הגרלת 1/4 גמר ליגת האלופות: צ'לסי ברבע, סיטי/באיירן בחצי

ידוע כבר באיזה ימים המשחקים?
מקווה שאנחנו לא באותו יום עם באיירן סיטי.

ריאל הופכת את הדרך לגמר לגיהנום גם כשאלו וולפסבורג ושאלקה, אז אם כבר אז שיהיה סקסי.

למה יש לי תחושה שאיך שיגיע הרבע פתאום צלסי יזכרו איך להבקיע?
אם ריאל לא תעבור זה יהיה מביך, ואנחנו צריכים לדעת לעבור את המשחקים האלה שאנחנו פייבוריטים מובהקים
בחצי יהיה מעניין וכיף, רוצה לראות אותנו מול מינכן, המפגשים מולם תמיד טובים

הכי צפוי בעולם אחרי שקיבלנו את ליברפול בשמינית שנקבל את צ’לסי בחצי, מישהו בסופו של יום צריך להעיף את האנגליות מאירופה

https://twitter.com/MadridXtra/status/1636705403835695109
נצטרך גם לסחוט צהוב מג’ימס[אם הוא לא יהיה פצוע], אנזו וטיאגו בשביל להקל על הגומלין.
לעבור את צ’לסי זה פשוט בגדר חובה, בדגש על לנצח אותם בבראנבו. הם הקבוצה שאנחנו מולם עם סיכוי ההצלחה הכי נמוכים שיש בברנבאו, הגיע הזמן לשנות את זה.
מאמין שחצי הגמר יראה ככה:
ריאל-באיירן
בנפיקה-נאפולי

גמר:
ריאל-נאפולי

בכללי הגרלה מבאסת. שלושת הפייבוריטיות באותו צד של העץ. מובטח לנו עוד גמר סטייל ליברפול-טוטנהם

חבל מאוד שבנפיקה ונאפולי הוגרלו באותו צד, אבל אני סה’'כ מבסוט על ההגרלה ולא חושש לא מבאיירן, לא מסיטי, ולא מצ’לסי. לא בקטע של יהירות או משהו כזה, אבל אני מאוד סומך עלינו כשזה מגיע לליגת האלופות.

מבחינתי אגב לעגל את המספר, כלומר לזכות בגביע ה15 ולהפסיק עם ליגת האלופות. הגיע הזמן למפעל קצת יותר מעניין.

צחוק צחוק אבל פדרי עדיין לא מצליח להתאושש מסנטיאגו, פדרי חזר לאימונים וסנטיאגו רק הזכיר אותו לפני כמה ימים והנה עכשיו הוא שוב בחוץ.