גומלין 1/8 גמר האלופות :: 3-1 על אטלאנטה בדרך לרבע

יהיה מוגזם להגיד שעקב הפציעה של ראמוס והירידה ביכולת של וראן שהעונה הבלם הכי טוב שלנו הוא נאצ׳ו? פשוט ענק,ואני מת על ההצטרפויות שלו להתקפה,עושה תנועה לעומק ויודע גם לטפל בכדור בצורה טובה.

חלום שלי להבין על מה עובדים עם ויניסיוס באימון?
לילד יש דריבל מהטובים בספרד, יש לו מהירות, חוצפה ברזילאית, יציאה טובה מהמקום, הטעיות גוף, על פניו הכל ונשאר רק החלק של הסיומת שלא השתפר מאז 2019…לא מבין איך לא חל שיפור, ולו הקל ביותר באספקט הזה.

נראה כאילו הדרך היחידה לכבוש עבורו היא לבעוט את הכדור על המגן, ושזה יכניס שער עצמי.

הוא לחוץ. ברור שבאופן טבעי הסיומת לא טובה אצלו גם כשהביטחון בשמיים, הטכניקת בעיטה שלו בתנועה פשוט לא טובה, אבל כשהוא יצליח להתגבר על הלחץ זה יראה פחות נורא. מאמין שאחר כך הוא גם ישתפר בזה. נקווה שזה לא יהיה בפריחה מאוחרת כמו אצל ה-ביג בנז האגדי שלנו.

קצת מוגזם כן. לא מבין איפה אתה רואה ירידה ביכולת של וראן.
אגב אתמול נאצו עם 2 יציאות מטופשות שאם אין בלם שלישי זה נגמר ברשת שלנו. אם זה היה קורה הוא היה נקטל פה.
נאצו אחלה גבר והבלם הרביעי הטוב בעולם אולי, אבל הוא לא וראן ובטח שלא ראמוס.

אנשים שוכחים שיציאה די טיפשית שלו לגליץ גרמה לנו לחטוף שער לפני כמה משחקים (לא זוכר איזה משחק).
מאוד אוהב אותו והוא בצדק לפני מיליטאו בהיררכיה (לא שמיליטאו גרוע, פשוט לא הראה שהוא טוב מנאצ׳ו), אך לא צריך להפוך אותו למה שהוא לא.
גם אתמול היו לו כמה רגעים שהוא איחר ביציאה קדימה ללחוץ ועברו אותו בקלות בגלל זה.

הכל בסדר,לא אמרתי שהוא יותר טוב מוראן ובטח שלא מראמוס,פשוט העונה הוא נראה מעולה,ראמוס היה פצוע תקופה ארוכה ווראן פתח את העונה בצורה רעה והשתפר עם הזמן.
לגבי היציאה הגבוהה שלו-מאמין שהוא קיבל חופש מזידאן ללחוץ יותר גבוה וגם להצטרף להתקפה כשאנחנו עם 3 בלמים,אם היה עושה את זה במערך של שני בלמים הייתי כועס עליו גם אם לא יצא מזה גול לחובתנו.

נקודה שחשבתי עליה כבר מספר פעמים:
מרגיש לי שלפדה וולוורדה אין כושר גופני טוב
נדירים המשחקים בהם הוא משלים 90 דקות.
הוא נותן ספרינטים יפים פה ושם אך בשום שלב הוא לא מהמובילים בקילומטראז (מהבדיקות שמראים במהלך המשחק).
כל פעם שהוא רץ קדימה עם הכדור קורה משהו טוב ועדיין הוא לא עושה זאת מספיק, אני חושד שמדובר בבעיית כושר.
כשהוא עולה מהספסל הוא מדהים, אך כשהוא פותח הוא מתקשה הרבה יותר.
בנוסף הוא נעלם לפרקים מאוד ארוכים.

חשוב לציין שזו תחושה ללא הוכחה סטטיסטית כלשהי.

יש לו כושר גופני בין הכי טובים בקבוצה, רק צריך ללמוד לחלק כוחות, כי אי אפשר לשחק בספרינט 90, זה לא כמה אתה רץ, זה בעיקר באיזה מהירות אתה רץ.
ויכול מאוד להיות שמדובר גם בדרישה של זידאן שיתן הכל בלי לחלק כוחות ואז כשהוא עייף מחליף אותו.