גומלין 1/8 גמר האלופות :: 3-1 על אטלאנטה בדרך לרבע

לקראת אטאלנטה | עם מקדמה של 0:1 מהמשחק באיטליה ואחרי שנתיים קשות של מפלה בשמינית הגמר, ריאל מדריד מקווה להשלים את המשימה כשתארח את אטאלנטה בגומלין. הזאר בחוץ אבל האמת שהתרגלנו. פדה יחליף את קאסמירו המושעה

image

כבר אמרנו שזו ליגת האלופות אבל לא באמת. אמנם פחות גרוע ממה שהיה ערב המשחק הראשון, הרכב שמתקרב להגדרה “נורמלית” (ועדיין רחוק מאוד מהחלומות של המדרידיסימו), אבל הברנבאו ישנו? והאוהדים? והכדורגל? ובכל זאת, שמינית הגמר מזכירה לי טראומה, זיכרון לא חזק אמנם כמו הזכיות הרצופות בצ’מפיונס, אבל אתם מבינים את המסר. עם מה שיש, אחרי ה-0:1 שגירדנו באיטליה - ריאל חייבת להבטיח את מקומה בשמונה האחרונות. תנו לנו את זה

תמונה

סטטוס ריאל מדריד :

ריאל מדריד מגיעה למשחק אחרי ה-1:2 הקשה והדרמטי על אלצ’ה וכעת בהרכב שונה לחלוטין מהמשחק הראשון, שמתקרב מעט להגדרה של “הרכב מלא” - היא רוצה להשלים את המלאכה אחרי ה-0:1 באיטליה ולהעפיל לרבע הגמר אחרי שנתיים קשות. הקפטן סרחיו ראמוס כבר שב ל-11 ויוסיף הרבה ביטחון במרכז ההגנה. מי שלא יהיה שם הוא אדן הזאר ששוב לא התאמן ואף אחד לא הופתע מהידיעה על פציעה חדשה (כבר התרגלנו). אבל כבר התרגלנו למען האמת. מרסלו צפוי לחזק את הסגל (נעדר נגד אלצ’ה) אך לא מעבר לכך. הניצחון 0:1 מאיטליה זו מקדמה לא רעה אבל זידאן בוודאי לא יכול להיות שקט לקראת המשחק הזה.

זידאן, שב-22 משחקי הבית שלו בברנבאו\די סטפאנו רשם 14 ניצחונות, חמש תוצאות תיקו ושלושה הפסדים (שניים מהם בשנה וחצי האחרונות), אמר לקראת המשחק: “זה כמו גמר של ממש, הדבר היחיד שעובר לנו בראש. עלינו לשחק משחק נהדר כדי לעבור, ליריבה יש הרבה מאוד נקודות חזקות אנחנו מתחילים מאפס ואנו לא מתייחסים למשחק הקודם, כאילו לא עשינו כלום. ברור שלא עשינו את העבודה עדיין”. הצרפתי לא גילה האם ריאל תשחק שוב במערך של שלושה בלמים כמו במשחק הראשון ואמר שזה נלקח בחשבון והקבוצה כבר מכירה את השיטה הזו.

זידאן לא יכל לברוח כמובן מהשאלות על הזאר שכבר החמיץ 24 משחקים העונה. “הוא לא יהיה איתנו, אלה דברים שאני לא יכול להסביר. משהו קרה. הוא מעולם לא נפצע בקריירה וזה חדש בשבילו, אני לא יכול להסביר מעבר. אנחנו רוצים לעזור לו – כולנו. אני מקווה שהוא יהיה איתנו בקרוב (ההערכה: חודש עד חודש וחצי בחוץ). אני מבקש מהאוהדים לחכות להזאר. אנחנו יודעים איזה שחקן הוא וכולם רוצים לראות אותו משחק”. בהמשך אמר: “מה אגיד לך עוד, זו שאלה רביעית על אדן, אני לא יודע אם זה יקרה איתי, יש לו חוזה ארוך טווח אבל במוקדם או במאוחר הוא ישחק”. זידאן שוב טען שאין בעיה בצוות הרפואי וכן הלאה. “אנחנו משחזרים שחקנים ויש עכשיו פחות פציעות”. ייתכן שרודריגו יפתח וזידאן החמיא לו על היכולת. בספרד נכתב על כך שהוא האיש למשימות מיוחדות. אם “נותנים לו” את השער שנחשב כעצמי של אשרף הרי שיש לו שער בצ’מפיונס כל 98 דקות - הוא מאפיל על בנזמה ומציג את הרקורד הכי טוב בפרק ב’ של זידאן. “הוא ההווה והעתיד”, נכתב עליו.

