנבאו. ההמנון המצמרר, ההיסטוריה, הברנבאו, כריסטיאנו ועוד ועוד. אמש פורסם באיטליה ראיון עם הנשיא פרס, מי כמוהו יודע מהי ליגת האלופות עבור ריאל מדריד. הוא נשאל על האפשרות של גמר בין בארסה וריאל. “זה יכול לקרות. או.קיי, ניצחנו אותם כבר פעמיים העונה”, אמר פרס כשהתכוון לסופר-קופה. אז קלאסיקו בגמר לא יהיה, וגם לא בחצי הגמר. אבל אנחנו מתרכזים רק בעצמינו. פרס נשאל האם הוא חולם לעקוף את הנשיא המיתולוגי ברנבאו שזכה ב-6 גביעי אירופה, בעוד לפרס עצמו יש 4, ואמר - “ללא ספק. ברנבאו בנה את ההיסטוריה שלנו ובזכותו ריאל הוכתרה כמועדון המצליח ביותר במאה ה-20. והמטרה שלנו היא לשחזר את ההישג למאה ה-21”. הדרך לשם עוברת גם בגומלין נגד יובה הערב.

גם אלבארו ארבלואה, לצד האגדה רוברטו קרלוס(מזל טוב), ניסה לדרבן אתכם לקראת המשחק, אבל אוי ואבוי לכם אם הייתם זקוקים להזמנה מיוחדת. בעוד מצולם בברנבאו בעמדה של ערוץ הטלויזיה של המועדון, כשמטריה מגנה על ראשו[נקווה לגשם של שערים] ארבלואה כתב - “לא אכפת לנו מהגשם, מהקור, מהרוח. אנחנו רוצים את הצ’מפיונס!”. ארבלואה שאל אתכם איפה אתם רואים את המשחק, מה תהיה התוצאה ומי יכבוש. פרס יוגרל בין הפותרים נכונה.

סטטוס אלופת אירופה::

ריאל מדריד מריחה את חצי הגמר השמיני ברציפות. גם היא לא האמינה שהיא תגיע הביתה עם מקדמה כל-כך עצומה, 3:0 גדול בטורינו, צריך להגיד את זה שוב כדי לתפוס את גודל ההישג. אבל במדריד יודעים שהמשימה לא הושלמה, וזידאן שמר על כוננות שיא עוד הרבה לפני ההפתעה אתמול מצד רומא. הוא התעלם באלגנטיות מהשאלה(שכבר לא רלוונטית) על גמר אפשרי בין ריאל ובארסה וגם לא על חצי הגמר. “התוצאה ממש לא משנה את התוכניות שלנו. זה עוד סיפור, עוד משחק, אנחנו צריכים לעשות משחק נהדר”, אמר המאמן. זידאן נדרש לשאלת מיליון הדולר - הליגה מול ליגת האלופות - “אין לי הסבר למה אנחנו זוכים ביותר גביעי אירופה מאשר אליפויות”, אמר זיזו הנבוך שהזכיר שהוא ברמה האישית מעדיף את הליגה. “כשאתה מסתכל ברמה ההיסטורית אתה מבין שאף קבוצה לא הגיעה להישגים כמו ריאל מדריד באירופה”. וגם זיזו יודע שעם כל הכבוד לרצון לסיים במקום השני בליגה - ריאל מדריד רוצה את הצ’מפיונס.

דיבורים לא שווים כלום, אלא מעשים. וזידאן הוכיח כבר ביום ראשון בצורה מושלמת היכן נמצא הראש וגם הלב של ריאל מדריד. הקהל בברנבאו בוודאי רצה לראות דרבי ביתי לבן ראשון מאז דצמבר 2012, אבל את זידאן זה לא עניין. הוא הוציא את כריסטיאנו כפי שתוכנן, קצת אחרי הדקה ה-60, ולמרות ה-1:1 המתסכל בריאל מדריד לקחו המון דברים חיוביים מהמשחק - צמד המגנים הנפלאים, היכולת של איסקו שעלה מהספסל, וכמובן כריסטיאנו, האיש והוולה שהגיע ל-40 גולים העונה ו-650 בקריירה.

