מחזור 10 :: נצחון חוץ ראשון העונה, 3-1 בנוריץ' (מקטומיניי, ראשפורד, מרסיאל)

דה חאה
וואן ביסאקה מגוויר לינדלוף יאנג
מקטומיניי פרד
ג’יימס אנדראס ראשפורד
מרסיאל

ספסל:
רומרו, רוחו, וויליאמס, גארנר, לינגארד, מאטה, גרינווד.

כדי לנצח את המשחק אנחנו חייבים לשמור על שער ריק, מכיוון שלפי החוק שנכנס לתוקפו העונה אסור למנצ’סטר יונייטד לכבוש יותר משער אחד.
בנוסף אנחנו צריכים להצליח לכבוש את השער שמותר לנו.

לייק 1

עם הרביעייה הקדמית הזו אני יותר אופטימי. אנדראס עושה משהו, גם אם לא טוב במיוחד. אין לא לינגארד ולא מאטה. שלושת האחרים מרגשים מאוד כשהם יחד. מה גם שההגנה של נוריץ’ על הפנים. אני צופה 1-0 מוחץ.

לייק 1

קרב תחתית על 6 נקודות. נקווה לתוצאה חיובית

קמת על הצד האופטימי היום ? אני צופה שיוויון 1-1 כשהם כובשים בדקה 65 ולנו אין דרך לצאת עם 3 נקודות.

האופטימיות לא הכזיבה הפעם. אולי לא ננצח, אבל שני שערים סבירים ברשת היריב, ואפילו הפנדל המפוקפק הוחמץ. לא יכול להתחזר ולבקש יותר כרגע.

הוא שוער הפנדלים הכי טוב בהיסטוריה. מדהים.

לשם שינוי, משחקים טוב וגם כבשנו יותר משער אחד.

שתי החמצות הפנדל אולי יעלו לנו ביוקר.

החמצנו שני פנדלים ?

מרסיאל… השחקן הכי טוב ביונייטד פוסט פרגי (שחקן שדה) לא יעזור כלום הכישרון שלו זה משהו שאם הוא מתפוצץ הוא וורלד קלאס. אם לצידו הייתה קבוצת כדורגל הוא היה משהו אחר לגמרי.

אני בא לכתוב שצריך להוציא את מרסיאל מיד אחרי הגול, וגרינווד נכנס במקומו. הוא ופוגבה שחקני הכדורגל הטובים ביותר בפער אצלנו וצריך לשמור עליהם בכפפות של משי, עטופים בצמר גפן עם עיטורי חדי קרן וקשת בענן. שלא ישחקו דקה יותר ממה שצריך, החסרונות שלהם דפקו לנו את כל העונה.

אם סולשאר משחק עם פוגבה בעמדת קשר אחורי, עדיף לנו שלא יחזור מהפציעות. פוגבה כשהוא לא מגיע עם חשק הוא עולה לנו בנקודות מכיוון שאנחנו משחקים עם קישור מחורר, סולשאר חייב להפוך אותו לקשר התקפי. אני לא מבין למה שחקן עם יכולת התקפית כל כך טובה ומשחק הגנתי חסר אחריות מבלה 4 שנים בעמדה הגנתית, זה מוציא אותי מדעתי, עד כמה הצוות שלנו מטומטם ?

איך אני שונא את הגולים האלה בסוף, שמשאירים טעם מר. לפחוץ שגרינווד היה כובש את המצב שלו, אבל גם זה לא. משחק שהיה צריך להיגמר 8-0 לנו, ועוד בחוץ. לא כדורגל מדהים, אבל מספיק מצבים טובים לשער והגנה טובה עד הדקה ה-90. השער של מרסיאל ללקק את האצבעות.

וגארנר, פיייי איך הוא מרח שם שחקן של נוריץ’ על הדשא. עד עכשיו מנסים לגרד אותו משם, מסכן. ההיילייט של הערב אחרי השער של טוני.

אשכרה הקבוצה משחקת אולי לא כדורגל מדהים, אבל בהחלט כזה שמכבד את המעמד, וגם למרות הפדיחות בפנדלים (מה נסגר עם זה באמת??) כובשים 3 וכשהגיעו לנו לפחות 3.
החזרה של מרסיאל להתקפה הכניסה שם המון ביטחון ופתאום ראשפורד חוזר להיראות מה שרצינו שיהיה, לג’יימס הנהדר יש כתובת לקרוסים המצויינים שלו. וכשמקטומיניי עושה בית ספר לקישור של נוריץ’, פרד רק עם איבוד חסר אחריות אחד, וואן ביסאקה נותן עבודה נפלאה באגף ימין (רציתי לומר שגם יאנג עשה עבודה נפלאה בשמאל, אבל האמת היא שארונז עשה לו בית ספר באגף וזה נראה רע) פתאום יש קבוצת כדורגל.
נוריץ’ שיחקה זוועה חייבים להודות, אין לי מושג איך הם ניצחו את סיטי, איבודי כדור בקישור האחורי על ימין ועל שמאל, נטשו את פוקי בדד בהתקפה להסתובב סביב עצמו ואם לא קרול היו יכולים לצאת עם שישייה. לא רואה אותה נשארים פה אם הם ממשיכים ככה.
ועדיין זה שאנחנו מסוגלים לנצח קבוצה שמשחקת רע ושאנחנו ניראה סביר זו התקדמות גדולה. במחזורים הבאים בורנמות’ וברייטון, אולי נוכל לייצר רצף תוצאות חיובי לשם שינוי.

לגבי פוגבה: סולשיאר סיפר שלא יחזור לפני דצמבר.

דעתי לגבי ידועה. ביום נתון, הוא בלתי ניתן לעצירה, אך אין הרבה ימים כאלה. אני לא חושב שאנחנו בבירור קבוצה טובה יותר איתו מאשר בלעדיו. התקשינו מאוד בשנים האחרונות גם כאשר שיחק באופן קבוע בהרכב הראשון.

לייק 1

מעדיף את יונייטד בלי פול פוגבה כמעט בכל משחק. זה לא מה שהוא תורם זה כל הוויבים סביב הפרימדונה. אני לא סובל את הגישה שלו למשחק, זה כאילו שכל הלחץ כדי להשאיר אותו פה הביט אותו למצב שהוא אומר ״על הז*ן שלי המועדון, אני עושה שכונה בשביל הכיף״ אחרת אין לי דרך להסביר את כל איבודי הכדור המטופשים שלו באזורים מסוכנים.
בנוסף אני מעדיף קישור שעובד חזק מבחינת לחץ, מאטיץ ופוגבה לא עושים את זה, פרד מקטומינאי ופריירה , למרות החסרונות היודעים שלהם, נותנים הכל על המגרש. אתה תמיד יודע שתקבל מאמץ קבוצתי מהם, ואני מעדיף את זה בכל יום מאשר איזה פלצן שחושב שהשמש זורחת לו מהתחת ומותר לו לשים פס על כולם.

#GlazersOut #EdWoodwordOut #PogBye

2 לייקים