מי שייעדר גם, כמובן, הוא קאסמירו, וריאל תצטרך למצוא לכך פיתרון. הברזילאי לא הצליח להיזהר וספג צהוב מיותר. קשה לזכור משחק גדול וחשוב בו הוא לא היה שם איתנו. פדה ואלוורדה צפוי להיכנס למשבצת אחורית יותר. “הוא לא יהיה שם איתנו, אבל זה אף פעם לא הדאיג אותי. יש לנו שחקנים שיכולים להציג יכולת נהדרת. כל מי שישחק יעשה כמיטב יכולתו”. על פדה: “הוא התאושש מהפציעה ורוצה לתרום את כל מה שהוא יכול. נראה מה נעשה”. כמובן שפדה יוסיף מהירות וכוח שכה חסרים.

בסופו של דבר הכל מתנקז לאיש אחד - קארים בנזמה שמחפש את שערו ה-71 במפעל ואם יכבוש פעמיים ישתווה לראול במקום הרביעי בטבלת הכובשים איי פעם. ציון דרך אחד בנזמה ירשום בכל מקרה כשעם הופעתו ה-126 במפעל היוקרתי הוא יתנתק מקלרנס סיידורף וידורג במקום התשיעי. בנזמה שלח מסר במסיבת העיתונאים: “אני נהנה בכל יום בריאל מדריד ועובד קשה ושומר על עצמי. יש לי חוזה עד 2022 ואני לא דואג. אם רוצים שאמשיך? בבקשה, אני כאן (תפנו אליי”). קארים כבש חמישה שערים בארבעת המשחקים האחרונים והוא בכושר טוב וזה מעודד. הצרפתי נשאל כל מיני שאלות על רונאלדו או הולאנד ("לא רוצה לדבר על שחקנים שלא כאן, הייתה לי כימיה מצוינת עם רונאלדו ואני לא יודע איך הוא ביובנטוס), כאב את הפציעה של הזאר ודיבר על הלחץ להבקיע: “זה תמיד היה, מאז שהייתי קטן. זו משימה לא פשוטה, כולם רוצים לכבוש. זה לא מפריע לי שמדברים על חלוצים אחרים שמבקיעים אבל עבורי כדורגל זה לא רק להבקיע. אני לא יודע אם אני בכושר הכי טוב שלי. אני מקווה שנבקיע יותר”. בכל מקרה, שער יפה של בנזמה, אולי דחיקה ממטר דווקא או מצב נייח - ריאל צריכה לכבוש ובעיקר לצאת כדי לנצח - ולנצח. זידאן אמר שהוא נהנה. הוא לא רוצה לסבול מחר…

Rueda de prensa de Zidane

ריאל מדריד – הרכב משוער: טיבו קורטואה| לוקאס ואסקס, סרחיו ראמוס, רפאל ואראן, פרלאן מנדי| טוני קרוס, לוקה מודריץ’, פדה ואלוורדה| רודריגו, מרקו אסנסיו וקארים בנזמה

מה המצב אטאלנטה?

אטאלנטה מגיעה למשחק באמונה שלמה שהיא מסוגלת להפוך את ההפסד הביתי, הרי מה זה בשבילה לכבוש פעמיים? הקבוצה של ג’יאן פיירו גספריני אמנם נכנעה 1:0 לאינטר בסן סירו אבל ניצחה בשלושה מארבעת המשחקים האחרים – 0:2 בסמפדוריה, 1:5 על קרוטונה (עם חמישה כובשים שונים) ו-1:3 על ספציה ביום שישי=יום אחד יותר לנוח, ואת התוצאות המרשימות שלה העונה, כבר אמרנו – עשתה דווקא חוץ. מאריו פאשליץ’ כבש פעמיים ובין לבין עשה זאת לואיס מוריאל שעומד על 19 שערים ונראה שהפעם ייפתח ב-11 ולא יהיה “האס” מן הספסל. כשהחלוץ כבש העונה - אטאלנטה מעולם לא הפסידה. יש לו, אגב, חמישה שערים בששת המשחקים האחרונים בסרייה א’. דובאן ספאטה שנפצע במשחק במדריד כשיר כמובן כאשר רמו פרוילר שהורחק במשחק הראשון - ייעדר. מריו פשאליץ’ עליו כבר דיברנו ייכנס להרכב שיהיה אפילו התקפי יותר. יוסיפ איליצ’יץ’ ימשיך על הספסל.

