1/8 גמר האלופות :: קופה דל ריי קארים, ביי ביי פאריז

כנראה שזה מה שאנצ’לוטי מתכנן. לונטיק לגמרי. כנראה שניימאר ישחק באגף ואמבפה באמצע, עדיין אמבפה יכול לברוח לאגף ולעשות שם שמות בפדה וקרבחל… וזה בלי להזכיר בכלל שניימאר כנראה גם ישחק באגף, והוא גם שחקן “סביר”.

אותי מפחיד שהוא ינסה לשחק 442 אנגלי, עם פדה באגף ימין, אסנסיו לצד בנזמה ורק מודריץ’ וקרוס באמצע.

בכל מקרה ההתקפה שלהם פשוט מפחידה, גם אם ההגנה שלנו מלאה ובכושר טוב, והיא לא מלאה ובמקרה של קרבחאל גם לא בכושר טוב.

איזה מאמן נוראי. אסור שהאליפות תציל אותו, חייבים מאמן נורמלי בעונה הבאה.

העיקר אנצ’לוטי אמר אחרי המשחק מול סוסיאדד שזה היה המשחק הכי טוב שלנו העונה. בסוף הוא זורק לספסל את קמאבינגה ורודריגו שאיפשרו לו לשחק מהר וללחוץ והיו גורם עיקרי ביכולת שלנו באותו משחק.

מקווה שדווקא ישחק 442 של זידאן, אסנסיו בתור איסקו, אבל זה כנראה לא מה שיהיה.

כנראה שאנצ’לוטי לא מודע לעובדה שמודריץ’ כיום הוא שחקן בן 36 ולא 26

אי שיתופו של הזארד בעיניי זו החלטה מלמעלה. כנראה שהמועדון רוצה להראות מי יותר גדול (או הכי גדול) והזארד כנראה הביא את זה על עצמו: הפציעות או חוסר שמירה על כושר גופני מספיק, הצחוקים עם שחקני צ׳לסי אחרי המשחק… ולא יודע מה עוד. אחרת אין לי איך להסביר איך השחקן נמחק כלא היה. וזה, לצורך העניין, לא נראה לי מגיע ממקובעות של אנצ׳לוטי.

חוץ מזה, אני יכול להבין למה במשחק כזה הוא ייפתח עם טוני קרוס לעומת קאמבינגה. ילד בן 19, כישרוני ברמות ועם הרבה אנרגיות. אבל במעמדים כאלה צריך שחקנים שיודעים ומכירים את המשחקים האלה 100%. הטעות היא לא באי שיתופו/ם בליגת האלופות, אלא באי שיתופים של השחקנים במשך כל העונה הסדירה.

לא קמאבינגה במקום קרוס, בשום פנים לא(כרגע), קמאבינגה ופדה ליד קרוס ומודריץ’, ואז אתה יכול ללחוץ לרוץ לתקל ולזכות בכדורים, בקיצור להיות תחרותי.

אבל אז תצטרך להסתמך על התעלות של וויניסיוס כי תשחק עם שחקן אגף אחד פחות. ומנגד אני לא רואה איך אסנסיו תורם במשחק כזה. בעייתי בכל מצב. בגלל זה הייתי רוצה יותר לראות את הזארד אבל על מי אני עובד :man_facepalming:t2:

אי אפשר עם קרבחאל, הוא פשוט נזק מהלך, אי אפשר ככה! השער הזה עליו.

בהתקפה פדה יכול לבוא לצד.

אמבפה פשוט מבריק, קבוצה של איש אחד, חד וחלק.
אגף ימין שלנו מזוויע, אסנסיו מעורר רחמים.

גם אם אנצ’לוטי יתקן משהו במחצית, אנחנו תלויים בחסדי אמבפה.

קרבחאל לא אשם, אשם מי שהרכיב אותו שם בלי לדאוג לו אפילו לעזרה. בכל אופן זה היה צפוי, יש להם מפלצות שבאות בשיא המוטיבציה ואתה צריך שער.

אמבפה מפרק אותנו. אסנסיו הכי חלש, קמאבינגה צריך להיכנס במקומו. יש לי חשש אמיתי מהתפרקות שלנו.