כריסטיאנו רוצה לכבוש במשחק עשירי ברציפות העונה בצ’מפיונס, בהופעתו ה-150 במפעל, ויחד עם הגמר נגד יובה אשתקד - להגיע ל-11. הוא חולם לשבור את שיאו מעונת הדסימה העומד על 17 שערים - העונה יש לו 14 במפעל - וכל העיניים עליו, כרגיל. “אנחנו שמחים שיש לנו אותו, אין דבר כזה לשחק בלעדיו. אנשים זוכרים את די-סטפאנו אחרי שנים רבות וכך יהיה גם עם כריסטיאנו”, פירגן המאמן זידאן וגם הנשיא פרס, ואראן, ומי לא. שותפו בהתקפה יהיה קארים בנזמה, עליו זידאן אמר ‘הוא סובל’ מכך שאינו כובש שערים. ומה נאמר על הסבל שלנו? תוהים האוהדים בפורומים השונים…בנזמה כבש בנוק-אאוט נגד שאלקה בעונת הדסימה, וגם נגד באיירן, ואשתקד נגד נאפולי, אבל מעבר לכך - זה לא זה. זידאן דיבר על כך שהקבוצה לא שינתה שום צ’יפ, אלא שהכדורים נכנסו לרשת וזה ההבדל.

ומההתקפה נעבור להגנה. הפציעה של נאצ’ו מסרבלת את העניינים, הקפטן ראמוס מושעה, איך לא, ושאלת מיליון הדולר היא מי ישחק לצידו של רפאל ואראן. בתקשורת היו בטוחים שזה יהיה קאסמירו שיורד לעמדת הבלם כשקובא יתפוס את המשבצת שלו בקישור האחורי, אולם אתמול דיברו בספרד על האפשרות של ואייחו. נראה שהוא עשוי מהחומר הנכון, אך ואייחו טירון, חסר ניסיון, עם 4 משחקים בלבד ב-2018 בגלל פציעות. האם הפרמיירה שלו בצ’מפיונס בקריירה תהיה כבר בחצי הגמר נגד יובה? אנחנו סקפטיים. שאר ההרכב, כרגיל: איסקו ומודריץ’ חוזרים, לוקאס ואסנסיו על הספסל. ברמת המספרים, נעדכן שריאל ניצחה 34 מ-40 משחקי הבית האחרונים בצ’מפיונס, ו-23 מ-32 המשחקים שלה נגד יריבות איטלקיות בברנבאו.

מי שישב לצד זיזו במסיבת העיתונאים הוא רפאל ואראן, מי שיהיה שר ההגנה מחר.גם כשריאל סופגת בכל משחק, קשה שלא לפספס את העליונות שלו על חלוצי היריבה. המהירות, האתלטיות, השקט הנפשי. מחר ואראן יצטרך להנהיג. “הוא עושה הכל נהדר, הוא צריך לשחק כמו שהוא רגיל ולא לעשות משהו יוצא דופן”, אמר המאמן, ו-ואראן עצמו אמר - “אני אולי לא מנהיג כמו ראמוס, אלא טיפוס שקט יותר, אבל בחדר ההלבשה מכירים אותי וכשהמצב מסתבך אני תמיד שם, זה הזמן שלי לדחוף, אני כן חיי את המשחק”. ואראן פירגן לואייחו על היכולת שמפגין באימונים ואמר שריאל מדריד לא תשחק לעולם על 0:0. הערב זה יהיה משחקו ה-250 במדי המועדונים. ואראן שיחק שלושה משחקים תוך שבוע ונקווה שלא התעייף מאינסוף השאלות שהופנו כלפיו, החל מההתקדמות שעבר מאז שהגיע לכאן כילד צעיר, יובנטוס, ובעיקר מצב הבירכיים - והוא טוען שהפציעות מאחוריו. אנחנו מחכים להגיד שרבע הגמר מאחורינו, ומחכים להתקדם שלב אחרי שלב לעבר החלום. אתם יודעים מה הוא…

לגמור את הסיפור בבקשה

ריאל מדריד - הרכב משוער: קיילור נאבאס| קרבחאל, ואראן, קאסמירו, מרסלו(C)| קובא(חסוס ואייחו), קרוס, מודריץ’, איסקו| כריסטיאנו רונאלדו ובנזמה

מה המצב יובה?

יובנטוס מתייצבת לגומלין בברנבאו בסטטוס די מוכר - היא סימנה עוד V גדול בליגה עם 4:2 על בנבטו והיא מקדימה את נאפולי ב-4 נק’ כשנותרו 7 מחזורים לסיום העונה, ומצד שני השליטה הטוטאלית באיטליה(אליפות 7 ברציפות אוטוטו) לא עוזרת לה בגביע האלופות שחומק ממנה שוב ושוב ושוב. למרבה האירוניה, כוכב ההצגה בשבת, תרתי משמע, היה פאולו דיבאלה המושעה שלא ישחק הערב. החלוץ כבש שלושער, עם בעיטה מסובבת נהדרת בדקה ה-16, לקח את הכדור הביתה ושבר את שיאו העונתי כשהגיע ל-25 שערים ב-38 הופעות. בכל-מקרה, יובה לא מוותרת על המשחק. היא רוצה לשחק על הכבוד, לנצח את המשחק ולבדוק האם יגיע הנס, אלה המטרות, בסדר הזה. ואין ספק שהסנסצייה של רומא אמש גם כן חיזקה את התחושה שבליגת האלופות הכל אפשרי.