האיטלקים ניצחו בכל שלושת משחקי החוץ שלהם העונה במפעל כולל 0:2 מרשים באנפילד ו-0:1 באמסטרדם על אייאקס וכבר הביסה 0:3 את מילאן בסן סירו כך שעל אף שהעונה הזו נפתחה אם קשיים - היא הפגינה לא מעט כוח. היא כבשה העונה 63 שערים בליגה בלבד (שנייה רק לאינטר של אנטוניו קונטה, מוליכת הטבלה) - שזה יותר מאשר כבשה ריאל בכל המסגרות (60).

גספיריני, כמובן, נזכר בערגה במשחק נגד ולנסיה בעונה שעברה ועדיין אופטימי: “עברה שנה מאז המשחק ההוא, עכשיו היריבה היא ריאל שפייבוריטית לאור התוצאה במשחק הראשון אבל כמובן שאנחנו עדיין בתמונה ורוצים לשחק משחק טוב. איך נעבור? נהיה חייבים לשחק היטב, נמשיך עם הסגנון שלנו ויעזור לקבוצה להציג את היתרונות שלה”. הניצחון האחרון של אטאלנטה היה ה-300 בקריירה של המאמן כך שציון דרך לא יהיה מחר ובכל זאת: “אני מקווה שמחר אשיג את ה-301, הניצחון הבא הוא תמיד הכי יפה”.

כשנשאל על כך שכל הניצחונות היו בחוץ, ענה: “אני מקווה שגם הרביעי יגיע אבל תמיד קשה יותר בחוץ. בכל מקרה הקבוצה הזו צומחת, זה מה שזה אומר. היו לנו יותר קשיים בהשוואה לעונה שעברה וגם ריאל היא אתגר. הקבוצה כובשת שערים אך יציבה וסולידית יותר”. לגבי בנזמה אמר: “מספיק לראות את השער שלו בשבת. הוא אחד הטובים בעולם ולא השחקן היחיד שמסוכן”. הוא כבר שכח מהאדום במשחק הראשון: “זה לא ממש היה כעס, זה פגע בנו, לא יכולנו לשחק את המשחק הרגיל, הרעיון שלנו הוא לעולם לא להציב אוטובוס”. על היכולת של ריאל במשחק הקודם ענה: “מה שראינו היה קבוצה טכנית ברמה גבוהה מאוד שנכשלת מעט ודורשת ממך הרבה, כעת יש להם הרכב חזק יותר אבל יהיה להם קשה, שוב אני אומר”.

“ערב היסטורי לאטאלנטה”, נכתב ביצירתיות בטוטוספורט האיטלקי. הקשר פסינה הגיע למסיבת העיתונאים לצד מאמנו והגדיר את המשחק כחשוב ביותר בהיסטוריה של המועדון, הוא כלל לא חושב על קבוצה אחרת למקרה שהיה לכם ספק (“הקבוצה הזו גורמת לי לצמוח הרבה ויש לנו עתיד יפה יחד”) כה אמר הקשר: “זה יהיה קשה, הייתה לנו מעט מנוחה אבל למשחקים כאלה אתה תמיד מוצא כוחות פיזיים. הייתי לוקח את טוני קרוס כנקודת ההתייחסות, הכל עובר דרכו, הוא נותן את האיזון הנכון לקבוצה הזו. עלינו לתת הכל, לשחק היטב ולהמשיך כך גם בליגה”.

Gasperini, durante un partido de la Serie A

אטאלנטה - הרכב משוער: פיירלואיג’י גוליני, רפאל טולוי, כריסטיאן רומרו, חוסה לואיס פאלומינו, יואקים מיילה, מרטן דר רון, רובין גוסנס, מריו פשאליץ’, מתאו פסינה, לואיס מוריאל ודובאן ספאטה

כותרות העיתונים הבוקר לקראת הגומלין :

מארקה: ראמוס שוב כאן - הסמל של ריאל מדריד חוזר; הוא לא הודח מהצ’מפיונס מאז 2015 (נגד יובנטוס של מוראטה) כששיחק בשני המשחקים. וכן מחמאות של פסינה לקרוס. “ראמוס חזר אחרי 58 ימים והתוכנית עבדה - הוא חוזר אחרי ששיחק נגד אלצ’ה”.