קיבל הרבה עזרה היום, בשער עצמו כשאנחנו לא מאורגנים מאחורה לחפות עליו הוא ניסה אחד על אחד מטומטם בהגנה כשאיבוד משאיר את כל הצד שלו בהגנה חשוף, וכך היה.

קבוצת ענק כמו ריאל תלויה בילד סמבה שאמור לעבור 3 שחקנים כדי שנגיע למצב…

3 שחקני קישור ו 3 שחקני התקפה ורק שחקן אחד יכול לתקל ולהחזיר כדור.

אפשר להגיד סגל חלש, אבל לא חלש יותר מזה של אינטר שניצחה בחוץ את ליברפול אתמול, לועס המסטיקים האשם העיקרי. אבל זה היה צפוי.

מה לעזאזל אלאבה עשה בגול? פתיחת ציר לאמבפה? אחד השערים ההזויים שראיתי.
לא ארחיב בדיבור על אסנסיו, ויאריאל מחכה לו

אבל זה השחקן… הוא עושה חורים ולא מהיום.
מי שסמך עליו שם הוא אנצ’לוטי והוא האשם.

סגר את הרחוק ואת הבריחה של אמבפה ימינה כדי לפתוח את הזווית. קורטואה היה אמור לסגור את הפינה הקרובה אבל הסיומת הייתה נקייה מדיי.

פעולה נכונה מאוד של אלאבה, בדיוק כמו שטיטי ושקיא הסביר בשידור. הכריח את אמבאפה לבעוט לפינה הקרובה.

אסנסיו השחקן החלש על המגרש וזה כשכל הפורום כאן הבין מראש שהוא לא צריך לשחק. אנצ’לוטי לא מסוגל לראות את מה שחצי מדינת ישראל רואה. איש פח.

הדבר הכי מפתיע היום במשחק זה שלקח למסי ולוראטי 10 דקות מלאות כדי להבין איך אפשר לשבור בקלות את הלחץ של אנצ’לוטי

• קמאבינגה לא בשל my ass.
  • חילופים מוקדמים ובמקום של אנצ’לוטי לשם שינוי. ועכשיו תחשבו שהיינו מתחילים ככה את המשחק. סליחה, את צמד המשחקים.
  • בנזמה רשמית ממלא את החור שהשאיר רונאלדו.
  • mission accomplished - אמבפה הבין איפה כדאי לו לשחק.

מודה שאני לא יודע מה משמח אותי יותר. העלייה שלנו לשלב הבא או ההדחה של פאריז.

בתור אחד מהצד השני של הפורום.
קארים בן זמה זה סיפור מדהים, הפריחה המאוחרת שהוא חווה בשלוש/ארבע שנים האחרונות זה פסיכי, מי זוכר כמה הוא היה מושמץ
.
מודריץ זה פשוט אגדה, לעשות כזאת פריצה בגיל 36 מול כאלה חיות אתלטיות, ועוד שישאר לך אויר לתת כזה בישול גאוני, מדהים… הבחור אגדה.

אתם פשוט ההפך הגמור מאיתנו(ומפריס) במפעל הזה, גם אם אתה בפיגור של שלושה שערים עשר דקות לסיום המשחק, אסור להספיד אותכם. בחיי גם אם עורפים לכם את הראש וזורקים את הגופה למים, צריך להישאר ולוודא שאין בועות.
בחיי שאני מקנא באופי שלכם.

אמפה היום הוא BY FAR השחקן הכי טוב בעולם, כיף לכם אתם הולכים להנות ממנו לא מעט.

לא אמור לעניין אותכם אבל משתף בכל זאת. כואב הלב לראות את מסי. הדריביליסט הכי טוב בהיסטוריה של המשחק כבר לא מסוגל לעבור שחקן, כואב, לצערי כל הדברים הטובים נגמרים בסוף.

נשבע לכם שהיה פה גאון/משוגע אחד שכתב במחצית שתנצחו 3-1, למה הוא מחק את התגובה?!

אני מאוהב בקמאבינגה ורודריגו אלוהים איזה ילדים מוכשרים יש לנו! תן להם לשחק!!