1/8 גמר האלופות :: קופה דל ריי קארים, ביי ביי פאריז

כל מה שמעניין אותי עכשיו זה אמבפה. וואו איזה שחקן. רק שלא יחליט לשנות את דעתו.

אני אצטרך איזה יומיים לעכל מה שהלך שם… יש הרבה שרץ בראש. בינתיים, איזה כיף שאני אוהד ריאל מדריד.

וואו! איזו הפתעה. הייתי בסרט הזה כל כך הרבה פעמים, והבטן אמרה שנודח. איזה כיף לקבל תסריט שונה.

מדהים כמה שהמשחק הזה שברירי. אמבפה שחט אותנו עם שלושער אימתני, ורק אלוהים דחף אותו סנטימטר קדימה לנבדלון חסר משמעות. שלא נדבר על בנזמה של אולרייך וקאריוס.

ההתפרקות של פאריז הייתה ספקטקולארית, זה יכל להיגמר גם ב5 ו6. זו קבוצה בפוסט טראומה.

איזו הפתעה, איזה כיף. בבקשה שהמסקנות ייושמו הלאה כדי שיהיה לנו סיכוי גם בשלב הבאה.

לדעתי דווקא התוצאה הזאת סגרה סופית את המעבר שלו אליכם. לא רואה סיכוי שהוא מבזבז עוד שנה בכלוב הזהב הזה

שמישהו יבדוק עם דור אם הוא עדיין חי. אם אני כמעט התעלפתי ההוא בטוח צריך טיפול נמרץ :joy::joy:

קארים בנזמלך!
יש לי מבחן מחר בבוקר ואין לי מושג איך הולכים לישון.
מודריץ מאז שקרוס יצא היה מטורף! הוא תמיד מעלה את הרמה שלו כשהגרמני לא לצידו. משחק מצוין שלו.

לקח לאנצ׳לוטי זמן להבין איך לשחק. אבל זה בסוף עבד ותפסנו את פריז לא מוכנה ופירקנו אוצם במחצית השניה.

אני פשוט לא יודע מה יש לשוערים מול בנזמה בליגת האלופות. גם אולרייך, גם קאריוס, ועכשיו גם דונארומה. יש לו קלטות גם שלהם?

ויניסיוס לא היה חד ולא היה מדויק, אבל אני הלחץ של פריז והבלאגן שלהם בהגנה קרה המון בזכותו.

רודריגו צריך לקבל את המקום בהרכב עד סוף העונה, רק הלחץ שלו שווה יותר מהתפוקה ההתקפית של אסנסיו. המהירות שהוא מכניס לנו למשחק והלחץ זה פרייסלס בסגל הנוכחי.

גם קאמבינגה הוכיח שהוא בהחלט בשל לשחק יותר.
פדה בשקט בשקט חטף המון כדורים ונתן משחק מעולה.

עצוב לי לראות את קרבאחל ככה, מרגיש לי שהוא פותח כדי לקבל צהוב ואז להכניס את ואסקז. זה עובד טוב בנתיים אבל ואסקז פשוט מרגיש לי טוב ממנו

יום יבוא, כששיפרוש בגיל 120, האקדמיה שלנו צריכה להיקרא על שם לוקה מודריץ’.
זה המודל לשחקן האולטימטיבי.

יש משהו בברנבאו בלילות צ’מפיונס. לא יעזור בית דין.

איזה כיף לשחק עם 3 קשרים שיכולים לחלץ כדורים ושלושתם גם יכולים להניע כדור.
איזה כיף לשחק עם אתלטים מהירים.

בנזמה עם 8 שערים ב 7 משחקים, אמרו שהוא נשאר רק בגלל רונאלדו, עכשיו בלי רונאלדו רואים כמה השחקן הענק הזה נתן מעצמו לטובת הקבוצה במשך השנים.

מודריץ’, כתבתי שהוא כבר לא בן 26 אלא 36,כנראה שטעיתי :grin:

קמאבינגה במשחק ענק מאז שנכנס, איך שהוא הניע כדור היום כאילו מדובר בשחקן ותיק, כל כדור עם כתובת נכונה, עושה גם תנועה לעומק, בנוסף כמובן לעבודה ההגנתית המדהימה, אם ממשיך ככה אז רעיון לא רע לתת לו הרכב במקום קסמירו.

כואב לראות ככה את מסי, פסז’ קבוצה די חלשה ולא מאומנת, אמבפה ועוד 10.

אין המון קשר בין הניצחון לכדורגל עצמו. לא יודע מה נעשה בשלב הבא. זה גם היה יותר פאריז מאיתנו, הכל נכון. הגול הראשון והשלישי 90% עליהם, אבל וואלה הדחיפה שלנו קדימה אחרי 90+60 דקות שכלום לא הולך נגדם, זה פשוט משהו ייחודי למועדון הזה.