ריאל של ראמוס שיחקה 63 משחקי נוקאאוט - לא כולל גמרים. כשראמוס על כר הדשא המאזן הוא 30 ניצחונות, תשע תוצאות תיקו ו-14 הפסדים. בליגת האלופות באופן כללי ריאל הפסידה 16 מ-107 המשחקים עם ראמוס (14.9%) ומבין 25 האחרונים שניים בלבד - טוטנהאם ב-2017/18 ונגד סיטי ב-2019/20 בברנבאו. בלעדיו? 34 משחקי צ’מפיונס - 20 ניצחונות, ארבע תוצאות תיקו ועשרה הפסדים. שבעה מעשרת ההפסדים היו ב-11 המשחקים האחרונים ללא ראמוס.

שער ה-AS: ריאל בידיים של הגווארדיה הוותיקה - ראמוס-מודריץ’-קרוס-בנזמה. אזכורים כמובן להזאר הפצוע הכרוני| “משרד נגד אומץ”, נכתב בפריויו ב-AS. ריאל הוותיקה רוצה רבע גמר ראשון מזה שלוש שנים, ואלוורדה יקל על היעדרותו של קאסמירו. נכתב שאטאלנטה היא קבוצה ללא מעצורים וכן על המאזן היפה שלה בחוץ והאומץ שלה. חמישה שחקנים שלנו בהרכב הם מעל גיל 30 - נאצ’ו, ראמוס, מודריץ’, בנזמה וקרוס - כלומר ההערכה היא שלוקאס ישחק בכנף ימין. בצד שמאל? המקום שמור להזאר אך הוא לעולם לא תופס אותו. אסנסיו - זה שמשחק הכי הרבה, ויניסיוס, זה שמעמיד את המספרים הכי טובים במצטבר ורודריגו עם היחס הכי טוב של גולים פר דקות. התייחסות לנתונים המדאיגים של ריאל - שנתיים ברצף נפלנו בשמינית ולא ניצחנו באף אחד מארבעת משחקי הבית האחרונים - תיקו עם באיירן והפסדים ליובנטוס, אייאקס ומנצ’סטר סיטי. הנה ההרכב המשוער

השעה של קארים| שימו לב לרקורד של בנזמה בליגת האלופות במדי ריאל מדריד:

עונת 2009/10: שער ב-5 משחקים
עונת 2010/11: 6 שערים ב-8 משחקים
עונת 2011/12: 7 שערים ב-11 משחקים - השיא
עונת 2012/13: 5 שערים ב-10 משחקים
עונת 2013/14: 5 שערים ב-11 משחקים
עונת 2014/15: 6 שערים ב-9 משחקים
עונת 2015/16: 4 שערים ב-9 משחקים
עונת 2016/17: 5 שערים ב-13 משחקים
עונת 2017/18: 5 שערים ב-9 משחקים
עונת 2018/19: 4 שערים ב-8 משחקים
עונת 2019/10: 5 שערים ב-8 משחקים
העונה: 4 שערים ב-5 משחקים

ריאל זקוקה לסקורר היחיד שיש לה, שרוצה לחצות העונה את רף 30 השערים בפעם השנייה בלבד (זה קרה בעונת 2011/12). העונה הוא היה שם עם הצמד נגד גלדבאך, ובגדול, במשחק ההעפלה. אשתקד שער שוויון נגד סיטי באיתיחאד לא הספיק וב-2018/19 החשוכה כבש את שער הניצחון שלא עזר נגד אייאקס. ב-2017/18 הגיעה “התעלות” עם קצת מתנות של שוערים אבל בכל מקרה צמד נגד באיירן ושער נגד קאריוס בגמר. שימו לב לזה. הצרפתי כבש 17 שערים ב-20 משחקים באצטדיון די סטפאנו. “הוא מגלם את הרוח של המגרש”, נכתב. כמעט כל שעריו היו מכריעים. העונה יש לו 12 שערים ב-14 משחקים. אם בנזמה יכבוש צמד הוא ירשום ציון דרך ענק כשישתווה לראול עם 71 שערים במפעל ושניהם יהיו במקום הרביעי.

חמישה שחקני הגנה? נאצ’ו מגן ימני וואסקז לפניו? לא בדיוק הבנתי את ההרכב הזה.