עוד ביום שני בקבוצה ניסו לדרבן את הקהל והעלו לרשתות החברתיות סרטון קצר בן פחות מדקה עם המסר הברור TOGETHER#, ובסרטון נאמר ‘למדריד, ביחד, עם כל הגאווה שלנו’. בופון מדרבן, פיאניץ’ כובש בחופשית, דיבאלה, היגואין, קטע קצר מוומבלי והמהפך נגד טוטנהאם, הקהל ועוד ועוד ועוד. אלגרי מקבל בחזרה שני שחקנים חשובים מאוד שהיו חסרים במשחק הראשון - הבלם בנעטיה שבלעדיו ההגנה הייתה מאוד איטית, וכן הקשר פיאניץ’ שדוחף קדימה ומסוכן מאוד-מאוד במצבים הנייחים, אבל אם תשאלו את המאמן, הפיתרון הוא לא השחקנים שיהיו על כר הדשא אלא הגישה של הקבוצה, והוא מתבסס על המשחק הראשון. “לא ציפינו לספוג מול ריאל מדריד אחרי 3 דקות, ואם הם כבשו שער חוץ מהיר אצלינו - למה שלא נחזיר?” אתם הבנתם את הסיפור. יובה חולמת על שער מהיר שישנה את כל התמונה.

“יש לנו כמה וכמה אפשרויות כדי לחזור אבל נצטרך לתת משחק מושלם מול קבוצה מעולה. אנחנו צריכים להילחם על כל כדור עד הסוף”, אמר אלגרי שלדבריו תוצאה טובה בברנבאו, גם ניצחון שלא יספיק לחצי הגמר, למשל - תדחוף את יובה קדימה אל המטרות האחרות שיש לה העונה - שחזור הדאבל המקומי, בין היתר. אלגרי ביובה עד עכשיו הגיע פעמיים לגמר והפסיד וב-2016 הודח ברבע הגמר נגד באיירן. ברמת הטקטיקה והמוכנות, אלגרי דרש ריכוז והבהיר שהקבוצה צריכה להחזיר לעצמה את המשמעת, האגרסיביות ואת ההגנה החזקה שאותה יובה איבדה במשחק הראשון. הראיון של אלגרי היה קצר יותר מזה של זידאן, ביובה בירכו על כך והעדיפים פחות לדבר ויותר לעשות. יובה עברה 9 פעמים קבוצות ספרדיות והודחה 6 פעמים, וב-57 המשחקים שלה נגד ספרדיות ניצחה 19 והפסידה 23. השאלה האחרונה אותה נשאל אלגרי היא המעניינת מכולן.

הוא רוצה לשמור את השחקנים שלו במתח. היגואין הוא באנקר בהתקפה לדבריו ובהיעדרו של דיבאלה, המאמן מתלבט בין שלושה שחקנים לכיסוי שתי עמדות - דוגלאס קוסטה שהוא שחקן קבוע העונה ואיכזב במשחק הראשון, קוואדראדו שכבש נגד מילאן וחזר לעניינים אחרי הרבה מאוד זמן, ומנדג’וקיץ’ שעלה גם הוא כמחליף בגומלין בטורינו ולא הצליח לעשות הרבה, והעונה שעברה בה תופקד בכנף שמאל הייתה הרבה יותר מוצלחת עבורו. כמו שאמרנו, היגואין באנקר, והארגנטינאי בטח יתרגש מעט כשיחזור לברנבאו לראשונה מאז נפרד מריאל מדריד ב-2013. במשחקו האחרון בקבוצה הוא ענד את סרט הקפטן, כבש נגד אוססונה והשתווה לאגדה חואניטו עם 121 שערים. ההערכה היא שהקהל ידע לכבד את היגואין, שבמשחקי הליגה נתן ובצ’מפיונס זוכרים לו בעיקר את ההחמצה נגד ליון. שימו לב, ב-48 משחקי צ’מפיונס בריאל הוא כבש 8 פעמים בלבד ורק שער אחד בנוק-אאוט. ביובה יש לו 5 שערים העונה ו-5 אשתקד, סה"כ 10 שערים ב-20 משחקים. היגואין נתן השנה את הטון נגד טוטנהאם ואסור לזלזל בו.