אני מאוד נהנה לקרוא את @Raulito-7 (חתיכת סיקור הביא למשחק הזה) ושלא ישתמע אחרת, אבל וואלה לפעמים גם אני חושב שהוא מגזים עם המיסטיקה. אז הטעות היא אצלי בסופו של דבר. זה ניצחון שהוא קצת מודריץ’, קצת (הרבה) יותר בנזמה, קצת לוזריות של פ.ס.ז, אבל הכי הרבה ניצחון של ריאל מדריד. ערב מדהים.

עוד 14 שערים בנזמה משתווה לראול בכמות השערים במדי הקבוצה - זמן לפתוח מחדש את הדיון? :slightly_smiling_face:

לא כואב.

אחרי היום דור ישנה את הכינוי לבנזמיטו

אז מחר ההכרזה על אמבפה? :wink:
איזה שחקן!

שמענו שהוא כבר חתם וההכרזה בקיץ, שמענו שהוא מתלבט עדיין, שמענו שהוא יחתום, שמענו הרסה מאוש דברים. מה שבטוח אם הערב הוא לא השתכנע סופית שאנחנו מועדון קצת יותר גדול מכל השאר אז כנראה שכלום לא ישכנע אותו.

אין לי מה להגיב שרלוונטי
מאז שרונאלדו עזב אצלנו בחברה קוראים לו בנזמסי…

(כואבת לי האצבע מלחלק פה לייקים)

אלאבה :heart:

מי זוכר שהיינו במצוקת בלמים בקיץ? יש לנו צמד ברזל.
אגב, בתחילת המשחק אמבפה ומילטאו נתנו ספרינט ראש בראש - ופעם ראשונה שאני רואה מישהו אוכל את מיליטאו בלי מלח, זה היה מהמם. מיליטאו הבלם ואחד השחקנים הכי מהירים שראיתי.

קצת אמונה לא תזיק :wink:

גם במחצית כתבתי שריאל ינצחו 3-1 ומשום מה נמחק. האללללללה מדריד!

וואו איזה טירוף
לא זןכר מתי צעקתי ככה במשחק. יש לי איזה חשבון פתוח ושנאה שפיתחתי לפאריז. אני אפילו לא יודע למה.
אני לא חי לשניה בסרט שעם מגינים כאלה ועם התקפה כזו נוכל להוות יריבים לסיטי או באיירן, אבל היה לי כלכך חשוב לפחות לעבור את פאריז.
אם זה יזרז או יכריע את המעבר של אמבפה אז בכלל יתברר כאחד הניצחונות החשובים בשנים האחרונות.

יש לי ביקורת אבל עזבו עכשיו אני באופוריה איזה כיף.

יייייששששששש!!!

וואו!!

מרגיש כמו ב2007. איזה מועדון ענק!! זה היה נצחון על הכל, אחד הגדולים שחוויתי. ממש לא איכפת לי מה יקרה ברבע גמר, אני יוצא מהעונה הזו מרוצה. רגע ענק!
בנזמה עקף הערב את די סטפנו. למישהו יש ספק שהוא מהגדולים בהיסטוריה של המועדון? באותה שורה עם כריסטיאנו, ראול, זידאן. אגדה! 3 שערים היסטוריים של ווינר ענק.
מודריץ’ פשוט מדהים.
הכניסה של קמבינגה ורידריגו נצחה לנו את ההתמודדות. מוזר שכולנו ביקשנו את זה עוד לפני ואנצ’לוטי היה צריך לחכות איזה 150 דקות בשביל זה. אבל למי איכפת כרגע.

הערב הזה הוכיח שאין אף שחקן שהוא גדול יותר מריאל מדריד. לא אמבפה, לא ראמוס, לא מסי, לא כריסטיאנו רונאלדו. כולם יכולים רק לקנא כרגע.

אנחנו קבוצה לא מספיק טובה העונה, אבל המועדון הגדול בכל הזמנים. ולפעמים, זה מה שמנצח בצ’מפיונס. אף קבוצה לא רוצה לקבל אותנו.

קראתי באיזשהו מקום שאחרי ההגרלה שחקני פסז’ היו שמחים שהם קיבלו את ריאל, במיוחד מסי וניימאר, אני מאחל להם שיישארו שמחים.
דבר שני, דוד כל השנים הגן על בנזמה כשכולם פה ( כולל אני) הספדנו אותו, בשנתיים האחרונות השחקן הזה מוכיח כמה הוא ענק, אין לי מילים.
לאנצלוטי יש יותר מזל משכל, פתח בהרכב זוועתי, החילופים שלו לשם שינוי היו מוקדמים ונכונים.
לוקה מודריץ פשוט אלוהים.