אני מניח שזידאן יחליף בין 2-3-5 לבין 4-3-3 לפי אילוצים.

להערכתי שלושה בלמים, כך שנאצ’ו תופס הבלם השמאלי ווראן את הימני- שניהם יחפו על מנדי ולוקאס בהתאם. כשנתקוף זה יראה כמו 3-5-2 וכשנתגונן לא יודע בדיוק איך זה יראה אבל מעריך שמודריץ’ או ואלוורדה יזוז יותר ימינה וויניסיוס שמאלה.

אין לי בעיה עם ההרכב כי אין לנו שחקני התקפה טובים. לפחות שיהיו שחקני הגנה/קישור. נקווה להצטרפות רבה של ואלוורדה הנשמה, אני חושב שהגיחות שלו להתקפה שוות יותר מרוב מה ששחקני ההתקפה שלנו יודעים לזאת.

הרכב מצוין בעיני.
קאסמירו איננו, ופדה, עם כל האהבה אליו, אינו קאסמירו מבחינה הגנתית, לכן נאצ׳ו יעזור מאחורה.
ואסקז יותר קיצוני ממגן, במערך של 5 בהגנה נמקסם את היכולות שלו, ונמנע מכל החורים שהוא מייצר.
גם בואו, עם איך שאסנסיו נראה לא חושב שזה כזה נורא שנשחק בלעדיו.

נתתי לך לייק על הכל, אבל בעיקר על המשפט הזה… אם היה אפשר לתת 3 לייקים גם הייתי נותן. אחד השחקנים המאכזבים שחוויתי

ההרכב הזה הוא הרכב של לחפש בעיות מול קבוצה שלוחצת גבוהה עם התקפה מגוונת.
לא מצליחים להניע כדור

התגובה של ראמוס, priceless.

בחיים לא ראיתי דיסוננס כלכך מוגזם בסט יכולות של שחקן. יכולת דריבל עילאית ויכולת דיוק לשער של אוריגמי

אם רק מישהו היה מפריע…
עריכה: מישהו הקשיב

עם כל השטויות שלו ויניסיוס נתן משחק טוב סהכ, השתפר במשחקים האחרונים

ועדיין דחוף למכור אותו/לתת אותו בטרייד עם אמבפה/סאנצ’ו/הלאנד

אגב למה לא להביא את דרקסלר שמסיים חוזה בפריז ויבוא בחינם?

למי דחוף?
ויניסיוס במשחק מעולה של גרסת 2019 שלו. פיניש טוב זה כבר לוקסוס, רק שייכנס עם הכדור לרחבה ויתבלגן שם.

אנחנו ריאל מדריד

פיגו
רובן
די מריה
בייל
ויניסיוס

מצא את ההבדלים

“אנחנו ריאל מדריד” לא עובד בשנים האחרונות. עובדים עם מה שיש.
אפשר להמשיך את הרשימה הנוכחית:

אסנסיו
רודריגו
לוקאס
איסקו
ברהים
קובו

ויניסיוס של 2019 עושה פה הכי הרבה צרות ליריבה. העונה הוא היה לרוב חושך, אם יחזור לעצמו, זה יספיק מבחינתי בשביל להשאיר אותו על פני שאר הילדים הכושלים, כולל אסנסיו.

למה לא למכור את כל מי שברשימה שלך ולהביא שחקן אחד שבאמת ייתן מספרים וישדרג את הקבוצה? למה להשאיר?

להשאיר את לוקאס שבאמת נותן עונה מעולה ואת רודריגו שכן נותן מספרים כבר בשלב מוקדם בקריירה (לויניסיוס יש כבר 100 משחקים בריאל), כל השאר להעיף

סאנצו אחד, ברונו פרננדש אחד, מאנה אחד, אפילו דיוגו ז’וטה או סאנה אחד עם איך שהליגה הספרדית נראית העונה, זה שחקנים של לפחות 20-30 גולים/בישולים בעונה

בשביל אחד כזה שווה גם למכור 5-6 שחקנים שביחד כולם תורמים חצי ממנו

ומילה על המצב שלנו בכללי, אם נסיים את העונה עם מקום שני בליגה ורבע בגמר אלופות והדחה מכובדת זה לדעתי מספיק כדי לתת לזידאן עוד עונה לבנות את הקבוצה

