1/4 גמר האלופות :: 3-3 פסיכי מול מנצ'סטר סיטי

סיטי יודעים ללחוץ גבוה, עושים זאת מצויין ויוצרים ככה הרבה מצבים קלים, אבל כשהקו לחץ ראשון שלהם נשבר הם בבעיה גדולה ויש שטחים ואפשר להגיע יחסית בקלות למצבים נגדם, זה התחיל עוד מעונה שעברה והחריף מאוד העונה, עם החיסורים ובמיוחד ווקר והמהירות שלו נגד ויני אני בכלל לא בטוח שפפ ילחץ גבוה נגד ריאל בחוץ, בעצם אני די בטוח שלא יעשה זאת, הם ילחצו במצבים מסוימים אבל לא כמו בדרך כלל.

מצד שני אנחנו מצוינים במתפרצות ומתקשים במשחק עומד כשמחזיקים את הכדור, ככה שאני כבר לא יודע מה טוב ומה לא טוב לנו במשחק הזה, יןדע שהרבה תלוי בפדה וקמאבינגה ובאנרגיות שהם יביאו למשחק.

מה אנחנו צריכים לעשות כדי להיראות כמו שליברפול ניראו נגדם במפגש האחרון ביניהן בליגה.
כי בעיניי זו היתה עליונות של ליברפול.

קלופ.

במשחק ההוא כל קבוצה שניסתה להניע את הכדור מאחורה הייתה פגיעה בגלל הלחץ, איבודי כדור יצרו מצבים מסוכנים, כל קבוצה שהצליחה לדחוף את הכדור לשליש האחרון וללחוץ גבוה נראתה יותר מסוכנת, ברגע שליברפול הפסיקה להניע כדורים מאחורה ודחפה אותו מהר קדימה היא הייתה הרבה יותר מסוכנת.
אבל לדעתי סיטי לא ילחצו אותנו הפעם ואנחנו לא יכולים ללחוץ אותם כי קרלו לא אוהב לעבוד קשה, לכן נהיה חייבים למצוא פתרונות אחרים ממה שליברפול עשתה.

קחו שני הימורים הזויים.

זה ההרכב להערב.

ארדה גולר מנצח את ההתמודדות בדקות האחרונות של המפגש הבא.

אני מקווה שרודריגו יגיע במיטבו הערב. הוא חייב להיות אקטיבי ולהוריד עומס מויניסיוס.
אני מהאסכולה שרואה בו שחקן על כשהוא מחליט להופיע. אנחנו נכנסים ליישורת האחרונה של העונה וזה הזמן שלו להוכיח את עצמו ולסמן לצוות המקצועי שהוא כאן כדי להוביל את ריאל מדריד גם בעונה הבאה.

היי לפחות אני יודע שההימורים שלי הזויים. ארדה אפילו לא ישחק.

תחושה של אולטרה משחק.
ממה שאני קורא הברנבאו אמור להתפוצץ היום, גם עם גג סגור שיהפוך את האיצטדיון לעוד יותר מאיים.

ואצלי ההימורים ההזויים בדרך כלל פוגעים :wink:

3-1 ריאל, שלושער ויני

ההרכב הצפוי.
*צ׳ואמני,קמאבינגה,ויניסיוס ובלינגהאם בסכנת צהובים לגומלין,כולם בהרכב.

או שהם לא פוגעים ואז אתה מתחבא מתחת לשטיח :wink: היו כבר כמה פעמים לאחרונה שאמרת משחק קל וזה לא היה כך. אתה חושב שאנחנו לא זוכרים? :smiley:

כבר הגזמת, אז בוא תפרגן משהו גם לרודריגו וג’וד.

אני פסימי אבל זה כדורגל זו ריאל מדריד וזה ליגת האלופות. אין משהו שהוא בלתי אפשרי בסופו של דבר.

היו פרסומים היום בצהריים שקרלו תרגל את רודריגו בשמאל ואת ויני וג’וד חלוצים (ולכן גם ה"הימור" שלי). אם זה נכון וזה עובד, קרלו שיחק אותה. אם זה לא עובד, אז היו לו 9 ימים להתכונן ואחרי שכבר הפסיד להם 4-0 הוא עדיין לא הסיק את המסקנות הנכונות.

נקווה לטוב, Hala Madrid!!!

קשה קשה עם קרלו.

היום זה היום של ויני, הוא גם יקבל צהוב כי יתווכח עם השופט ולא ישחק בגומלין, גם קמאבינגה אבל לא בגלל וויכוחים

קווין על הספסל.
הלינק אפ של פודן וגריליש על קרבחאל יכול לגמור אותנו, אני מקווה שקרלו לקח את זה בחשבון והתכונן לזה, למרות שפדה כבר רגיל לעשות לו בייביסיטר. לא יודע אם זה היה שווה לספסל את דה בריינה בשביל זה, נראה במהלך המשחק.

לא יכול כבר לחכות, המתח הורג.

גם אדרסון בספסל.

פצוע? לא כשיר? פפ שוב עושה שטויות?

היו דיבורים על הכשירות שלו במהלך השבוע וכשפפ נשאל על זה הוא אמר שהוא ממש מרוצה מאורטגה והוא לא מוטרד מעמדת השוער.
לעומת זאת הספסול של פאקינג דה בריינה בהחלט מרגיש כמו ההתחכמויות האלה של פפ שעלו לו לא אחת ביוקר.

עם זאת, יכול להיות שדה בריינה טרי בדקה ה65 יכול להיות קצת יותר מדיי עבורינו.

עריכה/עדכון: דה בריינה לא מרגיש טוב.

דה ברינה היה בפער עצום הכי טוב על המגרש בכל המפגשים מולנו. התחכמות קצת מעודדת מצד פפ

עוד דיווחים שויני חלוץ, רודריגו בשמאל ובלינגהאם חופשי.
כדי לדעת בוודאות יש רק עוד חמש דקות שכרגע עוברות לי כמו נצח.

הגיע הזמן לקחת נשימה עמוקה ולדמיין את העונה הבאה.
דיי עוזר לי להתגבר על התרגשות ברמת הקלאסיקוס מול בארסה הגדולה.

עריכה: רודרי עם גבס על היד. נדפקנו.

פתיחה מעודדת סה"כ.