אחרון חביב זהו בופון, במשחקו האחרון בליגת האלופות, האמנם? בתקשורת במדריד משוכנעים שהקהל בברנבאו יידע להעריך אגדה אמיתית והוא יקבל תשואות. בופון לא מזמן התראין לאופ"א בכתבת וידאו מרתקת וסיפר איך הדף את ריאל מדריד בחצי הגמר לפני 15 שנה. הוא מבין כנראה שהחלום לזכות בליגת האלופות לא יתממש. בופון, דוגמא ומופת, שנדרש ע"י הכתבים גם לבחור את השוערים הטובים בעולם לדבריו, וזכה למחמאות מזידאן ו-ואראן בצד המדרידאי, אמר שמבחינתו מדובר בעוד משחק, במובן החיובי. “המנטאליות שלי תמיד חיובית, מנצחת. צריך לכבד את המשחק, היריבה, האצטדיון. אני זוכר קאמבקים מדהימים שהיו כבר. צריך לחלום ולעשות את הבלתי-אפשרי”. על כך שזה אולי משחקו האחרון - “זה אפשרי, זה לא מדכא אותי, כילד הייתי חותם על פרישה בברנבאו. יובה היא חשובה יותר”. על האפשרות שהקהל בברנבאו יעשה לו מחווה - “בחיים למדתי לא לצפות לשום דבר, אם זה יקרה זה נחמד. הקהל תמיד היה טוב עבורינו כששיחקתי כאן בין אם במדי יובה ובין אם כשחקן נבחרת איטליה”.

זהו זה, ג’יג’י אומר שלום?

יובנטוס - הרכב משוער:: בופון| דה-שיליו, בנעטייה, קייליני, אלכס סנדרו| סמי קדירה, מאטווידי, פיאניץ’| דוגלאס קוסטה, מנדג’וקיץ’ והיגואין

לינק מישהו?

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/8bijms/1845_gmt_real_madrid_vs_juventus/

ממליץ על acestream

בייל בהרכב על חשבון בנזמה. אני בהלם. יש תקווה לעולם?!

מצפה היום להצגת מסירות לרוחב של טוני, כמו שאני תמיד אומר: לא צריך לרוץ קדימה כל הזמן, אפשר וצריך לשתף את כל החברים במשחק. קצת ימינה, קצת שמאלה, קצת ליציע לראמוס המושעה. פס פס איטס א קאם :slight_smile:

ידעתי שבסוף תבין…

תהיתי איפה היית, והאם זה בגלל שהיה לך טוב מידי עם שני נצחונות בדרבי וההצגות בליגת האלופות. אתה צריך ללמוד להתמודד עם הצלחה :stuck_out_tongue:

אל דאגה, לא טוב לי אף פעם. הצלחות זה לחלשים :slight_smile:

בנזמה OUT בייל IN. חזון אחרית הימים?

!

לא יודע. אני לא אוהב את הציוות של רונאלדו ובייל בחוד לבד. הם משחקים מנותק אחד מהשני וזה פוגע ברונאלדו (למרות הבישול בראשון). נקווה שאיסקו יפצה על זה במשחק תזזיתי ויעיל.

אייסטרים:
a5944fbbdad91e9674476b9f288292663b290580

איסקו גמור. איזה לחץ

לכל מי ששאל אם אני חיי - התשובה חיובית, בינתיים לפחות, אבל ירדו לי בשקט ככה 20 שנה מהחיים.
הכי מלחיץ בהיסטוריה לראות ככה בלינק במחשב שאיכשהו דווקא במחצית השנייה שרד מה שנקרא.
היה ריאל מדריד קלאסי לספוג אחרי 2 דקות, בהמשך הלחץ היה פשוט מטורף. ואייחו לא אשם בדבר אבל אכלנו אותה במצ’אפ בין קרבחאל למנדג’וקיץ’.
התחושה שלי היא שאחרי הטעות הזו קיילור גמר את הסיפור ואני מקווה שגם גארת’ בייל ובעיקר בנזמה שלא שותף היום.

משחק איום ונוראי ללוקה מודריץ’ ובכלל הרוב היו קטסטרופליים. יוצאי הדופן הם איסקו - כמה שקט נפשי, וכריסטיאנו.

הייתה הפסקה של כמה דקות טובות עד לפנדל, כל העולם ואישתו ניסה לזיין לרונאלדו את המוח והוא שם את זה כמו גדול, שאפו, אבל אהבתי את המשחק שלו בלי קשר.