אם תהיה לנו מפלצת כמו הלאנד בהרכב אולי שווה לתת למאמן שלקח 3 צמפיונס רצוף עוד הזדמנות, הפעם עם הרכב חזק

היה טוב וטוב שהיה| כן אני מבסוט לחזור לשלב רבע הגמר אחרי הסיוט של השנתיים האחרונות, הציפיות שלי ברמת הכדורגל מאוד לא גבוהות והאמת שעל אף המערך שדי הגעיל אותי בהתחלה (אמנם קאסמירו חסר אבל אם עשינו את זה נגד אטאלנטה מה יהיה נגד באיירן או סיטי?) - היכולת הייתה לא רעה בכלל, הגענו למצבים. אני לא יכול לפרגן במאה אחוז כי מה לעשות שהשוער שלהם אוהב לעזור לנו. אטאלנטה לא הרשימה אותי בכלל ולא איימה מספיק על השער, כנראה שחסר לה ניסיון. הנה “הגווארדיה הוותיקה” טובה במשהו: ה-MVP שלנו עם הבישול, פארטידזו של ראמוס - השחקן הכי מבוגר שכבש לזכות ריאל בצ’מפיונס, בנזמה היה בכל נקודה על המגרש, וגם קרוס בערב סבבה. הרגשתי לפחות קצת שהקבוצה מנסה לשחק ולא להרים טריליון כדורים לרחבה.

מילה לגבי ויניסיוס - אין לי בעיה שהוא החמיץ, כלומר אם היינו עפים הוא היה חוטף צרור קללות והייתי שובר שלט, אבל הוא גרם לי לקום מהכיסא וזה כבר משהו. וברצינות - דריבל ענק, מבחינתי הוא חזר אחורה לפחות היום שנתיים בזמן - לתקופת סולארי כשהגרוש ללירה היה חסר, וזה אמנם לא מעט אבל הוא היה מייצר המון מצבים בזכות היכולת האישית שלו. הוא כדרר בביטחון, במהירות, העביר שם הגבהה מסוכנת מאוד חוץ מזה, שיחק בנגיעה. האם שוב דירוג הקיצוניים הידוע לשמצה התחלף לו? זה ברור שצריך לחפש אותו באחד על אחד ולמסור לו לשטח.

חשוב לי להבהיר שמבחינתי אנחנו לא במאבק האליפות, צריך להשיג שתי קבוצות, אנחנו לא טובים מספיק ומתקשים לכבוש, כל הביצים אתם יודעים איפה צריך לשים. גם אם לזידאן אולי יהיה נוח לקבל את סיטי או באיירן כדי לשחק נסוג - ההתגוננות הזו לא עבדה בברנבאו. הנעת הכדור קשה לצפייה כי מנדי כמובן לא טכני וגם ואראן מוסר על אוטומט לאחור לקורטואה וגורם לי לבחילה ורק בנזמה כובש שערים. נניח בורוסיה דורטמונד זו הגרלה מעניינת בגלל הולאנד וכמובן לא בטוח שנעבור. פורטו היא השם ה"משעמם". ואולי בומבה של משחק, אין לי בעיה לקבל את ליברפול שיש לי סימפטיה כלפיה. האללה מדריד.

משחק טוב שלנו. שלטנו במשחק וניצחנו בצדק.
זידאן עם הרכב מצוין למשחק בו קאסמירו לא נמצא.

ויניסיוס לטעמי היה אחד מהטובים בקבוצה יחד עם קרוס מודריץ, בנזמה וואסקז שגם נתנו משחק טוב.

אני מפחד שאסנסיו יזדחל לו להרכב בגלל הגול.

בכל הקשור לרמת הסגל של הקבוצה ולשיפורו אני חושב שאם זה היה תלוי בי הייתי משקיע המון כסף ובונה צוות מומחים שיעזרו לויניסיוס.
לא חושב שאי פעם ראיתי פערים כ"כ גדולים בין רמת הדריבל לרמת הסיומת.

זה לא פערים הוא פשוט צריך לכוון מחוץ למסגרת ואז זה ייכנס.

אגב את זה שלוקאס ואסקז פספס קריירה של המגן ימני הטוב בהיסטוריה כבר הבנו מאז הקלאסיקו, עכשיו מסתבר ששנים בזבזנו את נאצ’ו שיכל להיות קיצוני סופה שיכל להגדיר עידן משלו פה.
מוזרים חייו של אוהד ריאל.