יובנטוס אימפריה והיא תמיד תהיה, מוריד בפנים את הכובע, אלגרי שיחק אותה בגדול, בופון אגדה, באמת. מבין את כל מי שמתוסכל מהצד שלהם.

זהו-זה, אני לוקח חופש לכמה ימים מהכדורגל חוץ מההגרלה בשישי, זה גדול עליי

הלב שלי לא יכול לעמוד בזה !

חד משמעית אני לא הייתי לחוץ ככה מאז הגמר של הדסימה.

וואו כמו בגול של ראמוס כוס עמק! אני מת אני לא מצליח להרגע. כוס אמא של כוס הסרטימים שבעולם איזה סויט

המשחק הכי סיוט שראיתי בחיי. משחק שלם במקטעים של 2 שניות בגלל הלינקים הארורים, כשהקבוצה בפאניקה וליובה נכנסת כל יריקה לרשת עם עזרה של קיילור…
באופן הזוי, בארסה גרמה לנו לסבל בעקיפין. רומא נתנה השראה ליובה, ולנו עבר בראש “רק שלא יקרה גם לנו”.

כל הכבוד ליובה על קור הרוח (עד השנייה האחרונה, לא כולל), אני חושב אבל שהיה להם המון מזל. הפאניקה שלנו הזכירה לי דברים לא נעימים מהעשור הקודם. שחקנים קפאו, קרבחל עשה המון טעויות. הקבוצה בקושי זזה, אבל אפשר להבין- ליובה לא היה מה להפסיד, ולנו היה המון מה להפסיד.

זאת פעם שלישית (!) בשנים האחרונות שאנחנו מתחרבנים בגומלין אחרי 3-0 במשחק הראשון (דורטמונד, אתלטיקו) היום כמובן היה המפחיד מכולם.

אה, ואני אוהב לראות את הקבוצה שלי הרבה יותר במשחק חוץ, במדי חוץ. בבית אנחנו פשוט משמעותית פחות טובים וחסרי ביטחון. כך זה באופן עקבי בצ’מפיונס ובקלאסיקו.

ותודה לאל. תודה לכריסטיאנו. תודה ללוקאס ואסקס. תודה, תודה, תודה.

אחד המשחקים המוזרים. מצד אחד היינו הקבוצה הטובה יותר במגרש באופן ברור, מצד שני אנחנו בפיגור 0-3 בדקה 95. מצד אחד קרבחאל במשחק ענק, מצד שני 2 הגולים הראשונים היו על הראש שלו (יש לו חולשה לאורך כל הקריירה עם משחק הראש, וזה לא רק הגובה). מצד אחד וראן וואייחו עשו את העבודה, מצד שני חוטפים 3 גולים. מצד אחד נבאס עם 2 עצירות גדולות, מצד שני עם גול אומלל באשמתו הישירה. מצד אחד שמחים על ההעפלה, מצד שני עצובים על בופון ומתבאסים שזה נגמר ככה.

והמשפט האחרון הוא המנצח. חבל, חבל שזה נגמר ככה. היינו טובים יותר, והיה פנדל. זה סתם יוצר עכשיו תחושה שיובה קופחה עם האדום לבופון והעובדה שזה היה פנדל מוזר כזה. אבל הייתה עבירה. מה גם שאני נוטה להאמין שהיינו מנצחים בהארכה, היינו הקבוצה הטובה יותר ללא כוחות בכלל.

יובנטוס עשו לנו מה שעשינו להם בטורינו. לא משחק גדול, בטח לא אחד של 0-3 בחוץ, אבל הגנה אדירה, שתי נגיחות ועוד טעות איומה של קיילור.

איכשהו, גם את זה עברנו. חואניטו, ברנבאו, צ׳מפיונס, רונאלדו.

אין לי מילים למה שראינו היום, מסכים לגמרי עם דוד מעלי, משחק הזוי לחלוטין.

באופן מוחלט כן, אבל היום היה כישוף. כל התקפה של יובה הייתה התקפת לב. כל הגבהה גול. הרבעי שלהם היה סוגר את הסיפור לגמרי, באמת שההתקפה האחרונה הזו הצילה לנו את התחת, גם בעיתוי של השניה האחרונה- אם היינו מבקיעים דקה 80, היינו עוברים 10 דקות של היסטריה מטורפת.

מצד שני, המזל בפנדל בשנייה האחרונה התקזז עם המזל של יובה עם גול בכל הרמה.